Jump to content


Честит рожден ден, Ивана!


Препоръчани коментари

Разкошната ми лелка днес навършва 49! Да е здрава, все така хубава и талантлива, много да бачка тази година и да не ни разочарова! И да върнат "Твое копие"! :Vishenka_05:

А аз вече 19 години съм нейна почитателка и се надявам да пее още поне толкова! Защото може!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечна и велика песен! :) (Песен, от началото на кариерата на Ивана, в която ясно се вижда, как все още по-скоро подражава на Глория чисто визуално, което самата Ивана не отрича - точно Глориевата визия от 12 Диаманта)

 

 

За статистиката - имаше клип на песента с около 2 000 000 гледания - вече го няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечна и велика песен! :) (Песен, от началото на кариерата на Ивана, в която ясно се вижда, как все още по-скоро подражава на Глория чисто визуално, което самата Ивана не отрича - точно Глориевата визия от 12 Диаманта)

 

 

За статистиката - имаше клип на песента с около 2 000 000 гледания - вече го няма.

Да се подчертае, че тази вечна и велика песен е авторска! Че нали тук разни умници ни натрапват, че кариерата на Ивана била сръбски кавъри.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Ивана.

 

Още една чудна авторска хитачка на лелята на всички времена! :Vishenka_05:

А Калин и Гадината да не ни занимават с треторазрядници като Вера и Живко Добрев на рождения ден на мегата, моля! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вик" ми е любимата песен на Ивана. Честит рожден ден на певицата с най-много хитове в жанра! Дано тази година успее да направи поне 1 тотален хит и да припомни коя е Ивана!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една чудна авторска хитачка на лелята на всички времена! :Vishenka_05:

А Калин и Гадината да не ни занимават с треторазрядници като Вера и Живко Добрев на рождения ден на мегата, моля! :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): хаха топ си Янева !

 

Честит рожден ден на Ваня и от мен, жива и здрава!

 

На мен пък това ми е любимата нейна песен - евър !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на една от най-емблематичните певици в жанра! Дай боже да излезе от музикалната дупка в която е след ''Обяснения не давам'' и да зарадва публиката с жестоки песни!

Поздрав със ''Скитам се''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май никога не е имало толкова много честитки за рожден ден на певица. 2 страници ЧРД. Личи си коя е певицата на народа (и повелителка на Троя) :3:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Ивана! Да е жива и здрава и всичко да е наред с любимите ѝ хора!

И очаквам още много силни и смислени песни като тази класика от първите ѝ години! :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на прекрасния човек Ивана и на певицата, която изпя най-любимите ми песни!!! Нека бъде жива и здрава, всичко друго може да постигне, защото е силна!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на леля Вани :Vishenka_05: Да е жива и здрава, тази година да е по-активна (и да ни върнат "Твое копие"). :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): хаха топ си Янева !

 

Честит рожден ден на Ваня и от мен, жива и здрава!

 

На мен пък това ми е любимата нейна песен - евър !

Много е хубава "Късно е", какче! Но аз тогава бях по-запалена по Деса и този албум малко съм го проспала. А и там са ми любими "Докосни" и "Вик".

 

 

Честит рожден ден и от мен на единствената поп фолк певица, на която някога съм била и ще бъда фенка! Да е жива и здрава и много щастлива!

И аз надали ще бъда вече фенка на друга, освен на лелче! Така и не е намери коя да я замести в сърцето ми! Сигурно и на пенсионирането си, ще въртя ханша под звуците на "Празник всеки ден". :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...