Jump to content



Online: Галена - #ПростоШоу


Препоръчани коментари

Никога повече няма да отписвам Галена. Това ще е най-големия й хит от “Пей, сърце” насам. Нямам забележка, а бях готов да я натропам, че пак се прави на ГН.

Дано да си прав. Дано тази тъпа песен стане хита на годината. Дано тази тъпа песен ме зариби :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не знам защо припева ми напомня на "Фуклата" като изпяване..Куплетите са готини,но припева и кулминацията са крайно тъпи,а това викане(грачене) е много досадно като в Боса.Клипа е доста агресивен,а визията й с късата коса не е много приятна за гледане.

Ще си останем с "Пате","Мегуста","Не се изтриваш","Мороко","Изкушение" и новата на Теда

Link to comment
Сподели в други сайтове

[музика & аранжимент] DIAMOND BEAT PRODUCTON

[текст] Анастасия Мавродиева & Росен Димитров

[режисьор & сценарист] Валери Милев

[оператор] Орлин Руевски

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента доста се забива, има потенциал. За мен тя си е повече поп-фолк, отколкото поп/рап- това, че и стилът на Гери-Никол вече е доста чалгаджийски не значи, че като някоя друга прави такъв стил имитира нея. Галена си има ар енд би имидж още от песни като "Създай игра", много преди да знаем коя е Гери-Никол.

Клипът няма какво да го коментираме- отново брутален, типично за Галена.

Имам забележка обаче- за мен трябваше да пусне този проект по-рано. В дните около Коледа гледаемостта винаги е доста слаба, а това може да срине и цялостния интерес. Не мисля, че ще има повече от 200-250k за първото денонощие, което не е никак слабо, но конкретно Галена трябва да прави повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оценка, ала Глория:

"Стимулиращо "не"!

 

Вече е прекалена цялата тази агресивна насоченост като цяло в новата стилистика на жанра. Тук даже и клипа я прокламира. И каква бомба е видеото? Нищо особено, нищо новаторско.

Кога ще започнат да си подбират текстовете и да държат да има някаква тежест в тях, а не просто да са навързани там някакви думи - лафове, които просто да си пасват с музиката, а че смисълът им е никакъв, к'во им пука...

 

Съжалявам - предпочитам си "чакала - плакала" пред тези простотии...

 

А на вас появява ли ви се надписът "Включва платена популяризация"?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаб проект. Не съм впечатлен. Клипа е отвратителен, и изобщо не трябва да се излъчва по телевизията. Писна ми да рекламират тези скапани цигари Корсет навсякъде. Новото Кинг/Мерелин. :mf_surrender: Песента е със скучна мелодия, придружена с ужасно изпяване. Все повече си губи гласа тази жена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оценка, ала Глория:

"Стимулиращо "не"!

 

Вече е прекалена цялата тази агресивна насоченост като цяло в новата стилистика на жанра. Тук даже и клипа я прокламира. И каква бомба е видеото? Нищо особено, нищо новаторско.

Кога ще започнат да си подбират текстовете и да държат да има някаква тежест в тях, а не просто да са навързани там някакви думи - лафове, които просто да си пасват с музиката, а че смисълът им е никакъв, к'во им пука...

 

Съжалявам - предпочитам си "чакала - плакала" пред тези простотии...

 

А на вас появява ли ви се надписът "Включва платена популяризация"?

Платен е да. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради цигарите.

Ами, честито! След по-малко от 10 години след като се спряха с "Мерилин" и "Кинг", сега пак ли се започна с рекламата на цигари и алкохоли?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, честито! След по-малко от 10 години след като се спряха с "Мерилин" и "Кинг", сега пак ли се започна с рекламата на цигари и алкохоли?

Да. Проучих и излиза че Кинг, Мерелин и Корсет са от една и съща фирма - КТ Интернешънъл. Само че този път рекламират по интернет, защото няма кой да ги спре. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 ч.

 

24 171 показвания

 

3 ХИЛ.

 

201

Слабо, много слабо, нз на какво се дължи. Не е заради песента, боса ги имаше за час.

Графики ще пусне ли някой :girl_cry2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха, това беше добро.... за видеото имам предвид! Пак супер готино..... Предното беше върхът ама и това, накрая много се смях! За песента на първо слушане не мога да кажа, че ми е някакъв бум. Като музика ми хареса със сигурност, но сякаш нещо този път ми липсва. Мисля, че 2-3 слушания и ще ми допадне повече със сигурност. Абе, добър е проекта и със сигурност е интересен и забавен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...