Jump to content



Online: Галена - #ПростоШоу


Препоръчани коментари

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми прилича на поп версия на ''Няма да ме купиш''.

''Бум шака ляка'' го пя Теди Александорва предишното лято.

Самия проект като цяло не е лош, но Галена е попфолк изпълнител, не е нужно да се прави на Гери Никол защото най-големите и хитове са именно поп-фолк песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не мога да спра да я слушам БОМБА пусна Галеноо БОМБААА уби ги уникална е . Браво песента е върхът!

 

Това чакаме от доста месеци насам!!!!!!!!!!!!!

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба песен. Няма никаква кулминация и е много изтъркана. Текста е ужасен, никакъв смисъл. Клипа е нищо особено, даже е най-слабия на Галена от както е топ. Разочарован съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на поп версия на ''Няма да ме купиш''.

''Бум шака ляка'' го пя Теди Александорва предишното лято.

Самия проект като цяло не е лош, но Галена е попфолк изпълнител, не е нужно да се прави на Гери Никол защото най-големите и хитове са именно поп-фолк песни.

Прав беше Никола, че пак ще се прави на Гери Никол, а всички чакаха типичен поп-фолк.

Ами слаба е, няма какво да се лъжем. Очаквах кулуминация, ама то освен биенето накрая, такава не чух. 1000%20(29).gif

 

Заклевам се,тази жена няма равна! :notworthy:

Уникалалноо видеоооо! :phpgrin2:

 

А песен кога? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав беше Никола, че пак ще се прави на Гери Никол, а всички чакаха типичен поп-фолк.

Поради тази причина дори нямам намерение да си я пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен, тая мелодия сме я слушали хиляда пъти. Да сменят композиторите. Галена си губи времето и парите с тия бози. Може повече.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поради тази причина дори нямам намерение да си я пусна.

 

 

От сега само на теб ще вярвам, какво прогнозираш за песните на било коя певачка, това става :Vishenka_05:

А някой ти опонираше....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаб проект. Не съм впечатлен. Клипа е отвратителен, и изобщо не трябва да се излъчва по телевизията. Писна ми да рекламират тези скапани цигари Корсет навсякъде. Новото Кинг/Мерелин. :mf_surrender: Песента е със скучна мелодия, придружена с ужасно изпяване. Все повече си губи гласа тази жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече. Песента ми прилича малко на "Една жена", която не ми е любима на Галена.

 

Не е извънредно лоша, става, игрива е, обаче отдавна всички сме свикнали на уникални проекти от Галена, а тук само клипът е такъв. Поне това ми е мнението на първо слушане.

 

Сцената със совата накрая кърти.

 

За съжаление не го виждам това парче да стане по-голям хит от "Не се изтриваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам какво пак намесвате Гера Никол тук. Песента си е чалга отвсякъде. Супер много ме кефи изпълнението. За клипа няма какво ново да се каже - просто недостижима. От нейните песни ми напомня малко на "Една жена". След 2 слушания мога да кажа, че песента ще е стабилен зимен хит, но докога ще се слуша не се наемам от сега да прогнозирам. Като цяло съм доволен, макар че ми е едно ниво надолу от "Моро му".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога повече няма да отписвам Галена. Това ще е най-големия й хит от “Пей, сърце” насам. Нямам забележка, а бях готов да я натропам, че пак се прави на ГН.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...