Jump to content



Препоръчани коментари

https://www.facebook.com/IvanaMusicBulgaria...20579468169823/

 

Май наистина ще избухва!!! Кака е уникат!

Да пусне клипа за рождения ден. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За повече от година без песен да се беше постарала да направи клип като на "Твое копие" поне,а не поредния еднообразен.

 

А ти видя целия клип ли? Това е само една сцена... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти видя целия клип ли? Това е само една сцена... :mf_surrender:

Дори да е само една сцена пак го е снимала вече:

Като ще пуска песен веднъж годишно поне да се старае повече още повече когато е видяла хит в лицето на предната

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, колко злоба и ненавист има в този пост. И как извърташ нещата, за да си пуснеш отровичката. Очевидно Ивана не ти харесва.

 

Интервюто беше прекрасно и истинско, много мъдри неща се казаха, а Ивана не е изглеждала по-добре, откакто е на сцена.

Това със съветите към приятелки да се чукат по- често с мъжете си и аз мога да им го кажа, както и останалите неща от интервюто. Няма за какво да злобея, след като и аз мога да ти говоря за всички неща, за които говори и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да е само една сцена пак го е снимала вече:

Като ще пуска песен веднъж годишно поне да се старае повече още повече когато е видяла хит в лицето на предната

 

Да изчакаме и ще видим. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да изчакаме и ще видим. :Vishenka_05:
Напротив - абсолютно е прав!

Това сме го гледали в "Наздраве" и "Магьосница" и изглежда евтино и изтъркано!

 

При наличието на новата топ фигура, можеше и да се облече така, че да я загледат младежите, а не като Лайза Минели в поредното кабаре!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси хората... видели 10 секунди от едни 3-4 минути и вече започват да съдят и да дават коментари.

Направете вие нещо и тогава дръжте сметка на другите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси хората... видели 10 секунди от едни 3-4 минути и вече започват да съдят и да дават коментари.

Направете вие нещо и тогава дръжте сметка на другите!

Имаме своите очаквания! Все пак сме нейни почитатели от 20 години, а не е като да не е разочаровала хиляди пъти. А и вече година не е пускала нищо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще се държи сметка, особено след дълга пауза, пък не е и бедна.

Щом са публични личности, ще ги коментираме и плюем, когато ни скимне.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще се държи сметка, особено след дълга пауза, пък не е и бедна.

Щом са публични личности, ще ги коментираме и плюем, когато ни скимне.

 

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): С тоя манталитет няма да стигнем далече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще се държи сметка, особено след дълга пауза, пък не е и бедна.

Щом са публични личности, ще ги коментираме и плюем, когато ни скимне.

 

:roll1: :roll1:

 

Уникална царица си!

Коментар на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - абсолютно е прав!

Това сме го гледали в "Наздраве" и "Магьосница" и изглежда евтино и изтъркано!

 

При наличието на новата топ фигура, можеше и да се облече така, че да я загледат младежите, а не като Лайза Минели в поредното кабаре!

 

Това е за залъгване. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи имаме щастието, че Глория се позаголва все още. :1000 (29):

Важното е песента да е хубава.

Глория изглежда все по-яко. Дано тепърва да захмърлят дрехи и задръжки с Ванча! Дует в стил Мамасита!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория изглежда все по-яко. Дано тепърва да захмърлят дрехи и задръжки с Ванча! Дует в стил Мамасита!
Имам чувството, че единственият начин двете топаджийки да възкръснат като феникс от пепелта, е да направят дует. Е, няма да е в стил "Мамасита", но това ще съживи поне някакъв първоначален интерес към проекта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че единственият начин двете топаджийки да възкръснат като феникс от пепелта, е да направят дует. Е, няма да е в стил "Мамасита", но това ще съживи поне някакъв първоначален интерес към проекта.

Първо - отдавна изпуснаха възможността за дует. Това трябваше да се случи някъде през 2007-2008, когато и при двете имаше някакъв шанс да възвърнат позиции.

Второ - мотаят го цяло десетилетие и очевидно няма да го бъде. Всяка е инат и със собствени претенции дърпа килимчето към себе си.

 

Освен това и двете мачкат с неадекватност и разочарования. Очаквам тривиален текст за доброто, Глория излегната на диван да прави муцуни, Ванча да се моли в църквата. Айде, няма нужда, ще получим дежа вю. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси хората... видели 10 секунди от едни 3-4 минути и вече започват да съдят и да дават коментари.

Направете вие нещо и тогава дръжте сметка на другите!

Между градивна критика и съдене/плюене има огромна разлика.Ако Ивана иска все още да има някакви позиции сред младите като Деса и Кама,а не да е възприемана като нафталинена лелка като Глория,не трябва да прави компромиси с проектите си особено като ще пуска по 1 песен на година.Всички видяхме как й се получи като пусна изпипан проект като "Твое копие".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че единственият начин двете топаджийки да възкръснат като феникс от пепелта, е да направят дует. Е, няма да е в стил "Мамасита", но това ще съживи поне някакъв първоначален интерес към проекта.

Да, дори нещо в стил досадната Не сме безгершни би хванало ръка. Според мен не бива да е на женска тема, а нещо по-обхватно. Хората биха се изкефили много, а първоначален интерес със сигурност ще има, дори да пуснат пълна простотия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...