Jump to content



Препоръчани коментари

Ивана празнува двоен юбилей с пищно LIVE-парти в Пловдив

Домакин на светското събитие на 31 януари ще бъде клуб ONYX

 

Няма ли да има концерт? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана празнува двоен юбилей с пищно LIVE-парти в Пловдив

Домакин на светското събитие на 31 януари ще бъде клуб ONYX

 

Няма ли да има концерт? :mf_surrender:

 

 

Явно не , не се знае може и да направи . Ивана надали ще може да го направи в НДК или в по-голямата зала в София . Поради финансови прични защото един концерт струва на един изспълнител страшно много пари , нерви , сили и усилия .

Ивана и без концерт ще мине добре като представи тези първи 20 години на сцената пред най-верните си почитатели в Пловидв !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана празнува двоен юбилей с пищно LIVE-парти в Пловдив

Домакин на светското събитие на 31 януари ще бъде клуб ONYX

 

Няма ли да има концерт? :mf_surrender:

Може това да е генералната репетиция. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хайде стига моля ви се ги защитавали, Ивана колко частни партита, сватби, участия и какво ли не има, та няма пари за един концерт. Една Михаела Филева ще прави в зала 1, Любо в Арена, Графа мина от там... Да не би те да имат повече пари... Толкова много песни има, в най-добрата си форма е, глас, повод... Просто ги мързи нашите и това си е. А и ги е страх на всичко отгоре, което е още по-тъжно. Поне 4-5 да се съберат да направят нещо, Глория, Ивана, Деси, Емилия, Камелия... Може ли такива дикографии да имаш и да не рискуваш. Спокойно, по-голям провал от рождените дни на фирмата не може да са. Глория поне се отчете с няколко. Много съм разочарован, бях се настроил за новата песен, за албума и за концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хайде стига моля ви се ги защитавали, Ивана колко частни партита, сватби, участия и какво ли не има, та няма пари за един концерт. Една Михаела Филева ще прави в зала 1, Любо в Арена, Графа мина от там... Да не би те да имат повече пари... Толкова много песни има, в най-добрата си форма е, глас, повод... Просто ги мързи нашите и това си е. А и ги е страх на всичко отгоре, което е още по-тъжно. Поне 4-5 да се съберат да направят нещо, Глория, Ивана, Деси, Емилия, Камелия... Може ли такива дикографии да имаш и да не рискуваш. Спокойно, по-голям провал от рождените дни на фирмата не може да са. Глория поне се отчете с няколко. Много съм разочарован, бях се настроил за новата песен, за албума и за концерт.

Нека настройката остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са фенски писаници. Ивана не го е казала.
Лошото е, че Ивана никога нищо съществено не казва, което да ни вълнува нас - вечните фенове. Тя си говори едно и също и накрая си прави каквото тя си науми, независимо, че почти винаги греши. И това е така от 10 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че Ивана никога нищо съществено не казва, което да ни вълнува нас - вечните фенове. Тя си говори едно и също и накрая си прави каквото тя си науми, независимо, че почти винаги греши. И това е така от 10 години.

 

Няма безгрешни хора. И няма как да слуша всички. Всеки иска различни неща, угодията е невъзможна. Е, с новия музикален проект /различният албум/ може и да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма безгрешни хора. И няма как да слуша всички. Всеки иска различни неща, угодията е невъзможна. Е, с новия музикален проект /различният албум/ може и да се получи.

И какво ще му е различното? Първо обявява, че ще е пак сборка + 2 нови песни, после уж се допитва какво искат феновете, после изведнъж се твърди, че ще бъде различен албум. И всичко това се разиграва за по-малко от месец. Лъже феновете си или какво?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ще му е различното? Първо обявява, че ще е пак сборка + 2 нови песни, после уж се допитва какво искат феновете, после изведнъж се твърди, че ще бъде различен албум. И всичко това се разиграва за по-малко от месец. Лъже феновете си или какво?

Ще видиш съвсем скоро. 3 дни останаха... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам това да го включи в юбилейния албум. :3fdb8960598fa63e:

До мен достигнаха слухове, че щяло да има стари песни с нови аранжименти, в джаз вариант, направени от Ленко Драганов.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До мен достигнаха слухове, че щяло да има стари песни с нови аранжименти, в джаз вариант, направени от Ленко Драганов.

 

Невена Пейкова и Преслав и правят новите аранжименти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невена Пейкова и Преслав и правят новите аранжименти.
Е, поне ще има глътка свеж въздух.

 

 

Според мен няма да успее да го издаде албума на 31.01., а само песента.
И на това ще сме доволни, стига да не е някоя обикновена и скучна песничка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма да успее да го издаде албума на 31.01., а само песента.

Ще успее! На 31ви ще е и промоцията на музикалния проект. А новия клип ще го видим... след часове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В колко часа излиза песента?

 

Нямам време за молебен за мегахит, дано Вселената е благосклонна.

 

Усещането ми е, че ще имаме нещо в пъти по-успешно от последните песни на Глория без дори да съм чул за какво става въпрос при новата на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко на страницата на Ивана във фейса са писали, че излиза до броени часове. Заглавието ме кара да си мисля, че ще е нещо в стил "Твое копие", нещо на сериозна тематика, което е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...