Jump to content



Препоръчани коментари

Новата версия на "Не ме боли" е топ. На "Ах, тези пари" също ми допада.
Има ли намерение да клипира "Не ме боли" или "Не искам да знаеш", след като навремето ги заряза?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На РД-то наистина изглежда много добре. По принцип не съм много фен на новата й фина визия, защото в лице ми е твърде изпита и черна, но тук е значително по-приятна. Жалко, че гледанията на новата песен се сринаха толкова бързо - третия ден и 40к май нямаше. Но аз лично не я спирам и това ми стига от Ванюша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На доктор Емилова кашичките да са ибат в гъза! Тука е истината.

 

Доста не на място е този коментар, щото кашичките и "гладолечението" държат теглото на тази, която визираш, вече 20 години на една мярка.

Ивана е яка, на клипчето не изглежда обаче супер слаба, по БТВ пък ми се стори обратното.

Защо не е имало пайнерки на това събитие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, кое не е същото на 50?

 

- Същата съм си, но и не съвсем. (Смее се.) Ще цитирам част от своя песен: „Не съм на 20, слава богу/ сега каквато съм харесвам си се много/ не правя жертви като луда за мъжете/... Пораснах в някои отношения, промених се.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста не на място е този коментар, щото кашичките и "гладолечението" държат теглото на тази, която визираш, вече 20 години на една мярка.

Ивана е яка, на клипчето не изглежда обаче супер слаба, по БТВ пък ми се стори обратното.

Защо не е имало пайнерки на това събитие?

 

Коментарите за доктор Емилова се превърнаха в лафове-шеги тук. Нямат за цел да дразнят феновете на Глория, излишно е да се реагира на тях.

 

Теглото си го поддържа 20 години, това е страхотно. Паралелно с това обаче си поддържа и нервната сприхавост. Така, че идва въпросът "Гладни, но раздразнителни фиданки" или "Сити, но в добро настроение с цената на някой и друг баджак"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, кое не е същото на 50?

 

- Същата съм си, но и не съвсем. (Смее се.) Ще цитирам част от своя песен: „Не съм на 20, слава богу/ сега каквато съм харесвам си се много/ не правя жертви като луда за мъжете/... Пораснах в някои отношения, промених се.

 

нова песен? :)

 

все едно гледам Ивана от периода на 'Къ'в си ти, бе' .. УНИКАЛНА :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Троянският кон не заслужава.
Е, Есил Дюран, Славка Калчева и Роси Пейчева са били. А и са я уважили Силвия Кацарова и Тони Димитрова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че гледанията на новата песен се сринаха толкова бързо - третия ден и 40к май нямаше. Но аз лично не я спирам и това ми стига от Ванюша.

 

Всичко е точно.

 

Не ми казвай, че си очаквал песен с такова звучене да държи над 100 хилки на ден в продължение на седмици.

 

Ден 1: 108К

Ден 2: 62К

Ден 3: 38К

Ден 4: 38К

 

За мен това е добър резултат за отписвания от десетилетка "бидон" и то с парче, предназначено за по-зряла аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, има ли го вече албумът в търговската мрежа и по-специално в магазина на Пайнер в София? :mf_surrender:

 

аз го поръчах от тук

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...