Jump to content



Препоръчани коментари

Тогава се зарадвах, а днес честно казано се шокирах, като видях албума с новите версии. Дали се е отказала от беста?
Това ще е. Хубавото е, че ще чуем съживени "Не ме боли" и "Не искам да знаеш", извън обичайните нейни.

Лошото е мизерната бройка (8), както и обложката май.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е. Хубавото е, че ще чуем съживени "Не ме боли" и "Не искам да знаеш", извън обичайните нейни.

Лошото е мизерната бройка (8), както и обложката май.

 

Янева, харесва ли ти новата й песен? :mf_surrender:

 

Аз само като чух от записа ми стана ясно, че няма да я бъде. С какъв акъл са точно 8 песни? Нито са само ремикси, нито са включени песните й от последните 5 години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, харесва ли ти новата й песен? :mf_surrender:

 

Аз само като чух от записа ми стана ясно, че няма да я бъде. С какъв акъл са точно 8 песни? Нито са само ремикси, нито са включени песните й от последните 5 години.

Новата песен я оценявам като текст и изпълнение. След третото слушане ми допадна, а сега не я спирам.

 

Иначе и аз съм в шок от осемте песни и липсата на "Всичко е наред" и "Ще ти взема всичките пари".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е. Хубавото е, че ще чуем съживени "Не ме боли" и "Не искам да знаеш", извън обичайните нейни.

Лошото е мизерната бройка (8), както и обложката май.

 

На мен обложката ми харесва. Песните ще коментирам когато ги чуем, но тази бройка е подигравка. Трябваше поне 12 песни да има. А първоначалната идея за бест си беше най-добре. Там спокойно можеше да включи и тези песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен обложката ми харесва. Песните ще коментирам когато ги чуем, но тази бройка е подигравка. Трябваше поне 12 песни да има. А първоначалната идея за бест си беше най-добре. Там спокойно можеше да включи и тези песни.
Може би се срамува от:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали щеше да пуска бест албум с нови песни в него? Защо разпитваше в профилите си?

Никъде не е казвала, че ще пуска бест с нови песни. Питаше кои песни през тези 20 години харесват хората и повечето коментари бяха за нови версии на посочените песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Кралете" би било нормално да се срамува. Не става за нищо.
Мен пък започна да ме забавлява много! :3fdb8960598fa63e:

 

Исках да включи и "Мога и без те да бъда - уау"... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плачете сега на новата, че до дни идва рок версията на "Не ме боли", латиното на "Ах, тези пари", както и другите нови версии. И не само това... кака не се ограничава само с проекта "Същата и не съвсем".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плачете сега на новата, че до дни идва рок версията на "Не ме боли", латиното на "Ах, тези пари", както и другите нови версии. И не само това... кака не се ограничава само с проекта "Същата и не съвсем".

Сега пък да не вземе да изсипва на килограм, като през 2005? Ако не е едната крайност, ще е другата. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък да не вземе да изсипва на килограм, като през 2005? Ако не е едната крайност, ще е другата. :mf_surrender:
Искам да изсипва, пък! Жадна съм за ударна доза леля Ваня! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е само началото! Хаха

Как ви действа новата песен?

Ооооо, да действа от всичко и по много! :Vishenka_05:

 

Новата песен е чувствена, става много за слушане. Искаме още!

 

И като казах, че искаме още, не е включвала в албум и този разкош:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо, да действа от всичко и по много! :Vishenka_05:

 

Новата песен е чувствена, става много за слушане. Искаме още!

 

И като казах, че искаме още, не е включвала в албум и този разкош:

 

Няма как. Вижте, че концепцията е друга. "Същата"- големите хитове, искани през годините, "и не съвсем- новите версии и най-успешните парчета от последните две-три години. Стоят много добре една до друга, защото всички са тежки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как. Вижте, че концепцията е друга. "Същата"- големите хитове, искани през годините, "и не съвсем- новите версии и най-успешните парчета от последните две-три години. Стоят много добре една до друга, защото всички са тежки.
Ами да беше сложила и "Всичко е наред", тя е тежка и успешна от последните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как. Вижте, че концепцията е друга. "Същата"- големите хитове, искани през годините, "и не съвсем- новите версии и най-успешните парчета от последните две-три години. Стоят много добре една до друга, защото всички са тежки.

 

И големите хитове са само 4-5 песни? Като иска да прави ремикс албум, да беше включила повече от златните си парчета с нови версии. Кое я спира, място в диска ли пести?

 

Единственото похвално е, че активността й през новата година няма да се изчерпа с това албумЧЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е песента, идеята за албума също, чакам с нетърпение всички тези любими песни в новите "опаковки". Но защо така не мога да я възприема с тая визия Ивана не знам - липсва ми пухкавата леля. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е идеята за албума, но наистина можеше да включи и песни като "Ще ти взема всичките пари" и "Всичко е наред". Може и да ги пази за нов албум по-късно. Новата песен е уникална. Такива трябват повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но защо така не мога да я възприема с тая визия Ивана не знам - липсва ми пухкавата леля. :unsure:
Неееее, така все някога ще сбъдне мечтата ми да я видя разпищолена и дръзка. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...