Jump to content



Препоръчани коментари

Тази май май ми е най-любимата ми нейна. Ужасно тъжна е. :dontgetit: Има някаква страшна меланхолия и минорност в мелодията и в припева, пък куплетите са като лична пагуба.

Направих дълбок анализ направо, ама е леко трагична песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази май май ми е най-любимата ми нейна. Ужасно тъжна е. :dontgetit: Има някаква страшна меланхолия и минорност в мелодията и в припева, пък куплетите са като лична пагуба.

Направих дълбок анализ направо, ама е леко трагична песен.

За "Не те виня" ли говориш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и вокалите в началото са страхотни.
Странното е, че аз, която съм толкова драматична и меланхолична, никога не я усетих чак толкова. Любимите ми две в този албум останаха:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странното е, че аз, която съм толкова драматична и меланхолична, никога не я усетих чак толкова. Любимите ми две в този албум останаха:

 

Това е толкова присъщо за зодията ви. И тия, които ви обичат трябва да го търпят и да се съобразяват с него. :mf_surrender: Не е лесно. Хич! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е толкова присъщо за зодията ви. И тия, които ви обичат трябва да го търпят и да се съобразяват с него. :mf_surrender: Не е лесно. Хич! :3fdb8960598fa63e:
Не разбирам от зодии, но е имало моменти, в които не намирам сили да стана от леглото и се слушаше само:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък не я е изпяла на живо тая уникална песен.

 

Бидона-Варел-Маман да изпее любимата ти нейна песен на живо? Нали се сещаш, че в тоА живот има карма. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бидона-Варел-Маман да изпее любимата ти нейна песен на живо? Нали се сещаш, че в тоА живот има карма. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:
Разбрах топ 3 любими песни на Сашо от репертоара на маман Калудова. А твоите кои са?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах топ 3 любими песни на Сашо от репертоара на маман Калудова. А твоите кои са?

 

А, ся де! Доста сложен въпрос предвид богатия репертоар.

 

7 дни

К'ъв си ти, бе?

Освободете дансинга

 

Труден избор, имам и още любими като "Безумна цена" и "Късно е", дето свързвам със спомени.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, ся де! Доста сложен въпрос предвид богатия репертоар.

 

7 дни

К'ъв си ти, бе?

Освободете дансинга

 

Труден избор, имам и още любими като "Безумна цена" и "Късно е", дето свързвам със спомени.

Големи драми все, плюс едно "Къв си ти, бе" за цвят и сексапил... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бидона-Варел-Маман да изпее любимата ти нейна песен на живо? Нали се сещаш, че в тоА живот има карма. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Сещам сеее... има, знам.

 

Не тая лошо към лелята вече. Простила ми е :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да посоча своя топ 3, без да си помагам с прочитане на дискографията й:

 

1. Ще ти взема всичките пари

2. Жените знаят как

3. Резерве

 

:D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние всъщност чували ли сме я как пее на живо след, като си оправи хормоните? Жлезата също много влияе на гласа.

 

А това изпълнение на Полужива е връх...

 

https://www.facebook.com/ivana.fenove/video...40621936090350/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че има промяна в гласа, и тя е от доста години, когато започна проблемът с жлезата. С течение на времето обаче успя да си върне в голяма част онова звучене, което имаше и преди. Може би с определени тренировки или не знам и аз как, но имаше период, в който не звучеше така, както сме свикнали да я слушаме. Може би при овладяването на проблема се реши и това. През последните две години си пее безупречно. При нея обаче го има и този момент- ако не й е до пеене- просто не се и опитва да е перфектна, а когато иска- може да срути всяка една зала или клуб, площад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А това изпълнение на Полужива е връх...

 

https://www.facebook.com/ivana.fenove/video...40621936090350/

Ми не и никак зле. На Аз съм с теб, ми харесва най-много как звучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея обаче го има и този момент- ако не й е до пеене- просто не се и опитва да е перфектна, а когато иска- може да срути всяка една зала или клуб, площад.

Аз съм забелязал у можещите и редовно пеещи на живо певици, че сякаш понякога мислят за нещо друго и си пеят по инерция. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да посоча своя топ 3, без да си помагам с прочитане на дискографията й:

 

1. Ще ти взема всичките пари

2. Жените знаят как

3. Резерве

 

:D :D

Нито една от трите не бих си пуснала по своя воля. :whistling:

Айде, "Резерве" бих я изтърпяла.

 

 

При нея обаче го има и този момент- ако не й е до пеене- просто не се и опитва да е перфектна, а когато иска- може да срути всяка една зала или клуб, площад.
Това е факт и е един от основните проблеми в кариерата на Ванча. Не е ли на кеф, хич не я търси, всичко ще претупа, или изобщо няма да се захване. Ако е с усмивка и щастлива, може и три часа да пее. Онзи ден, мой приятел ми разказа, че се запознал със собственик на дискотека в Перник, който го поканил да иде да му бъде гост и той го бъзикнал да покани Ивана и ще иде. Човекът му казал, преди две-три години я каних и повече не бих. Бил платил сума ти пари да иде да пее, а жената си оставила Васил да вие, а Стояна да дрънка и тя си седнала на сепарето при няколко вип госта, сред които и Ваня Червенкова. Така изкарала участието. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че има промяна в гласа, и тя е от доста години, когато започна проблемът с жлезата.

 

Разбира се че има промяна в гласа и това си е от годините. Гласните струни изтъняват и гласът се променя. Проблемът на чалгарчетата обаче е, че никога не се заслушаха в гласовете на Глория и Ивана, а коментираха само на Камелия. Факт е обаче, че при Кама промяната е най-сериозна и затова се коментира предимно тя в този аспект. С всички ще се случи това, неизбежно е. Поне ти си на сръбската граница и знаеш какво бяха сръбските певачици на младини и какво в зряла възраст. Не знам само защо това се коментира тук предимно в отрицателен аспект, като той е само положителен? :scratch: Всички от изброените пеят по-добре отколкото преди 10 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че има промяна в гласа и това си е от годините. Гласните струни изтъняват и гласът се променя. Проблемът на чалгарчетата обаче е, че никога не се заслушаха в гласовете на Глория и Ивана, а коментираха само на Камелия. Факт е обаче, че при Кама промяната е най-сериозна и затова се коментира предимно тя в този аспект. С всички ще се случи това, неизбежно е. Поне ти си на сръбската граница и знаеш какво бяха сръбските певачици на младини и какво в зряла възраст. Не знам само защо това се коментира тук предимно в отрицателен аспект, като той е само положителен? :scratch: Всички от изброените пеят по-добре отколкото преди 10 години.
Заслушала съм се в гласа на Ивана много внимателно, още с първите песни, които направи и които я изкараха доста напред още тогава в играта, което доста изненада разни златни рибки, прими, екстри и сие, които бяха видимо по-слаби и красиви. :3fdb8960598fa63e:

Сигурно ще кажеш, че Камелия и по-добър глас има, де... Но ние сме ти свикнали! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслушала съм се в гласа на Ивана много внимателно, още с първите песни, които направи и които я изкараха доста напред още тогава в играта, което доста изненада разни златни рибки, прими, екстри и сие, които бяха видимо по-слаби и красиви. :3fdb8960598fa63e:

Сигурно ще кажеш, че Камелия и по-добър глас има, де... Но ние сме ти свикнали! :1000 (29):

 

Да, разбира се! Щом Камелия има заетост като преди 20 години, а Ивана няма и 10% от върховата си такава значи, че певицата Камелия и по-добър продукт от Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбира се! Щом Камелия има заетост като преди 20 години, а Ивана няма и 10% от върховата си такава значи, че певицата Камелия и по-добър продукт от Ивана.
По-добър задник има със сигурност! :whistling: Продукт - може би, певица - в никакъв случай! Ивана може да я изяде с парцалите на сцената, но трябва да се въздържа, че е на диета, за да не я броят в класации, като онази, от която толкова се вълнуваш, сякаш си злобна тьотка, брояща калориите на Деса! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добър задник има със сигурност! :whistling: Продукт - може би, певица - в никакъв случай! Ивана може да я изяде с парцалите на сцената, но трябва да се въздържа, че е на диета, за да не я броят в класации, като онази, от която толкова се вълнуваш, сякаш си злобна тьотка, брояща калориите на Деса! :3fdb8960598fa63e:

 

По-добра е във всичко, набий си го в главата. Ако беше подписала Кама на 50% през 2002-ра за Ивана нямаше и да чуем... може би и за Преслава... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добра е във всичко, набий си го в главата. Ако беше подписала Кама на 50% през 2002-ра за Ивана нямаше и да чуем... може би и за Преслава... :1000 (19):
Ивана я бяхме чули много преди 2002 година, при това с по-хубави песни от Камелия! Моята глава е свежа и трезва и няма нужда от набиване на каквото и да било. И не се влияе от чифт пластмасови цици и къдрави косми по шундата! Камелия пее ужасно, ако не беше хубавия ген на мама Данче, щеше да преде килими в чипровци! Тя и образование няма като хората, та да можеше да бачка нещо друго.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...