Jump to content



Препоръчани коментари

Има една много остра болка в сърцето, на лумпените на изпълнителите от старата генерация. 20 години тези примати ревяха точно като това анонимното от Бургас за липсата на певческа дарба у Камелия. И сега какво да кажат словоблудците, пред очевидният факт, че същата Камелия пее в такава компания снощи, а техните фаворитки я гледат по телевизията? Какво нещо е живота, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече почти цяла петилетка май не го е правил, ти искаш сега да започва тепърва ...

Мислех, че има надежда да прочета нещо по-различно, дори пак да е хейт, но да не е редовното за "гарги", "грачене" и подобие...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богинята пуска песента скоро !!!

 

Уникална е на това участие:

 

https://m.vbox7.com/play:c13e174e6d

 

Какво става на Залеза и Зората :

 

https://m.vbox7.com/play:c3f382418b

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави го де, нека трупа коментари :1000 (29):

 

 

:happyppl:

Изключително слабо изпълнение от страна на Камелия, издиша, за разлика от миналата година, където беше центъра на общото изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богинята мии :Vishenka_05:

Ами тук - https://www.instagram.com/p/BhhLW2wApZw/ :D

Бих я викнала да ми полее цветята :1000 (29):

Много ме кефи, като пуска такива ежедневни снимки и клипчета, без обработки, естествена. Много малко го правят, особено на нейните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих я викнала да ми полее цветята :1000 (29):

Много ме кефи, като пуска такива ежедневни снимки и клипчета, без обработки, естествена. Много малко го правят, особено на нейните години.

Еми всички я знаем, че не й пука. Няма комплекси от себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми всички я знаем, че не й пука. Няма комплекси от себе си.

Принципно да, но в случая с маркуча е не само с екстеншъни, но и с изкуствени мигли. Пак е сладка де, котенцето мииииии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като жива рана !!!!

 

Камелия беше решила да снима нея, вместо В сърцето си ми ти. Дори кадрите от далечен план на скалата бяха именно за Като жива рана, но мисля че Митьо я надъхал да клипира В сърцето си ми ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като жива рана !!!!

 

Камелия беше решила да снима нея, вместо В сърцето си ми ти. Дори кадрите от далечен план на скалата бяха именно за Като жива рана, но мисля че Митьо я надъхал да клипира В сърцето си ми ти.

И хубаво е направил тогава. "В сърцето си ми ти" сякаш повече се набива в съзнанието.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...