Jump to content



Препоръчани коментари

И хубаво е направил тогава. "В сърцето си ми ти" сякаш повече се набива в съзнанието.

И тя е хубава, но Като жива рана е по-различна, смятам че щеше да остане във времето с един клип.

А и все пак Загоров...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че "В сърцето си ми ти" имаше по-силен потенциал за хит.

 

-------------

 

 

 

Тази песен ми е любимата от "Нещо горещо". Считам за голяма грешка, че не я изкара като дебютен сингъл от албума - според мен щеше да срути държавата за разлика от "Редно или нередно", която също стана хит, но не и на нивото на "първи сингъл от дългоочакван албум на Камелия". "Така ми липсваш" беше четвъртия сингъл от албума и излезе в началото на 2003. Достигна едва 4-то място в "Планета ТОП 50", защото на хората вече им беше омръзнала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимчу тук би казала "Съгласна съм! Подкрепям! Браво!!!"

 

giphy.gif

Богиня, в тоя период се отприщи и стана мега секси. Не че преди не беше, но от Нещо горещо започна следващия етап в кариерата й.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време важното бе да те въртят по кабелните телевизии и по десетките радиа, а не да правиш клипове. Това бе реализацията, която е много по-различна от днешната, на която и телевизия не и трябва. Та в онези времена, когато чалга нямаше в никакви медии на Камелия не и трябваха клипове, защото бе заснела някакво клубно участие или ресторантьорско такова, а кабеларките го спукваха от въртене. Реално, то и бе достатъчно за популяпизация на песните. Признавам най-отговорно, че това бе безумна реклама, брутална дори. В Пайнер дори го качиха на VHS касета и го продаваха пиратски. Колегите също правеха подобни опити и ефект наистина имаше. Разходиш ли се из пазарите, отвсякъде дънеше някаква такава видеокасета, дори телевизори по сергииге имаше за целта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на нея. Тези бяха от един формат на Слави Трифонов. Води ги на едно турне и до там...

Тогава отново продуцент ли е мислил да става? Имам предвид на повече изпълнители извън Ку-ку Бенд.

Тя БМК е била негова, нали? Защо се е отказал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава отново продуцент ли е мислил да става? Имам предвид на повече изпълнители извън Ку-ку Бенд.

Тя БМК е била негова, нали? Защо се е отказал?

 

Да, продуцент беше. Евгени Димитров бе назначил за музикален, а Дългия се занимаваше с парите. Беше събрал бая изпълнители и дори преговаряше с Пайнера и Касъмовите за обща телевизия. Но не се получи, защото зад проекта на Дългия стоеше шефа на ВИС 2 Жоро Илиев, а зад този на Пайнера бяха братя Маргини от СИК. Слави бе в по-силна позиция, защото с Жоро Илиев вече имаха кабеларката ОНИХ ТВ, където Пайнер си плащаха за ротация и смятаха тя да е база за бъдещата музикална ТВ. Пайнера обаче взе 2 милиона лева заем от Маргините и направи Планета ТВ. Там някъде приятелството му с Митко Пайнера свърши. По това време заради нета започнаха да се сриват продажбите , а "Шоуто на Слави" се бе утвърдило в ефира на БТВ и на Дългия му се стори малка евентуалната бъдеща печалба и се отказа от продуцентството. Така, от фактор #3 в бизнеса, Митко Пайнера стана лидер. Просто му се занимаваше, за разлика от Слави, а и в периода 2000-2002 случи на много здрави албуми от своите изпълнители. Това, заедно с телевизията го издърпа и успя да се откачи от прегръдката на Маргините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

" Златна рибка" е първият поп фолк албум,който си купих. :Vishenka_05:

Обожавам всяка една песен от него. :Vishenka_05:

Аз го имам на касета, уникален албум наистина! Много добри песни! И Кама ме кефи на обложката, много е яка! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го имам на касета, уникален албум наистина! Много добри песни! И Кама ме кефи на обложката, много е яка! :Vishenka_05:

Аз имам 4 вариянта (дискове)на Златна рибка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го имам на касета, уникален албум наистина! Много добри песни! И Кама ме кефи на обложката, много е яка! :Vishenka_05:

Не напразно е платинен. Уникален албум, емблема за жанра, като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...