Jump to content



Препоръчани коментари

http://btvnovinite.bg/article/lifestyle/ka...-otkroveno.html

 

Поредното уникално интервю на Камелия. Отлична работа и винаги е удоволствие да я слуша човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саше, "Няма как" е прилична песен, но аз там си имам други фаворити в този албум. Много ме радва "Южна страст" от по-бързичките.

Абе Нещо горещо е един от най-силните авторски албума. До колкото помня там имаше само 3 кавъра. От 15 песни - 3 кавъра и всичко друго авторски песни и то мега хитове - Залеза и зората, Искаш да се върна, Така ми липсваш, другите неклипирани песни пак по-добрите са авторски.

Дори тя направи голямя грешка, като неклипира Нещо горещо. Вместо нея направи - Редно или нередно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав албум е, наистина. Но "Мистерия" тази въпросна година ми се нрави една идейка повече... :3fdb8960598fa63e:

Харесвам го , но за мен е по-слаб от Нещо горещо. Най-малкото Камелия беше по-продаваната съответната година. А и Мистерия беше пълен от-до с кавъри. Най-силните песни в албума - Две сърца, Истинска нощ, Мистерия, Само една - гръцки кавъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Само една" май я нямаше в албума тогава. А и на мен кавърите е ясно, че не ми пречат... :3fdb8960598fa63e: Въпрос на вкус е явно за двата албума. "Като бряг и вълна" е моята песен при Деса, при Камелче е "Няма те", която също е кавър.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, супер й беше!

Напротив - тогава беше ужасна... само за да се прави на интересна... си изгори косата...

 

Предпочитам си я с черните корени, но русааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - тогава беше ужасна... само за да се прави на интересна... си изгори косата...

 

Предпочитам си я с черните корени, но русааа

Е извинявай, но червенокоса беше уникална. Цяла България беше изумена тогава от промяната й. Да, после една година и трябвяше до като стане блондинка, но пък ефекта си заслужаваше за времето си. Тогава певиците не правиха такива резки промени във визията, както сега. Камелия определено го въведе това в поп-фолка.

 

А имаше 1 концерт, където беше с черна перука и мега яка. Мисля, че беше по времето на Залеза и зората., но не мога да го намеря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е извинявай, но червенокоса беше уникална. Цяла България беше изумена тогава от промяната й. Да, после една година и трябвяше до като стане блондинка, но пък ефекта си заслужаваше за времето си. Тогава певиците не правиха такива резки промени във визията, както сега. Камелия определено го въведе това в поп-фолка.

 

А имаше 1 концерт, където беше с черна перука и мега яка. Мисля, че беше по времето на Залеза и зората., но не мога да го намеря.

 

За огнено червеното нищо не съм казал, Саше, и мен ме кефи. Но всички знаем, че го е направила заради Гергана, вдъхновявайки се от гъркините (Анна Виси?!). Просто си унищожи косата за едното нищо, но факт че тогава изглеждаше изумително. А и тия й песни и клипове са ми едни от най-любимите й.

 

Топ изява ми е с къдравата косица и оранжевия губер, където се появяваше откъде ли не на сцената. Май пееше "Вярвах ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

За огнено червеното нищо не съм казал, Саше, и мен ме кефи. Но всички знаем, че го е направила заради Гергана, вдъхновявайки се от гъркините (Анна Виси?!). Просто си унищожи косата за едното нищо, но факт че тогава изглеждаше изумително. А и тия й песни и клипове са ми едни от най-любимите й.

 

Топ изява ми е с къдравата косица и оранжевия губер, където се появяваше откъде ли не на сцената. Май пееше "Вярвах ти".

Еми то оранжевото дойде от червения цвят. Иначе не знаех, че заради Гергана се е боядисала.

А тава за което ти говориш май беше и първото показване на зърно в чалгата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За огнено червеното нищо не съм казал, Саше, и мен ме кефи. Но всички знаем, че го е направила заради Гергана, вдъхновявайки се от гъркините (Анна Виси?!). Просто си унищожи косата за едното нищо, но факт че тогава изглеждаше изумително. А и тия й песни и клипове са ми едни от най-любимите й.

 

Топ изява ми е с къдравата косица и оранжевия губер, където се появяваше откъде ли не на сцената. Май пееше "Вярвах ти".

 

Уникална

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни изяви е имала на концертната сцена, почти винаги е била с шантави визии и се е коментирало след това за нея:

 

Kamelia-03.jpg

 

kameliya.jpg

 

kame.jpg

 

0d1ad3ec65e25018d2dced0fe76f1da2.jpg

 

e295a783a0c426b7100e98197cd37441.jpg

 

313bb2d81cb502d25ac179e1cb25952b.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко и е ген, колко е здравословно хранене и фитнес, но това което виждат очите, не може да се лъже - тряска ги в земята половината млади, то като извади крак става чудо...

При първото гледане на клипа към "Куклите" почти не се заслушах в песента, а се загледах по клипа - каквото и да се обработва, и да не се обработва - перфектна е. Предполагам има някакви леки интервенции, но може и да греша. Но пък доста от по-младите и колежки имат интервенции, чиито резултат не е никак приятен. Камелия винаги е имала една натурална визия, а не плеймейтско излъчване, въпреки това е мега секси без значение от годините, то ако не ги знаеш, няма и да се замислиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как по-рано не съм се сетил да пиша в тази тема и в онези за другите най-големи освен ДС. Нека първият ми пост тук да е с една от най-любимите ми песни на Камс, от нейния албум-емблема. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...