Jump to content



Препоръчани коментари

Бях забравила тази снимка. Толкова са сладки и двете :1000 (29): Кама колко е ухилена :1000 (29):
На мен пък винаги ми е изглеждало все едно Глория никак не иска да бъде точно там в този момент. Много съм се смяла, като я видях в "Нов фолк". :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък винаги ми е изглеждало все едно Глория никак не иска да бъде точно там в този момент. Много съм се смяла, като я видях в "Нов фолк". :3fdb8960598fa63e:

 

Вероятно си права, имайки предвид придирчивата особа на Глория - тя не се снима с всеки особено с папагали Какаду, чиито цици са целите отвън, а зърната ми, прикрити с тиксо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък винаги ми е изглеждало все едно Глория никак не иска да бъде точно там в този момент. Много съм се смяла, като я видях в "Нов фолк". :3fdb8960598fa63e:

А напротив, усмихната е и то доста. Просто тя си е такава и по снимки не винаги изглежда естествено. Обича повече чупки да прави. И на Камелия физиономията е култ с тази патешка муцка :1000 (29):

 

Вероятно си права, имайки предвид придирчивата особа на Глория - тя не се снима с всеки особено с папагали Какаду, чиито цици са целите отвън, а зърната ми, прикрити с тиксо. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1:

Ох, не могаааа...

Голямото пиле - Камейсън. С тази визия е потрес наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като е усмихната? Вижте ръцете къде са, стойката... Има и език на тялото. Глория сякаш иска да изкрещи: "Оставете ме намира". :3fdb8960598fa63e: А невръстната Симона е зад тях. Кой да предположи, че години по-късно, малката на два пъти ще отреже Кама за ментор. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно си права, имайки предвид придирчивата особа на Глория - тя не се снима с всеки особено с папагали Какаду, чиито цици са целите отвън, а зърната ми, прикрити с тиксо. :3fdb8960598fa63e:

Коментара ти.... Същият като на Вулева! Май те разкрих кой си фейк! Вулева

Link to comment
Сподели в други сайтове

:clap: :1000 (29):

 

Не си го спомням, може да ми се е набил в подсъзнанието.

Точно коментира Планета Мура мега и на Кама вика това Азис или Папагал е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше на РД-то и. Венета ги снимаше или се бъркам. Бяха Азо, Софка, Цветин, Чая и др.

 

Да, в "Горещо" се излъчи и счупи всички рейтинги този брой. Мисля, че дори го повтаряха поради голям интерес. Папагалът дори си направи устата за дует с Азис. Интересът клати феса. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше на РД-то и. Венета ги снимаше или се бъркам. Бяха Азо, Софка, Цветин, Чая и др.

Не, беше на откриването на тогавашния им ресторант. И Галенчето беше там. Лидерката още от тогава се е кефила на Камс ;)

 

Култов епизод!

 

Камелия сама разкара Азис 1-2 години след това. Той е искал дует с нея :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, беше на откринането на тогавашния им ресторант. И Галенчето беше там. Лидерката още от тогава се е кефила на Камс ;)

 

Култов епизод!

Ми не помня какъв бе повода, ама Кама беше яко в джаза

Link to comment
Сподели в други сайтове

В предаването тя беше тази, която му предложи дует.

При положение, че Азис има дуети с Ваня и е записвал с коя ли не, дали не е искал дует с Камелия, която 2006 беше на 2 корици на Плейбой и като цяло е от големите имена.

А Камелия по-принцип е тая която отказва дуети и не записва ей така. А относно вечерта - тя много неща каза, но нас ни е ясно, че беше пияна и го правеше за рейтинга.

Тя милата не спря да говори и за вибратора си тогава... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълга история имат Василка и Камелия. Една от интересните чалга войни, водена тихичко и задкулисно. :3fdb8960598fa63e:

Много дълга война излезе... над 10 години :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно затова имах очаквания към тях, когато се засякоха в Брадъра. Но и двамата си живяха тихо и мирно, разбира се - лицемерничейки. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно затова имах очаквания към тях, когато се засякоха в Брадъра. Но и двамата си живяха тихо и мирно, разбира се - лицемерничейки. :3fdb8960598fa63e:

Василка е била с железен договор да не и очернят името. Знаем я каква звезда е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само договор. Камелия в интервю за Лозанова беше казала, че нямало как те двамата пред хората да си извадят кирливите ризи. А имах такива очаквания... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...