Jump to content



Препоръчани коментари

Камелия категорично е секс символа на България. Освен изключителен човек и професионалист, Камелия е ненадмитната в провокациите и прокарването на модни тенденции. Много съм доволен, че точно тя е на първо място. С нея е изключително удоволствие да се работи, а резултатите винаги са зашеметяващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия категорично е секс символа на България. Освен изключителен човек и професионалист, Камелия е ненадмитната в провокациите и прокарването на модни тенденции. Много съм доволен, че точно тя е на първо място. С нея е изключително удоволствие да се работи, а резултатите винаги са зашеметяващи.

 

Теди ти ли и прави фотосесията около "Куклите", че не хванах края? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди ти ли и прави фотосесията около "Куклите", че не хванах края? :scratch:

Разбира се, ние с Камелия сме екип. С нея и Цветин е истинско удоволствие човек да работи, както споменах и по - горе и мисля, че свършихме добра работа заедно.

 

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5AE6BC89

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, ние с Камелия сме екип. С нея и Цветин е истинско удоволствие човек да работи, както споменах и по - горе и мисля, че свършихме добра работа заедно.

 

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5AE6BC89

 

Перфектно! :az: Обаче знаеш ли какво забелязвам? Не те псуват за крайният резултат, като работиш с нея. Малко ми е странно, щото е практика след абсолютно всяка фото сесия, на който и да е изпълнител, с който и да е фотограф. Но направиш ли нещо с Кама - тишина! Все едно не се е случило. Нещо като игнор, да мине там и да не се споменава. Нема да се косиш, от липсата на критика. Така е с Кама от мнооооооооого години. Не им е лесно и на критиците, да знаеш... :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазно, мазно, много мазно.... :ar: Да се похвалят със звездата от БТВ, а в края на статията да подхвърлят, че и Фики и Галин ще бъдат там другата седмица. :ar:

 

Камелия става треньор и дава старт на парти сезона

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, все пак тя има няколко култови фотосесии, не може да се отрече - сещам се за дългите коси към максисингъла "Къде си ти", после Плейбой и фотосесията около албума "Има любов" и специалния брой на Марга за нея, обложката на "Еротика"... А и тя беше май единствената, която едно време си работеше със свой фотограф - някой си Роми.
Link to comment
Сподели в други сайтове

2 пъти прочетох "дългите косми", щях да изпадна в културен шок :D :D :D

 

Камелия винаги е лъхала на сексапил, на тия години и без филтъри и замазване по клиповете изглежда на не повече от 35, страшна мацка. Не може да се отрече, ако ще и човек нито една песен да не и харесва.

 

"Куклите" ме зариби тия дни и често я слушам, изобщо не е слаба песен, слаба е в началото. Първо се сещаш за Яница, после реакцията е "/Дразни ме/ беше по-хубава" и след няколко дни случайно я пускаш и те зарибява. И то не по-малко от тази с Гъмзата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един въпрос към Камелотите :3fdb8960598fa63e: 2017 уж била много силна на Камелия, а пък я няма никаква в класациите на сигнал.бг :3fdb8960598fa63e: ако участваше друга песен щеше да пееше чичо Фокс :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да съм част от Камелот-ите, класациите са само една част от бизнеса, при това не толкова значима. Не можем да си кривим душите, Камелия настъпи през 2017 и улучи с "Дразни ме" - според актуалното мерило за хит /дискотеките/, е наистина въртяна и слушана, а участията, които прави и без Пайнер, са показателни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един въпрос към Камелотите :3fdb8960598fa63e: 2017 уж била много силна на Камелия, а пък я няма никаква в класациите на сигнал.бг :3fdb8960598fa63e: ако участваше друга песен щеше да пееше чичо Фокс :3fdb8960598fa63e:

 

Има я навсякъде, спокойно. Кама не издава всеки месец, за да е постоянно в чартовете. Има достатъчно мозък, за да го е разбрала преди 15 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не кажем най-успешните и впечатляващи :)
Чак пък... Сещам се за фотосесии на Глория с Камен Вълканов, фотосесията на Цветелина с голата глава, Азис има скандални за времето си снимки, Мария също. Есил Дюран беше направила две доста интересни обложки за албумите си "Елмаз" и "Тя", Малина е правила естетски кадри. Анелия е имала попадения в тази област.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък... Сещам се за фотосесии на Глория с Камен Вълканов, фотосесията на Цветелина с голата глава, Азис има скандални за времето си снимки, Мария също. Есил Дюран беше направила две доста интересни обложки за албумите си "Елмаз" и "Тя", Малина е правила естетски кадри. Анелия е имала попадения в тази област.

 

Да, чак пък! Това е положението въпреки сериозният напън, да се неглижират безспорните и изригвания в миналото. Факт е обаче, че времето минава, а Камелия все така се лепи (или има усет) за новаторството в този занаят. И въпреки нулевите ни очаквания, че новите и опити да следва тренда може да я окарикатурят най-малкото заради годините и ние сме свидетели, че 3-то, даже 4-то поколение фотографи правят чудеса с нея. И не е добър резултата, само заради константната и през годините фигура. Явно има и други неща, за които ние не знаем, но на терен очевидно имат значение, щом се изказват така ласкаво за нея без да изглежда лицемерно, заради името и статута и в бизнеса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не се напъвам да я неглижирам! Самата аз малко по-нагоре съм изброила кои са нейните знакови фотосесии. Просто е въпрос на гледна точка и субективизъм кой е направил най-естетските и красиви снимки в жанра, защото той все пак има своята история и са правени какви ли не неща досега. По същия начин е с клиповете. Ти смяташ, че най-добри са тези на Камелия в годините, аз мога да изброя такива на Малина, които са излизали успоредно с тези на Вескова и за мен са били по-качествени.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да се изброяват много неща, но никой не брои рискът да си първи. Никой не брои новаторските идеи, колосалните средства инвестирани, за да придобият тези идеи завършен вид и никой не брои безбройните "Уау", които следваха след всеки клип на Камелия в продължение на 2 десетилетия. Днес е много лесно с изпробвано ноу-хау да се правят реплики, а като се крадат тези на Камелия да се отговаря на въпросите за това с версии, че еди къде си по света било правено и евентуалната крадла да се оправдае с това. Ама като гледаме клиповете един след друг много малко мязат на западно изпълнение и изключително много на реплика на "камелотските". Същата работа с фото сесиите, с коафьорските избухвания, с дизайнерските решения, дори със сценичната програма в клубовете. Но "чипровската" не се надува, не се сърди, не вдига сеири, а чака да види докъде ще стигнат с нахалството си. Имаше една такава, дето 10 години правеше всичко като нея и буташе пари на медиите, за да го разпространяват като нейно, но и на нея Кама и намери цаката. Хвана се за нещо съвсем различно от обсъжданите кражби и брутално я зашлеви пред цяла България, за записите на чужди хитове. И когато се разчисти перушината се оказа, че не била само тя, а и най-големите имена в бизнеса. Много реваха и плюха, но захапката бе здрава и нямаше измъкване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не се брои рискът да си първи? Да, Камелия е направила безброй много интересни и провокативни визии, клипове и т.н. За "уау" ефекта след всеки клип си прав, но аз мисля, че този ефект беше по-силен след коцерт в НДК, когато всички обсъждаха как е облечена, каква прическа е избрала този път, какво е казала... Има също култови появи по тия концерти - помня бялата рокля с опашката (май снимка от този концерт беше обложка на последния албум в Пайнер),

помня огромните къдрици, късата перука от едно турне, каубойски костюм с шапка и ботуши, черната къса коса от любимата ми нейна песен и клип "Още те обичам", червената коса от "Стрелките спират"...

А коя певица имаш предвид, казвайки "крадла" - Андреа ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За btv не знам, не гледам ТВ (освен Brother-а, който вече и няма да гледам), но е факт, че Камелия е единствената, за която след концерт на Пайнер се е говорило с какво е облечена, цели скандали с ония хиксове на зърната или трибагреника направи. Или онзи прословут среден пръст.

Само в Холивуд ги пишат кой с какви дрехи е бил, Камелия единствената, получила подобно отношение в България.

Така,че и за това евала.

 

Другия беше Азис, но това е съвсем друга провокация, а не толкова различно обличане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За btv не знам, не гледам ТВ (освен Brother-а, който вече и няма да гледам), но е факт, че Камелия е единствената, за която след концерт на Пайнер се е говорило с какво е облечена, цели скандали с ония хиксове на зърната или трибагреника направи. Или онзи прословут среден пръст.

Само в Холивуд ги пишат кой с какви дрехи е бил, Камелия единствената, получила подобно отношение в България.

Така,че и за това евала.

 

Другия беше Азис, но това е съвсем друга провокация, а не толкова различно обличане.

Абсолютно! Чак и от атака нали искаха да я съдят за оронване на престижа на националния флаг. Тякива появи, като на Камелия и Азис в БГ май други няма, с такъв отзвук, скандали и т.н.т.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само те са скандализирали визуално и се е говорило с какво са облечени, да.

Но пак казвам, скандала при Азис се различава от този при Камелия, тя беше (и е) провокативна, но реално си е жена, доакто при него беше мъж с рокля, които за ония години беше достатъчно за скандал. После Китаеца и т.н.

 

На Камелия любимото ми представяне е онова с телефона, дето уж и звъни Димитров. Което си го измисли тя, даже той после и се обаждал да я поздрави за оригиналността, не е по сценарий. Евала, смях се тогава. Много запомнящо се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...