Jump to content



Препоръчани коментари

От два часа не спирам "Минута живот", а сега си пуснах и ремикса на "Престъпно е".

Слуша ми се само Камелия. После ще пусна "Куклите" , миналата седмица пак имаше един ден, къде от сутрин до вечер само нея слушах.

 

Не мога да си го обясня.

 

В колата пък имам диска "Еротика", там пък само "Еротика" и "Всичко си ти" със Сакис Кукос.

 

Напоследък все по-често слушам Камелия. И колкото повече я слушам, толкова и преоткривам песните. Тази "Всичко си ти" даже и е доста неизвестна, а е страхотна песен.

 

Слушайте:

Много е готина, като си караш нощем и запалиш цигара, караш си спокойно...

 

Напоследък това ми е релакса вечер с колата, с тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нежна тишина" е брилянтна песен. Когато я бях сложила в "Нереализираните" да представя Кама, ме обвиниха разбирачи тук, че съм избрала слаба песен,

защото си имам друга фаворитка. А тази балада винаги ми е харесвала най-много от нейните!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нежна тишана" е толкова нереализирана, че чак да ме е яд и до ден днешен!

Страхотна песен!

Толкова ефирна балада, с хубав текст на Надежда Захариева. Класика! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушам тези песни, тези мелодии, тези текстове и изпитвам страхотна носталгия по онзи фолк.

Жалко за старанието и стремежа към по-добро през първите 10 години!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А това колко е класно! Пак Захариева го е писала, ако не се лъжа. Просто златна! :1000 (33):

 

Уникална! Милион пъти по-любима от оригинала!

Просто Камелия я е изпяла уникално!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много чувство е вложила в "Няма те", така е.

Аз и това съм харесвала едно време, всъщност тази жена май е клипирала по-слаби песни, а силни е захвърляла в коша! :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нежна тишина" е брилянтна песен. Когато я бях сложила в "Нереализираните" да представя Кама, ме обвиниха разбирачи тук, че съм избрала слаба песен,

защото си имам друга фаворитка. А тази балада винаги ми е харесвала най-много от нейните!

Има някаква магия в тая песен. Затваряш очи и те отнася някъде.... в космоса. Божествена е <3

Баладите на Камелия са, като поезия. Не са просто любовни драми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А това колко е класно! Пак Захариева го е писала, ако не се лъжа. Просто златна! :1000 (33):

Обожавам я тая песен. Толкова силна е тежка и наистина Камелия у изляла душата си в нея.

Като се замисля тя през годините никога не е правила компрамис с баладите, дори и напоследък да не прави, поне ако пусне знаем , че ще е нещо класно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължава да мирише обаче, чух че имало една - Ненка Кравата, някой знае ли коя е? За един прЕател питам :whistling:

 

Нежна тишина е топ, наистина Камелия трябваше навремето да й направи някаква реализяция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази май до последно се чудеше дали да й снима клип. но накрая ...

 

Това "Винаги" и е най-добрата песен в кариерата. Няма смисъл от клип, защото колкото и невероятно да звучи, в онази коледна програма за 2005-та Пайнер като по чудо направиха перфектна тв версия. Напил съм се с брат ми на нова година и пуснаха песента към 03:00. А тя една такава с размазан фокус, че докато фокусираме песента свърши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...