Jump to content



Препоръчани коментари

Отново типична рибешка черта. Не ни се връща в действителността :3fdb8960598fa63e: особено когато илюзията е по сладка :1000 (29):

Хаха, виж, как знаеш... :1000 (29):

 

Те с Деси не бяха ли заедно в Мармалад веднъж? Помня, че беше много забавно.

Да, но след това Играта има второ участие там. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те с Деси не бяха ли заедно в Мармалад веднъж? Помня, че беше много забавно.

Всъщност е възможно, вече са ми толкова много спомените за това в какво е била първа, че може и да се бъркам. Наистина трябва да се стегна ако искам да остана в сектата. :D

Пускаме те на поправителен. Всички факти за Ангелския глас и родословното и дърво 3 поколения назад да се научат за домашно :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът на "Страсти" не е ли от 2001-ва, защото гледах едно клипче с музикалната еволюция на Деса, и там пише, че е от 2002-ра?

Аз по онова време не следях много отблизо кое кога е излизало в чалгата, но има логика да е от 2001. Тя 2002 си се завърна направо с Мистерия, преди това няма кога между раждането на Майки и подготовката за албума да се е занимавала с песни от предния. Но кой знае...

 

Пускаме те на поправителен. Всички факти за Ангелския глас и родословното и дърво 3 поколения назад да се научат за домашно :1000 (29):

Направо ще започна да събирам всички тези факти в книга. :D Крайно време е да ги имаме нагледно някъде, за да останат за феновете в Рамания през 2050, когато новото поколение чалга диви ще се води по-голямо от Десислава, а ние вече ще сме твърде стари, за да се занимаваме да им разясняваме фактите. :3fdb8960598fa63e:

Между другото, Деси някой ден би могла наистина да издаде страхотна автобиография, това сериозно. Първите 22 години от кариерата й са идеалният пример за това как никога не трябва да спираш да се бориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви фенове сте, че да не познаете, че това не е гласът на Десислава :1000 (29):

Но поне сте понахвърлили няколко страници чат :1000 (29):

Аз имам на Десислава специалния брой на НФ (с автограф) и толкова му се кефих като си го взех, даже и диска коледния :1000 (29): Детска радост :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-любимият ми сезон на капките.

Деси Слава се справи брилянтно със всички имитации и за мен беше реалният победител.Адски много ми харесва с този цвят на косата. :Vishenka_05: Иска ми се да го смени малко това русо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Слави, какво стана с разучаването на мълвата за нов дует с Азис? Или пак пустият рибешки мързел... :1000 (29):

Питах в групата, но никой нищо не каза. Аз си мисля, че подобен дует е нещо очаквано в някакъв етап. Дори и да не е тази година, такъв дует ще има.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-любимият ми сезон на капките.

Деси Слава се справи брилянтно със всички имитации и за мен беше реалният победител.Адски много ми харесва с този цвят на косата. :Vishenka_05: Иска ми се да го смени малко това русо.

Да, много и ходи.

Страхотен Марк Антъни ! НАСТРЪХНАХ

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора,

някой има ли гостуванията на Десислава в Горещо? Мисля, че е била 3 пъти. 2004, 2007 и 2011. В нета ми излиза само последното и то от вибокс, а не мога да го отворя от чужбина? :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора,

някой има ли гостуванията на Десислава в Горещо? Мисля, че е била 3 пъти. 2004, 2007 и 2011. В нета ми излиза само последното и то от вибокс, а не мога да го отворя от чужбина? :1000 (24):

И от 2007-ма го има във вибокса, миналата година по това време го гледах, беше на части - 5-6-7. Докато това от 2011 го има цялото, тя и там казва защо е напуснала Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Как може да е толкова прекрасна?! :Vishenka_05:

Обожавам този лайв. Особено с интрото преди него. Деси тука беше в топ форма. Към днешна дата слушам този вариант на Две сърца. Но и с Мойто зайче гръмна публиката

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно си беше някои да я отписват като залязла, а тя да има такъв прием на Пайнерски концерт. Добре обори твърденията, че никой не я помни или пък, че е нямала хитове извън Пайнер- едновременно доказа един от 2006 и един от 2014, допълвайки ги с друга златна класика.

На онзи концерт доста изпълнители получиха прием, но към днешна дата ми се струва, че всички се сещат главно за ударното завръщане на Десислава и доказването на Яница като хитово име. :D Мисля, че и Преслава тогава представи Ако утре ме губиш и имаше истерия по нея. Но аз лично въобще не помня какво друго запомнящо се е имало тогава, а съм сигурен, че и с повечето други тук е така... :1000 (29):

Но Деската си знае как да впечатлява на голяма сцена... И ето това толкова подигравано тогава представяне също се помни, например.

 

 

И човек като го гледа към днешна дата може само да си представя колко добре би било прието ако беше на една Дженифър Лопес или на Марая Кери, например, които обичат да се показват по такъв начин без да им дреме. Че и нещо като хореография има, рядко сме виждали Деската толкова раздвижена хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно си беше някои да я отписват като залязла, а тя да има такъв прием на Пайнерски концерт. Добре обори твърденията, че никой не я помни или пък, че е нямала хитове извън Пайнер- едновременно доказа един от 2006 и един от 2014, допълвайки ги с друга златна класика.

На онзи концерт доста изпълнители получиха прием, но към днешна дата ми се струва, че всички се сещат главно за ударното завръщане на Десислава и доказването на Яница като хитово име. :D Мисля, че и Преслава тогава представи Ако утре ме губиш и имаше истерия по нея. Но аз лично въобще не помня какво друго запомнящо се е имало тогава, а съм сигурен, че и с повечето други тук е така... :1000 (29):

Но Деската си знае как да впечатлява на голяма сцена... И си това толкова подигравано тогава представяне се помни, например.

 

 

И човек като го гледа към днешна дата може само да си представя колко добре би било прието ако беше на една Дженифър Лопез или на Марая Кери, например, които обичат да се показват по такъв начин без да им дреме. Че и нещо като хореография има, рядко сме виждали Деската толкова раздвижена хах. :D

Представи си я със сегашните си форми, да се изтърси с такова тоалетче на концерт :3fdb8960598fa63e:

Иначе на мен ми хареса много, но още ме е яд за изтритото клипче с почти 200ка гледания. Ама голям хейт отнесе и извън рама. Не е типично за нея. Българите имат друго отношение към Деси и направи ли опит за нещо по разголено или мазно, веднага отнася ругатни... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си я със сегашните си форми, да се изтърси с такова тоалетче на концерт :3fdb8960598fa63e:

Иначе на мен ми хареса много, но още ме е яд за изтритото клипче с почти 200ка гледания. Ама голям хейт отнесе и извън рама. Не е типично за нея. Българите имат друго отношение към Деси и направи ли опит за нещо по разголено или мазно, веднага отнася ругатни... :1000 (29):

Ооо точно със сегашните форми трябва да скандализира дори още по-разголена на някой концерт. :3fdb8960598fa63e: Напук на хейтърите...

И мен ме хваща яд за клипчето, днес можеше да е стигнало до половин милион, както се беше засилило...

Иначе тогава ми стана малко кофти за Деси, че толкова я оплюваха. Едни познати предварително ми бяха казали колко е нахъсана за това представяне и как специално е подготвила нещо по-нетипично като за нея. Тя и затова сигурно после се отказа да прави нещо по-различно на сцената и се завърна към това да си обикаля сама с микрофона... не че и така не й се получава блестящо. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ги уби тогава. А Моето зайче си стана стабилен хит, както и Моето друго аз. Май това са ѝ последните два по-големи хита извън Пайнер.

Никога не съм се кефил на зайчето, но определено избухна тогава с нея :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ги уби тогава. А Моето зайче си стана стабилен хит, както и Моето друго аз. Май това са ѝ последните два по-големи хита извън Пайнер.

Никога не съм се кефил на зайчето, но определено избухна тогава с нея :1000 (19):

И "Пусни го пак" беше доста голям хит, макар и да беше нова версия на още по-голям хит. Но друго си е да направиш кавър направо с изпълнителя от оригинала, а не просто да му отмъкнеш песента... Иначе между Моето друго аз и Зайчето спокойно може да сложим и Мръсни поръчки, която си беше главно дискотечен хит, но хит. О, да не забравяме и Only One!

 

 

Деса е уникална, и аз дето съм й фен понякога недоумявам как така успява да се справя толкова добре в кариерата си дори и в периоди, в които се води 'западнала'. Дано като се завърне отново да е нахъсана да мачка, време й е за нова 2002, този път може конкурентка за върха да й е Джулия. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Пусни го пак" беше доста голям хит, макар и да беше нова версия на още по-голям хит. Но друго си е да направиш кавър направо с изпълнителя от оригинала, а не просто да му отмъкнеш песента... Иначе между Моето друго аз и Зайчето спокойно може да сложим и Мръсни поръчки, която си беше главно дискотечен хит, но хит. О, да не забравяме и Only One!

 

 

Деса е уникална, и аз дето съм й фен понякога недоумявам как така успява да се справя толкова добре в кариерата си дори и в периоди, в които се води 'западнала'. Дано като се завърне отново да е нахъсана да мачка, време й е за нова 2002, този път може конкурентка за върха да й е Джулия. :D

 

Даа, Пусни го пак също гърмеше здраво. :1000 (29):

Тогава живеех в Испания и бях в библиотеката като излезе. Слушах я цял ден и си взех изпита :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, Пусни го пак също гърмеше здраво. :1000 (29):

Тогава живеех в Испания и бях в библиотеката като излезе. Слушах я цял ден и си взех изпита :1000 (29):

Идеалната песен за библиотека... :1000 (29): Явно наистина помага.

 

Като гледам гласуването за най-добър проект в новата Пайнерска ера нещо зацикли, затова реших да сметна временните резултати от шестимата гласували, за да приканя и други да представят своя ТОП ако пожелаят.

 

1.В твоите очи - 65 точки

2.Не го прави - 64 точки

3.И това ще преживея - 63 точки

4.И на всички като тебе - 62 точки

5.В друг живот - 61 точки

6.Ангелите плачат - 48 точки

7.Нека да е тайно - 38 точки

8.Отново се родих - 29 точки

9.Смени паролата си - 28 точки

10.Гледай да не бъркаш - 27 точки

11.Дали ще те оставя - 26 точки

12.I'm your bitch - 21 точки

13.Започваме на чисто - 10 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеалната песен за библиотека... :1000 (29): Явно наистина помага.

 

Като гледам гласуването за най-добър проект в новата Пайнерска ера нещо зацикли, затова реших да сметна временните резултати от шестимата гласували, за да приканя и други да представят своя ТОП ако пожелаят.

 

1. Дали ще те оставя

2. В друг живот

3. Отново се родих

4. И това ще преживея

5. Майната ти

6. Не го прави

7. В твоите очи

8. Започваме на чисто

9. Нека да е тайно

10. Ангелите плачат

11. Гледай да не бъркаш

12. Смени паролата си

13. Im your bitch

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...