Jump to content



Препоръчани коментари

не са малко, дааа

Иначе аз Май плежър май пен си я харесвма много, просто тя все пак получи добра реализация, а и я врътнаха по МТВ.

Наскоро видях, че някой беше направил сборен фолклорен албум, та да нарпавим един испански и английски сборни, че нея ако чакаме ... :1000 (29):

Смит пусна един много добър във фолклорния раздел. Иначе испански може би няма нужда да правим, защото него си го имаме в Замунда. :1000 (29): Но за английски фен албум не се е правил опит още, това ми се струва добра идея. Всичко извън Славатроника може да влезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава докато беше в ББ 2015 със Зарко, вече е била с Благой, нали?

Уж голяма любов със Зарко, а след ББ всичко се забрави...едва ли е било постановка, за да спечели. Тя си влезе с обещаната победа за компенсация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолклорен тя ще издаде все някога :girl_cry2: :gun_bandana:

 

Разбира се :1000 (29): С нюйоркската филхармония :1000 (29):

 

Смит пусна един много добър във фолклорния раздел. Иначе испански може би няма нужда да правим, защото него си го имаме в Замунда. :1000 (29): Но за английски фен албум не се е правил опит още, това ми се струва добра идея. Всичко извън Славатроника може да влезе.

 

Как ще го кръстим :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава докато беше в ББ 2015 със Зарко, вече е била с Благой, нали?

Уж голяма любов със Зарко, а след ББ всичко се забрави...едва ли е било постановка, за да спечели. Тя си влезе с обещаната победа за компенсация.

Явно Благой е бил този, с който 'им било хубаво заедно' или там както се изрази тя. :D

 

Разбира се :1000 (29): С нюйоркската филхармония :1000 (29):

Как ще го кръстим :1000 (24):

:roll1:

Може да има някакво идейно заглавие албума, трябва да го обмислим. Предлагам да не е на някоя песен, но както кажете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Благой е бил този, с който 'им било хубаво заедно' или там както се изрази тя. :D

:roll1:

Може да има някакво идейно заглавие албума, трябва да го обмислим. Предлагам да не е на някоя песен, но както кажете.

И да направим ремикси :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На някой ако му се занимава- да направи... :1000 (29):

Албумът може символично да се казва Long-awaited. :roll1:

ХАхаха, това е по-скоро за рекламата към него, дай друго предложение :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАхаха, това е по-скоро за рекламата към него, дай друго предложение :1000 (29):

Finally... The English Album :1000 (29):

 

Сега сериозно- може нещо, свързано с Ангелския глас... An Angel in England или An Angel in USA... Обаче малко ми идва като Englishman in New York. :1000 (29):

Или ако искаме нещо по-магическо- Enchanting Angel... Enigmatic Angel...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Finally... The English Album :1000 (29):

 

Сега сериозно- може нещо, свързано с Ангелския глас... An Angel in England или An Angel in USA... Обаче малко ми идва като Englishman in New York. :1000 (29):

Или ако искаме нещо по-магическо- Enchanting Angel... Enigmatic Angel...

 

Сега и в САЩ ли ще издаваме :1000 (29): Аз тази вечер нещо не съм креативен :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и в САЩ ли ще издаваме :1000 (29): Аз тази вечер нещо не съм креативен :1000 (29):

Английският много хора го свързват със САЩ хаха... :1000 (29):

И аз мисля, че мога повече от това, направо утре на свежа глава... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Английският много хора го свързват със САЩ хаха... :1000 (29):

И аз мисля, че мога повече от това, направо утре на свежа глава... :1000 (29):

Готов ли си с предложенията вече :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов ли си с предложенията вече :1000 (29):

Не съвсем. :1000 (29):

Но ми дойдоха идеи за снимки за обложка:

Desislava-Kostadin%20Krustev2.jpg

desi-slava.jpg

2110197792.jpg

 

Като изберем снимката може да си представим кое заглавие би ѝ стояло Oк. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съвсем. :1000 (29):

Но ми дойдоха идеи за снимки за обложка:

Desislava-Kostadin%20Krustev2.jpg

desi-slava.jpg

2110197792.jpg

 

Като изберем снимката може да си представим кое заглавие би ѝ стояло Oк. :D

Ох третата снимка е много якаа :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох третата снимка е много якаа :Vishenka_05:

Предлагам да гласуваме кой коя снимка харесва най-много за обложка и накрая нея да направим. Тоест вие да гласувате, защото сниките са мои предложения. :1000 (29):

1 глас за снимка номер 3. Кои наддават за 1 или 2? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да гласуваме кой коя снимка харесва най-много за обложка и накрая нея да направим. Тоест вие да гласувате, защото сниките са мои предложения. :1000 (29):

1 глас за снимка номер 3. Кои наддават за 1 или 2? :1000 (29):

Надявам се някога Деска да си върне точно тази форма!

Пък ако не успее-здраве да е.Много ми е сладка като е пухкава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се някога Деска да си върне точно тази форма!

Пък ако не успее-здраве да е.Много ми е сладка като е пухкава.

Тя и да не я върне, според мен вече си е уредила таргет, който да я слуша независимо от външния вид. Дори според мен голяма част от по-зрелите хора след 40 биха гледали по друг начин на нея ако не е с перфектна форма и не изглежда като обичайна изваяна чалга дива. Както беше с Ивана, която по време на най-силните й години хората не възприемаха като секс символ, а като една по-закръглена, но вдъхваща респект певица на народа. И световни примери има.

Но и аз нямам против да си върне перфектната форма, напук на всички. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много банални снимки за обложката сте избрали. Аз бих заложил на някой фотос от 2007 на Велислава Каймаканова...

 

 

Кои песни ще включим?

 

Yore the love

Love above the ocean

Be your girl

Lo-lo-love me

Be my pleasure my pain

Stay

Never end

Agapi mu

I like

Only one

Love is alive

If ain't over

You and me

Baby

Cotton candy

 

Bonus tracks:

I'm your bitch

 

 

УНИКАЛЕН :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много банални снимки за обложката сте избрали. Аз бих заложил на някой фотос от 2007 на Велислава Каймаканова...

Кои песни ще включим?

 

Yore the love

Love above the ocean

Be your girl

Lo-lo-love me

Be my pleasure my pain

Stay

Never end

Agapi mu

I like

Only one

Love is alive

If ain't over

You and me

Baby

Cotton candy

 

Bonus tracks:

I'm your bitch

УНИКАЛЕН :Vishenka_05:

Леле, то направо двоен албум ще излезе. :1000 (29):

Stay има ли я някъде с хубаво качество? Аз не мисля, че е излизала.

 

Кои снимки на Каймаканова, че след толкова години фенство нещо паметта вече ме лъже и не се сещам? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, то направо двоен албум ще излезе. :1000 (29):

Stay има ли я някъде с хубаво качество? Аз не мисля, че е излизала.

 

Кои снимки на Каймаканова, че след толкова години фенство нещо паметта вече ме лъже и не се сещам? :1000 (29):

Една от най мащабните на Деси. С розовата рокля и короната, кадъра , на който е като метълка, с едни съдри къдрици и риза на точки, виж някои в сайта и.

Стей е в пълна версия само в На кафе. Качеството е средно, но се слуша. Да пишем на Деси да я качи. Тя уж ни я подари , а само при Гала я пя

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и да не я върне, според мен вече си е уредила таргет, който да я слуша независимо от външния вид. Дори според мен голяма част от по-зрелите хора след 40 биха гледали по друг начин на нея ако не е с перфектна форма и не изглежда като обичайна изваяна чалга дива. Както беше с Ивана, която по време на най-силните й години хората не възприемаха като секс символ, а като една по-закръглена, но вдъхваща респект певица на народа. И световни примери има.

Но и аз нямам против да си върне перфектната форма, напук на всички. :3fdb8960598fa63e:

Имаш право.

Даже много голям процент от по-зрелите хора мисля , че я преоткриха в "Като две капки вода".

За мен няма голямо значение как изглежда,и в двата случая си слушам любимите ми нейни песните всеки ден и това няма как да се промени.Важен е начинът,по който тя се усеща добре в кожата си,а пък ние всякаква си я харесваме :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя уж ни я подари , а само при Гала я пя

:roll1:

 

Може би имаш в предвид ето тези, от 2006?

http://desislava.es/index.php?Module=Photo...mp;&nPage=1

Тогава наистина й беше супер период, много яки фотосесии имаше. Тази за Сладки сънища, тази за Estoy Aqui, останалите... Жестока!

 

Имаш право.

Даже много голям процент от по-зрелите хора мисля , че я преоткриха в "Като две капки вода".

За мен няма голямо значение как изглежда,и в двата случая си слушам любимите ми нейни песните всеки ден и това няма как да се промени.Важен е начинът,по който тя се усеща добре в кожата си,а пък ние всякаква си я харесваме :D

И за мен най-важна е музиката и това как я поднася. И да е себе си в по-голямата част.

Е, надявам се и клиповете да не ги зареже. :1000 (29): През 2015 и 2016 разби с три на мега ниво, да продължава така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...