Jump to content



Препоръчани коментари

Не, нито от Оцко, нито от Кости. Единствената от ТОП-а, която не е опирала до тях за хитове в онзи период и пак се е задържала. Ако днес направи песен от тях ще е интересно, на мен лично ми се иска да пробва.

Да и аз за това се замислих.Интересно ми е да чуя по една песен от двамата,но като ги знаем колко изхабени са в днешно време по-добре да не го прави.

Дали е възможно някога да направи един концерт?Бих го посетила с удоволствие.Последно бях на нейно общо участие с Джордан във Варна и беше много готино,но емоцията при концертите е много по-различна.Между другото от тогава може да им се е родила идеята за общи проекти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да изтрезнея също прави добри гледания към днешна дата. Песента е с потенциал да остане във времето, защото рядко в канала на Пайнер се предлагат истински попфолк парчета, а и тук пее и Тонката, който също е с много вечни песни.

 

И това ще преживея също се е запътила към 10 милиона, но бавно и славно. 7,5 милиона и 34 000 лайка. Лайковете са повече от на В друг живот. Коментарите също. Не знам защо като гледания изостана. На тези лайкове би трябвало вече да има 10 милиона.

 

Деса не харесва Оцко и Кости като начин на работа. Но ако работи с тях съвместно по музиката би се получило нещо добро и многожанрово. Едно време Оцко правеше страхотни и разнообразни неща за АРА и ДИАПАЗОН. В Пайнер се превърна копопейст машина на собствените си проекти...

Именно "Как да изтрезнея" е основният конкурент, както написах и в Скандалите. Тази песен още като я чух осъзнах, че ще е нещо голямо, защото е правена по формулата на ретро хитовете и докосва душата.

"И това ще преживея" позагуби малко темпо покрай тогавашните коледно-новогодишни празници, когато гледаемостта в чалгата като цяло беше по-ниска. Също така клипът не е на нивото на "В друг живот" и навярно това също оказва влияние. Но си личи, че и това е песен, която хората слушат и харесват и до днес, ще си остане във времето. Изобщо през 2016 Десислава беше абсолютен ТОП с песните си.

Тя самата иначе е казала, че би работила с Оцко и Кости ако й направят нещо, което да й отива на нея. Със сигурност и тя би работила над парчето, а конкретно при Оцко се надявам да се свърже и с някой преводач, за да й каже какво се пее в беквокалите. :D

 

Да и аз за това се замислих.Интересно ми е да чуя по една песен от двамата,но като ги знаем колко изхабени са в днешно време по-добре да не го прави.

Дали е възможно някога да направи един концерт?Бих го посетила с удоволствие.Последно бях на нейно общо участие с Джордан във Варна и беше много готино,но емоцията при концертите е много по-различна.Между другото от тогава може да им се е родила идеята за общи проекти :3fdb8960598fa63e:

Концерт се съмнявам да има скоро. Като цяло вече не очаквам подобно нещо от нея, защото на нея очевидно не й се занимава. Пък ако някой ден направи, всички ще сме много доволни и ще го посетим. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как искам да я изпеят на голяма сцена!

 

 

Между другото, някой знае ли дали Халваджиян е снимал и други клипове на Деси, освен този? В Уикипедия не са споменати режисьорите на някои от първите.

Изненадан съм, че Скерлев работи още от онова време и й е снимал "Нямам проблеми", мислех си че е по-млад. Ясно защо тя толкова го обича и постоянно ходи при него като не цели клип на нивото на "В друг живот" или "И на всички като тебе". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадан съм, че Скерлев работи още от онова време и й е снимал "Нямам проблеми", мислех си че е по-млад. Ясно защо тя толкова го обича и постоянно ходи при него като не цели клип на нивото на "В друг живот" или "И на всички като тебе". :D

Първият му клип - още 1996-та и емблема в чалга видеата! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста големи хитове е снимал. Жалко, че така и не е стигнал нивото на някои като Нанков, Стенли и Манов като режисьор.

 

Гледам, че Танц на любовта е имал двама режисьори, това е интересно. Доста свежо клипче е като за времето си, симпатичен латино привкус има, също като песента. Странно, че тогава не са се правили повече такива, след като всичко живо гледаше латино теленовели. :D Деската пак е била в крачка с модата. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз за това се замислих.Интересно ми е да чуя по една песен от двамата,но като ги знаем колко изхабени са в днешно време по-добре да не го прави.

Дали е възможно някога да направи един концерт?Бих го посетила с удоволствие.Последно бях на нейно общо участие с Джордан във Варна и беше много готино,но емоцията при концертите е много по-различна.Между другото от тогава може да им се е родила идеята за общи проекти :3fdb8960598fa63e:

 

Ами според мен поне се усети и спря да говори за конкретни дати за концерт. Но Деси е с големи изисквания към себе си за такъв концерт, а последните години наистина има причини да не се осъществи. Да направи концерт като промоцията на Анелия ли... Колкото да отбележи концерт. Десови знаем, че когато го направи ще е изпипан до последния детайл. Последните години я спират бебета, млади гаджета, участия по клубове и в риалити програми. Как с такава заетост да намери необходимото време. До 2020 ще има такъв според мен. А един ден ще е от малкото в жанра , които ще препитават с концертна дейност.

 

 

За песен от Оцко или Кости. Бих искал само ако участва в процеса по създаването на песента и да не е нещо, което е до болка познато... Иначе ако ще прави колкото да отчете песен с тях, би било безсмислено...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно ми почна и си спомних колко много ми харесваше. Перфектна смесица между истински поп-фолк и романтичната нотка, която само Десислава може да вкара.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно ми почна и си спомних колко много ми харесваше. Перфектна смесица между истински поп-фолк и романтичната нотка, която само Десислава може да вкара.

 

В този албум си имаше и някои доста яки чалгички. Мисля, че най-добрата си остава Мило мое, която даже и хит си беше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудо и Неприлична са ми най на сърце от този албум. Ядосвах се навремето, че няма балади в албума :1000 (6):

 

Точно това щях да пиша и аз. :1000 (29): ''Сънувах те" и"Мило мое" също много ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудо и Неприлична са ми най на сърце от този албум. Ядосвах се навремето, че няма балади в албума :1000 (6):

Чудо за сметка на това започва като балада, а после става денсче, в което мъж подмята Кефиш ме, ш'ти звънна. :1000 (29):

На мен може би най-любимата ми от албума е Неприлична. Помня даже как я представи в Стар Академи и ѝ се накефих. Хит дори и без клип, макар че трябваше да го реализира.

Но тя в онзи период по навик оставаше повечето си потенциални поп и рок хитове нереализирани.

 

 

Този албум обаче ни дойде като глътка свеж въздух след плуване под вода т.е след Гореща следа, помните ли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам първите 4 песни!

А тя не направи клип ни на една! :mf_surrender:

Да, голяма грешка от нейна страна. Реши да прави латино хит с Алфредо и пренебрегна реалните желания на публиката от страх, че може да им дойде прекалено различна и да не я оценят. Добре, че пречупи този страх във времето и взе да клипира повече такива песни. В друг живот на практика си е реверанс към феновете на Кажи ми. :1000 (29):

Единствено "Лудост е" според мен не я клипира заради друга причина- "Лъжа е". ДС предварително рекламираше първият си метъл експеримент и накрая песента на Преслава излезе няколко дена преди него. Сигурно е решила, че не иска да изглежда като спускаща се по актуална вълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Преживях да те обичам,даже като беше лош''!

Еййй,страхотна песен! :Vishenka_05: Текст,музика,изпълнение...всичко е толкова хубаво.

Коя ви е най-любимата балада на Деската?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път слушам "Лудост е" и по някаква странна причина ми напомня на:

 

Наистина ли не я беше чувал? :D

Тази група мисля, че е любима на Деската, която попринцип се кефи на метъла. Добро вдъхновение е за нейното собствено творчество. С Мелинда дори пяха въпросното парче в Пей с мен.

 

 

Коя ви е най-любимата балада на Деската?

Да се отговори на този въпрос е прекалено трудно изпитание. :D На мен може би Забрави за мен... или Не вярвам... или В друг живот... :D Лудост е ако се води балада хах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това щях да пиша и аз. :1000 (29): ''Сънувах те" и"Мило мое" също много ми харесват.

И на мен така. И с Не си ми спешен завършва моя топ 5.

 

Обожавам първите 4 песни!

А тя не направи клип ни на една! :mf_surrender:

Много се ядосвам, че след като пусна албума реализира само една песен и то най-тъпата... Сега я намирам за интересна и изпреварила времето си с този регетон, и с рнб пеенето и рапирането, пеенето на испански - все неща, които впоследствие са ставали основа на новия модерен фолк. Много смело , но недооценено за времето си. Затова пък Деса изпусна мегахит в лицето на Кажи ми, която към днешна дата е сред най-популярните от албума. Тя и тогава беше хит, но не взе и 50% от това, което можеше. Всъщност от тук тръгна манията лей-лей година по късно в проектите на Елена, а впоследствие на всички...

 

За първи път слушам "Лудост е" и по някаква странна причина ми напомня на:

 

Добре, че никой не ти вярва. Поне 200 пъти най малко си я слушал, ако не и повече... Вероятно и на сън да те бутнат ще я изрецетираш . Кого си мислиш, че лъжеш...

 

Иначе това беше и моята асоциация преди години като я чух. Вероятно това е е целяла Деси тогава. Иначе прилика в самите песни няма. По скоро Деси и Йовко Петров са използвали песните на Евънесенс като основа и крайна цел докато я създават. Получило им се е. Чалга композитор и фолк певица да направят подобен сингъл. Дори Наско от БТР беше впечатлен. Това е рок песен и рок пеене, а не Преслава и Лъжа е, която е фолк песен с рок звучене...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че никой не ти вярва. Поне 200 пъти най малко си я слушал, ако не и повече... Вероятно и на сън да те бутнат ще я изрецетираш . Кого си мислиш, че лъжеш...

Моля?! Евтините ти захапки на ниво Раднево не вървят! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, голяма грешка от нейна страна. Реши да прави латино хит с Алфредо и пренебрегна реалните желания на публиката от страх, че може да им дойде прекалено различна и да не я оценят. Добре, че пречупи този страх във времето и взе да клипира повече такива песни. В друг живот на практика си е реверанс към феновете на Кажи ми. :1000 (29):

Единствено "Лудост е" според мен не я клипира заради друга причина- "Лъжа е". ДС предварително рекламираше първият си метъл експеримент и накрая песента на Преслава излезе няколко дена преди него. Сигурно е решила, че не иска да изглежда като спускаща се по актуална вълна.

Кажи ми беше уникално парче. Много новаторско, интересно, различно... Наистина този албум е гениален и пътеводна светлина за много нейни колежки, които после си реализираха проекти, вдъхновени от Десислава и парчетата и в този албум. Кажи ми и Сънувах те са от нечалга автори от поп музиката и това звучене на бас и ритъм до този момент не беше правено дори и в попа. Днес дори една Теди Александрова изкара песен в тази ниша. А комбинацията на бас, поп пеене, лей лей и цигански напеви е гениална. Сума и хитове последното десетилетие ползваха на готово формулата или части от нея.

За Лудост е и Не е илюзия няма какво да говорим. Там буквално сякаш слушаш Евънесенс и Кристина Агилера на български. Истински рок и поп парчета и като звучене и като изпълнение. Просто албума е летва, която нито самата ДесиСлава, нито друга от бранша могат да минат дори днес...

Албум, в който е вложила и пари, и душа като автор на повечето парчета и сърце като изпълнител. И всяко парче с различен саунд и смесване на стилове... Освен това подплатен с хитове и страшно стилна фотосесия

Децата тук не могат да разберат, че уважението на всички композитори и колеги не е само заради ангелския глас. Гласове много. Просто ДесиСлава с музиката си е повлияла на цялата гилдия. И наистина няма по добър пример за изпълнител, който е наложил световни тенденции и търсения в попфолка, който всички познашаме и слушаме 20 години...

 

Когато в песните на ДесиСлава се пееше ДесиСлава БЕЙБЕ, се рапираше, използваше различни стилове и езици в песните си, колежките и пяха още за джиесеми, прашки и т.н. Ами като правеше промоции като тази на Любовта е само чувство, пайнерките не излизаха от скапаните Приказки и за подобна промоция не бяха и сънували. Днес Анелия прави подобни и ги нарича концерти....

 

''Преживях да те обичам,даже като беше лош''!

Еййй,страхотна песен! :Vishenka_05: Текст,музика,изпълнение...всичко е толкова хубаво.

Коя ви е най-любимата балада на Деската?

Песента, с чийто успех най- се гордея. Едно толкова семпло парче с простоват клип да се отличи с траен успех и интерес е наистина чудо впредвид пошлия жанр и предпочитанията на масата. Но явно няма кой да предложи на публиката добри и стойностни неща и затова и Ангелите, и тази и В друг живот се отличиха толкова много. Само реват колежките и, че стойностни парчета и балади не се искат от публика, за да оправдаят грешния режим на работа, който са създали...

 

Иначе от баладите Лъжа, И това ще преживея и Следи от сълзи са ми на кантар. Няма как да кажа едната пред другата. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...