Jump to content



Препоръчани коментари

А защо е правила студиен запис на "Не се срамувам" на Малина? Звучи чудесно в нейно изпълнение. :Vishenka_05:

Мисля, че изтеклата версия е беквокалската версия, преди да сложат гласът на Малина. Забавното е, че сега като я потърсих песента, за да си я припомня, Десовата версия ми излезе над Малиновата. :1000 (29):

 

Едно от най-добрите участия на Деси като беквокал обаче си остава "Горчиво и сладко"!

 

 

Понякога ме е яд, че двете така и не направиха пълноценен дует докато бяха извън фирмата, защото в настоящата ситуация това надали ще може да стане. Преди като ги питаха за дует и двете все говореха за "Горчиво и сладко", но така и не стигнаха до нещо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е топ певица и няма работа при Рена! :gun_bandana:

Да направи втори с тази, която подхожда на статута "легенда"! :whistling: И тя е само една, вече са в една фирма, какво ми се офлянкват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е топ певица и няма работа при Рена! :gun_bandana:

Да направи втори с тази, която подхожда на статута "легенда"! :whistling: И тя е само една, вече са в една фирма, какво ми се офлянкват!

Рени също си беше доста актуална до към 2007 или 2008, тогава можеше да направят нещо. И днес не бих отказал, гласовете им биха си паснали. Само да не е като новите песни на Рени или като И на всички като тебе. :1000 (29): От тях чакам дует с много дълбока стойност!

Относно другото- прекрасна идея, но тя Деса с Глория не е направила дует за толкова години, а с Ивана чак втори ще прави... :1000 (29): Легендите нещо много рядко правят дуети в чалгата. Но и в световната музика е така- Мадона и Майкъл така и не реализираха обща песен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени също си беше доста актуална до към 2007 или 2008, тогава можеше да направят нещо. И днес не бих отказал, гласовете им биха си паснали. Само да не е като новите песни на Рени или като И на всички като тебе. :1000 (29): От тях чакам дует с много дълбока стойност!

Относно другото- прекрасна идея, но тя Деса с Глория не е направила дует за толкова години, а с Ивана чак втори ще прави... :1000 (29): Легендите нещо много рядко правят дуети в чалгата. Но и в световната музика е така- Мадона и Майкъл така и не реализираха обща песен...

С Глория и Рени не си я представям. А всички видяхме и чухме, че "Жадни за любов" е нещо прекрасно! Всъщност, леля си подхожда с всяка легенда поотделно - и с Глория биха се получили нещата, но те двете така и не успяха да се разберат коя да е отгоре... :3fdb8960598fa63e: И с Деса ще са огън, но са много мързеливи и двете, карат по течението, каквото стане малко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Глория и Рени не си я представям. А всички видяхме и чухме, че "Жадни за любов" е нещо прекрасно! Всъщност, леля си подхожда с всяка легенда поотделно - и с Глория биха се получили нещата, но те двете така и не успяха да се разберат коя да е отгоре... :3fdb8960598fa63e: И с Деса ще са огън, но са много мързеливи и двете, карат по течението, каквото стане малко.

Десислава и Ивана като цяло вече са доста отдалечени откъм приоритети и в кариерата, и в живота. Едната очевидно се стреми да е актуална и може би това, че винаги е била някак по-младееща откъм излъчване й помага. Другата пък се придържа плътно към стила си и дори и с него отвреме-навреме прави по някой и друг успешен проект като "Твое копие", но навярно още докато ги подготвя тези песни и тя самата не ги гласи да станат титанични хитове като старите й. В личен план пък да не говорим- едната е яхнала младо агне и тепърва ражда от него, а другата току-виж баба станала скоро... то не че и първата не може изведнъж да стане баба хаха. :3fdb8960598fa63e:

А че могат отново да намерят формулата да са огън- могат, но дори и като огън и вода биха ми харесали отново... :Vishenka_05:

 

 

Да вземат поне тази песен да припомнят на някой от малкото останали концерти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че и двете са големи певици. Представям си как би звучала сега на живо "Жадни за любов", особено с бенда на Милев. Би било нещо много музикантско, ще гръмне публиката сто процента, макар песента да е позабравена.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че и двете са големи певици. Представям си как би звучала сега на живо "Жадни за любов", особено с бенда на Милев. Би било нещо много музикантско, ще гръмне публиката сто процента, макар песента да е позабравена.

Абсолютно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

А защо е правила студиен запис на "Не се срамувам" на Малина? Звучи чудесно в нейно изпълнение. :Vishenka_05:

 

Аз си спомням, че беше казала, че на Малина ѝ било трудно да знае как да изпее текста към мелодията, та за това я е записала Десислава. И аз харесвам как я изпълнява. А какво мислите за шедьовъра Готова :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от най-добрите участия на Деси като беквокал обаче си остава "Горчиво и сладко"!

 

 

Понякога ме е яд, че двете така и не направиха пълноценен дует докато бяха извън фирмата, защото в настоящата ситуация това надали ще може да стане. Преди като ги питаха за дует и двете все говореха за "Горчиво и сладко", но така и не стигнаха до нещо повече.

 

Участие с народни напеви взима и в "Моя Българийо":

 

Иначе още от когато те двете, плюс Таня Боева, бяха успешните самопродуциращите се изпълнители, феновете много искаха дует. Имайки в предвид, че са приятелки от много години и си ходеха по рожденните дни на децата. Помня, че Рени бе споделила "Смени паролата си" и я поздрави за победата в Брадъра, а последно бяха заедно на рождения ден на Биад. В САЩ са се засичали, бях видял тяхна снимка в Нов Фолк от промоцията на "Ези-тура", а Деси освен на първия и концерт, гост бе и на промоцията на "Виж ме":

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този ремикс?На мен много ми харесва. :Vishenka_05:

 

Не е лошо :) Звучи леко ретро, но аз по принцип рядко слушам ремикси. Само на Тъжно сърце ми харесва доста :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участие с народни напеви взима и в "Моя Българийо":

Да, съвсем бях забравил, че и тук имаше вокали. Много яка песен!

 

9 милиона! :Vishenka_05:

 

 

Като гледам и с "Дали ще те оставя" вече гонят 4 милиона и сега покрай подобието на скандал може и по-бързо да ги направят и дори да стигнат 5 по някое време хах... :1000 (29): Яко сезонно хитче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 милиона :Vishenka_05:

 

Ангелите плачат пък е минала по гледания Още те обичам на Емануела и Коце и Тук жена му пази :girl_witch:

Това наистина ще вземе да стане най-гледания клип и на Галена. "Кой" си стои на 24 милиона от сумати време, а В твоите очи прави по милионче на месец-два.

Ангелите вече са вторият най-гледан дует на 2017, ако успеем да направим още 3-4 милиона може и да стане най-гледаният.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина ще вземе да стане най-гледания клип и на Галена. "Кой" си стои на 24 милиона от сумати време, а В твоите очи прави по милионче на месец-два.

Ангелите вече са вторият най-гледан дует на 2017, ако успеем да направим още 3-4 милиона може и да стане най-гледаният.

Деската си има staying power! :Vishenka_05:

Между другото Деси имала ли е песен от Оцко някога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина ще вземе да стане най-гледания клип и на Галена. "Кой" си стои на 24 милиона от сумати време, а В твоите очи прави по милионче на месец-два.

Ангелите вече са вторият най-гледан дует на 2017, ако успеем да направим още 3-4 милиона може и да стане най-гледаният.

Как да изтрезнеем и дуета на Галин и Емануела са с повече гледания. Но за балада и 9 милиона и 40 000 лайка си е прецендент от всякъде :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да изтрезнеем и дуета на Галин и Емануела са с повече гледания. Но за балада и 9 милиона и 40 000 лайка си е прецендент от всякъде :girl_witch:

Десислава, baby, все пак... :3fdb8960598fa63e:

Да, не се сетих за 5, 6, 7, 8, а уж нея я зачитам за дуета на годината. :1000 (29): Но Ангелите според мен има потенциала да ги мине и двете на даден етап, защото още прави добри гледания. Но и да не стане, скоро Десислава ще има цели две балади с над 10 милиона. Кой друг като нея? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската си има staying power! :Vishenka_05:

Между другото Деси имала ли е песен от Оцко някога?

Не, нито от Оцко, нито от Кости. Единствената от ТОП-а, която не е опирала до тях за хитове в онзи период и пак се е задържала. Ако днес направи песен от тях ще е интересно, на мен лично ми се иска да пробва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава, baby, все пак... :3fdb8960598fa63e:

Да, не се сетих за 5, 6, 7, 8, а уж нея я зачитам за дуета на годината. :1000 (29): Но Ангелите според мен има потенциала да ги мине и двете на даден етап, защото още прави добри гледания. Но и да не стане, скоро Десислава ще има цели две балади с над 10 милиона. Кой друг като нея? :whistling:

Как да изтрезнея също прави добри гледания към днешна дата. Песента е с потенциал да остане във времето, защото рядко в канала на Пайнер се предлагат истински попфолк парчета, а и тук пее и Тонката, който също е с много вечни песни.

 

И това ще преживея също се е запътила към 10 милиона, но бавно и славно. 7,5 милиона и 34 000 лайка. Лайковете са повече от на В друг живот. Коментарите също. Не знам защо като гледания изостана. На тези лайкове би трябвало вече да има 10 милиона.

 

Деса не харесва Оцко и Кости като начин на работа. Но ако работи с тях съвместно по музиката би се получило нещо добро и многожанрово. Едно време Оцко правеше страхотни и разнообразни неща за АРА и ДИАПАЗОН. В Пайнер се превърна копопейст машина на собствените си проекти...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...