Jump to content



Препоръчани коментари

А можем ли да броим и Cotton candy в личния си нов топ? :Vishenka_05:

Тя мисля, че излезе в нейният канал точно преди да обяви, че се е върнала в Пайнер. По същата логика се чудех дали да не включим и Войната, но мисля, че и самата Десислава гледаше да реализира тези песни преди официално да започне на чисто с компанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя мисля, че излезе в нейният канал точно преди да обяви, че се е върнала в Пайнер. По същата логика се чудех дали да не включим и Войната, но мисля, че и самата Десислава гледаше да реализира тези песни преди официално да започне на чисто с компанията.
Ок, но все пак песента с Нана се въртеше яко по Планета, след като обяви, че се е върнала и подготвяше "Не го прави"... :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ги уби тогава. А Моето зайче си стана стабилен хит, както и Моето друго аз. Май това са ѝ последните два по-големи хита извън Пайнер.

Никога не съм се кефил на зайчето, но определено избухна тогава с нея :1000 (19):

Мен в началото Зайчето ме дразнеше. Ама после ми влезе много подкожно. Песента си разгърна потенциала 6 месеца след излизането и. За мен има твърде малко гледания за хита, който си стана. Две лета не излезе от клубовете. Може би е най големия хит след 2010. Куплетите са страхотни. Много нежни и перфе изпяти.

И Не искам без теб си бе голям хит и към днешна дата продължава да трупа стабилни гледания. От 3 клипа в тубата има сбор около 4-5 милиона. Кои пайнерски песни от 2012 имат толкова... Дори и Най не правилния мъж влезе в клубовете, но тя Деса винаги е влизала с балади в клубовете. Още 2003 влезе с Не вярвам във времена в които пускаха по 4-5 чалги на вечер. Кралица

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен в началото Зайчето ме дразнеше. Ама после ми влезе много подкожно. Песента си разгърна потенциала 6 месеца след излизането и. За мен има твърде малко гледания за хита, който си стана. Две лета не излезе от клубовете. Може би е най големия хит след 2010. Куплетите са страхотни. Много нежни и перфе изпяти.

И Не искам без теб си бе голям хит и към днешна дата продължава да трупа стабилни гледания. От 3 клипа в тубата има сбор около 4-5 милиона. Кои пайнерски песни от 2012 имат толкова... Дори и Най не правилния мъж влезе в клубовете, но тя Деса винаги е влизала с балади в клубовете. Още 2003 влезе с Не вярвам във времена в които пускаха по 4-5 чалги на вечер. Кралица

"Пробвай се" имаше над 4, преди да я изтрият през 2015-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, но все пак песента с Нана се въртеше яко по Планета, след като обяви, че се е върнала и подготвяше "Не го прави"... :1000 (30):

Да, голям кеф беше да я гледаме отново там, където й беше мястото. :D И все пак не знам дали тази песен трябва да се зачита, но ако и други хора искат да я включат нея и/или Войната, ще ги смятам в резултатите. Проблемът е, че вече гласувалите ще трябва да гласуват наново, а това е малко излишно заради 1-2 песни.

 

Кралица

Думата, която и аз много обичам да използвам... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, щом не може песента с Нана, която е толкова сладурска... :girl_cry2:

 

Нещата при мен са така:

 

1. "Не го прави"

2. "В друг живот"

3. "Ангелите плачат"

4. "В твоите очи"

5. "И на всички като тебе"

6. "И това ще преживея"

7. "Смени паролата си"

8. "Нека да е тайно"

9. "Гледай да не бъркаш"

10. "Отново се родих"

11. "Дали ще те оставя"

12. "Започваме на чисто"

13. "Йор бич"

 

Любимите ми песни (без "Не го прави") са от предишни периоди за Деска. В Пайнер не ме улучва засега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. В друг живот/Болка в минути

3. Не го прави

4. В твоите очи

5. И на всички като тебе

6. Нека да е тайно

7. Гледай да не бъркаш

8. И това ще преживея

9. Ангелите плачат с глас

10. Дали ще ме оставиш

11. Отново се родих

12. Смени паролата си

13. Започваме на чисто

 

Това с Нана е като чекиите на Ивана от едно време, хич не ми я пишете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пробвай се" имаше над 4, преди да я изтрият през 2015-та.

Комбинация на Андреа и Азис, които поначало си бяха друго ниво, защото бяха популярни и в чужбина.

Факт си е, че след тях двамата именно Десислава беше най-популярната в Ютуб, както преди това беше най-популярната във Вбокс. Да не говорим каква преднина имаше в харесванията на Фейсбук страницата си по времето, по което това тепърва ставаше фактор. Много успешно пренасяне на една ретро звезда в новото време. :Vishenka_05:

 

Любимите ми песни (без "Не го прави") са от предишни периоди за Деска. В Пайнер не ме улучва засега![/b]

Има време да те спечели отново, тя за мен не е развила и 50% от потенциала си в Пайнер. :3fdb8960598fa63e: Истинската Деси Слава ще видим ако се амбицира максимално сега, когато навярно вече чувства стабилна основа под краката си, че и мисълта за второ дете вече няма да я преследва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.В твоите очи

2.Започваме на чисто

3.Не го прави

3.И на всички като тебе

4.Празна стая /може ли?/

5.В друг живот

6.Ангелите плачат

7.Нека да е тайно

8.Отново се родих

9.Дали ще те оставя

10.Гледай да не бъркаш

11.И това ще преживея

12.I'm your bitch

13.Смени паролата си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има време да те спечели отново, тя за мен не е развила и 50% от потенциала си в Пайнер. :3fdb8960598fa63e: Истинската Деси Слава ще видим ако се амбицира максимално сега, когато навярно вече чувства стабилна основа под краката си, че и мисълта за второ дете вече няма да я преследва.
Очаквам и вярвам в нея!

В последните години преди завръщането, успяваше да ме зариби с песни още от интро и първи куплет - знаех, че "Мръсни поръчки" ще е хит, както и "Моето друго аз". "Грим по дланите" веднага ми стана любима, "Моето зайче" - и тя. Дуетът със Стораро не го коментирам, той си е направо класика, много си отиват двамата като партньори, а тя в клипа е толкова красива с тази прическа и червено червило.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам и вярвам в нея!

В последните години преди завръщането, успяваше да ме зариби с песни още от интро и първи куплет - знаех, че "Мръсни поръчки" ще е хит, както и "Моето друго аз". "Грим по дланите" веднага ми стана любима, "Моето зайче" - и тя. Дуетът със Стораро не го коментирам, той си е направо класика, много си отиват двамата като партньори, а тя в клипа е толкова красива с тази прическа и червено червило.

При мен предпочитанията при песните преди Пайнер бяха на кантар- някои веднага ме грабваха, други малко или много се насилвах да ги харесвам, само заради Десислава, трети така и не са ме запленявали кой знае колко. Например "Пусни го пак", колкото и голям хит да беше, и до ден днешен не ми е кой знае колко любима. Това за песните след "Искам те пак", а преди това почти всичко ме грабваше, дори и в спрягания за слаб албум "Послушай сърцето си".

Визията от дуета наистина е ТОП, този тип визия за мен е една от най-красивите за една жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен предпочитанията при песните преди Пайнер бяха на кантар- някои веднага ме грабваха, други малко или много се насилвах да ги харесвам, само заради Десислава, трети така и не са ме запленявали кой знае колко. Например "Пусни го пак", колкото и голям хит да беше и до ден днешен не ми е кой знае колко любима. Това за песните след "Искам те пак", а преди това почти всичко ме грабваше, дори и в спрягания за слаб албум "Послушай сърцето си".

Визията от дуета наистина е ТОП, този тип визия за мен е една от най-красивите за една жена!

И аз не харесах "Пусни го пак". Но "Усещам"... :Vishenka_05:

Ооооо, а албумът "Послушай сърцето си" си е супер - "Една лъжа" и "За първи път", "Не издържам", "Черен сняг"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесах "Пусни го пак". Но "Усещам"... :Vishenka_05:

Ооооо, а албумът "Послушай сърцето си" си е супер - "Една лъжа" и "За първи път", "Не издържам", "Черен сняг"...

"Усещам" и "Грим по дланите" категорично са най-добрите й самостоятелни поп-фолк песни от периода, за който говоря. Всъщност и "Най-неправилният мъж". Все пак и в двете е вложила много чувство и си личи, че не са направени колкото да пусне нещо и да е актуална.

"Послушай сърцето си" е супер подценяван албум, главно защото не беше чак толкова успешен откъм продажби и нови хитове. Иначе за мен почти няма слаба песен в него, дори е събрал по малко от нюансите в поп-фолк кариерата на Десислава, която тя е представяла през годините. Само трябваше да сложи и една английска песен, за да е пълна картинката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-неправилният мъж" е една от най-смислените песни на Пашев, звучи много интересно, в клипа също е в топ форма нашата. Пяла е с чувство, което много личи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-неправилният мъж" е една от най-смислените песни на Пашев, звучи много интересно, в клипа също е в топ форма нашата. Пяла е с чувство, което много личи.

Да, направо да не повярва човек какви песни е правил Пашев в близкото минало, а към днешна дата е стигнал до това да не предлага почти нищо интересно и да е сред 'фаворитите' в темата за най-изчерпал се композитор-аранжор... Но това важи и за много други, де...

И все пак, трябва да се отбележи, че конкретно при баладите Десислава 100% винаги има някаква роля, която ги прави толкова силни и предпочитани от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, направо да не повярва човек какви песни е правил Пашев в близкото минало, а към днешна дата е стигнал до това да не предлага почти нищо интересно и да е сред 'фаворитите' в темата за най-изчерпал се композитор-аранжор... Но това важи и за много други, де...

И все пак, трябва да се отбележи, че конкретно при баладите Десислава 100% винаги има някаква роля, която ги прави толкова силни и предпочитани от хората.

Ами тя не е точно балада, има си клубния саунд, избухващ припев. Като че ли не стана толкова голям хит, а имаше потенциал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя не е точно балада, има си клубния саунд, избухващ припев. Като че ли не стана толкова голям хит, а имаше потенциал.

Аз я зачитам за балада. Но не е изключено и там да го има този момент да се води друго, но да звучи като балада. Както ДС е правила "В друг живот" като ар енд би песен, пък то стана Балада на 2016. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да припомни пълния списък с песните, които Деската пусна след Пайнер, извън трите албума?

В нейната Уикипедия ги пише, долу при Други песни и Англоезични песни.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Деси_Слава

 

А албумите всъщност са 6. :D 7, ако зачитаме испанския. Доста си издаде тя извън Пайнер, и то при положение, че по едно време се отказа да пуска албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, бя забравила за "Черни сълзи" на финала в Пайнер... :mf_surrender:

Много интересно парче, направо размазва.

И Тоти го направи 1:1 :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, бя забравила за "Черни сълзи" на финала в Пайнер... :mf_surrender:

Много интересно парче, направо размазва.

Много интересна песен, която се забеляза дори и без клип, но щеше да стане титаничен хит ако имаше такъв. И точно след нея Десислава докара феновете си до черни сълзи, когато обяви, че напуска и взеха да се носят слухове как с кариерата й е свършено. :1000 (29): 15 години по-късно още е интересна на публиката.

Чак сега осъзнах, че тази година са 15 години от напускането... Времето лети... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...