Jump to content



Препоръчани коментари

Да почват да работят по балада! :3fdb8960598fa63e:

Сетих се и за "Най-неправилният мъж"... вярно, че не е но нивото на "Черен сняг", но на мен ми харесва, а и доста си се слушаше тогава. А тук някои твърдят, че Деса извън Пайнер нямала хубави проекти и била залязла. Дали? :3fdb8960598fa63e:

Това за залеза са твърдения само на Рамания, а за хубавите проекти дори не е за обсъждане. До 2006 включително Деси Слава си беше ТОП име, не по-малко голямо от тези в Пайнер. 2007 пък с Азис бяха по-обсъждани от всички други заради Брадъра, че и хитове направиха. Проблемите започнаха 2008 и се задълбочиха 2009, когато ФЕН си изградиха техни си имена и затова решиха да не залагат повече на онези, които им направиха телевизията известна. Затова Деси взе да се лута, но въпреки това съумя да прави поне по един хит на година. Коя друга залязва така? :1000 (29):

На мен затова ми е смешно като тук започне да се пропуска името на Десислава- или като се говори за най-големите, или като се говори за днешните актуални, или като се заговори за най-дълго задържалите се. Тя съвсем спокойно си приспада и към трите, а в третото дори е едноличен лидер, защото никоя друга не се е задържала с хитове всяка година от 1998 досега- факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Папараци се правят на големи врачки... :mf_surrender:

Как разбраха от разговор сниман острани, че има напрежение и проблем?

И то от разговор на Благой и родителите му, а не на Благой и Десислава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз сега го изгледах. Постен репортаж :1000 (29):

Хайде, мина вече повече от месец. Да се появяват на корицата на някое списание, ако може без Благой :1000 (29):

И да оповести, че дарява хонорара от снимките за хубава кауза :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

За мен това е най-доброто от Деса през всичките години. Музика, клип, текста също е уау, изпяване . Велика песен.

 

И на мен това ми е едно от любимите нейни неща. Цялостно издържан проект. Те май за тази песен се бяха изпокарали с чичо Митко?

Мисля, че тук е и в най-добрата си физическа форма. Без силикон, без коси, без операцията на носа и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен това ми е едно от любимите нейни неща. Цялостно издържан проект. Те май за тази песен се бяха изпокарали с чичо Митко?

Мисля, че тук е и в най-добрата си физическа форма. Без силикон, без коси, без операцията на носа и тн.

Дам, страшна мацка е тук,тука беше в перфектна форма, за раждала наскоро жена, беше просто топ. Но тя е доста млада тук , ако не се лъжа 22-23 годишна. Иначе за музиката и текста чожем само да я поздравим.

 

Това ми е любимо - https://m.vbox7.com/play:b1bc7afd .

Много е яко да видиш твоя приятелка, как става известна и пее редом до Десислава (например)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, страшна мацка е тук,тука беше в перфектна форма, за раждала наскоро жена, беше просто топ. Но тя е доста млада тук , ако не се лъжа 22-23 годишна. Иначе за музиката и текста чожем само да я поздравим.

 

Това ми е любимо - https://m.vbox7.com/play:b1bc7afd .

Много е яко да видиш твоя приятелка, как става известна и пее редом до Десислава (например)

 

Да, на толкова е. Ама изглежда по-голяма :1000 (29):

Те с Надя така и не записаха нещо двете май. Иначе аз много ѝ се кефих и на нея, страшно излъчване и глас. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то от разговор на Благой и родителите му, а не на Благой и Десислава. :1000 (29):

Както винаги и те търсят да врътнат интригата. Разбирам ако се чуваше какво си говорят, но така.. Ми човека може да си има други теми с родителите, защо трябва да спорят за Деса точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги и те търсят да врътнат интригата. Разбирам ако се чуваше какво си говорят, но така.. Ми човека може да си има други теми с родителите, защо трябва да спорят за Деса точно.

Защото жълтите медии като цяло очакват момента, в който Дес и Благой ще се разделят, за да направят първи голямата сензация. Те двамата още от началото са одумвани и действително са типа двойка, който много често не се задържа стабилен. Въпреки това просто няма как още отсега да знаем накъде ще се развие връзката им- току-виж показали, че има голяма любов между тях и остареят заедно. При всяко положение отношенията им не са наша работа, нито пък на медиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен техните отношения не ме вълнуват. Просто винаги съм мислил, че като човек отгледан от разделени родители и рано напуснал дома Десислава има проблемни връзки и често е доста наивна в това отношение. Важното е да се чувства добре, има и 2 деца, за които да се грижи, така че всичко е точно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото жълтите медии като цяло очакват момента, в който Дес и Благой ще се разделят, за да направят първи голямата сензация. Те двамата още от началото са одумвани и действително са типа двойка, който много често не се задържа стабилен. Въпреки това просто няма как още отсега да знаем накъде ще се развие връзката им- току-виж показали, че има голяма любов между тях и остареят заедно. При всяко положение отношенията им не са наша работа, нито пък на медиите.

Точно, че не е наша работа. Но се дразня, защото медиите прекаляват с това ровене в живота на хората. Винаги ми е било много грозно всичко клюкарско. Дано Деси е щастлива и да ни радва с хубавата си музика - това е важното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали слуховете за четвърти дует ще се окажат верни? Мнения?

 

Аз си мисля, че такъв ще има дори и да не е тази година. Азис сигурно си е скубал косите докато е гледал химията в Ангелите плачат. Няма как да не поиска нов дует като му знаем характера. В добри отношения са последните години. А и не е като да не е очакван дует

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че такъв ще има дори и да не е тази година. Азис сигурно си е скубал косите докато е гледал химията в Ангелите плачат. Няма как да не поиска нов дует като му знаем характера. В добри отношения са последните години. А и не е като да не е очакван дует

Със сигурност не е по-очакван от дует с Преслава! Дано ни зарадва и с двамата,защото това са едни от най-добрите гласове във фолка евър! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за залеза са твърдения само на Рамания, а за хубавите проекти дори не е за обсъждане. До 2006 включително Деси Слава си беше ТОП име, не по-малко голямо от тези в Пайнер. 2007 пък с Азис бяха по-обсъждани от всички други заради Брадъра, че и хитове направиха. Проблемите започнаха 2008 и се задълбочиха 2009, когато ФЕН си изградиха техни си имена и затова решиха да не залагат повече на онези, които им направиха телевизията известна. Затова Деси взе да се лута, но въпреки това съумя да прави поне по един хит на година. Коя друга залязва така? :1000 (29):

На мен затова ми е смешно като тук започне да се пропуска името на Десислава- или като се говори за най-големите, или като се говори за днешните актуални, или като се заговори за най-дълго задържалите се. Тя съвсем спокойно си приспада и към трите, а в третото дори е едноличен лидер, защото никоя друга не се е задържала с хитове всяка година от 1998 досега- факт!

да залезеш е трърде краен стадий който са изпитвали Глория, Ивана, Орнела, Кати. ДесиСлава не беше в топа 2010 -2014, но имаше между 5 и 7 участия месечно и от 2 парчета годишно едното винаги беше успешно. Моето друго аз, Усещам, Мръсни поръчки, Мойто зайче, Забранен, Не искам без теб, Два магнита, Най неправилния мъж. Провалите са много по малко - Острието, Рамаяна, Катастрофа, Мъжете 2. Сто мечти и Черен сняг ги причислявам към златната дискография на ДесиСлава или най красивите и песни

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде честито официално. Де си Слава и Джордан с балада на 2017 според читателите на Сигнал. Още един приз за Десислава. Да ни радва все с такива песни :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде честито официално. Де си Слава и Джордан с балада на 2017 според читателите на Сигнал. Още един приз за Десислава. Да ни радва все с такива песни :Vishenka_05:

 

Честито! Напълно заслужено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита категорична победа на Десислава и Джордан!

На мен ми се струва, че Деси от тази година временно ще преустанови издаването на балади, за да даде най-накрая шанс и на другите. :1000 (29): Трета поредна година да разбива с балади, и то в комерс времена без почти никаква душевност в песните... Това досега не е било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита категорична победа на Десислава и Джордан!

На мен ми се струва, че Деси от тази година временно ще преустанови издаването на балади, за да даде най-накрая шанс и на другите. :1000 (29): Трета поредна година да разбива с балади, и то в комерс времена без почти никаква душевност в песните... Това досега не е било.

Това само ДесиСлава го може. Затова е уникална и различна. Доказва се с музикантски неща. С комерсиални чекии с живот по 3 месеца всеки може!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

трябва да благодари на Джордан !
Е, певица с 20 години стаж... Чак пък да благодари на някакъв Джордан! :mf_surrender: Той е добър певец, но не е някакво име, сам каза каква чест за него е да пее с Десата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...