Jump to content



Препоръчани коментари

Аз пък, ако има албум скоро, го виждам така:

 

Не го прави

Майната ти

Започваме на чисто :3fdb8960598fa63e:

Ангелите плачат

Отново се родих

В друг живот

В твоите очи

И това ще преживея

Много съм добра

Смени паролата си

Дали ще те оставя

Гледай да не бъркаш

 

Баладата с Магда, 2 бързи и една умерена. :1000 (29):

 

Edit: Почти сигурен съм, че ще набута и "Мойто зайче". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било добре да си събере всичките песни в Пайнер и 1-2 нови. Аз и така бих бил доволен, защото в дискографията ѝ има прекалено голяма дупка вече, почти 10 години без албум. Анелия в този аспект най-добре си събра песните, ако и да ги пуска на сингли през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се радвам на Анелия, а и на Глория и на другите броящи се на пръсти изпълнители, които си издават албуми отвреме-навреме ей така, като за престижа. Не одобрявам големи имена като Деси, Камелия и Преслава да се излагат с толкова дългогодишни паузи. То е ясно, че големи пари няма да видят от албуми, но поне ще радват почитателите си и ще поддържат някаква подреденост в дискографиите си. А и кой знае, може и да им се купуват точно техните.

НО не е добър и варианта просто да пуснат албум с издадените песни и само още 1-2 нови. Особено такива като Деса, които със сигурност имат сумати неиздадени песни от през годините. По-добре тях да сложи вътре, отколкото да набута всичко диво, което е издала в опитите си да е дискотечна терминаторка. :1000 (29): Особено след толкова дълга пауза без албум.

А и представяте ли си предишния да е Славатроника, а новия някакъв тотален комерс хахаха... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Славатроника броим ли го. Ако е така значи няма албум от 2011, което пак си е доста време. Искате ли да я наспамим в мрежите за албум ахахха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ако наистина подготвя няма защо да я тормозим :1000 (29):

Славатроника си се брои. Официално издаден албум си е, при това един от най-добрите, които Бг изпълнител би могъл да предложи. Нищо, че е само в iTunes- все пак сме в дигиталната ера. :D

Излизат 7 години без албум. Доста са, но ако скоро издаде поне няма да станат повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имаше и някаква издадена физически бройка, която беше само с колекционерска стойност. И ужасната за такъв тип музика обложка с онзи идиотски череп :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, направи някаква лимитирана бройка като награда за феновете, участвали във Фейсбук играта й. Значи е излязъл и на диск хаха.

Обложката наистина беше крайно неподходяща. :1000 (29): Така и не разбрахме дали в дисковата версия е имало и други снимки... Някой от тук ако го има да каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави го има на диск Славатроника 🙂 а бе дочух, че нашата щяла да издава албум поп-фолк с 4 нови песни плюс всичкониздадено от Пайнер до момента, а фолклорния албум догодина. Имала записани фолклорни песни, работила паралелно и по двата албума. И още нещо как си я представяте Деска с червена коса.. coming soon 😁
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ууу, колко много информация. Слухове, или нещо конкретно хахах

Според мен ще ѝ отива с червена коса, добре ще е да посмени малко.

И да си събере песните в Пайнер, да слага 2-3 нови за цвят и да го издава след месец два с по-взривяващ пилотен сингъл. Ще е чудесно.

Дано само не ти е напълно грешна информацията хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък днес съм на това
Това вече наистина е разкошотия, която нямаше спиране едно време!

 

 

Хахах, ами много мелодични златни хитове има жената! Иначе няма как гласът да не се променя, но не мисля, че е значително. Тя просто много е променила постановката си на пеене, но със сигурност може да си изпее песните като едно време, че и по-добре. На мен например въпросните импровизации върху старите песни винаги са ми харесвали на живо. АМа повечето хора не им се кефят май :D
Наско, Наско... Нито може да си изпее песните като едно време, нито по-добре! Гласът е променен не към добро. А импровизациите понякога са ужасяващи, друг път - брилянтни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави го има на диск Славатроника а бе дочух, че нашата щяла да издава албум поп-фолк с 4 нови песни плюс всичкониздадено от Пайнер до момента, а фолклорния албум догодина. Имала записани фолклорни песни, работила паралелно и по двата албума. И още нещо как си я представяте Деска с червена коса.. coming soon

4 песни- пак по-добре от нищо или от 1-2. :D Зависи какви са, де.

С червена коса би била много яка, ще й отива повече от русото.

Ако наистина е отдала повече старание и средства на този проект ще съм доволен. Поне ще се види къде е вложила парите като за завръщането си. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за неподходящи обложки се замислих за другите две такива на Дес през годините... :1000 (29):

 

Фолклорния албум! :roll1:

 

BoCVp7b.png

 

И, разбира се, един от най-великите албуми в бранша. :roll1:

 

673dMVe.jpg

 

Очаквам с новата комерс тава да скандализира пак. :1000 (29): Макар че с Янева ако издадем Острието ще я надминем. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достоверна е информацията, защото е от човек, който работи с Деси. Песента по която работи е била тип Твоите очи и Изкушение на Яница. А за червената коса ще е към клипа и силно се надява да се оцени проекта и ще бъде пилотен към албума в един и същ ден..но не издадоха кога дали към краякр на годината..айде да има дискусия! 🙂😁
Link to comment
Сподели в други сайтове

Достоверна е информацията, защото е от човек, който работи с Деси. Песента по която работи е била тип Твоите очи и Изкушение на Яница. А за червената коса ще е към клипа и силно се надява да се оцени проекта и ще бъде пилотен към албума в един и същ ден..но не издадоха кога дали към краякр на годината..айде да има дискусия! ✌

Добрият въпрос тук е... ако е имала проект като В твоите очи/Изкушение и е подготвяла очевидно по-екстравагантен клип... защо се завърна с Много съм добра? :1000 (29):

 

Иначе това ако се реализира явно Деска върви по схемата на Сладки сънища. Сингъл октомври, после още един декември (да речем) и албум веднага след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уу, звучи много добре. Според мен тя Много съм добра искаше да я пусне по-рано, но чух, че някои колежки с повече пари на мъже са я изпреварили, та реално с около месец и нещо е имало забавяне с клипа.

Иначе според мен е по-добре да пусне по-силната песен с албум директно, не Много съм добра като пилотен. А ГОреща следа тя колко си го плю сама, а от там има няколко много добри парчета и дори откроени хитове като Мило мое и Не си ми спешен. Неприлична и Чудо също бяха доста допаднали на хората по форумите тогава. Самата песен Гореща следа е също интересна, но Факт факт и Правописна грешка са ту мъч :1000 (29):

Аз си спомням за Коледа как ми подариха Сладки сънища, голям кеф. Дано и тази ни изненадааааааа :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уу, звучи много добре. Според мен тя Много съм добра искаше да я пусне по-рано, но чух, че някои колежки с повече пари на мъже са я изпреварили, та реално с около месец и нещо е имало забавяне с клипа.

Иначе според мен е по-добре да пусне по-силната песен с албум директно, не Много съм добра като пилотен. А ГОреща следа тя колко си го плю сама, а от там има няколко много добри парчета и дори откроени хитове като Мило мое и Не си ми спешен. Неприлична и Чудо също бяха доста допаднали на хората по форумите тогава. Самата песен Гореща следа е също интересна, но Факт факт и Правописна грешка са ту мъч :1000 (29):

Аз си спомням за Коледа как ми подариха Сладки сънища, голям кеф. Дано и тази ни изненадааааааа :phpgrin2:

Тя формулата наистина излиза същата- първо комерс сингъл (Схемата-Много съм добра) и после нещо по-силно и смислено (Някой ден-другата). Такава концепция би ми допаднала повече, доста по-добро завръщане.

 

Гореща следа си е супер, все пак покрай него й станах фен. :D Даже и кючеците ме кефят, забавни са. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за неподходящи обложки се замислих за другите две такива на Дес през годините... :1000 (29):

 

 

BoCVp7b.png

На едно участие и бях занесъл тази касетка за подпис и тя направо се стресира като се видя.Беше казала нещо от сорта "Леле, откъде го изкопа това нещо, ужас, тука съм на 18 години, вижте каква съм страшна". :1000 (29): Аз естествено я изчетках, все пак изглежда доста добре, колкото и да е неподходящ кадъра за фолклорен албум. :3fdb8960598fa63e: По-късно си качи снимка на подписаните ми албуми в инстаграм. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На едно участие и бях занесъл тази касетка за подпис и тя направо се стресира като се видя.Беше казала нещо от сорта "Леле, откъде го изкопа това нещо, ужас, тука съм на 18 години, вижте каква съм страшна". :1000 (29): Аз естествено я изчетках, все пак изглежда доста добре, колкото и да е неподходящ кадъра за фолклорен албум. :3fdb8960598fa63e: По-късно си качи снимка на подписаните ми албуми в инстаграм. :Vishenka_05:

:1000 (29):

 

Я, покажи ни колекцията си от албумите ѝ. :Vishenka_05: Доколкото си спомням, май ти беше пълна. На мен ми липсват 2-3. :1000 (34):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На едно участие и бях занесъл тази касетка за подпис и тя направо се стресира като се видя.Беше казала нещо от сорта "Леле, откъде го изкопа това нещо, ужас, тука съм на 18 години, вижте каква съм страшна". :1000 (29): Аз естествено я изчетках, все пак изглежда доста добре, колкото и да е неподходящ кадъра за фолклорен албум. :3fdb8960598fa63e: По-късно си качи снимка на подписаните ми албуми в инстаграм. :Vishenka_05:

:1000 (29):

Аз албуми досега не съм й давал да разписва, трябва някой път да занеса цялата камара. Макар че тя сигурно е отвикнала да дава автографи, кой в България иска такива към днешна дата? :1000 (29):

На мен само този албум ми липсва в колекцията, за жалост. Търсил съм го на различни места, ама... :1000 (29): Пайнер трябваше и него да пуснат като й преиздаваха нейните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя формулата наистина излиза същата- първо комерс сингъл (Схемата-Много съм добра) и после нещо по-силно и смислено (Някой ден-другата). Такава концепция би ми допаднала повече, доста по-добро завръщане.

 

Гореща следа си е супер, все пак покрай него й станах фен. :D Даже и кючеците ме кефят, забавни са. :roll1:

 

ХАха, значи Факт, факт може, а Много съм добра не :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

На едно участие и бях занесъл тази касетка за подпис и тя направо се стресира като се видя.Беше казала нещо от сорта "Леле, откъде го изкопа това нещо, ужас, тука съм на 18 години, вижте каква съм страшна". :1000 (29): Аз естествено я изчетках, все пак изглежда доста добре, колкото и да е неподходящ кадъра за фолклорен албум. :3fdb8960598fa63e: По-късно си качи снимка на подписаните ми албуми в инстаграм. :Vishenka_05:

 

 

Ахахаха, so cuteee :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАха, значи Факт, факт може, а Много съм добра не :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ахахаха, so cuteee :1000 (29):

Факт, факт е част от шедьовър, с нея винаги може. :1000 (29):

Без бъзик- мен и Много съм добра ме кефи и доста си я слушам понякога, но просто не ми допадна като завръщане. И все пак, бих я приел доста по-добре ако наистина се окаже част от по-голямо завръщане с още един клип и албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това си е думата. :D Деска рядко си позволява толкова големи паузи, дори и при предишната бременност не го направи. Да пусне нещо ново след такава си е очаквано от публиката завръщане... а тя пусна стандартен, приятен комерс със среден клип. Нищо особено.

Хаха като отворихме пак тази тема се сетих как във Випа Маргарита Хранова говореше, че навремето се била притеснявала за завръщането си след пауза по бременност, но се оказало, че нямало за какво да се тревожи, защото интереса към нея тогава бил дори още по-голям. За жалост при Деска такова нещо не видяхме, именно заради неподходящия проект. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само заради това. Тя просто много дълго отсъства, а същевременно тръгна на участия по-рано от предвиденото и така се загуби целия интерес след бебето. После и дългата пауза, в която работи по заведения, но не пуска нищо и такаа ;D Сега ѝ е ред да се реваншира, поне в това е много добра хаха

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...