Jump to content



Препоръчани коментари

От къде са тия посещения на тоя Травьо? Да няма някакъв бъг? Попфолк раздела е най-посещаван, а Гага не вълнува никой към днешна дата.

На Гага темата е от преди няколко години и беше много актуална по време на войната с Кейти. Особено 2013 и 2014, когато Гага свали позициите, а Кейти я смачка тотално. Като луди влизахме и пишехме по темите им, поп-фолк раздела си имаше конкуренция. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гага темата е от преди няколко години и беше много актуална по време на войната с Кейти. Особено 2013 и 2014, когато Гага свали позициите, а Кейти я смачка тотално. Като луди влизахме и пишехме по темите им, поп-фолк раздела си имаше конкуренция. :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче на теб не ти стига факта, че сте на първо място сред фолк певиците, искаш и да сте тема №1 в целия форум. По принцип скромен го раздаваш, а максималистче си падаш. Третиране с камшик за теб! :3fdb8960598fa63e: 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на теб не ти стига факта, че сте на първо място сред фолк певиците, искаш и да сте тема №1 в целия форум. По принцип скромен го раздаваш, а максималистче си падаш. Третиране с камшик за теб! :3fdb8960598fa63e: 1000%20(29).gif

Е как няма да искам Кралицата на Бг музиката на новото време да е номер 1 навсякъде... :3fdb8960598fa63e: Жалко, че и самата тя не го иска. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запомнете ги добре класациите . След 10 години ще ги ползваме като козове, когато трябва да докажем какъв гига хит е била :1000 (29):

 

 

А иначе Кондомчо, то направо прозират на някои действията...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поместим постиженията на 93-та страница, та през 2030 да се върнем няколкостотин хиляди странници назад и да оборим всички. :D

 

Номер 1:

Трендинг

Рамания

Фолк плюс

 

Номер 2:

Сигнал (засега)

 

Номер 3:

Попнейбъл (седмична)

 

Някой ако има инфо за други да казва. Дано да дебютира и в Билборд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте за вечните хитове, че другите правят схеми :D A не искам най-досадната песен в чалгата да победи хаха

Че правят схеми и агитации, така е, но пък и не е против правилата. А и Луда по теб заслужава не по малко от Две сърца. Но да, очевидно на Сашо му е важно тази победа. И аз съм имал подобни моменти в миналото за други класации.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този жанр трябва някой път да му се направи една широко популярна класация на златните хитове, както мисля че Бг радио бяха направили преди години с поп-естрадните. И да гласуват десетки хиляди хора, че и повече, а после да се издаде на диск. Със сигурност доста хора биха си го купили и със сигурност нашата лидерка ще присъства там поне 5-10 пъти, независимо на кои места е сложена. :D

 

Но да се върнем пак към реалността и към най-актуалния й мега хит, който със сигурност няма да попадне там- Много съм добра. :D Гледам, че за първите 3 седмици ще завърши с почти 2 милиона гледания. Все още не пада под 50k, противно на очакванията ми. Мисля, че спокойно можем да кажем, че си е някакво сезонно хитче на нивото на Гледай да не бъркаш и Дали ще те оставя.

Някой тук слуша ли я още? :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този жанр трябва някой път да му се направи една широко популярна класация на златните хитове, както мисля че Бг радио бяха направили преди години с поп-естрадните. И да гласуват десетки хиляди хора, че и повече, а после да се издаде на диск. Със сигурност доста хора биха си го купили и със сигурност нашата лидерка ще присъства там поне 5-10 пъти, независимо на кои места е сложена. :D

 

Но да се върнем пак към реалността и към най-актуалния й мега хит, който със сигурност няма да попадне там- Много съм добра. :D Гледам, че за първите 3 седмици ще завърши с почти 2 милиона гледания. Все още не пада под 50k, противно на очакванията ми. Мисля, че спокойно можем да кажем, че си е някакво сезонно хитче на нивото на Гледай да не бъркаш и Дали ще те оставя.

Някой тук слуша ли я още? :D

 

И това и е много. Вече Яница прави повече от нея. Срамота!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това и е много. Вече Яница прави повече от нея. Срамота!

На Яница просто е по-голям хит, макар и пак сезонен. Също както и песните на почти всички други Топ имена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този жанр трябва някой път да му се направи една широко популярна класация на златните хитове, както мисля че Бг радио бяха направили преди години с поп-естрадните. И да гласуват десетки хиляди хора, че и повече, а после да се издаде на диск. Със сигурност доста хора биха си го купили и със сигурност нашата лидерка ще присъства там поне 5-10 пъти, независимо на кои места е сложена. :D

 

Но да се върнем пак към реалността и към най-актуалния й мега хит, който със сигурност няма да попадне там- Много съм добра. :D Гледам, че за първите 3 седмици ще завърши с почти 2 милиона гледания. Все още не пада под 50k, противно на очакванията ми. Мисля, че спокойно можем да кажем, че си е някакво сезонно хитче на нивото на Гледай да не бъркаш и Дали ще те оставя.

Някой тук слуша ли я още? :D

 

 

Редовно си я слушам. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да знаете Деска какво готвииии... Кючек със Стораро и Фики

О, не... Да не дава Бог! Нали тъкмо изкара нещо по-мазно... Ние се плюнчим тук за балади, албуми, концерти и по-качествени неща, а тя се занимава с тъпотии...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,Деска пак мачка с неадекватност. :1000 (29):

Иначе и аз още слушам "Много съм добра",поне 40-50 гледания от мен идват редовно. :1000 (29):

 

Горните коментари,че вече никой не се интересувал от Лейди Гага са не смешни,а направо трагикомедичми.Кондома да намалява чалгата,че не му се отразява добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв глас вади в края! :o Страх ме е да го кажа, но ми се струва, че може да ме зариби. :1000 (29):

Все пак дано Деса да е само ft, а не това да е песента, за която говореше Нено. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,Деска пак мачка с неадекватност. :1000 (29):

Иначе и аз още слушам "Много съм добра",поне 40-50 гледания от мен идват редовно. :1000 (29):

 

Горните коментари,че вече никой не се интересувал от Лейди Гага са не смешни,а направо трагикомедичми.Кондома да намалява чалгата,че не му се отразява добре.

За Гага ясно, че към днешна дата отново е в играта, но въпреки това темите за Деса и Кама вече официално изместиха нейната откъм коментари и посещения във изключително влиятелния форум Рамания. :1000 (29):

 

А за Деска се замислих, че щом тъй и тъй е тръгнала да издивява в стил 2005, поне да направи дует и с Назмилер. Гарантиран номер 1 за сезона и първият й клип с над 30 милиона гледания. Ще я правим Певица на годината хихихи! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Гага ясно, че към днешна дата отново е в играта, но въпреки това темите за Деса и Кама вече официално изместиха нейната откъм коментари и посещения във изключително влиятелния форум Рамания. :1000 (29):

 

А за Деска се замислих, че щом тъй и тъй е тръгнала да издивява в стил 2005, поне да направи дует и с Назмилер. Гарантиран номер 1 за сезона и първият й клип с над 30 милиона гледания. Ще я правим Певица на годината хихихи! :1000 (29):

На Гага сега й трябва и един музикален хит от типа на "Bad romance" и тотално ще се е реанимирала.Стига толкова спам за нея е темата на Деса :1000 (29):

На мен този кючек ми звучи много по-игриво и диво от последните няколко на Стораро,а и като прибавим невероятния глас на Деса нищо чудно да скандализира с едни 15-20 милиона. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гага сега й трябва и един музикален хит от типа на "Bad romance" и тотално ще се е реанимирала.Стига толкова спам за нея е темата на Деса :1000 (29):

На мен този кючек ми звучи много по-игриво и диво от последните няколко на Стораро,а и като прибавим невероятния глас на Деса нищо чудно да скандализира с едни 15-20 милиона. :girl_witch:

Съгласен за Гага. :1000 (30):

 

А за Деса- да, именно, този глас чудеса прави. Все още не съм доволен от идеята да пуска комерс след комерс след завръщането си, но не мога да отрека, че само като й чух пеенето в откъсчето от песента осъзнах, че може и нея да я превъртам доста като излезе. :1000 (29):

 

Но искам и други неща от нея! Накрая да вземем да направим нова подписка и да я накараме да издаде нещо в свой стил... Предните подписки за Певицата Десислава и за Евровизия помогнаха, все пак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...