Jump to content



Препоръчани коментари

И аз захаресах Десислава след "Ези-тура". Дълго време дори не отразявах дебютния ѝ албум като нещо кой знае какво. Едва доста по-късно, от позиция на времето, го оценявам.

 

Хубавото на Деси е, че може да се вслушва в другите, лошото - че лесно се подвежда и по неправилното.

Няма ли някой Десов, който да е по-близък с нея, та да ѝ влива малко акъл?! Слави, айде, сближи се с нея, де - е, тогава очаквам една много адекватна и наистина добра Десислава. Хаха :1000 (29): :Vishenka_05:

 

Ами чувствам се дърт вече за такива амбиции. Стига ми веднъж на 2 години да отида на нейно участие, да я подкрепям на мероприятия като Мад сикрет концерта и да участвам в фенските инициативи около рожденните и дни. Тя ме знае като име и физиономия. Често ми благодари във ФБ за коментари, подкрепа и колажи. На последното участие на което бях в Мегами 2016 година допусна само мен до нея и Благо и дори се щракнах с тях. Иначе тя гледа много изплашено някой като се засили към нея. От преди съм го забелязвал още.Но не бих тръгнал да и давам акъл. Иначе сега за последната и песен и пуснах мека критика под видеото във ФБ.

Иначе за дуетите с Галин, с Джордан, фийта с Магда, първи бях писал във форума, много преди да излезе като официално инфо. Дори втория им с Джордан го имах 3 месеца преди да излезе на демо. Бях го споделил с някои десови. Теб те пропуснах :1000 (10):

 

След Започваме на чисто не й дойде и продължи да пуска комерси. :1000 (29): Докато не реши по между другото да ни предложи В друг живот и така не постигна първия си самостоятелен супер успех от новата си Пайнерска ера. Въпреки това след него последва Отново се родих. :1000 (29): Наистина здравата я е треснал комплекса, че трябва да е вървежна в дискотеките. На моменти съвсем забравя коя е.

И то тя е вървежна по клубовете и без такива песни - и като брой участия, и като публика, и като прием. Виждали сме как кара хората да се дерат на народно лятото. Може би покрай Благо и бебето промени концепцията и приоритетите си.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то тя е вървежна по клубовете и без такива песни - и като брой участия, и като публика, и като прием. Виждали сме как кара хората да се дерат на народно лятото. Може би покрай Благо и бебето промени концепцията и приоритетите си.

По мои наблюдения Благо й се отрази добре в първите 1-2 години след като обявиха връзката си. Точно тогава беше вторият връх на ДС в Пайнер- В друг живот, И на всички като тебе, И това ще преживея, Ангелите плачат, дори Отново се родих и Гледай да не бъркаш. Отделно на това и най-големия успех в Капките за фолк изпълнител. Тя самата е казвала, че той й дава правилни насоки за кариерата. Но сред раждането явно и двамата са си загубили усета. :1000 (29):

Но такива периоди при Деси Слава всъщност не са за първи път. Помним как шокира всички с Гореща следа, и то точно когато жанра разцъфтяваше с по-лирични песни с прекрасни текстове. А на следващата година изведнъж смени насоката рязко и поднесе друг албум, наричан от доста хора шедьовър. На такива етапи си е нашата и това понякога пречи на публиката да я възприеме като най-голямата, каквато си е. Но... трябва да се примирим хаха. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В бъдещата балада на Магда ли участва?

Слави, нещо май не харесваш младото ѝ мъжле, или така ми се струва?

 

А какво стана с приятелството им с Гергана, все още ли са дружки? Нали ги даваха в "Папараци" как си сърбат от супата... :1000 (29): Все се надявах, че ще запишат нещо общо...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения Благо й се отрази добре в първите 1-2 години след като обявиха връзката си. Точно тогава беше вторият връх на ДС в Пайнер- В друг живот, И на всички като тебе, И това ще преживея, Ангелите плачат, дори Отново се родих и Гледай да не бъркаш. Отделно на това и най-големия успех в Капките за фолк изпълнител. Тя самата е казвала, че той й дава правилни насоки за кариерата. Но сред раждането явно и двамата са си загубили усета. :1000 (29):

Но такива периоди при Деси Слава всъщност не са за първи път. Помним как шокира всички с Гореща следа, и то точно когато жанра разцъфтяваше с по-лирични песни с прекрасни текстове. А на следващата година изведнъж смени насоката рязко и поднесе друг албум, наричан от доста хора шедьовър. На такива етапи си е нашата и това понякога пречи на публиката да я възприеме като най-голямата, каквато си е. Но... трябва да се примирим хаха. :1000 (29):

Ами може би трябва да я критукуваме повече във ФБ. Може да е комерсиална и без да е елементарна...

 

В бъдещата балада на Магда ли участва?

Слави, нещо май не харесваш младото ѝ мъжле, или така ми се струва?

 

А какво стана с приятелството им с Гергана, все още ли са дружки? Нали ги даваха в "Папараци" как си сърбат от супата... :1000 (29): Все се надявах, че ще запишат нещо общо...

Да, пак е с уникален фийт :Vishenka_05: Магда може и да си докара 2-3 милиона най - накрая. Тя е искала да я пусне още сега, но Деси е искала първо да пусне нещо самостоятелно. И затова си пусна първо фийта с Галена.

 

Ами в началото му се радвах, но след всичко, което излиза, че тя го издържа, беше хранил и фенове на Деси във ФБ... Ми не и отива на манталитета подобно мъжленце. Но все пак заслужава да е щастлива след всичко, което преживя с предните. Не съм чак краен. Все пак имат и дете. Аз съм израстнал с разделени родители, така че нека са заедно, щом се разбират. За едно дете е важно нормалността.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може би трябва да я критукуваме повече във ФБ. Може да е комерсиална и без да е елементарна...

Аз рядко съм писал там дори и когато съм й се кефил. :1000 (29): Съответно не бих тръгнал и да я критикувам, но ако я виждах по-често, както преди, можеше и дотам да се стигне, на живо. Определено си мисля, че би се вслушала в съветите на някои хора, стига да е градивна критиката. Та тя се вслушва в такива като Азо, които я правят комерсиална и скандална, пък на тези, които я тласкат да е повече себе си ли няма да обърне внимание хаха... :1000 (29):

Има го обаче и този момент, че е напълно възможно за проекти като новия тя да си е съвсем наясно, че няма да се харесат на някои фенове и най-вероятно ще завършат просто като временна тупалка в дискотеките, даже и без много милиони. Но да иска да поднесе нещо такова, което временно да й подкрепя клубните позиции докато междувременно тя е 'себе си' известно време. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има някаква излишна драматизация. Десислава винаги е имала комерси, още отпреди да се върне в Пайнер. Просто комерс вълната стана по-вулгарна в последните години и тя не се вписва изцяло в нея откъм осанка и визия. Ама да се изкарва едва ли не, че за първи път си позволява такова нещо, е прекалено. Ако направим сметка: Започваме на чисто, Смени паролата си, Нека да е тайно, Отново се родих, И на всички като теб, Гледай да не бъркаш, Дали ще те оставя, Много съм добра - това са 8 комерса. Не го прави, В друг живот, И това ще преживея, Ангелите плачат - 4 некомерса. В твоите очи е по средата. Така че това съотношение 60:40 според мен е даже супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има някаква излишна драматизация. Десислава винаги е имала комерси, още отпреди да се върне в Пайнер. Просто комерс вълната стана по-вулгарна в последните години и тя не се вписва изцяло в нея откъм осанка и визия. Ама да се изкарва едва ли не, че за първи път си позволява такова нещо, е прекалено. Ако направим сметка: Започваме на чисто, Смени паролата си, Нека да е тайно, Отново се родих, И на всички като теб, Гледай да не бъркаш, Дали ще те оставя, Много съм добра - това са 8 комерса. Не го прави, В друг живот, И това ще преживея, Ангелите плачат - 4 некомерса. В твоите очи е по средата. Така че това съотношение 60:40 според мен е даже супер.

 

Никой няма против комерсиалните парчета. Винаги е правила такива, да. Но точно онова вулгарното е нещото, което не и отива. И в И на всички като теб и Гледай да не бъркаш имаше по хард за нея елементи, но тук съвсем го обърна на Емануела/Яница. Може да бъде комерсиално и без да излиза от своето амплоа - Пусни го пак, Мойто зайче, Смени паролата си, Невъзможно е да спрем.

И наистина очакванията към ДесиСлава са по особени по начало и затова по рядко комерсите и успяват. Ясно е, че успеха на И на всички като теб я е мотивирал да работи в тази насока, но там клипа е гениален, чалгорапа беше интересен, тоест имаше други предпоставки. Хората искат да се пее и за любов. ДесиСлава го умее най-добре, особено когато такива текстове почти липсват. Всичките са надъхани отмъстителки... Ми банално е

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има някаква излишна драматизация. Десислава винаги е имала комерси, още отпреди да се върне в Пайнер. Просто комерс вълната стана по-вулгарна в последните години и тя не се вписва изцяло в нея откъм осанка и визия. Ама да се изкарва едва ли не, че за първи път си позволява такова нещо, е прекалено. Ако направим сметка: Започваме на чисто, Смени паролата си, Нека да е тайно, Отново се родих, И на всички като теб, Гледай да не бъркаш, Дали ще те оставя, Много съм добра - това са 8 комерса. Не го прави, В друг живот, И това ще преживея, Ангелите плачат - 4 некомерса. В твоите очи е по средата. Така че това съотношение 60:40 според мен е даже супер.

Така е, със сигурност драматизацията е по-голяма от нормалното. :1000 (29): Още в следващия момент Деса може да скандализира с нещо, което не само да ни се понрави, а и да промени жанра, както е правила и преди.

Проблемът обаче е, че като нейни дългогодишни фенове очакваме по-високо ниво дори и от комерсите. Слави го е обяснил горе- има разлика между комерс и комерс. Мойто зайче например е с такъв див ретро отсвир, но пък е супер романтична песничка със свеж и екзотичен, а същевременно и не толкова скъп клип. А новата... ами новата наистина си е компромис, който не отива на Деси. Едно е нахакана кучка в стил И на всички като тебе, друго е нахакана кучка в стил Много съм добра.

Да не говорим, че в случая ни афектира по-скоро това, че я чакахме с месеци да се завърне и изписахме 80 страници да обсъждаме колко е велика, а накрая тя пуска нещо на средно ниво, без почти никаква индивидуалност в него. Ами не е много Ок това и проблемът определено не е в нас, че сме й големи фенове и имаме много по-високи очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, със сигурност драматизацията е по-голяма от нормалното. :1000 (29): Още в следващия момент Деса може да скандализира с нещо, което не само да ни се понрави, а и да промени жанра, както е правила и преди.

Проблемът обаче е, че като нейни дългогодишни фенове очакваме по-високо ниво дори и от комерсите. Слави го е обяснил горе- има разлика между комерс и комерс. Мойто зайче например е с такъв див ретро отсвир, но пък е супер романтична песничка със свеж и екзотичен, а същевременно и не толкова скъп клип. А новата... ами новата наистина си е компромис, който не отива на Деси. Едно е нахакана кучка в стил И на всички като тебе, друго е нахакана кучка в стил Много съм добра.

Да не говорим, че в случая ни афектира по-скоро това, че я чакахме с месеци да се завърне и изписахме 80 страници да обсъждаме колко е велика, а накрая тя пуска нещо на средно ниво, без почти никаква индивидуалност в него. Ами не е много Ок това и проблемът определено не е в нас, че сме й големи фенове и имаме много по-високи очаквания.

При мен умряха бляновете за промяна на жанра от страна на Деси. Очевидно иска да се слее с масата. Няма как да съм и чак разочарован, защото знам, че и предстоят страхотни песни, но чак да промени жанра...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен умряха бляновете за промяна на жанра от страна на Деси. Очевидно иска да се слее с масата. Няма как да съм и чак разочарован, защото знам, че и предстоят страхотни песни, но чак да промени жанра...

И аз не знам дали да се надявам на чак такива радикални промени като онези в първите 6-7 години след 2000. Но бих казал, че все пак са възможни промени и даже вече е спомогнала за две доста важни такива, откакто е в Пайнер:

1.Баладите - много малко изпълнители се осмеляваха да пускат такива преди, почти всичко беше комерс и най-вече Оцко и Кости. А тя откакто е в Пайнер вече има 5, и то супер успешни. И виждаме, че тази година изведнъж доста изпълнители, дори и комерс диви като Емануела, решиха да пуснат такива парчета. В края на миналата година и Галена и Фики, на която им е може би най-успешната след нейните няколко. И Коцето като видя какъв златен билет към такива хитове му е самата тя, изведнъж се върна към тях. Не казвам, че всички задължително гледат Деси, разбира се, но не мисля, че можем да пренебрегнем тласъка, който даде тя, показвайки, че такива песни още могат да предизвикват интерес като този към комерсите.

2.Следата й върху завръщането на старата генерация. Та когато тя се върна в Пайнер жанрът беше в такова положение, в което изпълнителите, дебютирали преди 2000 не се зачитаха изобщо. Емилия беше най-старото актуално име, а завръщането на другите беше табу тема. Но след като Деса още през 2015 взе да разбива и после през 2016 съвсем, това сякаш даде амбиция на много други имена от нейното време. Видяхме една добра засилка за старата генерация, а на някои изпълнители като Камелия и Наско Ментата дори и песните им взеха да стават хитове. Че и ретро звученето в жанра сериозно взе да се завръща покрай песни като В твоите очи и Хабиби. И тук повтарям, че не казвам задължително, че само и единствено Деса е променила жанра, защото някои неща се извършват комплексно от много изпълнители. Но и тук не можем да отречем приноса й.

 

Така че нищо не се знае. Има още много енергия в нея, сигурен съм. Просто трябва да вземе да изясни пред самата себе си как ще я използва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност много от колежките и пуснаха балади, вдъхновени от успеха на баладите на Деси, но дори и Емилия и Емануела, които са топ имена, не успяха да доближат и 1/3 от успеха и с последните си...

 

Просто не мисля, че ще повлияе радикално на жанра. Иначе е ясно, че няма да спре да прави и парчета, които тя усеща в различни жанрове. Но и ДЕСС заеба при все, че таман успя да се наложи по радиа и бг телевизии. Непоследователна е. Умряха и амбициите за пробиви и се насочи основно към чалгаклубовете...

 

Просто някак си не изпълни заявката си при завръщането си в Пайнер, но пък направи много добри неща. Аз лично харесвам 70% от нещата, които издаде от 2015 до сега. Не мога да се оплача. А и е продуктивна. Преди да се прибере в Пайнер се случваше по едно парче на година да пусне понякога...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя беше по-млада тогава. Сега е различно. Няколко провалени връзки. Фалит. Две деца. Трябва да гледа тази страна на нещата и да не ходи само на ретро партита, а да има и нови участия във вървежни заведения. Разбираемо е според мен. Всички тия неща, които е преживяла си оказват влияние и някак подрязват крилата на твореца. За това винаги съм твърдял, че на Десислава ѝ е необходим личен мениджър, който да се оправя с всичко, а тя само да пее и снима клипове и да прибира пари. Тя е творец, а не стратег и мениджър, а за един успешен продукт е необходимо и друго. Но е ненадминат глас и цяла БЪлгария го разбра от многото формати. Към никоя друга попфолк певица няма толкова широко одобрение и положителна нагласа. Може би само към Преслава, евентуално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде поздрааааав :1000 (29):

 

 

1.3 милиона и постепенно наближава към под 50k на ден... :1000 (29):

Като гледам поне новите на попаджиите ще мине откъм гледания. Пак е нещо. :1000 (29):

 

Със сигурност много от колежките и пуснаха балади, вдъхновени от успеха на баладите на Деси, но дори и Емилия и Емануела, които са топ имена, не успяха да доближат и 1/3 от успеха и с последните си...

 

Просто не мисля, че ще повлияе радикално на жанра. Иначе е ясно, че няма да спре да прави и парчета, които тя усеща в различни жанрове. Но и ДЕСС заеба при все, че таман успя да се наложи по радиа и бг телевизии. Непоследователна е. Умряха и амбициите за пробиви и се насочи основно към чалгаклубовете...

 

Просто някак си не изпълни заявката си при завръщането си в Пайнер, но пък направи много добри неща. Аз лично харесвам 70% от нещата, които издаде от 2015 до сега. Не мога да се оплача. А и е продуктивна. Преди да се прибере в Пайнер се случваше по едно парче на година да пусне понякога...

Тя като се върна в Пайнер даже каза, че с Митака се били разбрали да работят и по световната й кариера. :1000 (29): Кралица на измислиците.

Аз си мисля, че рано или късно ще вземе пак да пуска и песни в различни жанрове. Все някъде у нея трябва да е останало усещането какво искат феновете й. Просто е прекалено замъглено от желанието да е актуална и в поп-фолка, за да изкарва пари.

 

Тя беше по-млада тогава. Сега е различно. Няколко провалени връзки. Фалит. Две деца. Трябва да гледа тази страна на нещата и да не ходи само на ретро партита, а да има и нови участия във вървежни заведения. Разбираемо е според мен. Всички тия неща, които е преживяла си оказват влияние и някак подрязват крилата на твореца. За това винаги съм твърдял, че на Десислава ѝ е необходим личен мениджър, който да се оправя с всичко, а тя само да пее и снима клипове и да прибира пари. Тя е творец, а не стратег и мениджър, а за един успешен продукт е необходимо и друго. Но е ненадминат глас и цяла БЪлгария го разбра от многото формати. Към никоя друга попфолк певица няма толкова широко одобрение и положителна нагласа. Може би само към Преслава, евентуално.

Тя имаше някаква мениджърка, после я смени с друга. Но може и нея да е освободила, за да пести пари за клипове като Много съм добра.:1000 (29):

Иначе е вярно, че с напредването на годините се сменят и някои възгледи. Аз нямам против да пуска комерси, за да прави хитове по дискотеките, да повторя. Просто искам тези комерси да са поднасяни в подходящия момент и да имат у себе си усещането за Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше някакво момиче Лили май по едно време, но ѝ трябва друг според мен. Има хляб в нея и още може да стане по-голяма работа. Обаче трябва яко бачкане и развиване на кариерата в тотално друга посока. Обаче на нея хич не ѝ се занимава. Според мен сега приема нещата като работата, може да е изгубила част от тръпката. Вижте и колко бързо се върна на работа. Всичкото това е стрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно Лили беше едната, ако не се лъжа. На другата не й знам името. :1000 (29): Но едната от двете я менажираше доста добре в първите години след Пайнер. Но Деска тогава имаше подкрепата и на Йовко Петров, който винаги е знаел най-добре как да й помогне да представи истинската себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, Йовко много добре ѝ помогна тогава. Замислете се, че тя тогава е била на под 30 години, колко ѝ е бил акълът :D Иначе все пак където е текло пак ще тече. Ще си прави и песните в неин стил. Тя знае какво очакваме от нея, а съм сигурен, че и препрочита какво се пише за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йовко малко я закопа с последния албум Послушай сърцето си. Фолка вече беше тръгнал в друга посока, а тя боксуваше на едно място 2-3 години. Особено с телевизията... След този период доста и се отвориха нещата и от към фолк песни, и от към англоезични. Но все пак и много и даде в периода 2002-2007.

Абе каквото и да си говорим Деси можеше да стигне и по далеч...

 

Колкото до Преслава. Тя е по силна в детския таргет и по клубовете, но видяхме и в брадъра, и в капките и в гласа, че далеч няма масовото одобрение, което има ДесиСлава. ДесиСлава е голяма в очите на неслушащите чалга, възрастните и сериозните хора. Затова ме дразни, че се опитва да се слива с онези, по които всички плюят и доведоха чалгата до това ниско ниво...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнете го като поредното превъплъщение. На мен ми липсва да я видя в някакво интервю, че не знам кога последно е говорила с журналистиии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, Йовко много добре ѝ помогна тогава. Замислете се, че тя тогава е била на под 30 години, колко ѝ е бил акълът :D Иначе все пак където е текло пак ще тече. Ще си прави и песните в неин стил. Тя знае какво очакваме от нея, а съм сигурен, че и препрочита какво се пише за нея.

А и съм сигурен, че и на самата нея чисто и просто й се правят такива песни. Даже го е казвала- че иска да дойде денят, в който да се чувства свободна да твори. И според мен има предвид дори още по-изненадващи неща от тези, които е предлагала досега. Макар че ще й е трудно да скандализира с нещо по-трудно смилаемо от Славатроника. :1000 (29):

 

Йовко малко я закопа с последния албум Послушай сърцето си. Фолка вече беше тръгнал в друга посока, а тя боксуваше на едно място 2-3 години. Особено с телевизията... След този период доста и се отвориха нещата и от към фолк песни, и от към англоезични. Но все пак и много и даде в периода 2002-2007.

Абе каквото и да си говорим Деси можеше да стигне и по далеч...

 

Колкото до Преслава. Тя е по силна в детския таргет и по клубовете, но видяхме и в брадъра, и в капките и в гласа, че далеч няма масовото одобрение, което има ДесиСлава. ДесиСлава е голяма в очите на неслушащите чалга, възрастните и сериозните хора. Затова ме дразни, че се опитва да се слива с онези, по които всички плюят и доведоха чалгата до това ниско ниво...

 

Според мен при Послушай сърцето си проблемът пак си беше в самата нея, че реши да го води част от някакъв троен албум, който така и не издаде. Прекалено поп-фолк беше- с изключение на 2-3 песни липсваха експериментите, типични по онова време за нея. Че и чуждоезични песни нямаше. Но пък имаше някои доста добри композиции. За жалост фолклорен и поп албум така и не видяхме след това, но поне издаде смесицата от много неща Славатроника. :1000 (29):

Относно одобрението на масовата публика- от повече от десетилетие си е ясно, че именно тя е изпълнителката с най-широко такова. Но наистина не знае как да се възползва от тази си привилегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и съм сигурен, че и на самата нея чисто и просто й се правят такива песни. Даже го е казвала- че иска да дойде денят, в който да се чувства свободна да твори. И според мен има предвид дори още по-изненадващи неща от тези, които е предлагала досега. Макар че ще й е трудно да скандализира с нещо по-трудно смилаемо от Славатроника. :1000 (29):

Според мен при Послушай сърцето си проблемът пак си беше в самата нея, че реши да го води част от някакъв троен албум, който така и не издаде. Прекалено поп-фолк беше- с изключение на 2-3 песни липсваха експериментите, типични по онова време за нея. Че и чуждоезични песни нямаше. Но пък имаше някои доста добри композиции. За жалост фолклорен и поп албум така и не видяхме след това, но поне издаде смесицата от много неща Славатроника. :1000 (29):

Относно одобрението на масовата публика- от повече от десетилетие си е ясно, че именно тя е изпълнителката с най-широко такова. Но наистина не знае как да се възползва от тази си привилегия.

Точно. Не знае как да се възползва от силните си страни...

 

Иначе Послушай сърцето си имаше добри песни, но тогава вече Преслава пееше Новата ти, Галена Диагнозата, а наша Деса тръгнала с Най добрия да ги бори... :1000 (29):

Масово хората намираха албума за старомоден като звучене. Опит за Думи две 2 в трака За първи път.

Иначе Не издържам и без клип успя да стигне до доста широка аудитория. Все я пяха по риалитита и някакви клипчета в тубата на тръгващи певци и певици.

Аз харесвах много и заглавната Слушам сърцето си. Беше се вдъхновила от Мърси. Два магнита също постигна добър успех, но ако я беше издала с Пайнер щеше да си стане много стабилен хит! Черен сняг остана недооценена, въпреки хубавия клип, заради охладнелите тогава отношения с ФЕН. Ама и Деса не им се подаваше на рекета и манипулациите. Браво! Не сведе глава пред онези некадърници

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два магнита ми е най-слушаното парче в ласт фм. Сега го погледнах :D Иначе Не издържам стана много популярна песен, даже щяха дует да я правят със Славии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно. Не знае как да се възползва от силните си страни...

 

Иначе Послушай сърцето си имаше добри песни, но тогава вече Преслава пееше Новата ти, Галена Диагнозата, а наша Деса тръгнала с Най добрия да ги бори... :1000 (29):

Масово хората намираха албума за старомоден като звучене. Опит за Думи две 2 в трака За първи път.

Иначе Не издържам и без клип успя да стигне до доста широка аудитория. Все я пяха по риалитита и някакви клипчета в тубата на тръгващи певци и певици.

Аз харесвах много и заглавната Слушам сърцето си. Беше се вдъхновила от Мърси. Два магнита също постигна добър успех, но ако я беше издала с Пайнер щеше да си стане много стабилен хит! Черен сняг остана недооценена, въпреки хубавия клип, заради охладнелите тогава отношения с ФЕН. Ама и Деса не им се подаваше на рекета и манипулациите. Браво! Не сведе глава пред онези некадърници

Според мен най-неподходящото нещо, с което тогава се опита да бори Преслава, Галена и останалите, беше опита за Мъжете 2- Не можем без тях.:1000 (29): А там и клипът беше фрапиращ, особено на фона на тия, които Кама и Вероника пускаха тогава. :1000 (29): Да си припомня този проект ме кара да се замислям, че Много съм добра може би не е чак толкова шокиращ. :roll1:

Като цяло албума наистина си беше опит на ретроспекция към поп-фолк звученето, което е имала през годините. Наистина биеше на леко старомоден, но към днешна дата можем да гледаме на него като на сбогуването на Деси със стария вид на поп-фолка, особено като се има в предвид, че след това не е издавала почти 10 години нищо на диск. Все пак точно тогава беше моментът, в която тя показа, че няма да зацикли като почти всички други от старата генерация и още в следващите години напълно влезе в актуалното звучене.

 

Два магнита ми е най-слушаното парче в ласт фм. Сега го погледнах :D Иначе Не издържам стана много популярна песен, даже щяха дует да я правят със Славии

Те и френски кавър щяха да имат, но тя не иска да му ходи на гости в шоуто да се разберат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като заговорихте за "Послушай сърцето си", аз подочух, че в много близък план се очертава нов албум, който вече е бил на финалната права.Дали ще е около Коледа обаче нямам идея.Неслучайно наскоро снима и новата фотосесия. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...