Jump to content



Препоръчани коментари

И при мен е така - вляза ли в YouTube, ми се появява "Много съм добра". Предполагам, защото всеки ден я пускам.

 

Иначе, изобщо ще го бъде ли този концерт, та да мислим и за микса ѝ? Хаха

Аз искам "Мистерия", "Някой ден" и "Много съм добра". :Vishenka_05:

 

А как върви по дискотеките, очертаващата се като хит нова песен?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, дойдохте ми на късмет, изведнъж и на мен взе да ми се появява отстрани. :1000 (29):

Ако въобще има концерт (според мен ще има, просто и те ще се преместят в по-малка зала) очаквам микс Бели нощи и Много съм добра. Тя попринцип по две песни пее, освен през 2014, може би заради завръщането. И вече може наистина да излезе по време на представянето на Галена за В твоите очи.

Твърде смело е да си представяме, че би изпяла хит като В друг живот, която тя самата явно не си оценява напълно хаха. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е перфектсно с Бели нощи и новата или дори нещо по-неочаквано, да вземе да покани Руслан и да разцепят залата с "Мила моя, мили мой", според мен ще е голям успех. Трябва да опитват с някакви такива напомняния, публиката ги обожава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз бих се изкефил и да забие Птица скитница или Думи две. Два златни хита, които ще се пеят от публиката.

Но със сигурност ще чуете и Много съм добра на концерта.

Вижте каква новина

:1000 (29):

 

Desislava

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепете Казваш, че ме обичаш във Вечните. Срамотия да отпадне на този етап...

 

Аз искам да закове Птица скитница. По участия прави фурор с нея. Мисля, че поне 3 песни трябва да изпее на концерта. Все пак беше в топ 5 за Най желани!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз бих се изкефил и да забие Птица скитница или Думи две. Два златни хита, които ще се пеят от публиката.

Но със сигурност ще чуете и Много съм добра на концерта.

Вижте каква новина

:1000 (29):

 

Desislava

Мен нещо ме съмнява "Думи две" да се приеме добре. Мисля, че не се помни. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси попринцип тества песните си по участия преди да ги припомни на голяма сцена. Аз лично не знам да е започнала да пее Думи две, но за сметка на това наистина налага Птица-скитница. Тя е най-възможният вариант след Бели нощи. Освен ако не реши допълнително да затвърди някоя от вече пятите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че "Думи две" не можем да я броим за златен хит.По мои спомени през пролет 2003 беше успешна, но не успя да се наложи като стопроцентов хит.Може и аз да греша, ама..

Доколкото си спомням, на концерта, на който изпя "Мъжете всичко искат" е обмисляла да ни припомни "Птица-скитница" но не знам поради каква причина си е променила мнението. :gun_bandana: Така, че май най-голяма вероятност е да чуем нея на четвърти.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че "Думи две" не можем да я броим за златен хит.По мои спомени през пролет 2003 беше успешна, но не успя да се наложи като стопроцентов хит.Може и аз да греша, ама..

Доколкото си спомням, на концерта, на който изпя "Мъжете всичко искат" е обмисляла да ни припомни "Птица-скитница" но не знам поради каква причина си е променила мнението. :gun_bandana: Така, че май най-голяма вероятност е да чуем нея на четвърти.

Може би Пайнера не са и платили правата на Птицата, затова и не я изпя тогава. И аз имах такова инфо тогава и бях изненадан, че пя мъжете.

Иначе Думи две я пя до 2010 по участия. В паузите между куплетите пееше "Черно море- много е добре" :1000 (29):

Съвсем от златните наистина не е. Може би в топ 15, но не и в топ 10! И все пак има 1 100 000 гледания. Някои златни хитове на колежките и нямат и по 500 000 :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам "Птица скитника", изключително любима ми е, но ако ще ми я "пее" по начините, по които го прави по участия (няколко такива клипчета съм гледал), където изпълнението е ужасно, с много гадни импровизирания и лигавене, то тогава не, мерси, пак-добре да пее друга песен. Точно за тази трудно бих преглътнал лигавщините и несериозността ѝ. Ако смята да се придържа максимално до оригиналното звучене и пеене на тази класика, то тогава нека я изпълни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я изпее нея е също добре. Обаче представете си как ще стои до Много съм добра. :1000 (29):

Ще е като онези колажи Преди-Сега. :1000 (29):

На мен ми е все тая коя от златните ще изпълни, при всяко положение ще се зарадвам да чуя възраждането на пореден нейн стар хит. А във връзка с новите потенциално златни добре си се сетихме за В твоите очи, но според мен Джордан няма да пропусне шанса да си изпее най-големия хит в Пайнер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче повечето чалгарки като пуснат нова песен и старите им песни в попнейбъла дърпат. Този път при Деса не стана и другите и паднаха:

 

Попнейбъл 19/10/2018 - 25/10/2018

58. В твоите очи

61. Ангелите плачат

119. И това ще преживея

151. В друг живот

180. Нека да е тайно

261. Дали ще те оставя

 

 

 

Попнейбъл 26/10/2018 - 01/11/2018

3. Много съм добра

66. В твоите очи

73. Ангелите плачат

121. И това ще преживея

144. В друг живот

174. Нека да е тайно

256. Дали ще те оставя

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само феновете на В друг живот е придърпала да гледат повече, те двата проекта все пак си приличат. :1000 (29):

Ох мен пак ме зариби новата. Явно с нея ще сме си на приливи и отливи. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да продължим отбелязването на 20-тата годишнина от големия самостоятелен дебют на нашето Деси с първия й клип някога. :Vishenka_05:

 

 

Защо ли този клип не го е качила в официалния си канал?

Ето това вече е разкош! Тук я обожествявах! Каква фенка си изгубила с лиготия, Десо! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само феновете на В друг живот е придърпала да гледат повече, те двата проекта все пак си приличат. :1000 (29):

Ох мен пак ме зариби новата. Явно с нея ще сме си на приливи и отливи. :1000 (29):

Ами те гледанията на В друг живот и Нека да е тайно са си като от миналата седмица. Просто разликите в гледанията на задните позиции стават много малки и от там е и разликата в позициите.

 

Аз не се кефя последно време на клубни тупалки. Само на Преслава ме кефи и си я слушкам :Vishenka_05:

Бързо и падат гледанията. Ако мине Гледай да не бъркаш ще е цяло чудо... Давах и към 7 милиона по принцип, но бързо секнаха... Може и да се засилят или да се задържат де. Ще видим.

 

Искаше ми се да пусне нещо с което да мине 10 милиона.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това вече е разкош! Тук я обожествявах! Каква фенка си изгубила с лиготия, Десо! :gun_bandana:

 

Прекрасна песен, наистина, но нека да сме реалисти- такива няма как да пуска към днешна дата. Може би след като мине 50-60 и наблегне и на фолклора, знаем че подобен естраден стил й отива.

 

Ами те гледанията на В друг живот и Нека да е тайно са си като от миналата седмица. Просто разликите в гледанията на задните позиции стават много малки и от там е и разликата в позициите.

 

Аз не се кефя последно време на клубни тупалки. Само на Преслава ме кефи и си я слушкам :Vishenka_05:

Бързо и падат гледанията. Ако мине Гледай да не бъркаш ще е цяло чудо... Давах и към 7 милиона по принцип, но бързо секнаха... Може и да се засилят или да се задържат де. Ще видим.

 

Искаше ми се да пусне нещо с което да мине 10 милиона.

И на мен много ми се искаше нещо, което да шашне всички. Но не изключвам възможността да го направи с някои от следващите проекти, макар и завръщането й да си беше само едно. Ако не го направи, тогава ще е притеснително.

Чудно ми е дали е подготвила нещо по-специално като за 40-тият рожден ден. На 30-тият накара всички да се облещят с My Pleasure, My Pain. Ето там чакането си заслужаваше напълно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това вече е разкош! Тук я обожествявах! Каква фенка си изгубила с лиготия, Десо! :gun_bandana:

 

Прекрасна песен,но Деската в този период не ми беше така любима,а и гласът й не ми беше толкова впечатляващ.След''Ези-тура''вече,нещата стояха по съвсем друг начин. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз захаресах Десислава след "Ези-тура". Дълго време дори не отразявах дебютния ѝ албум като нещо кой знае какво. Едва доста по-късно, от позиция на времето, го оценявам.

 

Хубавото на Деси е, че може да се вслушва в другите, лошото - че лесно се подвежда и по неправилното.

Няма ли някой Десов, който да е по-близък с нея, та да ѝ влива малко акъл?! Слави, айде, сближи се с нея, де - е, тогава очаквам една много адекватна и наистина добра Десислава. Хаха :1000 (29): :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм добра съвсем флопна ми се струва. Дано и дойде акъла :1000 (34):

След Започваме на чисто не й дойде и продължи да пуска комерси. :1000 (29): Докато не реши по между другото да ни предложи В друг живот и така не постигна първия си самостоятелен супер успех от новата си Пайнерска ера. Въпреки това след него последва Отново се родих. :1000 (29): Наистина здравата я е треснал комплекса, че трябва да е вървежна в дискотеките. На моменти съвсем забравя коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...