Jump to content



Препоръчани коментари

Да, но в Мойто зайче нито текста, нито визията и пошлеят!

В Пусни го пак също.

Тоест комерсиални са, но не е мината границата, както е в последния проект.

 

За мен последния проект е по-добър от зайчето. Предпочитам нахакан курвенски текст, вместо тази дебилщина в Зайчето. ЗА моя голяма изненада обаче, това тъпо зайче, което дори нямам свалено на компютъра си, е голям хит. Преди седмица го слушах във водеща дискотека в града към 3-4 и всички крещяха... Може и да са го пуснали заради Майки де, че той се вихреше с компания точно до DJ-я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен последния проект е по-добър от зайчето. Предпочитам нахакан курвенски текст, вместо тази дебилщина в Зайчето. ЗА моя голяма изненада обаче, това тъпо зайче, което дори нямам свалено на компютъра си, е голям хит. Преди седмица го слушах във водеща дискотека в града към 3-4 и всички крещяха... Може и да са го пуснали заради Майки де, че той се вихреше с компания точно до DJ-я.

И мен в началото Зайчето ме дразнеше, но след няколко месеца наистина успя да се наложи и година и половина се котираше по клубовете преди Деса да се е върнала в Пайнер. Освен това има уникален куплет - и като текст и като мелодия. Много нежно и приятно.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много точно го каза - магично. :)

В "Мистерия" също има нещо по-специално, а в "Пустоно, лудо и младо" - пък нещо мистично.

 

Баладитееее! :Vishenka_05:

 

 

Да, това е една от песните, за които се сещам когато някой ми спомене "ретро", макар че нямам спомен дали е била някакъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен в началото Зайчето ме дразнеше, но след няколко месеца наистина успя да се наложи и година и половина се котираше по клубовете преди Деса да се е върнала в Пайнер. Освен това има уникален куплет - и като текст и като мелодия. Много нежно и приятно.

 

Аз скоро гледах и как я приеха на първия концерт на Планета. Те се разцепваха хората масово :1000 (29): Явно е въпрос на вкус и възприятие. На мен ми идва малко инфантилно, как да си подвиквам в дискотеката и ме вземаш на ръцее, мойто зайчее хахаха Виж, ще те мачкам и ще се лигавя по-бива :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но в Мойто зайче нито текста, нито визията и пошлеят!

В Пусни го пак също.

Тоест комерсиални са, но не е мината границата, както е в последния проект.

Мойто зайче и Пусни го пак са по-комерсиални в сравнение с Грим по дланите и Усещам, които излязоха по същото време, това имам в предвид. Деси видя, че това е формулата и отвреме-навреме залага на нея, като в новата песен може би наистина е излязла малко повече от границите на това, което ни се е искало.

Аз иначе не съм бил кой знае какъв фен и на комерсите й в онези 2-3 години преди да се върне във фирмата. Тя тогава беше фалирала и съвсем очевидно се опитваше да прави дискотечни хитове, за да я канят на участия на приличен хонорар и да изкарва повече пари. Добре, че се върна в Пайнер, за да оправи този проблем. За жалост комплекса с това какво трябва да пуска остава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко драматизирате излишно цялата работа с песента. Десислава в момента иска да прави пари с чалга и се справя добре. Като позабогатее малко или набара нов мъж с повече възможности съм сигурен, че ще се промени това :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е въпроса-тя вече би трябвало да има пари. Лятото изчислявахме, че само за един конкретен период е прибрала поне 50-100 бона, а от тогава досега сигурно е направила още толкова. Отново си е машина за пари и явно остави на заден план продукцията, което лично на мен не ми допада. Такъв проект като новия е подходящ за измежду други по-силни, както Отново се родих беше между В друг живот и И на всички като тебе. Не за завръщане.

Но здраве да е, да го преодолеем. :D И преди е пускала дивотии докато другите са се опитвали да издигнат жанра хах. А след това ги е разбивала по неочакван умопомрачителен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко драматизирате излишно цялата работа с песента. Десислава в момента иска да прави пари с чалга и се справя добре. Като позабогатее малко или набара нов мъж с повече възможности съм сигурен, че ще се промени това :D

 

Фенът на Джулия е страшен драматизатор и много обича да си прокарва непопулярните тезички - многократно, за да хванат дикиш.

 

Усеща се недоволство му от новото парче на Деса, а засега нещата изглеждат съвсем в реда на нещата като за стабилен Десин хит. Днес очаквам песента да изжули между 110 и 120 хилки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пък за 20 години не е ли забогатяла егати!? :mf_surrender: :whistling: :1000 (29):

 

Нали фалира веднъж или два пъти. За единия път с пропадането на телевизията съм сигурен. Тя е залюхана, в стила й е да прави грешки, да се рее в облаците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма място за драми. Въпроса е, че Деска искаше да се върне в Пайнер, за да може да покаже усещането си за музика пред по голяма аудитория, а сякаш наблегна повече на онова безличното, което самата тя критикуваше преди 3-4 години.

 

Парчето не е толкова лошо. Просто не го намирам за подходящо за завръщане и не ми харесва това сливане с по инфантилните певачки.

Деси си е Деси. Може да направи слушаема и Най глупавата боза. Ако беше нещо в стила на Янева и Денис, също нямаше да сбърка. Просто такива са главно очакванията към нея.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът на Джулия е страшен драматизатор и много обича да си прокарва непопулярните тезички - многократно, за да хванат дикиш.

 

Усеща се недоволство му от новото парче на Деса, а засега нещата изглеждат съвсем в реда на нещата като за стабилен Десин хит. Днес очаквам песента да изжули между 110 и 120 хилки.

Не мисля, че има нещо лошо в това да съм обективен. И не само аз мисля така. Ако хвалех песента щяхте да кажете, че съм фанатизиран Десов, който подкрепя нейна боза. Рамания, все пак.

А и не съм казал нищо за успеха на парчето. Даже казах, че ми е кеф, че Деса пак ще има хит. Но като нейн дългогодишен фен очакванията ми за качеството разбираемо са много по-големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И на мен ми се слуша нещо такова. Иска ми се даже да направи клипове на тази песен и Лудост е. Просто заслужават. Мисля си, че хората биха им се изкефили - хубави песни за. А за съжаление не успя да ги направи популярни Десиславчето :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ето точно тази Десислава искам и аз, макар и тя рядко да се осмелява да си налага този тип парчета. Къде са Не е илюзия и Лудост е, къде е Много съм добра. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртиш ли си го в тубата :1000 (29):

Честно казано я пръскам от слушане откакто е излязла.Да кажем, че около хиляда от гледанията и са само от моята къща.Много е добра. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано я пръскам от слушане откакто е излязла.Да кажем, че около хиляда от гледанията и са само от моята къща.Много е добра. :3fdb8960598fa63e:

 

И от мен има сигурно толкова :1000 (29): Пускайте си я на всичките устройства хахахах Muy bien, muy bien :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха опасни сте, аз съм направил има-няма 50... :1000 (29): Пак е доста, като се има в предвид, че песента не ми е в Топа. На комерсите й преди Пайнер като Мръсни поръчки и Пусни го пак не знам дали и 10 имам. Зайчето го въртях повечко.

 

Предлагам да продължим отбелязването на 20-тата годишнина от големия самостоятелен дебют на нашето Деси с първия й клип някога. :Vishenka_05:

 

 

Защо ли този клип не го е качила в официалния си канал?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен "Любов на сън" ми е най-любима от първият поп-фолк албум.Много мелодично ми звучи парчето, а Деси изглежда много непорочна, една такава неподправена и много невинна. :wub_anim: Навремето си мислех, че с Коста са гаджета и много ми допадаха като двойка, ама нъц. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любов на сън" е прекрасна, даже неведнъж съм казвал, че именно тази песен е първата на Деси, която се доближава до нивото за масивните ретро хитове от 90-те (въпреки опитите тук първия албум да се изкара провал). За жалост към днешна дата е забравена, защото не е пята никъде 20 години, а и ДС е налагала други във времето.

 

Да постна и тази прекрасна песен с толкова различно послание от стандартното любовно за Деси:

 

 

И... сега да се върнем обратно към реалността- "МНОГО СЪМ ДОБРА"! :1000 (29): Само на мен ли песента не ми излиза като предложение абсолютно никъде, въпреки че би трябвало най-малкото да ми се предлага поради факта, че съм я слушал доста? Ако и при нея го има онзи проблем като при други това не е много Ок, доста ще се отрази на гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2015 година, когато Коста се беше върнал от Америка се бяха сдушили и на едно участие я изпяха акапелно.Личи си, че Деси доста си я харесва. :Vishenka_05:

Да вземе да се стегне и да започне да си налага "Бели нощи" на по-масовите мероприятия, че ми прави впечатление, че хората са взели да я забравят, а сигурно за днешната младеж ще е напълно непозната песен. :gun_bandana:

Иначе на мен "Много съм добра" постоянно ми излиза в тренда, отделно при всяко влизане или пускане на друга песен винаги ми е в първите предложения, ама то с моя интерес е нормално.Нека други да споделят как е при тях.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, вярно, че я бяха пяли покрай завръщането на Коста. Супер е толкова стари песни да намират нов живот в атмосферата на съвремието.

За Бели нощи си е време, наистина. Вече е доказвала като вечни хитове Две сърца, До тук, Някой ден и Мъжете, отсега нататък тази е на чело на задължителните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един микс от "В друг живот" , "Бели нощи" и "Много съм добра" би бил доста сполучлив според мен.После при изпълнението на Галена да забият и "В твоите очи" и ще получа душевен оргазъм. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...