Jump to content



Препоръчани коментари

Според мен тя се е консултирала с Галена и за това и двете извадиха еднотипни песни. Мисля, че Десислава трябва да си смени преателките в бранша :D

Тука съм много съгласен с теб. Това и аз винаги съм го писал. За мен трябваше Десислава, когато се завърна, да си бъде в тая среда, в която беше и в предишния период с Пайнер - Ивана, Емилия, Глория, Тони Дачева, Нелина, Камелия, Мария. Т.е. да си се знае, че тя си е горе-долу от тяхното време. Тя е от тези с принос към жанра и такива като Галена, Цура и Преслава трябва само да изпитват респект към нея, но не и да става приятелка с тях и те да ѝ дават акъл какво да пее, за да е вървежна. Винаги е била много наивна и в случая допускам, че от безсилие го е направила - искала е да яхне вълната просто. Няма лошо, че Галена ѝ е дала по-модерен тласък, но Десислава си правеше прекрасни песни и преди това - "Моето друго аз" и т.н. Въртяха я и по дискотеките тогава в Пловдив дори с "Острието", "Мръсни поръчки" и т.н. Десислава никога не е изпадала трайно зад борда. Но нея не трябва никой да я съветва, то се видя още едно време с Азис. Особено пък такива съветници... По-скоро някой трябва да я подтиква за фолклорния албум, за концерт и т.н., а това точно Галена няма да го направи - все пак и конкуренцията си казва думата. Трябва да е някой, с когото Деса няма взаимни интереси и който да я харесва истински и да му пука за нея... може и да не е непременно колега...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука съм много съгласен с теб. Това и аз винаги съм го писал. За мен трябваше Десислава, когато се завърна, да си бъде в тая среда, в която беше и в предишния период с Пайнер - Ивана, Емилия, Глория, Тони Дачева, Нелина, Камелия, Мария. Т.е. да си се знае, че тя си е горе-долу от тяхното време. Тя е от тези с принос към жанра и такива като Галена, Цура и Преслава трябва само да изпитват респект към нея, но не и да става приятелка с тях и те да ѝ дават акъл какво да пее, за да е вървежна. Винаги е била много наивна и в случая допускам, че от безсилие го е направила - искала е да яхне вълната просто. Няма лошо, че Галена ѝ е дала по-модерен тласък, но Десислава си правеше прекрасни песни и преди това - "Моето друго аз" и т.н. Въртяха я и по дискотеките тогава в Пловдив дори с "Острието", "Мръсни поръчки" и т.н. Десислава никога не е изпадала трайно зад борда. Но нея не трябва никой да я съветва, то се видя още едно време с Азис. Особено пък такива съветници... По-скоро някой трябва да я подтиква за фолклорния албум, за концерт и т.н., а това точно Галена няма да го направи - все пак и конкуренцията си казва думата. Трябва да е някой, с когото Деса няма взаимни интереси и който да я харесва истински и да му пука за нея... може и да не е непременно колега...

 

За жалост тази среда към днешна дата също не би й повлияла добре, освен може би Емилия. И Камс, но те двете всъщност никога не са били точно в една компания. Просто възгледите на всичките останали освен Мария са доста назад във времето, за съжаление. Изключение са може би някои от проектите на Нелина, но и тя като цяло си излъчва ретрото отвсякъде. Ако общуваше с тях може би въобще нямаше да има хъс да е разнообразна и нямаше да се насладим на проекти като "Не го прави", "В твоите очи", "В друг живот", "И на всички като тебе" или пък другите две балади. За клиповете да не говорим- Деса никога не е правила толкова много добри клипове за толкова кратък период от време (2015 и 2016), а дружбата със замръзнали назад във времето изпълнители можеше да й повлияе така, че да предлага само евтинджоси като тазгодишните два.

Деса просто трябва да се научи да е себе си и да не се влияе от никого. Някои от най-успешните върхове в кариерата й са били именно когато си е пускала каквото нея я кефи.

 

Да си припомним този шедьовър! :Vishenka_05:

 

Истински силното й завръщане в последните няколко години. Не знам как може да си е сменила така критериите за това какво трябва да пусне, когато публиката с месеци се е загрявала за нещо ново от нея.

 

Да кажа все пак, че засега закрепваме положението с Много съм добра, благодарение на тласъка от Феноменален- отново правим над 70k гледания, а тъкмо щяхме да изпаднем на под 50k. Приятел в нужда се познава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петък и събота винаги се качват гледанията. На мен след парчето на Галена най често ми предлагат Оп на Джуклесита. Можеше и повече да понамаже Деска. Дано се застои малко с по 70 ка, че иначе и 3милиона няма да види.

 

По ми направи впечатление, че от няколко дни В друг живот се намира е качила в топ 100. С 4 песни в топ 100 сме

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По ми направи впечатление, че от няколко дни В друг живот се намира е качила в топ 100. С 4 песни в топ 100 сме

Много съм доволен от това. Тази песен съвсем се беше загубила откъм гледания по едно време, а сега дори се връща в Топ 100. Дано да направи 13-14 милиона покрай това.

Иначе да, сетих се че през уикенда се покачват гледанията, но всъщност гледанията на Дес и другите фолк звезди започнаха да се покачват още четвъртък срещу петък. Има си някакво влияние Галена, на мен след нея почти винаги ми се пуска Деси, може би защото много съм я слушал хахаха.

 

Коментирай възможността двете баджаначки да са се разбрали да пуснат еднакви дивотии за сезона. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от това. Тази песен съвсем се беше загубила откъм гледания по едно време, а сега дори се връща в Топ 100. Дано да направи 13-14 милиона покрай това.

Иначе да, сетих се че през уикенда се покачват гледанията, но всъщност гледанията на Дес и другите фолк звезди започнаха да се покачват още четвъртък срещу петък. Има си някакво влияние Галена, на мен след нея почти винаги ми се пуска Деси, може би защото много съм я слушал хахаха.

 

Коментирай възможността двете баджаначки да са се разбрали да пуснат еднакви дивотии за сезона. :1000 (29):

Няма какво да се разбират. Както винаги всички от кьораво до сакато хващат актуалната вълна. Този път обаче леко закъсняха. Ваня и Яница вече отбелязаха голове с Богиня и Въртележката. Не, че няма да са по успешни от конкуренцията, но не са първи... :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е големия плюс на този жанр. Че през всякакви метаморфози минава и пак звучи балканско :1000 (29): Имаше си хаусчалга, регетончалга, мазнотийки, после пак латино вълна, чалгорап и наща навсякъде поне с по 1-2 проекта се записа. Но ми липсват такива песни, които за времето си бяха революция. И до днес и я слушам с голям кеф. Поздрав

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Но ще мога ли сега,аз на теб да устоя,знам ще вземеш всичко мое.И моето сърце ще ме предаде и не зная на къде ще ме отведе'' :Vishenka_05: Толкова хубаво го е изпяла.Лично аз бях луднала по тази част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е големия плюс на този жанр. Че през всякакви метаморфози минава и пак звучи балканско :1000 (29): Имаше си хаусчалга, регетончалга, мазнотийки, после пак латино вълна, чалгорап и наща навсякъде поне с по 1-2 проекта се записа. Но ми липсват такива песни, които за времето си бяха революция. И до днес и я слушам с голям кеф. Поздрав

И тя не само се е записвала, а и е създавала някои от тези трендове. :1000 (29):

Тези дни и аз слушах и даже мислех да постна Нещо по-така като се бях замислил какво завръщане бях очаквал от нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите песни са страхотни и са от най-хубавия период на поп-фолка. Лично аз ги обожавам. Но "Леден свят" е със статус златен хит, но отнасящ се само до конкретния интервал от време, в която беше супер популярна, докато "Две сърца" и "Губя те бавно" вече са на едно пó друго ниво. Първата все още е въртяна по клубовете и е една от не малкото златни хитове на Десислава, докато втората път е емблема за Гергана и изобщо за жанра. Не се сещам за друга песен, която само за една нощ да е направила звезда изпълнителя му и цяла България да говори за него. Това май е прецедент. И към днешна дата всички я знаят. Така че за Герината песен пó съм съгласен, но тази на Малина не остави такава трайна следа в общата картина на жанра. Иначе и трите ги слушам с голям кеф! Много са добри. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относителни са нещата със златните хитове. Повечето от онези от най-силните години на жанра бяха толкова масови, че е трудно да се определи кой е Най, затова и гласуването в темата за Вечните е почти невъзможно.

Въпреки това мисля, че има имена като Десислава, за които е нужно просто да изпълнят песните си на някой и друг концерт, за да ги наложат като по-дългогодишни от други. Както се случи с една До тук например- ще бъда честен, изобщо не възприемах тази песен като чак такъв хит преди да разруши Арената през 2015. Затова си мисля, че независимо кой е бил по-голям хит през 2003, на концерт Думи две би издухала почти всичките от тогава. Десовите класики просто си се помнят, а това автоматично превръща някои в по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчерашната дискусия в скандалите... Наистина късата памет е голямо зло :3fdb8960598fa63e:

 

Къса памет ли?

 

В заблуда си. Съвсем други фактори играеха вчера за този спор. Има някои индивиди тук, които ако им кажа "Майките ви НЕ са долни курви", те ще скочат не секундата да се обясняват "Не, майките ни са мърсни, долни курви" само, за да са на контра.

 

Жалко е, когато някой преиначава историята и става смешен заради съмнителни лични мотиви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и когато се обединят две сили зад обща кауза, църкането на отсрещната страна става оглушително жестоко. Затова трябват редовни третирания със Стрихнин :im-watching-you-smiley-emoticon

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сектата на Деси Слава се спукват да се надписват в нейната тема, обаче интересът към тази на Камелия е по-голям. :3fdb8960598fa63e:

 

Деси Слава: 84 страници

Камелия: 77 страници

 

Посещения:

Деси Слава: 33 952

Камелия: 35 740

Секто, поздравления! Току-що обърнахте горния резултат. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Секто, поздравления! Току-що обърнахте горния резултат. :3fdb8960598fa63e:

Следваща цел: най-много посещения за самостоятелна тема във форума

 

Тези теми обаче трябва да ги размърдаме дори още повече. Смешно ми е като гледам как вървят в американската версия на Рамания и как са тук, и то защото тук явно се води, че трябва феновете да са сектанти, за да изписват стотици и хиляди страници. :1000 (29):

Най-малкото е добре повече имена да имат теми с над 50 страници, а не само Деса и Кама. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следваща цел: най-много посещения за самостоятелна тема във форума

Голям си шматарок. Нали точно това казвам, че току-що постигнахте тази цел. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям си шматарок. Нали точно това казвам, че току-що постигнахте тази цел. :3fdb8960598fa63e:

Постигнахме я за поп-фолк раздела, а не за целия форум... :3fdb8960598fa63e:

 

Lady Gaga - Общи приказки - 37 118 посещения

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постигнахме я за поп-фолк раздела, а не за целия форум... :3fdb8960598fa63e:

 

Lady Gaga - Общи приказки - 37 118 посещения

 

От къде са тия посещения на тоя Травьо? Да няма някакъв бъг? Попфолк раздела е най-посещаван, а Гага не вълнува никой към днешна дата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...