Jump to content



Препоръчани коментари

И аз го направих, но днес по обед хахахха. Някой знае ли как да си сменя тъмната тема в ютуб на бяла отново?

Честити милиони, да валят вече пожелавам :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го направих, но днес по обед хахахха. Някой знае ли как да си сменя тъмната тема в ютуб на бяла отново?

Честити милиони, да валят вече пожелавам :1000 (29):

Цъкаш си на снимката горе вдяснo --> Settings --> Dark Theme

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че съм чак разочарован, защото очаквах нещо такова като звучене. Да, гласа на Деси прави песента слушаема, но това не означава, че подобни песни и отиват на имиджа... Искаше ми се нещо като на Цура Янева и Денис или като новата на Джулия... Пак са комерси, но съвсем на друго ниво. За мен не отива на Десислава да се прави на Емануела и при положение , че си има своя ниша, нещо , с което колежките и не могат да се похвалят, тя се прави на мастия и се опитва да се слее с най евтините в бранша...

 

Мога да я поздравя за дебюта като режисьор и сценарист, но предполагам, го е направила с цел да спести пари... Иначе не отстъпва на клипвоете на Скерлев например. Има някаква идея. Но след като последните години предложи клипове като Не го прави, В твоите очи, В друг живот и И на всички като теб, вече от повече от година да отбива номера с евтини клипчета не го разбирам... Малко ли пари спечели за 2 години без почти никаква продукция , а с пълен график...

 

 

Учудвам се, че зрелите Десови се подмятате от кеф на това нещо. Не ми е важно Деса да има хит. Искам да съм доволен от продукцията и. А и тов парче с повече от 6-7 милиона не го виждам. Дори и те са му много...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че съм чак разочарован, защото очаквах нещо такова като звучене. Да, гласа на Деси прави песента слушаема, но това не означава, че подобни песни и отиват на имиджа... Искаше ми се нещо като на Цура Янева и Денис или като новата на Джулия... Пак са комерси, но съвсем на друго ниво. За мен не отива на Десислава да се прави на Емануела и при положение , че си има своя ниша, нещо , с което колежките и не могат да се похвалят, тя се прави на мастия и се опитва да се слее с най евтините в бранша...

 

Мога да я поздравя за дебюта като режисьор и сценарист, но предполагам, го е направила с цел да спести пари... Иначе не отстъпва на клипвоете на Скерлев например. Има някаква идея. Но след като последните години предложи клипове като Не го прави, В твоите очи, В друг живот и И на всички като теб, вече от повече от година да отбива номера с евтини клипчета не го разбирам... Малко ли пари спечели за 2 години без почти никаква продукция , а с пълен график...

Учудвам се, че зрелите Десови се подмятате от кеф на това нещо. Не ми е важно Деса да има хит. Искам да съм доволен от продукцията и. А и тов парче с повече от 6-7 милиона не го виждам. Дори и те са му много...

Доволен съм като виждам, че има и други мнения на Десови, припокриващи се с моето. Силно се надявам тя да си вземе все някакъв урок, макар и парчето й да е успешно. Все пак в поста си след излизането на проекта благодари дори и на тези, които са го критикували. Надявам се да разбере, че да има успешна песен не би трябвало задължително да се равнява на това да има обезличено завръщане след такава пауза.

Да се радваме поне, че това парче очевидно й помага за 21-ва поредна година да има хит, което си знаем, че е невиждано в жанра. Не че Дали ще те оставя не беше сезонно хитче на ниво, малко по-ниско от това, което предвиждам за Много съм добра.

 

И сега обратно към позициите в класации- за моя голяма изненада е минала седмичните гледания на Преслава и влиза в Топ 3 на Попнейбъл, което мисля, че не й се беше случвало от Гледай да не бъркаш, че даже може би от И на всички като тебе или И това ще преживея. Както очаквах Назмилер са над нея, а също така и другия голям хит за сезона- песента на Цветелина и Денис, за която не знаех, че все още прави чак толкова добри гледания и я подцених. Но все пак е и по-добър проект цялостно, де... като изключим колко странно ми идва двамата да се вричат в любов, не че Деса не прави нещо такова и в истинския живот. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм като виждам, че има и други мнения на Десови, припокриващи се с моето. Силно се надявам тя да си вземе все някакъв урок, макар и парчето й да е успешно. Все пак в поста си след излизането на проекта благодари дори и на тези, които са го критикували. Надявам се да разбере, че да има успешна песен не би трябвало задължително да се равнява на това да има обезличено завръщане след такава пауза.

Да се радваме поне, че това парче очевидно й помага за 21-ва поредна година да има хит, което си знаем, че е невиждано в жанра. Не че Дали ще те оставя не беше сезонно хитче на ниво, малко по-ниско от това, което предвиждам за Много съм добра.

 

И сега обратно към позициите в класации- за моя голяма изненада е минала седмичните гледания на Преслава и влиза в Топ 3 на Попнейбъл, което мисля, че не й се беше случвало от Гледай да не бъркаш, че даже може би от И на всички като тебе или И това ще преживея. Както очаквах Назмилер са над нея, а също така и другия голям хит за сезона- песента на Цветелина и Денис, за която не знаех, че все още прави чак толкова добри гледания и я подцених. Но все пак е и по-добър проект цялостно, де... като изключим колко странно ми идва двамата да се вричат в любов, не че Деса не прави нещо такова и в истинския живот. :1000 (29):

Ако това парче има твърде голям успех, очаквай да завие в тази посока...

Това ли искаме за ДесиСлава?

 

Ами те вече топ имената винаги пускат проектите си в сряда , четвъртък. Сякаш го правят специално за тази класация... Другата седмица може би и в топ 5 няма да е. За мен Гледай да не бъркаш и Смени паролата са много по симпатични и слушаеми.

 

Освен това Десислава е занемарила и гласа си. Просто много се е отпуснала във всяко отношение!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това парче има твърде голям успех, очаквай да завие в тази посока...

Това ли искаме за ДесиСлава?

 

Ами те вече топ имената винаги пускат проектите си в сряда , четвъртък. Сякаш го правят специално за тази класация... Другата седмица може би и в топ 5 няма да е. За мен Гледай да не бъркаш и Смени паролата са много по симпатични и слушаеми.

 

Освен това Десислава е занемарила и гласа си. Просто много се е отпуснала във всяко отношение!

Очаквам да завие натам, със сигурност. :1000 (29): И определено не го искам за нея. Дано поне насред комерсите да разнообразява и с по-различни работи, както в предишните години след завръщането в Пайнер. Поне по-скъпи клипове да прави, изобщо не ми допада да се превръща в типажа Преслава и просто да си е доволна от изкарването на пачки без да влага кой знае какви усилия и средства.

Да не говорим, че в последните седмици и месеци повечето чалгари започнаха да правят доста по-смислени песни със старото звучене, а точно нашата от всички пусна мазнотия с текст за нахаканата бивша, която ще смаже мъжа. :1000 (29): И ето как изведнъж именно новаторката дърпа жанра назад.

И за гласа съм съгласен, но ми се струва, че и тя самата усеща, че вече не й е същия като преди и затова в новата песен ни поднася един по-различен негов нюанс, който пак си е симпатичен. Стига да може и на живо да го изпее така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да завие натам, със сигурност. :1000 (29): И определено не го искам за нея. Дано поне насред комерсите да разнообразява и с по-различни работи, както в предишните години след завръщането в Пайнер. Поне по-скъпи клипове да прави, изобщо не ми допада да се превръща в типажа Преслава и просто да си е доволна от изкарването на пачки без да влага кой знае какви усилия и средства.

Да не говорим, че в последните седмици и месеци повечето чалгари започнаха да правят доста по-смислени песни със старото звучене, а точно нашата от всички пусна мазнотия с текст за нахаканата бивша, която ще смаже мъжа. :1000 (29): И ето как изведнъж именно новаторката дърпа жанра назад.

И за гласа съм съгласен, но ми се струва, че и тя самата усеща, че вече не й е същия като преди и затова в новата песен ни поднася един по-различен негов нюанс, който пак си е симпатичен. Стига да може и на живо да го изпее така.

Ами да спре да пафка и да пийва и много бързо всичко ще си дойде на мястото. Толкова години без пайнер беше излязла от този порочен кръг. На моменти съжалявам, че се върна. Почти не е останало от онази ДесиСлава...

 

Очаквай в следващия проект:

музика и аранжимент: ДесиСлава

текст: ДесиСлава

режисьор и оператор: ДесиСлава

 

Повече започва да ми бие на цънцата Глория. Ако може с 300 лева да се мине и да си пусне проекта... Само, че Глория не изкарва парите, които Деса и донякъде я оправдавам... Но ДесиСлава печели твърде добре, за да си го позволява. 5 евтини клипа един след друг...

Сигурно някои Десови ще ме нападнат, но това е положението...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип е яко да се види, че тя взима участие в оформянето на проектите си не само колкото да дойде, да изпее и да снима. От друга страна наистина не трябва да се отдалечава от работата с професионалистите в тази сфера. И да търси нови и нови такива- аз например още не разбирам какво чака и защо не се свърже с един Башмоушън. Преди време даже си представях как тя ще е една от първите чалгарки в това отношение.

Иначе не бих я сравнил чак с Глория, защото на Глорче този й процес на затваряне в един кръг е от повече от 10 години. :1000 (29): А Деси до миналата година си беше Топ. Не беше непростимо около бременността да намали продукцията и нивото... въпреки което ни зарадва и с още един потенциален златен хит Ангелите плачат. Истинското разочарование си е чак с новия проект, който трябваше да е нещо много по-силно. Даже не мога да повярвам, че тя си вярва, че да пусне такова нещо след дълга пауза е Ок.

Също така намирам за доста странна липсата й на креативност по отношение на това как да прикрие формата си. Не знам защо се е повлякла по тази вълна на завръщащите се с пълна сила по-евтини клипове с акцент върху чекнеща се поразголена мацка в тях. Десислава може толкова повече! Да беше взела една старинна рокля и да направи клип като Горчиво и сладко на Рени. Изобщо нямаше да си личи формата й, даже щеше да изглежда много по-стилна, а видеото мигновенно щеше да се изстреля на много по-високо ниво.

 

Но както и да е, да преглътнем разочарованието и да се кефим на инак зарибяващото парче в краткотрайния му живот като за сезона, за който е предназначен. :1000 (29): Макар че аз, честно казано, вече почти не го слушам. Толкова му беше живота като за фен като мен, който искаше повече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип е яко да се види, че тя взима участие в оформянето на проектите си не само колкото да дойде, да изпее и да снима. От друга страна наистина не трябва да се отдалечава от работата с професионалистите в тази сфера. И да търси нови и нови такива- аз например още не разбирам какво чака и защо не се свърже с един Башмоушън. Преди време даже си представях как тя ще е една от първите чалгарки в това отношение.

Иначе не бих я сравнил чак с Глория, защото на Глорче този й процес на затваряне в един кръг е от повече от 10 години. :1000 (29): А Деси до миналата година си беше Топ. Не беше непростимо около бременността да намали продукцията и нивото... въпреки което ни зарадва и с още един потенциален златен хит Ангелите плачат. Истинското разочарование си е чак с новия проект, който трябваше да е нещо много по-силно. Даже не мога да повярвам, че тя си вярва, че да пусне такова нещо след дълга пауза е Ок.

Също така намирам за доста странна липсата й на креативност по отношение на това как да прикрие формата си. Не знам защо се е повлякла по тази вълна на завръщащите се с пълна сила по-евтини клипове с акцент върху чекнеща се поразголена мацка в тях. Десислава може толкова повече! Да беше взела една старинна рокля и да направи клип като Горчиво и сладко на Рени. Изобщо нямаше да си личи формата й, даже щеше да изглежда много по-стилна, а видеото мигновенно щеше да се изстреля на много по-високо ниво.

 

Но както и да е, да преглътнем разочарованието и да се кефим на инак зарибяващото парче в краткотрайния му живот като за сезона, за който е предназначен. :1000 (29): Макар че аз, честно казано, вече почти не го слушам. Толкова му беше живота като за фен като мен, който искаше повече. :1000 (29):

 

Лошо няма да участва в създаването на проекта, стига това и участие да е подтикнато от муза, а не от опит за спестяване.

Иначе мен визиите не ме притесняват. Една жена може да е секси с такива форми. Просто Деси е позабравила как става. Има страшно секси крака, макар и пищни. Всички клюкарски сайтове са възхитени от визията и. Но някак едно такова дървено и инфантилно се държи в повечето сцени. Тези във водата можеше да са много по разчупени. Интересни , но не добре реализирани кадри.

Една Бионсе и Джей Ло също си го позволяват, но го правят професионално. А наша Деска е като начинаеща... И то след клипове като Не си ми спешен и невъзможно е да спрем или Не го прави... Много дървена. Да беше отделила 3-4 дни за хореография, да го направи професионално... На мен ми е леко дебилно....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на разчупеност в клиповете тя си е на вълни, винаги си е било така. :D Но по отношение на артистичност е доста добра в този клип. Даже и Итсдро го отбеляза хах, накефи се на погледа й.

И на мен не ми е проблем визията й, но за нея очевидно е, затова не знам защо не измисля по-оригинални разрешения на проблема от това да я снимат отдалеч или частично. Все пак се надявам да дойде денят, в който да си се появи най-спокойно като Адел в някой клип. Като тя си е доста по-слаба от Адел, де. Е, и вариантът да влезе напълно във форма и да направи Не си ми спешен 2 ме кефи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Началото е брутално! Няк'во магично такова. :Vishenka_05: Най-яката част от песента. :1000 (29):

Да, много точно го каза - магично. :)

В "Мистерия" също има нещо по-специално, а в "Пустоно, лудо и младо" - пък нещо мистично.

 

Баладитееее! :Vishenka_05:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Легнала пее, без съпровод, не се е разпяла, а тръпки те побиват. Показно - когато имаш силни песни. Даже и Ваня от 30 сек. омекна.

Много обичам такъв тип клипове. Особено нейните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много любима! :Vishenka_05:

 

Една от много любимите ми песни на Деси. Някак остава пренебрегната измежду всичките и класики, но е невероятна. Едно страхотно чувство носи. Просто се усеща магията на Десислава в изпяването.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, а мислите ли, че е възможно Пайнера да е натиснал наща за подобно комерсиално парче? Все пак по интервюта винаги е казвал, че трябва да са актуални, а Десислава да го е послушала, след като в предните години извади няколко баладични парчета, което на другите не им се случва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, а мислите ли, че е възможно Пайнера да е натиснал наща за подобно комерсиално парче? Все пак по интервюта винаги е казвал, че трябва да са актуални, а Десислава да го е послушала, след като в предните години извади няколко баладични парчета, което на другите не им се случва

Попринцип не е невъзможно, но в случая не мисля, че е така. Напоследък всякакви Пайнерци пуснаха доста по-умерени комерси с хубави текстове. Деси като тръгваше да се връща в Пайнер беше казала, че винаги ще се опитва да прави нещо по-различно от масата- е, явно това важи и в не толкова позитивния аспект. :D

 

Всички тия песни и клипчета са страхотни, Деската е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Пайнера би натискал име като Десислава за комерс, особено, когато вижда, че е с висока заетост и без да издава изобщо.

По скоро е останал някакъв комплекс в Деска от годините, в които беше самопродуциращ изпълнител и издаваше по стойностни неща, които не винаги се оценяваха :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и някъде другаде го бях написал, мисля че в темата за клипа:

Пусни го пак > Усещам

Мойто зайче > Грим по дланите

Отново се родих, Смени паролата си (примерно) > Не го прави

 

Откъм хитовост говорим, разбира се.

Комплекс със сигурност има и не ми харесва, че към 2018 той дава сериозни признаци да я обезличи. Все едно пък други по-умерени песни, които е пускала в дискотечната ера, не са ставали успешни.

Дано да ни се струва така само защото сме афектирани от новата и Деската да ни опровергае с някоя от следващите 2-3. Но ако и те са някакви познато комерсиални... лошо.

 

Да отбележим и нещо хубаво, все пак- днес стават 20 години от този албум!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и някъде другаде го бях написал, мисля че в темата за клипа:

Пусни го пак > Усещам

Мойто зайче > Грим по дланите

Отново се родих, Смени паролата си (примерно) > Не го прави

 

Откъм хитовост говорим, разбира се.

Комплекс със сигурност има и не ми харесва, че към 2018 той дава сериозни признаци да я обезличи. Все едно пък други по-умерени песни, които е пускала в дискотечната ера, не са ставали успешни.

Дано да ни се струва така само защото сме афектирани от новата и Деската да ни опровергае с някоя от следващите 2-3. Но ако и те са някакви познато комерсиални... лошо.

 

Да отбележим и нещо хубаво, все пак- днес стават 20 години от този албум!

 

Да, но в Мойто зайче нито текста, нито визията и пошлеят!

В Пусни го пак също.

Тоест комерсиални са, но не е мината границата, както е в последния проект.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в момента е позагърбила творческата част на кариерата си ми се струва. Явно и трябват пари, може да иска да си взима апартамент или да праща Майки в чужбина да учи :D И за това не влага много в клипове, блъскана е с участия и не твори. За да го прави трябва да е финансово обезпечена, а с нейния "мъж" не виждам да е така, сигурно си го храни и него :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...