Jump to content



Препоръчани коментари

Съгласен за Гага. :1000 (30):

 

А за Деса- да, именно, този глас чудеса прави. Все още не съм доволен от идеята да пуска комерс след комерс след завръщането си, но не мога да отрека, че само като й чух пеенето в откъсчето от песента осъзнах, че може и нея да я превъртам доста като излезе. :1000 (29):

 

Но искам и други неща от нея! Накрая да вземем да направим нова подписка и да я накараме да издаде нещо в свой стил... Предните подписки за Певицата Десислава и за Евровизия помогнаха, все пак. :1000 (29):

Да не забравяме и че Тони явно е разбрал,че кариерата на Фики започна да умира и няма да пусне песен,която да не стане тотален хит,така че на 95% съм сигурен,че това ще стане най-гледаната песен на Деска. Между другото за тази година ли й казаха,че ще й е много успешна в Биг Брадър? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и че Тони явно е разбрал,че кариерата на Фики започна да умира и няма да пусне песен,която да не стане тотален хит,така че на 95% съм сигурен,че това ще стане най-гледаната песен на Деска. Между другото за тази година ли й казаха,че ще й е много успешна в Биг Брадър? :1000 (29):

Чак най-гледана надали ще бъде, съмнявам се да мине модерна класика като В твоите очи. Но 10-15 милиона може и да направи, тъкмо да я пробутваме за големия хит на Деса от 2018... не че точно такава песен ми се иска да пробутваме, де. :D

В Черешката й казаха, че тази година ще й е върха в кариерата. :1000 (29): Можеше и да се получи силна година ако се беше завърнала по-рано и не беше пускала песни само като за един сезон в клубовете. Наистина беше насъбрала голям интерес към себе си след раждането. Но както често обича да прави, тя сама си прецака потенциала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак най-гледана надали ще бъде, съмнявам се да мине модерна класика като В твоите очи. Но 10-15 милиона може и да направи, тъкмо да я пробутваме за големия хит на Деса от 2018... не че точно такава песен ми се иска да пробутваме, де. :D

В Черешката й казаха, че тази година ще й е върха в кариерата. :1000 (29): Можеше и да се получи силна година ако се беше завърнала по-рано и не беше пускала песни само като за един сезон в клубовете. Наистина беше насъбрала голям интерес към себе си след раждането. Но както често обича да прави, тя сама си прецака потенциала.

А да,забравих "В твоите очи" .. е,нея със сигурност няма да я мине,но втората й най-гледана песен със сигурност ще стане,въпреки че знае ли се може и да успее? :whistling:

Всъщност годината й наистина е много силна има два сезонни хита и ако прогнозите ни за този кючек се реализират ще има и един тотален хит.Коя от старата генереция може да се похвали с нещо такова? Та те някои едвам правят по 1 сезонен хит на няколко години,а пък Секси Иви съвсем се отказа да пуска песни.Към този момент дори да звучи малко високопарно след Емануела,с най-успешна година е Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да,забравих "В твоите очи" .. е,нея със сигурност няма да я мине,но втората й най-гледана песен със сигурност ще стане,въпреки че знае ли се може и да успее? :whistling:

Всъщност годината й наистина е много силна има два сезонни хита и ако прогнозите ни за този кючек се реализират ще има и един тотален хит.Коя от старата генереция може да се похвали с нещо такова? Та те някои едвам правят по 1 сезонен хит на няколко години,а пък Секси Иви съвсем се отказа да пуска песни.Към този момент дори да звучи малко високопарно след Емануела,с най-успешна година е Деса.

Тя си беше над цялата стара генерация още преди да се върне в Пайнер, а камо ли след това. :1000 (29): Само Камелия се посъбуди от миналата година и й е някаква конкуренция в това отношение. И Кали чат-пат има проблясъци, но пък тя е без почти никаква фенска маса или одобрение на държавата, просто прави успешни парчета като за дискотеката.

Но ако я сравняваме Десислава с тазгодишните Топ имена, аз не мисля че влиза и в Топ 5. Евентуално покрай кючека и покрай обсъжданата по-умерена песен може и да влезе, но засега си е Топ 10 по-скоро.

На нея така или иначе тази година не й беше приоритет в кариерата, може би затова взе да си дава зор чак в края й. Дано догодина да е по-силна и креативна, макар че вече не знам какво да очаквам от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си беше над цялата стара генерация още преди да се върне в Пайнер, а камо ли след това. :1000 (29): Само Камелия се посъбуди от миналата година и й е някаква конкуренция в това отношение. И Кали чат-пат има проблясъци, но пък тя е без почти никаква фенска маса или одобрение на държавата, просто прави успешни парчета като за дискотеката.

Но ако я сравняваме Десислава с тазгодишните Топ имена, аз не мисля че влиза и в Топ 5. Евентуално покрай кючека и покрай обсъжданата по-умерена песен може и да влезе, но засега си е Топ 10 по-скоро.

На нея така или иначе тази година не й беше приоритет в кариерата, може би затова взе да си дава зор чак в края й. Дано догодина да е по-силна и креативна, макар че вече не знам какво да очаквам от нея.

Като се замисля баш на второ не е,но със сигурност е някъде в топ 6.Янева,Алисия,Емануела,Джулия и Преслава са с по-успешна година от нея. Галена и Анелия са с по един тотален хит и един сезонен.Деса е доста коментира и по разни сайтове,вярно че повечето новини са свързани с това колко е напълняла,но няма лоша реклама. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе честно да ти кажа, точно до тия не мога да я наредя тази година. :1000 (29): Трябва й поне един по-голям хит, а не мини сезонни.

Иначе откъм интерес на публиката и медиите към нея са е ясно, че от доста време си е сред най-актуалните. Жалко, че невинаги оправдава очакванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тази Десислава. Как винаги успява да е толкова скандално-неадекватна.

Имат два страхотни дуета със Стораро, особено Замълчи. И двата стабилни баладични хита, а сега тази цигания.

Не трябва да се плъзга по подобни покани от Сторарови. Но пък може да е добре за албума ѝ и за предстоящите неща.

Въпреки това се надявам скоро да си намери време и сила и да предложи нейни авторски композиции в умерено темпо, като голям реверанс към най-верните си фенове, които определено си го заслужаваме :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам моя глас да не се брои.

Харесва ми, че Сашо се изказа по ситуацията и няма смисъл от драма.

Обаче не ми харесва тенденцията, че красива и прекрасно изпята песен като Две сърца умишлено се поставя на последно място от група хора и не искам да участвам в последния кръг. Дано всички са доволни :1000 (19):

 

 

Хора, призовавам ви съвсем открито да си анулирате гласовете във Вечните хитове. Очевидно някаква смешна група поставят умишлено Две сърца последна, за да спечели полифоничната до болка втръснала Луда по теб. Нека не участваме :Vishenka_05: Да си кибичим в нашата си сектотема :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се отказах от моя вот. Нека се радват на резултата, защото реално няма за какво друго от 2003 насам... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Дано да е трио а не фийт. Няма все другите да обират лаврите от кючеците на Стораро. И наша Деска нека намаже от чуждия хит. Предполагам до края на годината ще издаде нещо за по сериозната аудитория.

 

Иначе не е комплимент да си на задната обложка, дори и сама...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз моя вот не мисля да го оттеглям. Иска ми се поне в едно гласуване песента на Румяна да е на първо. А и моят вот също не е особено обективен като цяло. :1000 (29):

Класацията така или иначе не е кой знае какъв фактор и ще си я знаем само във форума. Пък и не мисля, че Камелиеви ще се чувстват удовлетворени от победата след като се разкри как са гласували някои. Друго си е истински заслужила песен като Луда по тебе да си победи естествено.

Btw ако някой тук познава тези, които поддържат канала DesiSlavaTheAngelVoice може да им предложи и те да си направят такава класация, там вече ще достигнат до повече аудитория и Десовите със сигурност ще сме по-доволни. :3fdb8960598fa63e:

 

Но както и да е, след новините за предстоящия мега хит реших да ни загрея за него, да сме подготвени и да не ни дойде като шок. :D Замислих се, че е време просто да възприемем Деса за дивашка певица, много по-лесно ще ни е. :roll1:

 

 

Айде бе батееее дай нек'ви парички тука... гюбеци да въртим у маалата, че нов кючек че пуска Десислава... :1000 (6): :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм администратор на страницата, но то в страница на Деса, е ясно, че ще се гласува най вече за Деса

Е да, затова казах, че ще сме доволни Десовите. :1000 (29): Иначе браво, много добри клипчета се пускат там.

 

Много ми се иска някоя независима медия да направи подобна класация. Например Сигнал. Те всъщност не бяха ли пробвали нещо от този сорт или се бъркам?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За канала в ютуб ли говорите?

Иначе аз имам друго притеснение. С какво ще е облечена Десислава. Дано не слага тоя грозен Гучи колан с който се фръцка по участия :D И не е с хваната коса.

На концертите през 2014 и 2015 беше прекрасна. И като визия и като изпълнение. След това през 2016 имаше хит, но започна прекалено късно да пее, изпусна първите части от куплета и не ме изкефи как беше облечена :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За канала в ютуб ли говорите?

Иначе аз имам друго притеснение. С какво ще е облечена Десислава. Дано не слага тоя грозен Гучи колан с който се фръцка по участия :D И не е с хваната коса.

На концертите през 2014 и 2015 беше прекрасна. И като визия и като изпълнение. След това през 2016 имаше хит, но започна прекалено късно да пее, изпусна първите части от куплета и не ме изкефи как беше облечена :D

Аз говоря за канала в Ютуб, а Слави за страницата. Предполагам, че са свързани? :dontknow:

 

И мен ме притеснява начина й на обличане... и по клипове, и на сцена. Нещо пак е взела да наддава, а през лятото като й ходих на участията беше поотслабнала. Но то понякога е доста трудно да се влезе във форма на почти 40 и след втора бременност. Важното е да подбира подходящи дрехи, а тя невинаги го прави. :D

 

Продължавамееее :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горещите ѝ песни хахах. В един от форумите ѝ преди бях направил анкета коя горещо-страстна песен на Десислава ви е по-любима :1000 (29):

Иначе понякога направо да ѝ се неначуди човек за кича, носи си чалгийката в душата и тя отчасти. Аз по-скоро очаквам да е скандална на концерта.

ПО принцип, ако кърми малкия ще има да почака да отслабне, защото диети не са препоръчителни, кърмата трябва да е питателна :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам неподходяща визия на концерта. :D Дано поне да е направила подходящ микс, досега не е имала грешка в това отношение.

И винаги вмъква нещо народно, без на първия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма шматка е. Преди години обиколи всички медии да се жалва как ѝ се е налагало да пее песни като Сто парички и със сълзи на очите ги е пяла, сега доброволно записва с най-мазния Стораро :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За канала в ютуб ли говорите?

Иначе аз имам друго притеснение. С какво ще е облечена Десислава. Дано не слага тоя грозен Гучи колан с който се фръцка по участия :D И не е с хваната коса.

На концертите през 2014 и 2015 беше прекрасна. И като визия и като изпълнение. След това през 2016 имаше хит, но започна прекалено късно да пее, изпусна първите части от куплета и не ме изкефи как беше облечена :D

Всички се молим да не си забрави текста, че изпълнението на "Майната ти" граничи с воденето на Магда на онези награди... Бях й бесен, нищо че се заливах от смях в същото време колко е сладка в неадекватността си. "Много съм добра" се превръща в голям хит, със сигурност задмина предните й комерси и приемът ще бъде гарантирано добър.

 

Иначе аз ли не разбирам или готви нов кючек... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и за Гореща следа се жалваше как не трябвало да го пуска, ама... На всеки няколко години я удря дивашкото вдъхновение, затова предложих да я възприемаме като дивашка певица. :3fdb8960598fa63e:

 

Добре ми напомнихте един от най-добрите кючеци на всички времена- Факт, факт! Нека гюбек-маратонът да продължи още от обяд в петъчния ден! Нека всички, които днес си тръгнат от работа и четат тази тема да се разгорещят за уикенда с хитовете на Дивашката Кралица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички се молим да не си забрави текста, че изпълнението на "Майната ти" граничи с воденето на Магда на онези награди... Бях й бесен, нищо че се заливах от смях в същото време колко е сладка в неадекватността си. "Много съм добра" се превръща в голям хит, със сигурност задмина предните й комерси и приемът ще бъде гарантирано добър.

 

Иначе аз ли не разбирам или готви нов кючек... :mf_surrender:

Тя И на всички като тебе още не я беше пяла много тогава и затова я забрави. :1000 (29): Не би трябвало да има този проблем с Много съм добра.

Аз не знам какъв прием да очаквам. Не съм ходил на дискотеки напоследък, само едно клипче гледах и не ми се стори публиката много да знае тази песен. :1000 (29): Но е възможно да е било изключение. А и някои песни се развиват с времето, тъкмо като за концерта може да се е развила и тази.

Даам, кючек с Тони Стораро и Фики подготвя, на някоя от предните страници има лайф клипче с откъс от песента. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...