Jump to content



Препоръчани коментари

Не, ще мислим по 24 часа за Фокси и Камелия... :whistling:

 

Интересно как Фокси и Камелия не мислят за вас и дори не ви забелязват, а вие така се стараете да ги впечатлите. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се коментират и малко по различни теми от всекидневните: Галя-Прес, Дес-Камс, Татяна и набедените за нейни фекалии...

Защо да е лошо да се коментират отминали събития като наградите на Десетилетието ил пък златните години на фолка. Защо да е лошо да се споменават две големи имена в един пост. Няма само за интернет срещи и вълненията на Кити и Зайка да пишем. В този ред намисли една подобна дискусия е полеазна, а и необходима. Не сравняваме вокалните им възможности и отпечатъка върху жанра им като цяло, а сравняваме конкретно десетилетие и работата им в последните им години. Освен това какво по уместно в един чалга форум от това да опровергаваш безумици и приумици на очевидни лошо настроени хора със собствените им хрумки , но пречупени към собствените им идоли. Така автора на въпросните констатации ще се хлъзне върху собствените си фекалии. За разлика от крайните ми избици преди 2 дни, днес отделих малко време да се аргументирам и да не връщам на камъка с камък. Какво е виновна Гло, че има неадекватен фен, който за другите се притеснил, а себе си не вижда. Но това е често явление човешката ни природа. За чуждуте съдим, а за себе си и своите няма непростим грях. Тъпо нападнах Глория предния път,не е виновна , че има такъв парадоксален фен, но специално днес с уважение се отнесх към името и. А минусите, които отбелязах са по параграфи, зададени от готиния - срамът на Кралските. А и не е като да съм казал нещо съвсем ново. Просто не са удобни истини.

Ще отговоря и на другите като имам час за форума пак

 

Честито,папка Други изпълнители е най коментираната папка. :lol: :lol: :lol:

Ти четеш между редовете, освен това си болен :) дреме ми за Глория, точно толкова колкото за Деси Слава, просто съм обективен и ми е ясно, че фанатизирн фен, дори на Татяна, няма да разбере какво му се говори. Ако хубаво прочетеш всеки един мой пост в тази тема ще разбереш какво имам предвид, но ти освен, че си фанатизиран, явно имаш и някакво заболяване, няма да те съдим, аз съм толерантен :)

 

Факт е, че Деси Слава, въпреки купените си милиони и уредените участия от Пайнера, не е толкова интересна колкото беше преди години (първия й Пайнер период) (сега е по-добре от преди 5 години), същото важи и за Глория. Това не е проблем само на тях, а като цяло на чалгата защото са много факторите това да се случи, един от които е алчност за ПАРИ. Но начина на работа им е коренно различен, а аз лично приемам повече този бизнес модел на Глория, вместо бизнес модела на Деси Слава, който е подвластен, единствено и само на пари, докато този на Глория все пак има предвид и феновете, изключвайли, че покрай десетките златни хитове трябва да слушат и новите й бози, но все пак баничка с боза си е класика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит празник :)

 

Предлагам, да не отговаряте на постовете на Фокси. Това е все едно да си удряш главата в стената.

ЗАбелязвам, че с времето е станал още по-язвителен, гневен и злобен. Не заслужава да си отделяте от енергията да му отговаряте.

Тъжна картинка.

И само провокира елементарно в темата за Камелия, белкем някой пише. И като гледам някои дето уж харесват Десислава пишат повече там.

Забравете за незадоволения комунистически чичко и слушайте хубава музика:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит празник :)

 

Предлагам, да не отговаряте на постовете на Фокси. Това е все едно да си удряш главата в стената.

ЗАбелязвам, че с времето е станал още по-язвителен, гневен и злобен. Не заслужава да си отделяте от енергията да му отговаряте.

Тъжна картинка.

И само провокира елементарно в темата за Камелия, белкем някой пише. И като гледам някои дето уж харесват Десислава пишат повече там.

Забравете за незадоволения комунистически чичко и слушайте хубава музика:

 

Да, тук е супер. Една от най-хубавите й изяви евър е в Като две капки вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да пуска 1 летен хит поне :mf_surrender:

Да се надяваме, все пак миналата година снима два клипа в Гърция, единия още го чакаме, дано става въпрос за него.

 

Десови, току-що забелязах, че Бели нощи вече е с над 2м гледания, Мъжете и Мила моя, мили мой също гонят двойката. Още малко и Две сърца ще е с 4м в Десовия канал. :Vishenka_05: Яко!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих го цялото.

Тая водеща е пълен дебил :1000 (29):

Да си почива сега Десислава. Права е, че толкова бързо минава времето и е по-добре да си гледа бебока.

И все пак ако пусне нещо до лятото или през него няма да ѝ се сърдим :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих го цялото.

Тая водеща е пълен дебил :1000 (29):

Да си почива сега Десислава. Права е, че толкова бързо минава времето и е по-добре да си гледа бебока.

И все пак ако пусне нещо до лятото или през него няма да ѝ се сърдим :happyppl:

Аз все се надявам, че клипът, който снима успоредно с Гледай да не бъркаш го пази за това лято, пък да видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси и преди не е пускала песни дълго време, и то без да се е отдавала на майчинство. Признавам си, че и аз очаквах завръщане за лятото, но и есента става, стига да е на ниво. А за годината тя вече си има един хит, макар и сезонен- песента с Джордан. Да не говорим, че Ангелите все още развиват потенциала си и скоро ще гонят 10 милиона.

И най-важното- с подобно отсъствие ДС ще опровергае намеците на някои хейтъри, че гледа да пуска песни, колкото да има и да не я забравят. :D

Но и според мен втория клип от Гърция е нещо, с което може да ни изненада докато още си почива.

 

Да се надяваме, все пак миналата година снима два клипа в Гърция, единия още го чакаме, дано става въпрос за него.

 

Десови, току-що забелязах, че Бели нощи вече е с над 2м гледания, Мъжете и Мила моя, мили мой също гонят двойката. Още малко и Две сърца ще е с 4м в Десовия канал. :Vishenka_05: Яко!

 

Леле, аз някъде миналата миналата година следях кога Нощите ще стигнат 1 милион, а те вече 2 направили! И то след като тази песен е единствената от най-големите 5 на Деси, които тя не е пяла никъде от години... Това е то да песните ти да са вечни класики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих го цялото.

Тая водеща е пълен дебил :1000 (29):

Да си почива сега Десислава. Права е, че толкова бързо минава времето и е по-добре да си гледа бебока.

И все пак ако пусне нещо до лятото или през него няма да ѝ се сърдим :happyppl:

 

Тя и сега да пусне нещо пак няма да се сърдя. Но нека даде още живот на дуета с Джордан, той си е доста добро попадение. Да не говорим за баладата им, която още се развива и си трупа гледания. Една от кай-красивите песни излизали в последните години. Когато я пуснаха я слушах без спиране.

А за "Бели нощи" много се надявам да я изпее на голям концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за "Бели нощи" много се надявам да я изпее на голям концерт.

 

Мисля, че няма как да стане това при положение, че автор на музиката е Токича. А както се вижда песните, на които той държи правата, дори бяха свалени от официалния канал на Планета в YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Пайнер пише за албум на Десислава от 2000г със заглавие Бели нощи.

Това някаква видеокасета ли е?

Да. Аз я имам, вътре са всички клипове от 1998 до 2000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Аз я имам, вътре са всички клипове от 1998 до 2000.

Ясно. Една с бяла обложка? Можеш ли да я снимаш отпред и отзад :1000 (29):

Значи няма някакви песньовки, дето да съм пропуснал :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно. Една с бяла обложка? Можеш ли да я снимаш отпред и отзад :1000 (29):

Значи няма някакви песньовки, дето да съм пропуснал :1000 (29):

Има към 18 песни.

Иначе бих я снимал, ама ми е в Пловдив. Като си ходя тия дни, ще я снимам.

Бяла е иначе, черно-бяла някаква, с едни сини очи и отзад едни колажи като на кинолента за рамка и малки снимки в квадратчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има към 18 песни.

Иначе бих я снимал, ама ми е в Пловдив. Като си ходя тия дни, ще я снимам.

Бяла е иначе, черно-бяла някаква, с едни сини очи и отзад едни колажи като на кинолента за рамка и малки снимки в квадратчета.

 

Изнамерих я. Даже се продава хахаха

 

Опа

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...