Jump to content



Препоръчани коментари

преди 4 минути, omline каза:

Кръговрат, Ако те няма, Можеш ли да ме обичаш, Ненаситна, Имам нужда от теб,  Изсвирете нещо ударно, ремикса на Скъпи, купи ми нещо, който много добре е ъпдейтнал песента - с всяка от тези може да предизвика страхотна реакция в публиката и то без да е клякала на нагона й.

За това специално имам наблюдения, че гръмна много здраво. Ако Азис си го беше изпял щеше да е топ мега гига хит като Ледена Кралица. Но й го подари, песента гръмна, но Глория буквално я заби много яко. След силната премиера не я клипира веднага. Даже май се заби някъде по това време и чак след месеци когато беше утихнала пусна някакво видео, което като за нея беше Ок. 

Изсвирете нещо ударно е мини хитче, между другото аз очаквах да изпее нея след Емануела и Коцака в Арената. Но тя изпя дуети със Симона. 

От изброението единствено Ненаситна към днешна дата е доказала, че може да й докара прием. Песента е пята на няколко концерта и се е приела сносно (не кой знае колко). От песните на Глория по мое мнение единствено не сме безгрешни, феникс, крепост и златна клетка / откраднат миг са песни които могат да я представят навсякъде. Като само първата и последните две ще й докарат сигурен бис. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, asylum каза:

От толкова коментиране на Глория, я сънувах. Прибираше се от концерт, незнайно защо у нас, където я чакахме с още някого (предполагам, Уинда!), за да пием кафе и обсъждаме по нощите! 

Важно е да отбележа, че полегна уморена от живота, но поне усмихната.

Предлагам заглавие за бъдещ албум "Уморена от живота" - може и да се измисли хитова песен! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майтапът настрана, но ако вземе да си налага старите пълнежи от албумите, би имала по-голям успех, отколкото с новите си песни. Има бая материал. Вероятно най-запалените й фенове знаят всички песни, но по-широката аудитория или не ги е чувала, или ги е позабравила. 

Заблуда, Пулс, Надпревара, 50 на 50, Любов с изтекъл срок, Мръсни танци, В нова дреха, На чисто, Не ме моли, Смела, Без думи. Половината да снима на някое море, другите - в саксия или на диван. И е готова за 2 години напред, докато събира по-приличен нов материал от композиторите :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Мисленето, че ако нещо не е "жик-так" то автоматично не става, е правия път към клуба на глупаците, да знаеш.

Тя каква алтернатива предлага последните години? Айде, по-фолклорните песни са си ниша и има цел там и май я постига, но с попфолка какво правимЕ? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Тя каква алтернатива предлага последните години? Айде, по-фолклорните песни са си ниша и има цел там и май я постига, но с попфолка какво правимЕ? 

Какво значи да правиМе? Аз не съм й мениджър да казвам какво да правиМЕ. Изброих няколко песни и се смятам за прав в наблюденията си - във всеки албум последните 15 години, има по 1 вечна песен в репертоара си.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма защо трябва да се гледа кои песни биха ѝ докарали еди-какъв си прием... Първо, вече няма сборни концерти, вероятно няма и да има. Второ, в попа като имат някакви награди, да не би да се чудят какви миксове да правят и как ще бъдат приети... Тия съревнования са само в чалгата...

Като ви гледам, всички си определяте различни песни за хит - това изцяло на база вашите вкусове и наблюдения. Факт е, че Глория има богат репертоар и винаги може да запълни 3 часа на свой концерт. Другата такава е Ивана. Край.

И пак ще има песни, които няма да може да изпее, а хората ще искат. За мен най-големият хит на Глория е "Носталгия" - тествана е милион пъти. Никъде не видях да споменавате песни като "Ангел с дяволска душа", "Радост-тревога" или "За тебе, майко", но хората ги знаят. "Циганско сърце", Реката и "Любовен дъжд", колкото и да са омръзнали, хората си ги харесват - на Коледа три поколения бяха застанали около нея и ги пееха. Така че нека не обобщаваме. Има различен тип песни за различен тип места. Не ги гледайте нещата черно-бяло. Ако не е песен в стил "Луда по тебе" или "Бял мерцедес", значи не е хит. Ало?

На сборен концерт от мангалите не очаквам да избухнат, но си има хора, които знаят нейните песни. Хората веднага разпознават гласа, рефрена. Имал съм такива случаи. Докато в Арена съм чувал за песни на Яница "кой го пее това", "коя е тая", ама скачат и се кълчат. Също както на Роксана, която за мен няма нито един хит, тя самата като личност не представлява интерес, ама стават и пеят. Цура също. Толкоз много "турбо хитове" в чалгата с милиони гледания, а като минат 5 години, са забравени... Що не обсъждате легендарни хитове като "Бум", Оцковите кражби, на Галин боклуците и т.н. С какво да ги запомните тия песни? Колко комерси избълваха - нямат нито една песен, дето да ги храни до гроб... Глория след 10 години да излезе да изпее "Носталгия", ще е по-адекватна от тия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Глория имам една молба - да спре да пее известно време това "Облаче ле бяло", по-точно да открива с него. В смисъл... досадно е вече. Има си "Българка", има си "Носталгия". Аман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-горе беше определен времевия диапазон от последните 15 години. Аз не знам къде влезе Азис пак в аритметиката. "Можеш ли да ме обичаш" не помня да е била гласена за него.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

По-горе беше определен времевия диапазон от последните 15 години. Аз не знам къде влезе Азис пак в аритметиката. "Можеш ли да ме обичаш" не помня да е била гласена за него.

Може би щото е на Биолчев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

Какво значи да правиМе? Аз не съм й мениджър да казвам какво да правиМЕ. Изброих няколко песни и се смятам за прав в наблюденията си - във всеки албум последните 15 години, има по 1 вечна песен в репертоара си.

Вечна за кого? Защото не мисля, че някой наистина слуша Глория толкова към днешна дата. Знам, че си й фен, ти като цяло си доста по - консервативен към музиката (няма лошо де), но нейното творчество е забравено колкото и да си има достойнства. Харесват я няколко хиляди човека, които и пълнят НДК на няколко години веднъж и това е. Отново го казвам, нейните участия на родна почва са най - празните ЕВЪР които очите ми са виждали. Едното беше в студентски, другото беше в Сикретс, където ако имаше 50 човека пак ще е много.  Аз няма да споря повече, защото феновете й си знаят тяхното. Но е факт, че масово хората не я харесват. Това науката нарича data. Тя е назад във всяко отношение от колежките си - последователи, хитове, одобрение.  Но се отказвам да споря. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

По-горе беше определен времевия диапазон от последните 15 години. Аз не знам къде влезе Азис пак в аритметиката. "Можеш ли да ме обичаш" не помня да е била гласена за него.

Той й я подари. Нали го каза в шоуто му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Той й я подари. Нали го каза в шоуто му.

И така да е било, тя му подари два готови нейни хита, така че това е най-малкото, което е можел да направи.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

И така да е било, тя му подари два готови нейни хита, така че това е най-малкото, което е можел да направи.

Така е. Тук няма кой копче да й каже. И трябва да си пее и другия, защото си е нейн. Rush си пее power of love независимо от Селин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма Глория си е добре, бе хора - има си един кръг хора, които я харесват, смятат я за бутикова певица. Тя поне си е отсяла контингента и таргета, другите и такъв нямат. Утре като изпаднат от борда и спрат да ги харесват, щото вече са дърти или не знам какво - нали знаете българинът каква фурнаджийска лопата е... какво ще правят, на каква основа ще стъпят?

Глория често си пее на разни поводи, за които не е нужно широката общественост да знае. Било на сватби, било на корпоративни банкети. В смисъл тия хора плащат, за да чуят точно това - на тях не им трябва инфлуенсърка, а нещо по-консервативно. Това са вече хора на години, с положение. Аз казах какво очаквам от Глория единствено - малко да си разчупва собствената програма. Не е нужно да прави пируети или нови песни нонстоп. Просто да преценява къде какво да пее и да вади от скрина всеки път нещо любимо старо. А ако е нова песен, да я промотира, да не я забива. За мен "Ало, как си" е супер песен, а тя никъде не я представи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Ма защо трябва да се гледа кои песни биха ѝ докарали еди-какъв си прием... Първо, вече няма сборни концерти, вероятно няма и да има. Второ, в попа като имат някакви награди, да не би да се чудят какви миксове да правят и как ще бъдат приети... Тия съревнования са само в чалгата...

Като ви гледам, всички си определяте различни песни за хит - това изцяло на база вашите вкусове и наблюдения. Факт е, че Глория има богат репертоар и винаги може да запълни 3 часа на свой концерт. Другата такава е Ивана. Край.

И пак ще има песни, които няма да може да изпее, а хората ще искат. За мен най-големият хит на Глория е "Носталгия" - тествана е милион пъти. Никъде не видях да споменавате песни като "Ангел с дяволска душа", "Радост-тревога" или "За тебе, майко", но хората ги знаят. "Циганско сърце", Реката и "Любовен дъжд", колкото и да са омръзнали, хората си ги харесват - на Коледа три поколения бяха застанали около нея и ги пееха. Така че нека не обобщаваме. Има различен тип песни за различен тип места. Не ги гледайте нещата черно-бяло. Ако не е песен в стил "Луда по тебе" или "Бял мерцедес", значи не е хит. Ало?

На сборен концерт от мангалите не очаквам да избухнат, но си има хора, които знаят нейните песни. Хората веднага разпознават гласа, рефрена. Имал съм такива случаи. Докато в Арена съм чувал за песни на Яница "кой го пее това", "коя е тая", ама скачат и се кълчат. Също както на Роксана, която за мен няма нито един хит, тя самата като личност не представлява интерес, ама стават и пеят. Цура също. Толкоз много "турбо хитове" в чалгата с милиони гледания, а като минат 5 години, са забравени... Що не обсъждате легендарни хитове като "Бум", Оцковите кражби, на Галин боклуците и т.н. С какво да ги запомните тия песни? Колко комерси избълваха - нямат нито една песен, дето да ги храни до гроб... Глория след 10 години да излезе да изпее "Носталгия", ще е по-адекватна от тия.

Принизявайки чуждите успехи, не правим услуга на Гюрчето. Бум си се знае и помни и е емблема за Фики, хората я споменават и до днес и е част от жаргона на някои хора. Роксана си има доволно хитове.

Ако Глория уцели хит, със сигурност хората няма да се питат "коя е тая". Просто тя хит няма отдавна. Другите може да не са така наложени имена, но хитове имат. Всеки от новото поколение е чувал Глория и Екстра Нина като легенди, но нека ти посочи тяхна песен? 

Уинда спомена изброените от теб песни и не сме оспорвали нито качеството, нито хитовостта им. Но те са на по 20 години и отгоре. 

И не подценявай мангалите - точно те най-много се кефят на песни като Носталгия и Радост-тревога. Те много обичат песни за душата. Нека им поднесе нещо такова отново. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Вечна за кого? Защото не мисля, че някой наистина слуша Глория толкова към днешна дата. 

А дали през 90-те някой се е сещал за Васил Найденов или за Лили Иванова, които днес трошат зали, летни театри и пиано барове? Тогава те също са били вече позалязващи изпълнители на фона на Сашка Васева. Дали не е имало индивиди, които тогава така апокалиптично да ги рендосват, че вече не стават?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Принизявайки чуждите успехи, не правим услуга на Гюрчето. Бум си се знае и помни и е емблема за Фики, хората я споменават и до днес и е част от жаргона на някои хора. Роксана си има доволно хитове.

Ако Глория уцели хит, със сигурност хората няма да се питат "коя е тая". Просто тя хит няма отдавна. Другите може да не са така наложени имена, но хитове имат. Всеки от новото поколение е чувал Глория и Екстра Нина като легенди, но нека ти посочи тяхна песен? 

Уинда спомена изброените от теб песни и не сме оспорвали нито качеството, нито хитовостта им. Но те са на по 20 години и отгоре. 

И не подценявай мангалите - точно те най-много се кефят на песни като Носталгия и Радост-тревога. Те много обичат песни за душата. Нека им поднесе нещо такова отново. 

Ма направо се знае Бум - и майки, и баби, и децата я знаят, от Северозапада до границата долу... Моля ти се. Титаничен хит просто. "Мой ангеле" 2. Има хитове Роксана - направо са ѝ отворили пътя към не 1 и 2 турнета у нас и навън. Добре, че са циганските сватби, че не я виждам. Чий интерес будят тия хора?

И какво, като няма хит - дай да умрем сега. Хич не ми пука, защо на вас ви пука? Нека е жива и здрава. Браво, че оцеля след тоя Ковид. Следите какво си пишем в оная другата тема, нали. Днеска те има, утре те няма. Сега, че нямала нов хит... Ако е писано, ще има. Ако не, и Рапсодия Вардар да пусне, няма. Защо постоянно се търсят причини и обяснения? Има си достатъчно песни. Казах ви - да си ги сменя, да не върти едни и същи и всичко ще е топ.

Не ги подценявам мангалите. Все пак точно такива кихат по 5 хил. евро Преслава да им бичи плейбека на частни партита. Свят ми се зави какви пари се броиха пред мен за тая мърла, която спеше, докато хората трябваше да я чакат да потвърди участието си. Не ги подценявам, след 5 години така яко ще ни клатят чрез Българския хелзинкски комитет, че... както и да е, това са други теми.

Не ми се връзвай. Знаеш, че в състояние на извисен дух слушам и кючеците на Мира. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

А дали през 90-те някой се е сещал за Васил Найденов или за Лили Иванова, които днес трошат зали, летни театри и пиано барове? Тогава те също са били вече позалязващи изпълнители на фона на Сашка Васева. Дали не е имало индивиди, които тогава така апокалиптично да ги рендосват, че вече не стават?

Не знам. Няма как да коментирам неща за които не знам. Но едно знам, една шепа хора я харесват и вече е бутикова според феновете й. Знаеш ли как си личи, че масово не се знаят нейните песни, и това феновете и от 10 кладенеца вода да носят няма как да го оборят. Пускаш съборите на които ходи тя и чуваш великите хитове за майката, бащата, децата и тем подобни забравени от Бога неща.

После пускаш Ивана, Преслава, Анелия, Деси Слава и Софи Маринова и гледаш как се пеят едните песни, как се пеят другите.  Ето как се пеят балади:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

А дали през 90-те някой се е сещал за Васил Найденов или за Лили Иванова, които днес трошат зали, летни театри и пиано барове? Тогава те също са били вече позалязващи изпълнители на фона на Сашка Васева. Дали не е имало индивиди, които тогава така апокалиптично да ги рендосват, че вече не стават?

Цялата естрада, без Ритон, бе онеправдана през 90-те. Даже в първата петилетка Лили Иванова едва-едва крета, току-що върнала се от ГДР. После пуска оня албум с Пайнер.

Що са напуснали държавата за известно време... След 1989 пълен разпад на културата и всеки почва да се оправя както може. Точно затова навлиза и чалгата, вече легално слушана. Чрез Тони Дачева и Кристал тука избуяват нещата и се вижда жажда и глад за подобни ритми като алтернатива на сръбското. Всичко си се случва в правилното време. Глория е други бира, тя запълва друга ниша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам. Няма как да коментирам неща за които не знам. Но едно знам, една шепа хора я харесват и вече е бутикова според феновете й. Знаеш ли как си личи, че масово не се знаят нейните песни, и това феновете и от 10 кладенеца вода да носят няма как да го оборят. Пускаш съборите на които ходи тя и чуваш великите хитове за майката, бащата, децата и тем подобни забравени от Бога неща.

После пускаш Ивана, Преслава, Анелия, Деси Слава и Софи Маринова и гледаш как се пеят едните песни, как се пеят другите. 

Най-големите чалга хитове са кавъри. Съжалявам да го кажа. Най-големите хитове в смисъла, в който вие ги приемате за такива - да уточня. И най-комерсиалните. Ако сега излязат Преса с нейните ч?кии и Георги Христов с песента за приятелите - на кое мислиш, че ще се избухне повече, и това ще направи ли другото по-малък хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adorable каза:

Най-големите чалга хитове са кавъри. Съжалявам да го кажа. Най-големите хитове в смисъла, в който вие ги приемате за такива - да уточня. И най-комерсиалните. Ако сега излязат Преса с нейните ч?кии и Георги Христов с песента за приятелите - на кое мислиш, че ще се избухне повече, и това ще направи ли другото по-малък хит?

На Преслава. Това ако е масово мероприятие като събор ще е Преслава. Това ти го гарантирам, въпросния едва крета. Преслава и Васил Найденов пеят в една дискотека и тя събра колкото него въпреки, че пее 2 пъти ан седмица там. Преслава ше ги разбие всички без Лили. Преслава е име, Преслава е талант, тя е глас, тя е хитове, тя е най - голямата поп - фолк звезда ЕВЪР

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

На Преслава. Това ако е масово мероприятие като събор ще е Преслава. Това ти го гарантирам, въпросния едва крета. Преслава и Васил Найденов пеят в една дискотека и тя събра колкото него въпреки, че пее 2 пъти ан седмица там. Преслава ше ги разбие всички без Лили. А Глория ако я хвана дори на плейбек ще я съсипе само със средните си хитове. Не говорим дори да извади вечните такива. Преслава е име, Преслава е талант, тя е глас, тя е хитове, тя е най - голямата поп - фолк звезда ЕВЪР

Тя затова Глория я размаза в Найт флайт, като имаха общо участие. Както и Галена. Както и да е, не им отричам хитовете на въпросните, просто различни вселени, различни възприятия в отделните хора будят. Глория си има присъствие, глас и си е намерила точните хора, които да я следват. Преслава, Галена и Камелия все още са номер 1 в клубовете. Като прием. Като качество за мен не, зависи кой какво търси. Не намирам за особен подвиг програма от 1 час плейбеци, висене по сепаретата, някакви неадекватни движения и поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...