Jump to content



Препоръчани коментари

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Да си заведе тя, с няколко документа и песента на Мина изчезва от youtube. Тъкмо за Глория ще се заговори. Към днешна дата никой не се вълнува от Глория и песните й. Виж в спотифай Деса, виж и Глория какви слушания правят. 

Брех майка му стара,  с 300 зора докато си отчетеш нормата за седмицата да я направиш тази констатация. Губиш форма вече, стЕгни се!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, omline каза:

Брех майка му стара,  с 300 зора докато си отчетеш нормата за седмицата да я направиш тази констатация. Губиш форма вече, стЕгни се!

Харесва я, закача се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, adorable каза:

Противно на всеобщите представи, Глория за някои работи дори е над нещата и прави реверанс и подаръци на хората. Това, ако беше Кама примерно, каквато е хитра, досега да е извлякла дивиденти. А за Спотифай... Кажи какво може да се направи? 

Ами да стане по - интересна. Наскоро бях на дискотека и пуснаха нейна песен, цялото настроение умря. Спотифй показва колко слушателите му се вълнуват от даден изпълнител. Азис го слушат 100 хиляди, Глория 9. Симона има 3 песни и я слушат 30к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ами да стане по - интересна. Наскоро бях на дискотека и пуснаха нейна песен, цялото настроение умря. Спотифй показва колко слушателите му се вълнуват от даден изпълнител. Азис го слушат 100 хиляди, Глория 9. Симона има 3 песни и я слушат 30к.

Коя песен? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Коя песен? 

Беше хипноза. Не звучеше зле в клуба, но всички насядаха. Много е безинтересна Глория, аз не го казвам за да се заяждам. Но е бетер естрадните мумии. Просто откъм масов интерес е кръгла 0. Има некви хора я слушат, но извън тях е gg. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Беше хипноза. Не звучеше зле в клуба, но всички насядаха. Много е безинтересна Глория, аз не го казвам за да се заяждам. Но е бетер естрадните мумии. Просто откъм масов интерес е кръгла 0. Има некви хора я слушат, но извън тях е gg. 

Помня само заглавието. Нямам идея какво се пееше.

Вчера слушах Лабиринт - супер си е, въпреки че чопната! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хипноза беше хит, на 20 години Пайнер малките я пеят. Като пуснат Не заслужаваш или някое друго ретро като Дива нощ или Майстора, хората скачат. Глория я свързват различни поколения с всякакви песни. Едни хора си избухват на заведения, друга си слушат вкъщи или в колата. Гледанията на песни като По навик, Феникс, Крепост, Радост-тревога, Не остарявай, мамо и Откраднат миг си растат регулярно, в клуб няма как да гръмнат, но хората ги знаят.  Коментирали сме го милион пъти. Докога? Глория ако няма хитове, не знам кой...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на тези й песни са добре като за нея. Но като за канонични хитове са малки. Песните на другите имат по 10 милиона. От изброените само по- навик, откраднат миг и крепост правят нормални гледания. Другото е почти мъртво. Като кариерата на самата Глория. Комцерти може да прави веднъж годишно (малки) и един по голям на 5 години, но това няма да помогне за цялостната й реанимация. Не знам дали наистина вярвате, че масово хората слушат Глория, или има заблуда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Гледанията на тези й песни са добре като за нея. Но като за канонични хитове са малки. Песните на другите имат по 10 милиона. От изброените само по- навик, откраднат миг и крепост правят нормални гледания. Другото е почти мъртво. Като кариерата на самата Глория. Комцерти може да прави веднъж годишно (малки) и един по голям на 5 години, но това няма да помогне за цялостната й реанимация. Не знам дали наистина вярвате, че масово хората слушат Глория, или има заблуда.

Всеки слуша каквото иска. Глория има хора, дето биха дали пари за нея. Много, малко. Има ги. За другите не съм убеден. Не е нужно да се прави на интересна, за да привлича внимание, а да си разнообразява програмата от време на време и да изненадва с нея. Има предостатъчно песни. Единия път ще изкара едната, другия път другата. Тя вече си е направила миксове,нека не си ги пази само за студиото. Може да си позволи да прави всякакви врътки с репертоара. Така го виждам аз. Но просто нещата няма как да са с онова темпо, с което са били, ако това са очакванията. Първо, приоритетите се менят. И второ, в БГ сме. Не получава по 25 000 евра като Драгана за изява. Не оправдавам, само отбелязвам. Е сега в Летния и плейбек да си позволи, разбирам я. Такъв ужас преживях напоследък с тия дробове, а тя е с ковид, че... Бих я разбрал, ако е изтощена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай, тя не получава тези пари, защото не ги заслужава. Малко хора ще идат на нейн концерт. С 300 зора напълни НДК. Хора с кариери 1/5 от нейната пълнят големите зали, които тя никога най - вероятно няма да напълни. Нека сме реалисти. Глория е забравен изпълнител, песните й са на 99% забравени и има 1 голям масов хит и няколко по - малки. Това си е следствие от нейните решения и поведение. Както каза Цеца, никой не може да вземе кариерата на друг. Май ти вчера го изплеска. И за да не сме празнословни в приказките си, нека погледнем какво значи да имаш кариера:

Значи да идеш без да си бил на турнета, без да си бил с компания и да ги насереш всички. Аз така ги разбирам големите звезди. Големите затова са големи, защото знаят как и къде да се представят. В това отношение Глория имаше най - големите възможности на света. Пайнер направиха чудеса последните години в Армеец. Дадоха и рецитал в златната среда след топ хита. Ти беше там апропо, заедно с Пламен май. Тя буквално се изсра на тази възможност. Аз излезнах да пуша и не видях цялото й изпълнение.  Но беше толкова зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, WindWalkerMonk каза:

Малко хора ще идат на нейн концерт. С 300 зора напълни НДК. Хора с кариери 1/5 от нейната пълнят големите зали, които тя никога най - вероятно няма да напълни. Нека сме реалисти. 

"Малко хора", "300 зора - НДК" ?! WTF, пълни глупости в 2 изречения.:blink: НДК си го напълни като пич без да дава зор за реклами и големи медийни изяви.

А наистина, нека бъдем реалисти, кои са тия чалгарки, дето пълнят по-големи зали? Нека не говорим за Цеца и Меца, защото там са други нещата. Говори за поколението на Глория - Дачева, Нелина, Боева, после Камелия, Десислава, Рени - къде са им залите, къде са им концертите с билети 15-20-30-40лв.? Наистина бъди реалист, да, Глория вече не вълнува, не си дава зора, не й се бачка, песните й леко еднаквеят, не търси нови композитори и ново звучене, но залите си ги пълни добре. Особено в София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Чакай, тя не получава тези пари, защото не ги заслужава. Малко хора ще идат на нейн концерт. С 300 зора напълни НДК. Хора с кариери 1/5 от нейната пълнят големите зали, които тя никога най - вероятно няма да напълни. Нека сме реалисти. Глория е забравен изпълнител, песните й са на 99% забравени и има 1 голям масов хит и няколко по - малки. Това си е следствие от нейните решения и поведение. Както каза Цеца, никой не може да вземе кариерата на друг. Май ти вчера го изплеска. И за да не сме празнословни в приказките си, нека погледнем какво значи да имаш кариера:

Значи да идеш без да си бил на турнета, без да си бил с компания и да ги насереш всички. Аз така ги разбирам големите звезди. Големите затова са големи, защото знаят как и къде да се представят. В това отношение Глория имаше най - големите възможности на света. Пайнер направиха чудеса последните години в Армеец. Дадоха и рецитал в златната среда след топ хита. Ти беше там апропо, заедно с Пламен май. Тя буквално се изсра на тази възможност. Аз излезнах да пуша и не видях цялото й изпълнение.  Но беше толкова зле...

1. Малко ли зали напълни Глория в последните години? Да изброявам ли градове? Няколко пъти в Русе, в Бургас, в Северна България... Ами похвално е, че се е сетила за хората там. На нея ѝ се правят концерти. Става ѝ се и ѝ се ляга в нормално време. Иска си нормалните хора, децата, семействата. Така е започнала. Въпросът е, че в тия концерти има вложения, а възвръщаемост едва ли. Тя не пее, за да забогатява вече.

Не е и като Цура, Мара и подобни - да си оправи положението и да скъса изцяло с музиката. Това на нея ѝ е бил целият живот. Дойдоха някакви момиченца, обърнаха бизнеса с главата надолу... Глория ли е виновна за това, че жанрът е дъно? Кого вълнува този жанр, къде са спонсорите, къде са тиражите? Какво ме грее мен Спотифай? Жената е пяла на места и хора, за които много чалгарки могат само да сънуват. Да не говорим за турнетата в Щатите - нейните са най-добри, заедно с тези на Райна. Е питай хора да ти кажат. Няма Азис, няма Камелия... Азо, дето ходи с флашката, повтаря песни и се надува. Не щат и да чуят за него. Това не е Горна Махала. Там хората са безкомпромисни.

2. Цеца не е в позиция да казва нищо и да се прави на Вела Пеева, защото е един завършен мафиот, успял по доста кофти начин. Отвори да видиш масово коментарите за нея какви са. Ако ще не Ушче, ми Космоса да напълни, все ми е тая. Мен ме интересува кой как успява и това НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ, така че такива хора, ако може, повече за пример не ми давайте. И без паралели с Георги Илиев, защото историите са съвсем различни.

3. Десислава е опропастен талант. Изпълнител, който дори и 20 кила да стане (за килограми никога не се подигравам на хората, а тук го правят точно тези, които изглеждат най-зле), ще се държи комично, ще се облича зле и ще е неадекватна. Когато е трябвало да я подкрепя - Евровизия (бях за нея, а не за Софка), Пей с мен, Капките, съм я подкрепял. Но тя е разпиляна и мързелива. Не си спазва обещанията. С чалгаджийско мислене е. За каква кариера говорим? Ако имаше малко акъл, щеше да направи нещо голямо от себе си, но по-лесно е да се излагаме по Биг брадър и да не можем да изпеем собствените си песни по участия. Уважавам я, че беше смела едно време, но после със завръщането си клекна. Заеба си сериозна връзка заради Пайнера. После се махна. Несериозна ми е - като човек, като жена, като всичко.

4. Глория имаше едно кофти представяне в Арена - последното, когато пя Скитницата и Нюансите. Лично по мое мнение не изпя правилните песни просто и не трябваше да излиза да пее втора, но май имаше ангажимент. Кой какво да пее решава и Пайнера. А и в залата... след като си била, знаеш какви хора преобладаваха и на какво се радваха. Е сега, на тоя ми акъл, да ми кажат, че Пайнер прави най-великия си концерт в историята - няма да ида. Давах им шансове достатъчно пъти и повече не желая да гледам малцинства и хората, дето стават и се кефят на песни на Яница, без да знаят че тя ги пее... и без да знаят дори коя е тя и за какво се бори. Туй то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pacho каза:

"Малко хора", "300 зора - НДК" ?! WTF, пълни глупости в 2 изречения.:blink: НДК си го напълни като пич без да дава зор за реклами и големи медийни изяви.

А наистина, нека бъдем реалисти, кои са тия чалгарки, дето пълнят по-големи зали? Нека не говорим за Цеца и Меца, защото там са други нещата. Говори за поколението на Глория - Дачева, Нелина, Боева, после Камелия, Десислава, Рени - къде са им залите, къде са им концертите с билети 15-20-30-40лв.? Наистина бъди реалист, да, Глория вече не вълнува, не си дава зора, не й се бачка, песните й леко еднаквеят, не търси нови композитори и ново звучене, но залите си ги пълни добре. Особено в София.

Ако постижението ти е да напълниш зала от по - малко от 3000 места за 6 месеца, да лесно е. Напълнила я веднъж и наистина тогава станаха нещата. За 15 години няма нужда да ти пускам клипчетата на фокси. Но се1. 

Деси Слава и Камелия нямат концерти в НДК. Деси Слава има 2000 човека концерт в Пловдив 2003 и редица такива с Азис. Ивана и тя има концерти и толкова. На Ивана билетите сега бяха по - скъпи от на Глория и имаше повече хора видно от снимките. 

Пълни една зала на 5 години. Недей да говориш в множествено число. Останалото е 50:50, да не търсим отпадналите й концерти които бяха 70% и повече поради липса на интерес. Тя няма участия никъде, и да пълни НДК веднъж на 5 години, което й е актив. 

Ако искаш да пуснем анкета във форума: Слушате ли Глория или пускате ли си песни на Глория или чувате ли често песни на Глория. Тогава ще видиш реално как стоят нещата. И наистина НДК е малка зала, за малко хора. 2000 човека е една по - голяма дискотека. Дори самата Глория каза, че залата не е толкова голяма. 

@adorable За да не спамим ще ти отговоря тук. Деса и Кама не правят концерти, щото са по - лесния начин. Те мачкат с участия. Глория не може да си позволи такива, защото след второто няма кой да иде. Нали бях на нейно участие, имаше празни сепарета. 

Относно пайнерския концерт, не говоря за този. Аз не бях там, говоря като изпя дуета със Симона. Ми тя буквално засра концерта. А беше след Емануела и Константин и хората бяха макс хайп. Още по - смешното е, че тя дори имаше нещо като хит тогава и  дори него запя. Как приемат Ивана, как приемат Деси Слава, как приемат Камелия? Защо пеят Залеза и Зората, а на Глория песните не? Защото тя не ги представя адекватно.

Няма друга чалгаджийка с концерти. Това й е актив. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, щом ще ми вадиш клипчетата на Фокси от 30 мин. - 1 час преди старта на концерта 🤣- не, мерси, излишен е дебатът.

Чак за 2003-та ми говориш, когато Глория до тази година имаше турнета по стадиони и спортни зали с Камелия, Петра и Силвия като гости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

О, щом ще ми вадиш клипчетата на Фокси от 30 мин. - 1 час преди старта на концерта 🤣- не, мерси, излишен е дебатът.

Чак за 2003-та ми говориш, когато Глория до тази година имаше турнета по стадиони и спортни зали с Камелия, Петра и Силвия.

Концерта беше по  - средата. Поне недей да лъжеш. То се й чуваше коя песен бучи на плейбек там. 

За 2003 си пълнеше, 2004 също. То си е видно, макар че Азис я е разбил тогава като посещаемост ако съдим от клипчетата. Но е редно да отбележим, че е 70% на плейбек концертната й дейност тогава. Неща за които сега сривате другите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Празни участия всеки е виждал. По-важно е, че и на пълни участия повечето изпълнители минават за фон... или пияниците им се подиграват.  Е затова краченцето ми няма да стъпи на дискотека повече. Години наред съм ги гледал, повръща ми се от тоя контингент. Бих отишъл на пиано бар, както съм и бил - Глория пееше песни на Джон Секада, Мадона, Георги Христов, Стоян Захариев. На концертите на Искра Радева винаги пускаше някой готин запис. Харесва ми да я слушам в тая светлина. Другият вариант е участие тип Биад, когато беше с бенд - там и едно уиски май беше ударила и беше страхотна, заби "Дива нощ" и "Плачи земльо" на живот. Или концерти. Но да, програмата трябва да се разнообразява.

Имала е и много пълни дискотеки, до 2013 плътно имаше участия във всеки клуб в Студентски и страната. След това, в периода около концерта в НДК и преподписването на договора... знаете какви разногласия имаше с Пайнера, тя му заяви, че иска да наблегне на участията в по-нормален часови диапазон, за да се съхрани. Оттук насетне, дали я канят, дали отказва - аз не мога да знам. Камелия и Деса също няма да са вечни по тия клубове. Още повече, че е ненормално да си изкарал Ковид и да се завираш пак по тия дупки. Пари ли им трябват или нямат алтернатива?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adorable каза:

3. Десислава е опропастен талант. Изпълнител, който дори и 20 кила да стане (за килограми никога не се подигравам на хората, а тук го правят точно тези, които изглеждат най-зле), ще се държи комично, ще се облича зле и ще е неадекватна. Когато е трябвало да я подкрепя - Евровизия (бях за нея, а не за Софка), Пей с мен, Капките, съм я подкрепял. Но тя е разпиляна и мързелива. Не си спазва обещанията. С чалгаджийско мислене е. За каква кариера говорим? Ако имаше малко акъл, щеше да направи нещо голямо от себе си, но по-лесно е да се излагаме по Биг брадър и да не можем да изпеем собствените си песни по участия. Уважавам я, че беше смела едно време, но после със завръщането си клекна. Заеба си сериозна връзка заради Пайнера. После се махна. Несериозна ми е - като човек, като жена, като всичко.

 

За мен и Глория е мързелива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За скъпи проекти ти трябват пари. Няма какво да се лъжем, стари са и трите. Ако искат да имат нещо, което да има поне малко шанс да се слуша трябва да се бръкнат. А за да го направят трябва да дойдат пари отнякъде.

Глория в това отношение е тотал щета от години. По едно време, когато отнасяше хейт аз й се кефех, щото правеше яки парчета поне "Град на греха". Бяха топ модерни, макар и леко некомерсиални. Но после... тя има добри песни, аз това няма да го оспоря, но са забравени. Отчасти и заради самата нея. Даже основно заради самата нея. Тя можеше да си ги стикова и с бенд да излиза и да пее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

За скъпи проекти ти трябват пари. Няма какво да се лъжем, стари са и трите. Ако искат да имат нещо, което да има поне малко шанс да се слуша трябва да се бръкнат. А за да го направят трябва да дойдат пари отнякъде.

Глория в това отношение е тотал щета от години. По едно време, когато отнасяше хейт аз й се кефех, щото правеше яки парчета поне "Град на греха". Бяха топ модерни, макар и леко некомерсиални. Но после... тя има добри песни, аз това няма да го оспоря, но са забравени. Отчасти и заради самата нея. Даже основно заради самата нея. Тя можеше да си ги стикова и с бенд да излиза и да пее. 

За мен е по-добре бенд от балет, ама... Добре, нека направим една калкуция, Ивана има почти същият хонорар... е къде ѝ излиза сметката със Стояна и Румен и с тия вокалисти, дето ги мъкне... ми то какво остава за нея от тия концерти? Щото участията по кръчмите гледам, че и тя ги е понамалила.

"Град на греха" я обожавам, но това всички мрънкаха що правила денсове, хаусове. За мен си бяха страхотни песни, просто изпреварили времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

За мен и Глория е мързелива. 

Глория обаче е организирана, като трябва да се върши работа. Стикована е и като трябва да пее, излиза и пее, а не се лигави. Коректна е освен това, а това не е никак малко в тоя бранш. Работи с договори. Точно затова нея я следят под лупа и точно затова няма да ѝ простят, когато не е перфектна. На другите ще им се размине, ще ги подминат, но нея - не. Пример - БГ Коледа 2007 и последното коледно участие. Много бой е яла, образно казано, през годините, а е по-свястна от останалите. Категорично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Глория обаче е организирана, като трябва да се върши работа. Стикована е и като трябва да пее, излиза и пее, а не се лигави. Коректна е освен това, а това не е никак малко в тоя бранш. Работи с договори. Точно затова нея я следят под лупа и точно затова няма да ѝ простят, когато не е перфектна. На другите ще им се размине, ще ги подминат, но нея - не. Пример - БГ Коледа 2007 и последното коледно участие. Много бой е яла, образно казано, през годините, а е по-свястна от останалите. Категорично.

Организирана или не, не ефективна. Едно е да организираш снимките на 3 еднакви тв версии на морето, друго е това да има някакъв смисъл. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Н

преди 5 часа , adorable каза:

За "Ненаситна" беше побесняла, и с право. Някаква певачка от Босна я излъчваха с кавър, като отдолу даже вървяха вокалите и подложката на синбека, и се излъчваше по София кабел. Беше звъняла на Бойко Брайков, ама и там нищо. Не си гоним нещата до дупка! Но Райна можА да осъди всички жълти вестници за клевети.

Не беше за Ненаситна, а друга песен много преди това. В Нов фолк беше го казала това май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Н

Не беше за Ненаситна, а друга песен много преди това. В Нов фолк беше го казала това май.

http://blife.bg/article-11723

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...