Jump to content



Препоръчани коментари

преди 9 часа , adorable каза:

Но това не е случаят, когато е звъняла на Брайков.

А тази Оливера беше взела и песен на Юнона, която написа заплашителен статус във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DarkChild каза:

Но това не е случаят, когато е звъняла на Брайков.

А тази Оливера беше взела и песен на Юнона, която написа заплашителен статус във фейса.

http://m.hotnews.bg/news.php?category=&id=46793&page=5 Майстора е била. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз ако съм на мястото на бабче щях да взема песента на Мина "Добре дошъл" която е с доста по - як аранжимент и да си я пусна като моя. Тя си е нейна и копче не може да й се каже. И да, да сваля нейната. Така ще й сера в устата двойно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

И туй бе голям хит!

 

Много интересни песни има през 2006. Но помоему не й беше година. На Мура Мега пееха и Кръговрат, и Приличам ли на вятъра. Но си имаше някакъв необоснован хейт. Инвазията на Ивана също ми идваше в повече. През 2007 имаше нещо като реабилитиране покрай Айдъла и "Благодаря". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adorable каза:

Много интересни песни има през 2006. Но помоему не й беше година. На Мура Мега пееха и Кръговрат, и Приличам ли на вятъра. Но си имаше някакъв необоснован хейт. Инвазията на Ивана също ми идваше в повече. През 2007 имаше нещо като реабилитиране покрай Айдъла и "Благодаря". 

Не мисля, 2007 продължаваше да си залязва. Само дето и Ивана се търкулна към нея. Имаше хит "Ако те няма", но не беше масов хит като "Присъда" или "Феникс". Точно тогава следях чалгата и Глория вече беше тръгнала да излиза от А група сериозно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не мисля, 2007 продължаваше да си залязва. Само дето и Ивана се търкулна към нея. Имаше хит "Ако те няма", но не беше масов хит като "Присъда" или "Феникс". Точно тогава следях чалгата и Глория вече беше тръгнала да излиза от А група сериозно. 

Не съм съгласен тук. Всички в даскало я обсъждаха около Айдъла. "Ако те няма" я знаят също много хора, даже античалгари я харесват. Целият албум "Благодаря" е супер, най-продаван за годината, ама решиха да не го обявяват за златен... Не виждам кой е по-напред от Глория и Преса през 2007.

Естествено, награда за албум взе пак някой друг и си спомням, че Стоян (от форума на Планета всички го помнят) направи тема, че Глория е супер ощетена и тя даже стигна до ръководството. 2008 пък "Еднопосочен път" беше хит, откриваха турнето с нея. Бил съм и знам. Въобще Глория можеше да си ходи на турнета да си налага песните, всяка година си имаше по един хит. 2009 пък "Можеш ли да ме обичаш".

Към днешна дата намирам за грешка отсъствието ѝ от турнетата. При положение че са пели Елени, Есили, Цури и кой ли още не... Тя беше отстъпила тогава. Възможно е да не са се разбрали и по финансовата част, за турнето 2006 такава причина изтъкна. После 2010 много искаше да присъства, ама... вече налагаха други имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя е била канена на второто турне, ама е била отказала много нагло. И Пайнера й е казал и без звездата Глория стадионите са пълни. Повече не са я канили след това. Отново си е нейн проблем. 

А и да беше на турнето, нямаше да пее тва дето трябва. Щеше да слушаме новите песни и Не сме безгрешни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми тя е била канена на второто турне, ама е била отказала много нагло. И Пайнера й е казал и без звездата Глория стадионите са пълни. Повече не са я канили след това. Отново си е нейн проблем. 

А и да беше на турнето, нямаше да пее тва дето трябва. Щеше да слушаме новите песни и Не сме безгрешни. 

Почерпи се с нещо готинко. :) Да, 2005 е отказала, защото тъкмо е подготвяла за пускане албума Влюбена в живота тогава и казва, че не е искала да пее старите песни. Не знам дали реално това е причината. Всъщност 2005 ги няма и Райна и Анелия на турнето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Само тогава е канена. После никога не са я канили. Иначе аз харесвам ненаситна от нейните, не тази но мерси.

А Циганите не харесваш ли? Имаше потенциал за хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

А Циганите не харесваш ли? Имаше потенциал за хит. 

Тя става да. Но Ненаситна е най - яката й песен. На нея й отиват такива - не заслужаваш, ненаситна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

А Циганите не харесваш ли? Имаше потенциал за хит. 

Стрелците са по-арни, дори Нюансите сиво и Скитницата ме кефят повече! Скитницата я открих наскоро! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Не мисля, 2007 продължаваше да си залязва. Само дето и Ивана се търкулна към нея. Имаше хит "Ако те няма", но не беше масов хит като "Присъда" или "Феникс". Точно тогава следях чалгата и Глория вече беше тръгнала да излиза от А група сериозно. 

Глория е създала А група. Оттам-нататък, за съжаление, сама е решила да отстъпи на други и да не се натоварва излишно. 2007 беше в ТОП 3 с Преслава и Анелия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Глория е създала А група. Оттам-нататък, за съжаление, сама е решила да отстъпи на други и да не се натоварва излишно. 2007 беше в ТОП 3 с Преслава и Анелия. 

Чак пък сама да е решила... Нищо вечно няма. И Преса залязва, и Галена ще залезе. Айви и Ариа ще ги изместят скоро. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Глория е създала А група. Оттам-нататък, за съжаление, сама е решила да отстъпи на други и да не се натоварва излишно. 2007 беше в ТОП 3 с Преслава и Анелия. 

Това си е твое мнение. Една Теодора имаше в пъти по - голям хит от всичко на Глория 2007. Освен Преслава и Анелия, Алисия, Емануела също бяха над нея.

А това, че е създала А група и после е изпаднала от нея (не е решила сама) си е нейн проблем. Толкова. Активна ли е? - Да. Пуска ли комерсиални проекти - Да. Имат ли успех - Не. Слушат ли се - Не. Това не е лично решение, по - скоро липса на мутри и екип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това си е твое мнение. Една Теодора имаше в пъти по - голям хит от всичко на Глория 2007. Освен Преслава и Анелия, Алисия, Емануела също бяха над нея.

 

И Биляна също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Глория е създала А група. Оттам-нататък, за съжаление, сама е решила да отстъпи на други и да не се натоварва излишно. 2007 беше в ТОП 3 с Преслава и Анелия. 

То пък Анелия има едни песни 2007... Отврат. Даже Емилия имаше по-големи хитове в лицето на "Когато всичко свърши" и "Отново не дойде". 2007 на турнето Емилия се представи най-класно. Пеене, роклите на Вергиния Здравкова, надписът "Обичам ви", миксът. Класа над останалите. На Ивана се изнасяха. И то заради песните, не заради нея. Глория трябваше да пее тогава. "За първи път" също беше хит дори без клип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

И Биляна също. 

Към днешна дата да. И да подхождаш с ирония няма да е на място, щото освен Не сме безгрешни може Биляна да пребори другите "мегахитове". Смешна цена е по - голям хит от Ако те няма. Утешителна награда и тя е там.  Всъщност що не пуснем Ако те няма на концерта на Невски да видите изпразващ се площад.  

Наистина ли твърдим, че Глория след Ивана въобще е помирисала група А? Колко повече доказателства: Мура Мега, Александър Невски, освиркването за балада (макар и незаслужено тук). Това не е група а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Това си е твое мнение. Една Теодора имаше в пъти по - голям хит от всичко на Глория 2007. Освен Преслава и Анелия, Алисия, Емануела също бяха над нея.

А това, че е създала А група и после е изпаднала от нея (не е решила сама) си е нейн проблем. Толкова. Активна ли е? - Да. Пуска ли комерсиални проекти - Да. Имат ли успех - Не. Слушат ли се - Не. Това не е лично решение, по - скоро липса на мутри и екип. 

Ара мачкаха тогава, той Митьо затова спря общите церемонии на Нов фолк. "Ако те няма", "Водка с утеха", "Още те обичам", "Когато всичко свърши", "Сто жени", "Докога", "2-3-4", "Зона за любов", "Жестоко". Много хитове имаха Ара главно. "Смешна цена" също. Ма не се помни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Към днешна дата да. И да подхождаш с ирония няма да е на място, щото освен Не сме безгрешни може Биляна да пребори другите "мегахитове". Смешна цена е по - голям хит от Ако те няма. Утешителна награда и тя е там.  Всъщност що не пуснем Ако те няма на концерта на Невски да видите изпразващ се площад. 

Е, да, ама виж на "Хипноза" как се мятат... :D супер си е. Не са се изнасяли повече хора, отколкото на Ивана 2007. Просто не трябваше тя да закрива тогава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Ара мачкаха тогава, той Митьо затова спря общите церемонии на Нов фолк. "Ако те няма", "Водка с утеха", "Още те обичам", "Когато всичко свърши", "Сто жени", "Докога", "2-3-4", "Зона за любов", "Жестоко". Много хитове имаха Ара главно. "Смешна цена" също. Ма не се помни. 

Никой не казва, че се помни. Ако те няма се помни повече, нишо че това е най - противната песен на Глория и за мен в топ 3 на най - противните песни евър в чалгата. Пеят я редовно в махената до нас. 

@adorable тя и Ивана отиде към Глория. Ама специално на 20 години Пайнер Ивана си мина добре. Глория можеше да закрепи нещата с Не сме безгрешни. 

Току що, adorable каза:

Е, да, ама виж на "Хипноза" как се мятат... :D супер си е. Не са се изнасяли повече хора, отколкото на Ивана 2007. Просто не трябваше тя да закрива тогава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Към днешна дата да. И да подхождаш с ирония няма да е на място, щото освен Не сме безгрешни може Биляна да пребори другите "мегахитове". Смешна цена е по - голям хит от Ако те няма. Утешителна награда и тя е там.  Всъщност що не пуснем Ако те няма на концерта на Невски да видите изпразващ се площад. 

Всичко е по-голям хит от песните на Глория и всички са по-големи звезди от Глория. Биляна е с песните на годината, Милица е с 4 самостоятелни концерта, най-продаваните албуми са на Антонио и т.н, и т.н. Айде чао. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...