Jump to content



Препоръчани коментари

преди 6 минути, DenFevgo каза:

Всичко е по-голям хит от песните на Глория и всички са по-големи звезди от Глория. Биляна е с песните на годината, Милица е с 4 самостоятелни концерта, най-продаваните албуми са на Антонио и т.н, и т.н. Айде чао. 

Айде чао. Да, кажи речи Глория много често минава на ниво Антонио. 

Харесвай си я, просто не се опитвай да ни я изкарваш нещо невиждано. Е чуй фалшивите аплодисменти и виж публиката, която дори не я отразява, че и плейбека си е пуснала жената. Пусни си нещо на Милица и виж, че е идея по - добре. Не е мой проблем. Тя е там, хората също и реакцията е под нулата. Буквално се1 Биляна е на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Айде чао. Да, кажи речи Глория много често минава на ниво Антонио. 

Харесвай си я, просто не се опитвай да ни я изкарваш нещо невиждано. Е чуй фалшивите аплодисменти и виж публиката, която дори не я отразява. Пусни си нещо на Милица и виж, че е идея по - добре. Не е мой проблем. Тя е там, хората също и реакцията е под нулата. Буквално се1 Биляна е на сцената.

Милица размаза Глория още с дебютната си песен в Приказките!

Виж как лидерките Преса, Галя и Хабиби й се кефят. Дори ветеранката Мая Нури! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Милица размаза Глория още с дебютната си песен в Приказките!

 

Ако сме сериозни, има защо да си е зле. Виж й отношението, виж й всичко: представяне, песни, плейбек, всичко лъха на нафталин. Има едни все по - намаляващи хора, които я харесват и това е. Извън тях е мъртва за чалгата. Глория е имала славни времена, но от тях не е останало нищо човек. 

Спокойно може да се бори за титлата най - нехаресвана певица. Тъпото е, че както каза @adorable тя наистина е принципна и честна. Но това никой не го вижда от масата. Те виждат една надута глуповата леля, която пее скучни песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Милица размаза Глория още с дебютната си песен в Приказките!

Виж как лидерките Преса, Галя и Хабиби й се кефят. Дори ветеранката Мая Нури! 

Не е ли Мистър Фентъзи първата? Боже, колко некадърни певици е имало и тогава... Иначе "Кой кого нарани" от нейните става. В Дубай ли отиде тази дукеса? Васе, не връзвай на @WindWalkerMonk, защото се закача. Кажете сега дали ще се осъществи концертът в Летния. Засега тя казва да, но да не решат да ни затворят преди 10-ти... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам си както виждам нещата. Като се представи добре си го казвам. Но много често се пуска по поточната линия и бичи плейбек. Тя си го обича де. Аз даже мислех, че не може да пее, но на един концерт изпя ненаситна и не сме безгрешни. Смаза тогава и малко ме спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако сме сериозни, има защо да си е зле. Виж й отношението, виж й всичко: представяне, песни, плейбек, всичко лъха на нафталин. Има едни все по - намаляващи хора, които я харесват и това е. Извън тях е мъртва за чалгата. Глория е имала славни времена, но от тях не е останало нищо човек. 

Спокойно може да се бори за титлата най - нехаресвана певица. Тъпото е, че както каза @adorable тя наистина е принципна и честна. Но това никой не го вижда от масата. Те виждат една надута глуповата леля, която пее скучни песни. 

Манталитетът й е на Катя от Ритон или някоя друга естрададжийка, а дори не е толкова дърта. Просто няма усет за песни и мисли, че някой ден ще уцели хит с това, което бълва. Даже във фолклора е по-силна. 

преди 6 минути, adorable каза:

Не е ли Мистър Фентъзи първата? Боже, колко некадърни певици е имало и тогава... Иначе "Кой кого нарани" от нейните става. В Дубай ли отиде тази дукеса? Васе, не връзвай на @WindWalkerMonk, защото се закача. Кажете сега дали ще се осъществи концертът в Летния. Засега тя казва да, но да не решат да ни затворят преди 10-ти... 

Мистър Фентъзи е първата с клип, но на една сборна програма представи Червена точка и Изгаряй ме - преди това. Втората ми е любимата Милицова песен. Май се върна от Дубай и роди тука, сега не знам къде е. Истинското й име е Стоянка. Вероятно Иконик знае повече, повеже е от Панагюрище :D 

https://www.vbox7.com/play:4cfe8ff9

Тя май е оперна певица по принцип! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще проверявам картончета с партиди и сертификати за ваксинация на входа на Летния театър преди концерта. Всички чипирани са добре дошли, да заповядат в скафандри. Преди концерта ще поговорим и за стерилизацията. Не чувствайте неудобство! Ще проведа информационна кампания и във връзка с плана за устойчивост и възстановяване. Събирам субсидии за култура, така че всички пари за букети си ги спестете. На всяко картонче може да запишете желаната от вас песен, и ако температурата ви, която грижливо ще измеря на входа, позволява, ще получите специален поздрав със съответната песен. Без "Не сме безгрешни", ако може. Антиваксъри не се допускат, нито потенциално ковидни, прекарали морската си почивка по на юг от Сарафово. Носете биографичната книга на нашата любима певица. Преди да бъдат подписани книгите, ще бъдат подпечатани от РЗИ, бившия щаб и Дани Каназирева и така ще бъдете валидирани. По време на концерта носете маски FFP. Близост не се допуска. Това не ви е Тракия фолк 2003. Със здраве. 

Майтапът настрана, това беше тотален хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Казвам си както виждам нещата. Като се представи добре си го казвам. Но много често се пуска по поточната линия и бичи плейбек. Тя си го обича де. Аз даже мислех, че не може да пее, но на един концерт изпя ненаситна и не сме безгрешни. Смаза тогава и малко ме спечели.

Дори Милица пя на живо на "концерта на Ивана", в който всъщност участваха над 20 певици :D Ама после лепнаха плейбека на всички, без Ванча

https://www.vbox7.com/play:d6c8399f

Гло е певицата с най-зле изиграните карти в чалгата - има топ визия и до днес, супер песни, които тънат в забрава поради ината да налага недотам добри нови парчета... Плейбеци, стойки, тъпи клипове, балети... Тотално сбъркана концепция. До едно време ме беше яд, но всеки си заслужава съдбата. 

Ето тук я пуснаха за първи път Милица, @adorable https://www.vbox7.com/play:5be5b2ca:D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Дори Милица пя на живо на "концерта на Ивана", в който всъщност участваха над 20 певици :D Ама после лепнаха плейбека на всички, без Ванча

https://www.vbox7.com/play:d6c8399f

Гло е певицата с най-зле изиграните карти в чалгата - има топ визия и до днес, супер песни, които тънат в забрава поради ината да налага недотам добри нови парчета... Плейбеци, стойки, тъпи клипове, балети... Тотално сбъркана концепция. До едно време ме беше яд, но всеки си заслужава съдбата. 

Ето тук я пуснаха за първи път Милица, @adorable https://www.vbox7.com/play:5be5b2ca:D

И интернет достъпа също трябва да к се забрани. Тя е една от най -лошите там заедно с Галин. Много р глуповата и понякога се сопва от неразбиране. Крив бастун си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

И интернет достъпа също трябва да к се забрани. Тя е една от най -лошите там заедно с Галин. Много р глуповата и понякога се сопва от неразбиране. Крив бастун си е.

Преди, като се насираше, си измиваше ръцете с "админи", но после й писна и от това. Според мен си върти сама всичките профили. 

преди 1 минута, adorable каза:

Кое по-напред да налага, кажи :D

Всичко би било по-добре от Реката, Любовния дъжд, Уморих се от теб и Циганско сърце :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Illyria каза:

Малко да ви върна във времето, за което мечтаете, с децата, майките, възрастните и колегите.

 

https://www.vbox7.com/play:241eaf9eaa

Стига с тия никому нейзвестни бедни жени от народа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория наистина трябва да почне да работи със Сашка. Отделно й трябва добър екип, който да слуша защото към днешна дата е тотал щета. Нито може да организира нещо, нито й вървят нещата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Глория наистина трябва да почне да работи със Сашка. Отделно й трябва добър екип, който да слуша защото към днешна дата е тотал щета. Нито може да организира нещо, нито й вървят нещата. 

Че тя не работи ли с нея? Мисля, че Сашка й уреждаше панаири предишни лета. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Че тя не работи ли с нея? Мисля, че Сашка й уреждаше панаири предишни лета. 

Не, мисля че е било изключение. Не работи с нея, Глория е чешит. То си й личи, ама сега копае дъното. Не знам дали не го забелязва сама. Освен това сере по 10 проекта на година, нито 1 като хората. Има нещо много сбъркано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Illyria каза:

Малко да ви върна във времето, за което мечтаете, с децата, майките, възрастните и колегите.

 

https://www.vbox7.com/play:241eaf9eaa

От Монтана сме дошлЕ! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не, мисля че е било изключение. Не работи с нея, Глория е чешит. То си й личи, ама сега копае дъното. Не знам дали не го забелязва сама. Освен това сере по 10 проекта на година, нито 1 като хората. Има нещо много сбъркано.

По едно време Сашка бачкаше с Гюра, Ванча, Калчева и Веско Маринов за панаири. После май взе Рена под крилото си и би шута на Гюра и някои от останалите. Може и да е трудна за работа. Според мен наистина е и мързелива и отказва ангажименти, та на агентите им писва да й предлагат изяви. От туй печелят такива като ЕклеРени. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

По едно време Сашка бачкаше с Гюра, Ванча, Калчева и Веско Маринов за панаири. После май взе Рена под крилото си и би шута на Гюра и някои от останалите. Може и да е трудна за работа. Според мен наистина е и мързелива и отказва ангажименти, та на агентите им писва да й предлагат изяви. От туй печелят такива като ЕклеРени. 

Доста е посредствена като човек, независимо че е честна (последните години). Но май никога не е работила изцяло със Сашка, това беше по инициатива на Пайнер. Ивана е същата работа. Това с отказването и претенциите също ще е проблем, но най - големия проблем е безумното бълване и натрапване на новата й продукция, която не върви. Сигурно се й сърди ако й го кажат. Да си пее там до 2004 песните, когато реално имаше кариера + Ненаситна и Можеш ли да ме обичаш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под аристократизма ми на произлизащ от род, освободил Българската държава от Турско робство, е да слушам отдавна залезли певици, лъхащи на мухъл, застоял прах и нападение от рояк молци, но тази песен й е ок:


Всъщност единственото й слушаемо след "Докосването има памет".

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.08.2021 г. от 21:02, WindWalkerMonk каза:

Айде чао. Да, кажи речи Глория много често минава на ниво Антонио. 

 

Антонио поне е секси и става за един-два тека в сексуален план. 👰

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.08.2021 г. от 18:29, WindWalkerMonk каза:

Ми тя е била канена на второто турне, ама е била отказала много нагло. И Пайнера й е казал и без звездата Глория стадионите са пълни. Повече не са я канили след това. Отново си е нейн проблем. 

А и да беше на турнето, нямаше да пее тва дето трябва. Щеше да слушаме новите песни и Не сме безгрешни. 

Отказала е, защото е трябвало да бъде подгряваща на закриващата концертите - Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.08.2021 г. от 21:04, asylum каза:

Милица размаза Глория още с дебютната си песен в Приказките!

Виж как лидерките Преса, Галя и Хабиби й се кефят. Дори ветеранката Мая Нури! 

Лмао, Преси е гепнала заглавието за последващ неин хит от кралица Мили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...