Jump to content



Препоръчани коментари

Тоест да е най-слабо приетата на СБОРЕН концерт не е критерий за това къде се намира в момента спрямо конкуренцията? Айде, стига глупости.

 

Разбира се, че не е, за име като нея, това въобще не е критерий. Този месец има няколко самостоятелни концерта - това е критерият. Нека другите си сверят часовниците къде се намират и колко сигурна публика имат. Ако преди няколко години беше залитнала яко по комерс вълната, която е завладяла клубовете, може би за нея този сборен концерт би бил неуспех наистина, но ситуацията е съвсем различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е, за име като нея, това въобще не е критерий. Този месец има няколко самостоятелни концерта - това е критерият. Нека другите си сверят часовниците къде се намират и колко сигурна публика имат. Ако преди няколко години беше залитнала яко по комерс вълната, която е завладяла клубовете, може би за нея този сборен концерт би бил неуспех наистина, но ситуацията е съвсем различна.

Защо я оправдавате няколко нейни фена? Глория е най-нафталинената певица, която предизвиква 0 интерес у хората извън фен базата й.

Супер превзета и надменна, която си живее в нейния свят и още си мисли че е голяма звезда...ама не е. Голямата звезда ще затвърждава името си докато е на сцена, ще се стреми да трупа все повече фенове, ще бъде креативна и идейна, ще прави проекти които наистина показват класа и превъзходство над останалите...Глория какво прави? Пуска песни и се появява на концерти, колкото да видим че още е жива.

 

Ако вървят нещата в темпото което е сега, до няколко години Камелия и Десислава ще бъдат най-големите звезди на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е, за име като нея, това въобще не е критерий. Този месец има няколко самостоятелни концерта - това е критерият. Нека другите си сверят часовниците къде се намират и колко сигурна публика имат. Ако преди няколко години беше залитнала яко по комерс вълната, която е завладяла клубовете, може би за нея този сборен концерт би бил неуспех наистина, но ситуацията е съвсем различна.

Ами да си прави концертите. Бас ловя, че посещаващите сборните концерти изобщо не знаят с какво се занимава Глория. Ако не иска да се доказва пред тях, изобщо да не ходи и да си гледа своите концерти.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е, за име като нея, това въобще не е критерий. Този месец има няколко самостоятелни концерта - това е критерият. Нека другите си сверят часовниците къде се намират и колко сигурна публика имат. Ако преди няколко години беше залитнала яко по комерс вълната, която е завладяла клубовете, може би за нея този сборен концерт би бил неуспех наистина, но ситуацията е съвсем различна.

Ами като не е критерий, да си седи вкъщи, а не да се вясва само за да запълни време и да си покаже новия тоалет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като не е критерий, да си седи вкъщи, а не да се вясва само за да запълни време и да си покаже новия тоалет.

 

Именно, не знам какви са тези приказки, че си имала концерти и сборните не показвали нищо. Като е решила да идва на сборен трябва да се подготви така, че да изпъкне на сборния. На нейните показва колко фенове има, а на общите- къде се намира не само сред нейните фенове, а сред потребителите на музиката като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом дори SG не изписва роман по темата за Глория, представете си колко е скучна. :D

И да бях изписал роман, пак щеше да е скучна. :1000 (29): Особено за потребителите като мен, които са на достатъчно голяма възраст, за да знаят какво значи да е интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега, Глория е ясна и си я нареждаме, ама това е, защото ни пука и защото знаем, че може повече. Много е гадно да знаеш, че някой може и го е доказвал, и да не иска да го прави пак. Но другите певици са още по-неадекватни, защото Глория поне се опитва сама да развива и концертна дейност.

Нека другите обърнат внимание и на своите любими певици и да критикуват и тях така, както го правят сега с Глория.

Хората извън фен кръга на Глория също я харесват, дават си сметка за качествата ѝ на певица, цяла България я знае, има уникални авторски песни на смислена тематика. Единствената е, която се възприема сериозно от този жанр. Само че това сякаш прекалено много я успокоява, че е достатъчно просто да се появи някъде и че няколко акапели ни задължават да ѝ се поклоним и да се подмокрим. От колко участия се умори в последната година, две?

 

Миленски, никой не иска от нея да е в матрицата. Тя така или иначе не е. Разпознаваем изпълнител е. Говоря ти да е малко по-атрактивна за самата себе си.

Искам я малко по-дръзка както в "Хипноза", "Намери си майстора". Липсва клип, от който да настръхнеш - последно поне за мен това бе "Вярвам в любовта". Простичка история, но разказана красиво, добра картина и визия. Липсват клипове на песни като "Утре ще е по-добре" и "Давай, за да получаваш", на които обеща такива. Това е Глория, това са нейните послания - а тя закопа тези песни, за да ми налага "Кралица" на всяко участие, без значение дали е сборен концерт, неин концерт, участие, селищен празник, банкет на фирма. Как така имаш 200 песни и пееш 20... Как се нарича това? Знаеш колко много сме си писали с теб, с часове наред за тиражите, турнетата по зали и чужбина, промоциите. Беше авангардна. Не ти ли липсва тази Глория?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за новата песен на Симона? Мен ме изненада приятно, доста харесвам хаус с български народни мотиви... евала, че експериментира и прави различни песни, този стил и отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно Малина, Андреа и Десислава не могат да се похвалят с големи хитове покрай Азис. 90% от гледанията са заради него, то си личи и по чуждестранните коментари. Кой на вън е чувал за Гло? Какво остава да я слуша в наши дни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно Малина, Андреа и Десислава не могат да се похвалят с големи хитове покрай Азис. 90% от гледанията са заради него, то си личи и по чуждестранните коментари. Кой на вън е чувал за Гло? Какво остава да я слуша в наши дни...

 

Разбира се , че я слушат - най-много сърби и македонци. Дори я споменават в коментарите.

Преди украинци и руснаци пееха "Не остарявай, мамо" по някакви конкурси, имаше 4-5 клипа.

Да не говорим баш музикантите от другите страни как си я следят, щом има 50 кавъра по нейни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се , че я слушат - най-много сърби и македонци. Дори я споменават в коментарите.

Преди украинци и руснаци пееха "Не остарявай, мамо" по някакви конкурси, имаше 4-5 клипа.

Да не говорим баш музикантите от другите страни как си я следят, щом има 50 кавъра по нейни песни.

Човек, това реален успех на вън ли е? Да имаш няколко фена от няколко държави и вече си балканска звезда. Азис тогава какъв е? Световна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кой ти говори за "балканска звезда"?

Горе беше написано, че дуетът е много успешен. Малина и другите нямат такива гледания. Ти веднага се обади и почна да редиш Глория. А дори никой не е споменавал, че е велика или нещо от сорта.

Това на Азис е най-успешният дует, да не говорим, че песента си е на Глория, писана от Загоров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не сме безгрешни" ли е най-гледаният ретро хит в чалгата?

 

Ясно е, че Азис е главен катализатор за успеха, но все пак си е успех. Той има много хитове в периода 2000-2009, мисля, че никой от тях не клони към 20 млн. обаче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма разбира се, той Азис направи звезда Глория през 1994.

Цял живот се е отърквал в силните на деня, с кого ли не направи дует - все му бяха приятелки, после ги заебаваше. Типична подмолна педеруга.

Песента се появи в точния и за двамата момент, бяха интересни като комбинация - никой не очакваше.

Поръчваха песента като ненормални, въртяха я нонстоп по Планета, искаха я дори по Веселина. Така си остана и макар че не от най-въртените песни в ретро блоковете по дискотеките, всеки я знае. Като Азис генерира интерес от руснаци в коментарите, да го поканят в Русия да изнесе концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма разбира се, той Азис направи звезда Глория през 1994.

Цял живот се е отърквал в силните на деня, с кого ли не направи дует - все му бяха приятелки, после ги заебаваше. Типична подмолна педеруга.

Песента се появи в точния и за двамата момент, бяха интересни като комбинация - никой не очакваше.

Поръчваха песента като ненормални, въртяха я нонстоп по Планета, искаха я дори по Веселина. Така си остана и макар че не от най-въртените песни в ретро блоковете по дискотеките, всеки я знае. Като Азис генерира интерес от руснаци в коментарите, да го поканят в Русия да изнесе концерт.

 

"Луда по тебе" е в съревнование с "Не сме безгрешни" за най-популярен ретро хит в ерата на youtube. Двете чанти в конкуренция 20 years later. Събда бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" е в съревнование с "Не сме безгрешни" за най-популярен ретро хит в ерата на youtube. Двете чанти в конкуренция 20 years later. Събда бе!

И в същото време двете най-банални песни.

Мисля, че има и други големи хитове - и техни, и в жанра, просто така са се стекли обстоятелствата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в същото време двете най-банални песни.

Мисля, че има и други големи хитове - и техни, и в жанра, просто така са се стекли обстоятелствата...

 

 

Отчитам като голям минус факта, че "Носталгия" не е широко популярна сред днешната младеж. Ние знам в какъв баналитет се беше превърнала преди 17-20 години да се закрива с нея всеки общ концерт, всички певци, хванати за ръка да се полюшкват и да дерат гърло на нея. :cradle: За мен това е най-големият хит и най-силната песен от 90те години.

 

Смятай обаче до какво втръсване бяха докарали народа, за да я резнат сякаш изведнъж и да потъне в забрава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отчитам като голям минус факта, че "Носталгия" не е широко популярна сред днешната младеж. Ние знам в какъв баналитет се беше превърнала преди 17-20 години да се закрива с нея всеки общ концерт, всички певци, хванати за ръка да се полюшкват и да дерат гърло на нея. :cradle: За мен това е най-големият хит и най-силната песен от 90те години.

 

Смятай обаче до какво втръсване бяха докарали народа, за да я резнат сякаш изведнъж и да потъне в забрава.

Амиии, то това е по желание на самата Глория повече. Виж, че я пя на "20 години Пайнер" през 2010, ама вече не закриваха с нея всички, а с това сладникавото "Завинаги в сърцето". Даже и общата песен за Планета отсвириха.

Глория не знам дали и сама знае, че "Носталгия" и титанична песен. Трябва да я пее винаги и навсякъде, както Веско пее "За теб, Българийо", както Кама - "Луда по тебе". Да, банално е, но това е начинът. Но при Глория не е само "Носталгия", де...

 

Гледах клипчета от концерта в Русе. Фолклорните песни от тая година на плейбек, "Обичай ме такава" не я спира - и тя на плейбек, "Илюзия" на плейбек - никога не я изпя на живо тая песен. Въобще... пак ще се повторя - 200 песни и пееш 20, 10 от които несъобразени с мястото. Не мисли, че само на сборен концерт на Планета ми е скучно. На нейните - също, затова не ходя, но това не ми пречи да не спирам да се надявам, че нещо ще се промени. Явно на хората не им пречи, те си се кефят, все едно за първи път ги чуват песните и не ги бърка по какъв начин им се поднасят. Глория може да си позволи да прави чудеса с гласа си и на тези концерти, амааа... въпрос на желание.

 

Между другото, казала е, че книгата ще излиза до края на годината, което не виждам как ще стане, но... добре, и албумът също скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...