Jump to content



Препоръчани коментари

Слабо завръщане на клубната сцена в Пловдив. Малко песни, повечето на плейбек. Фрази, които по никакъв начин не могат да събудят публиката. Обяснения за технически проблеми - все на нея и само на нея се случват явно.

Иначе прилично запълнен клуб. Но за съжаление празна Глория. Толкова талант, толкова хубави песни... Вместо да го направи емоционално, да си направи няколко микса, за да включи повече песни, да въздейства на хората... Излишни "балерини" вместо един или двама музиканти, с които да разчупи нещата.

Можеше да е легенда, можеше да е на нивото на сръбските певци. Но не иска и това си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо завръщане на клубната сцена в Пловдив. Малко песни, повечето на плейбек. Фрази, които по никакъв начин не могат да събудят публиката. Обяснения за технически проблеми - все на нея и само на нея се случват явно.

Иначе прилично запълнен клуб. Но за съжаление празна Глория. Толкова талант, толкова хубави песни... Вместо да го направи емоционално, да си направи няколко микса, за да включи повече песни, да въздейства на хората... Излишни "балерини" вместо един или двама музиканти, с които да разчупи нещата.

Можеше да е легенда, можеше да е на нивото на сръбските певци. Но не иска и това си е.

Аз съм чувал, че озвучителят й е глух и затова при края на всяка песен представя следващата или започва да я пее по микрофона, за да и я пусне! Ако е така- хубаво, че продължава да го подкрепя и да му дава работа. Но би трябвало всичко да си е нагласено като подредба и пак е странно, ако е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, тъкмо изгледах интервюто по БНТ, че ми беше приятно да ги послушам, все пах хубаво мислене, правилно. Обаче Гло си каза в прав текст "каквото съм направила, направила"... Е, браво, това значе ли, че ще пуска рандъм песни в рандъм период и това е. Аз се надявах на албум в даден момент. Обаче не й се занимава, изморила се е явно. Предполагам, че това е причината за всичко. Бях ядосан на концерта за рождения ден, но то явно на нея й е все едно вече. Иначе Симона много хубаво разсъждава, личи си, че обича музиката, безкрайно талантлива е... Явно и двете с майката са против влагане на средства, особено за клипове, всичко, което е различно от това да си платиш за музика и текст няма смисъл... За съжаление колкото и да е ok това в някоя идеална вселена, в моментното състояние на бизнеса, изобщо не виждам Симона как става име и започва да мачка... Готино е и това, че не иска жанровете да се делят, просто обаче един талант не стига. Майка й може да си го позволи и то отдавна, тя има на какво да легне, десетки и десетки златни песни е оставила. За Симона обаче без някакъв по-голям хъс и малко да вкара от това "на всяка цена" няма да стане. И определено нещо не изглеждаше ok, в лице Глория по-хубава ми стоеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя албум пак може да си пусне, щеше да е миналата година, дано през тази да успее да го издаде - скоро беше пуснала снимка от студиото, явно записва. За другото - вече на всички трябва да е ясно, че тя не смята да се конкурира с който и да е, отдавна е решила да приеме този модел на работа. На всички ни се иска да експериментира, да работи с нови автори, но щом на нея не и се занимава да търси нови имена, да работи с нови хора - здраве да е. Да, не е длъжна на никой, но е нормално хората да имат определени очаквания от нея, щом е била водещото име на цял жанр за 10 години...

Иначе 2018-та все пак беше продуктивна, пусна хубава балада, "Не те давам" ми е фаворит и една от най-слушаните песни за годината... и така, пожелавам и повече стимул за работа и вдъхновение. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо го прави тази жена? Толкова ли не може да пречупи себе си и веднъж да излезе от статуквото си?

Не знам защо го прави, но е абсурдно. Особено когато това ти е професията и препитанието, и това че го вършиш 25 години не означава, че трябва да зацикляш на едно място - ако ще зацикляш значи се нарича пенсия.

Нейните идолки, междудругото, Цеца и Драгана си скъсват задниците все още от работа, а са с по 30 годишни кариери - албуми, нови автори, нови песни, концерти, участия, бендове. Че тя една Лила Иванова не спира.

Трябва ѝ човек профеисоналист - мениджър или МЕНАЖЕР :1000 (29):, който да ѝ посочва и диктува кое кога и по какъв начин с какъв ресурс и с какви усилия.

Ето, тази година трябва сериозно да се подготви за излизането на книгата ѝ, за излизането на албума, за подготовка на юбилеен концерт. Само ала-бала.

Преди години казваше, че е борбена, че като си науми нещо го постига, че тепърва ще изпее най-хубавите песни в кариерата си, днес фразата е "Толкова мога". Къде изчезна тая жена?

 

Само като я погледнеш, само като я чуеш... тя може чудеса да направи със себе си. Нито е дърта, нито е изхабена, гласът й не е мръднал, изглежда все по-добре.

 

Ето тук каква страст влагаше в проектите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо го прави, но е абсурдно. Особено когато това ти е професията и препитанието, и това че го вършиш 25 години не означава, че трябва да зацикляш на едно място - ако ще зацикляш значи се нарича пенсия.

Нейните идолки, междудругото, Цеца и Драгана си скъсват задниците все още от работа, а са с по 30 годишни кариери - албуми, нови автори, нови песни, концерти, участия, бендове. Че тя една Лила Иванова не спира.

Трябва ѝ човек профеисоналист - мениджър или МЕНАЖЕР :1000 (29):, който да ѝ посочва и диктува кое кога и по какъв начин с какъв ресурс и с какви усилия.

Ето, тази година трябва сериозно да се подготви за излизането на книгата ѝ, за излизането на албума, за подготовка на юбилеен концерт. Само ала-бала.

Преди години казваше, че е борбена, че като си науми нещо го постига, че тепърва ще изпее най-хубавите песни в кариерата си, днес фразата е "Толкова мога". Къде изчезна тая жена?

 

Само като я погледнеш, само като я чуеш... тя може чудеса да направи със себе си. Нито е дърта, нито е изхабена, гласът й не е мръднал, изглежда все по-добре.

 

Ето тук каква страст влагаше в проектите си.

Изглежда наистина великолепно, а за пеенето въобще не коментираме. Но има нещо в нея, което не знам точно как да обясня. Изглежда някак отегчена, недоволна от живота, сприхава, макар да се опитва да го докара на много щастлива и над нещата.

Защо наистина не се довери на нови автори, на друг екип и откъм режисура, грим и стайлинг, да се покаже в съвсем неподозирана светлина. Тялото ли няма, лицето ли, осанката ли...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Дали има хора, дето си пеят същата фраза за теб? Примерно майката на Глория? :crying_anim02:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

А после Глория да я пее на нейната дъщеря ли?

И продължава: "Не се получии, живота учиии".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не мога да я разбера. Ако не й се занимава просто да спре да издава нови неща за определен период така или иначе 90% от песните й за последната петилетка не се помнят и не са се забелязали. Не виждам защо не пробва нови неща, при положение че не рискува нищо. “Толкова мога” е абсурдна фраза за изпълнител като нея. Вероятно през годините е натрупала финансово състояние, което ще й стигне да си жевее охолно докато е жива и не е на зор да работи за да се издържа, но все пак малко амбиция трябва да й е останала. Точно тя, която мечтаеше да е като Цеца и да се превърне в легенда, днес изобщо не й пука за музиката й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не мога да я разбера. Ако не й се занимава просто да спре да издава нови неща за определен период така или иначе 90% от песните й за последната петилетка не се помнят и не са се забелязали. Не виждам защо не пробва нови неща, при положение че не рискува нищо. “Толкова мога” е абсурдна фраза за изпълнител като нея. Вероятно през годините е натрупала финансово състояние, което ще й стигне да си жевее охолно докато е жива и не е на зор да работи за да се издържа, но все пак малко амбиция трябва да й е останала. Точно тя, която мечтаеше да е като Цеца и да се превърне в легенда, днес изобщо не й пука за музиката й.

 

Е как да се откаже, като тя си харесва песните, които пуска. То си личи. Просто не мисли дали на нас ни харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как да се откаже, като тя си харесва песните, които пуска. То си личи. Просто не мисли дали на нас ни харесват.

 

Ми те реално са хубави песни...

Масовото мнение на фейсбук феновете също е положително - много и различни по възраст хора пишат хубави коментари за песните й. А като гледам, освен пълни зали, и клубовете пълни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави е нещо много относително. Повечето са неслушаеми повече от 1 път. Глория съм се убедил, че е една празноглава комплексарка. Навремето други ѝ напътстваха кариерата и нещата ставаха. Сега е сама или обградена от лакеи и положението е трагично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те реално са хубави песни...

Масовото мнение на фейсбук феновете също е положително - много и различни по възраст хора пишат хубави коментари за песните й. А като гледам, освен пълни зали, и клубовете пълни.

 

Има хубави, на мен например ми харесва "Добре дошла, скитнице". От предните "Не лъжи на колене". Но се вижда, че като цяло изобщо не се получават нещата. Виж Ивана например получава повече интерес към новите си песни. Какво й липсва на Глория да го постигне? Доста години вече тъпче на едно място. Един и същ репертоар, една и съща визия. Изглежда така, сякаш я мързи да се занимава с музика и не държи да има приличен хит, гледания и повече интерес към проектите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те реално са хубави песни...

Масовото мнение на фейсбук феновете също е положително - много и различни по възраст хора пишат хубави коментари за песните й. А като гледам, освен пълни зали, и клубовете пълни.

 

Какво масово мнение, след като критичните коментари масово се трият, а ако опитното зайче на д-р Емилова е в съответното настроение, авторът им директно бива блокиран. Случавло се е много пъти.

 

Оставят се хвалебствия и комплименти. Не знам админите ли го правят или самата Глория, но по този начин само се задълбочава проблемът със затворения и измислен свят, в който живее.

 

Какви клубове при положение, че участия там нямаше дълго време? Отишла в 500-хилядна агломерация и напълнила клуб след дълго отсъствие, това за някакъв успех ли да го броим. Сам можеш да прочетеш впечатленията на DenFevgo от конкретното участие.

 

Глория, ако рече да прави турне след 10 години, ще срещне проблем дори с пълненето на залите по градовете. По простата причина, че тези лелки и бабки, които се подвизават там, ще са или умрели, или трудно подвижни.

 

Абсолютна неадекватница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, ако рече да прави турне след 10 години, ще срещне проблем дори с пълненето на залите по градовете. По простата причина, че тези лелки и бабки, които се подвизават там, ще са или умрели, или трудно подвижни.

 

Пълни глупости говориш . И в НДК всеки път се вижда, че 80% от публиката са хора между 16-40 години. Т.е. по-малки и от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво масово мнение, след като критичните коментари масово се трият, а ако опитното зайче на д-р Емилова е в съответното настроение, авторът им директно бива блокиран. Случавло се е много пъти.

 

Оставят се хвалебствия и комплименти. Не знам админите ли го правят или самата Глория, но по този начин само се задълбочава проблемът със затворения и измислен свят, в който живее.

 

Какви клубове при положение, че участия там нямаше дълго време? Отишла в 500-хилядна агломерация и напълнила клуб след дълго отсъствие, това за някакъв успех ли да го броим. Сам можеш да прочетеш впечатленията на DenFevgo от конкретното участие.

 

Глория, ако рече да прави турне след 10 години, ще срещне проблем дори с пълненето на залите по градовете. По простата причина, че тези лелки и бабки, които се подвизават там, ще са или умрели, или трудно подвижни.

 

Абсолютна неадекватница.

Абсолютни глупости говориш....доста злоба има в поста ти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как да се откаже, като тя си харесва песните, които пуска. То си личи. Просто не мисли дали на нас ни харесват.

Ок песните са хубави, в смисъл стават за слушане и толкова. Не са на нивото на което бяха Присъда, Лабиринт, Крепост и т.н. Просто актуалната й продукция не докосва публиката по никакъв начин, което за нея би трябвало да е проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютни глупости говориш....доста злоба има в поста ти...

 

Доста истина има в поста ми, поднесена по леко агресивен начин. А ти очевидно си от лизачите. Дерзайте в лизането и да видим до къде ще я докара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...