Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Може вече да са го запълнили с пръст и да гледат картофи.

Може да е заровила зетя вътре. По-скоро е положила асфалт върху него. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Illyria каза:

Хареса ми изпълнението на За тебе майко с бабите на Симона и Глория 

https://fb.watch/8yn9qlXdKM/

Мисля, че това е майката на Фильо. Със сигурност не е бабата на Глория. :D :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.10.2021 г. от 20:08, Andrew Cunanan. каза:

Глория тази година издавала ли е изобщо поп-фолк песен? 🐷

Не е, но май снима нещо днес. Ако съдя по сторито и в инстаграм. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пее "Milo moje, sto te nema" пред Драгана.

https://youtu.be/PWST73MJ7XU

... кво й става, държи се като ученичка, къде се изпари тази увереност... тя забрави ли коя е!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.10.2021 г. от 2:03, Georgi92 каза:

А снимката във инстаграма й от някакво студио в бТВ, някой знае ли кое е предаването или просто е била на разходка там...? 🙄

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Роско каза:

 

Да, видях, мерси.

Алергия получавам вече като ги видя заедно, честно! Симона плямпа твърде много, досадна е. Това момиче няма да порасне докато не се отлепи от майка си. За какви експерименти и проекти ми говори Глория, какви са тия глупости, че не са спирали да работят и по-специално тя със 3те й участия тази година и някакъв умрял "концерт" в Бургас. Не мога да я слушам и нея вече. Трагедия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.10.2021 г. от 8:42, Georgi92 каза:

Да, видях, мерси.

Алергия получавам вече като ги видя заедно, честно! Симона плямпа твърде много, досадна е. Това момиче няма да порасне докато не се отлепи от майка си. За какви експерименти и проекти ми говори Глория, какви са тия глупости, че не са спирали да работят и по-специално тя със 3те й участия тази година и някакъв умрял "концерт" в Бургас. Не мога да я слушам и нея вече. Трагедия. 

Абсолютно на същото мнение съм. Как не се усетиха, че вече досадиха на всички. Глора докато се опомни ще загуби и малкото хора, които са останали да се интересуват от нея.

Симона е талантливо момичето, но кариера 0. Вместо някакви академии да основава, да беше вЗела сериозно да се занимава с музика и да се отдели от мама. Трагедия тотална.

По-досадни са вече и от Кацаровите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Абсолютно на същото мнение съм. Как не се усетиха, че вече досадиха на всички. Глора докато се опомни ще загуби и малкото хора, които са останали да се интересуват от нея.

Симона е талантливо момичето, но кариера 0. Вместо някакви академии да основава, да беше вЗела сериозно да се занимава с музика и да се отдели от мама. Трагедия тотална.

По-досадни са вече и от Кацаровите. 

Хората искали да ги виждат заедно... кои хора? Тя да не би да ни оставя избор!? Това е дебилна история, натрапване на тва нейно "женско царство" и на тези техни дуети, които няма да спрат! Хората пишат хубави неща, поздравяват ги, ок, но не дай си боже някой да посмее да напише, че се прекалява със общите изяви, тя ще го блокира директно. Симона е на 26 години, говори като вечната ученичка до мама на другия стол. Стига вече с тва музикално у-ще, бакалавъри, магистъри, флейти... голяма жена и вече майка, а в същото време като пубертет. Нищо няма да стане от нея ако не се откачи от майка й, обаче и Глория се е вкопчила в нея, това е повече от ясно, щото няма в кой и в какво друго да се съсредоточи. Намерила си е проект който да "развива" - щерка й. Никога не съм си и помислял, че някогашната звезда Глория, днес ще се превърне в толкова безинтересна, скучна и мързелива жена, от която в продължение на 10 години, нито предава емоция с музиката си, нито човек може да научи и да чуе нещо интересно от нея. Но това което наистина не мога да преглътна преди всичко останало, е че обожава да пее на плейбек. От мързел и 5те песни, които изпълнява на живо, звучи ужасно и не мога да я слушам и гледам колко е спряла и с каква досада пее и се клати на малкото изяви, които има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Georgi92 каза:

Хората искали да ги виждат заедно... кои хора? Тя да не би да ни оставя избор!? Това е дебилна история, натрапване на тва нейно "женско царство" и на тези техни дуети, които няма да спрат! Хората пишат хубави неща, поздравяват ги, ок, но не дай си боже някой да посмее да напише, че се прекалява със общите изяви, тя ще го блокира директно. Симона е на 26 години, говори като вечната ученичка до мама на другия стол. Стига вече с тва музикално у-ще, бакалавъри, магистъри, флейти... голяма жена и вече майка, а в същото време като пубертет. Нищо няма да стане от нея ако не се откачи от майка й, обаче и Глория се е вкопчила в нея, това е повече от ясно, щото няма в кой и в какво друго да се съсредоточи. Намерила си е проект който да "развива" - щерка й. Никога не съм си и помислял, че някогашната звезда Глория, днес ще се превърне в толкова безинтересна, скучна и мързелива жена, от която в продължение на 10 години, нито предава емоция с музиката си, нито човек може да научи и да чуе нещо интересно от нея. Но това което наистина не мога да преглътна преди всичко останало, е че обожава да пее на плейбек. От мързел и 5те песни, които изпълнява на живо, звучи ужасно и не мога да я слушам и гледам колко е спряла и с каква досада пее и се клати на малкото изяви, които има.

По мое наблюдение няма вече такива хора. И как точно Глория развива Симона, като втората няма популярна песен, да не говорим за хит. Толкова са спряли и замръзнали във времето, че не е истина. Глория да инвестира време и енергия в своята кариера. Симона не е на 10 вече. Тотална трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория се е вкопчила в Симона подобно на удавник в сламка, поради развития от детството ѝ синдром за изоставяне и захвърляне, в следствие на събитията сполетели нея и майка ѝ. Симона, мама Стефка и малката Галина са единственото семейство за Глория. Нормално е един родител по всякакъв начин да се опитва да подпомогне детето си и да го тласне по пътя на развитието и разтежа. Уви, в България родителите проектират своите собствени амбиции върху децата си и предварително предначертават пътя им по собствено усмотрение, без изобщо да са проучили коя област е най-сърце на детето, коя му се отдава най-много, за коя му е писано да успее. Случаят с чалгарките е подобен, те държат целия клан да практикува една и съща професия, пр. Сторарови, Загорови. 

За мен Симона е окей певица, нищо забележително и открояващо се като талант или визия, или харизма. Със сигурност има други дадености, които са по-добре развити при нея от певческата. Не е артистична, определено. Несъмнено, ако продължи да се занимава с пеене ще има сравнения между нея и майка й, и една конкуренция, наложена от хората. Да настигне майка си, дори в годините ѝ на залез на популярността - абсурд. Глория е огромна за нашия, български мащаб. Продала е около 2 милиона записа (само първите два албума продават над милион и сто хиляди) - Симона никога не би могла да постигне и 1/20 от това. Абсолютно ненужно е. Хит няма да направи. Добре е, че се е преориентирала и влага усилия в преподаване, защото години наред тъпка на едно място, прави песни на български, на английски, участва в музикален формат - и малко популярност не получи. Просто не е лайкъбъл, по същия начин, по който Гло не беше през 2005-та.

Дано успее да израсне и като личност Сима, защото в тези интервюта, в които са заедно от едно 5 години насам, не чувам промяна на изказа, изразните средства, философията. До болка втръснали са и двете и гордо крачат по пътя на Силвия и Теди Кацарови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

Симона с коя компания ще подписва, знае ли се? Имам шесто чувство, че ще е Хит Микс. 

Надали, нещо не я виждам Симона в компания с Джия, Кристияна, АЯ и останалите по каталог... Според мен се е запътила към потъващия димитровградски кораб. Но пък яко ще се получи - фирмата изплува с майката и ще потъне с дъщерята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истина е, щом Елза Парини го казва няма как да не е...:wacko:

Иначе поредното скучно интервю, наистина са втръснали до болка. Дано поне да изкара яка песен и сносно видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Истина е, щом Елза Парини го казва няма как да не е...:wacko:

Иначе поредното скучно интервю, наистина са втръснали до болка. Дано поне да изкара яка песен и сносно видео.

Във всеки слух, дори най-изопачения и малоумния, има поне капка истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елза винаги казва истината. И в случая не виждам нищо лошо. Не Глория е крала от ресторантьорска каса, ми натиреният й зет. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Елза винаги казва истината. И в случая не виждам нищо лошо. Не Глория е крала от ресторантьорска каса, ми натиреният й зет. 

Kъвто и да е, минало е. Честно казано  изглежда да казва истината, защото и много статии се появиха, че е мързелив и чака Мона да го гледа. Но любоффффф, тъпо за детето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...