Jump to content



Препоръчани коментари

Toлко си може. Казах го тогава, казвам го и сега. Очаквала е пак 10 баби и 30 кралици да одат, ама тоя път са били 2 баби и 10 кралици. Затва го е отебала. Ковид - и, мовиди са плод на вашето въображение от там насетне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Toлко си може. Казах го тогава, казвам го и сега. Очаквала е пак 10 баби и 30 кралици да одат, ама тоя път са били 2 баби и 10 кралици. Затва го е отебала. Ковид - и, мовиди са плод на вашето въображение от там насетне. 

Ти пак ли си на фаза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, adorable каза:

Ти пак ли си на фаза?

На фаза сте вие. Не ме занимавай със себе си. Толкова, тоя път пеперудите които обикновено са на всяко нейно събитие са били а.) бедни б.) заети с.) някои са я заебали. Няма хора, върти - сучи, тва е. Няма кой да иде и тя си го знае. Наскоро платих на един ДЖ, дано не забравя да кача клипчето като се прибера. Провикна се в дискотеката - искате ли песен на Глория, цялата дискотека в глас НЕ. Ще й го пратя и на нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

На фаза сте вие. Не ме занимавай със себе си. Толкова, тоя път пеперудите които обикновено са на всяко нейно събитие са били а.) бедни б.) заети с.) някои са я заебали. Няма хора, върти - сучи, тва е. Няма кой да иде и тя си го знае. 

За човек, който твърди, че не се интересува от нея, твърде много пишеш тук, направо не сте излизали от тая папка в последно време. И не ми се отваряй, ако обичаш, ок? Ще се научиш да разграничаваш хората.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, adorable каза:

Всичко може, щом е пълнила НДК. Не виждам с какво Графа и компания са повече от нея. Нито имат тотални хитове в последните години, нито са по-големи имена.

Въпросът е в рекламата. И за мен концертът трябва да си е самостоятелен. Уважавам Симона и Славеев, но... така мисля.

Не е само до реклама. Графа и Любо са "престижни" - недоклатени лелки винаги ще ходят на техните концерти. На Гло таргетът е друг и доста по-рехав и неблагодарен. Щом другите не си отменят концертите, значи никаква корона-морона не им е виновна. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не е само до реклама. Графа и Любо са "престижни" - недоклатени лелки винаги ще ходят на техните концерти. На Гло таргетът е друг и доста по-рехав и неблагодарен. Щом другите не си отменят концертите, значи никаква корона-морона не им е виновна. 

Абе, вие ще спрете ли да обобщавате за таргети, всеки си е отделен човек... До оня ден я поздравявахте, че отменя концерта, щото е политкоректно във връзка с мерките, сега корони нямало. Вас какво ви бърка, че концертът е отменен?

А кой таргет е неблагодарен виждаме по цялата чалга, дето е в забвение. За кралици и баби взели да говорят... дайте да ви видим вас кои сте и какви сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Много, малко - това са си твоите хора. 

Тва е доста наивно мнение. Много/малко... щото тя не беше продала дори 20%. Нали се сещаш, че сичко е за нейна сметка:

1. Ще пее пред празна зала, което е доста неприятно чувство.
2. Ще я разнасят медиите, че е залязла (което тя е), че залата е била празна...
3. Ще е назад с парите, щото тя ше си плати всичко. 

Само негативи, така поне до лятото ще понапълни там местото. Другите изроди от чалгата също не могат да напълнят, ако тва ше те успокои. Най - много и те като баба ти една смрадлива НДК с 2000 човека. Ама не си струва към днешна дата да се бъркаш, по - добре кръчмите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Доста елементарно и безпомощно. 

Ами не може всеки път на високо ниво. :)

Елементарен и безпомощен е форумът в момента, дискусиите за някакакви извретрялници и близостта на едни хора с други хора на едно силно примитивно ниво. Достатъчно изводи съм си направил в последно време.

И да ти кажа, не ходят недоклатени лелки на Любо Киров и Графа. Ходят ВСЯКАКВИ хора. Животът не е само във вмирисаните дискотеки, вземете го проумейте вече и разберете, че всеки има своето време, своите триумфи и своите спадове. Закономерност българска. Глория никога повече няма да доживее тая слава цяло Хасково да счупи стъклата на Спортната зала и да влезе с тях в нея. Но някои никога не са имали такъв момент в историята си. Утре ще умрат и никой няма да им помни песните, щото то няма и какво да им се помни. И инструменталистът Лука напълни Античния, дето пък него у нас почти никой не го знае. Но рекламата му беше уау. Опита се в последните години Глория сама - някои зали като тия в Русе и Бургас ги пълнеше прилично, други концерти не успяха да се случат, но не се отказва. Аз уважавам това.

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва е доста наивно мнение. Много/малко... щото тя не беше продала дори 20%. Нали се сещаш, че сичко е за нейна сметка:

1. Ще пее пред празна зала, което е доста неприятно чувство.
2. Ще я разнасят медиите, че е залязла (което тя е), че залата е била празна...
3. Ще е назад с парите, щото тя ше си плати всичко. 

Само негативи, така поне до лятото ще понапълни там местото. 

Всяко чудо за 3 дни.  Плюха я по Коледа, после забравиха. Е, и сега има някоя и друга злобна лелка да подмята случая. Както казах - едни грешат цял живот и ги боготворят, други колкото пъти стъпят накриво - толкова пъти ще ги хванат.

Не знам наивно ли е, какво е, свикнал съм всичко да чувам, но за мен един изпълнител излиза и си прави концерта пред колкото и щеш хора да е, както Миро в Античния. И без това от концерти не се забогатява. На печалба е само Лила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DenFevgo каза:

Много преди Дуа Липа, именно Глория върна диското на мода с "Не ме моли". ❤️

А 6 години преди Глория го направи Марая, чийто стил и изяви Гло чинно следи, записва с моливче и прекопирва по възможно най-евтиния и безпардонен начин.

Глория нищо не е върнала на мода. Няма как да въведеш мода когато таргета ти е само пенсионерски и застряващ и когато  тази "мода" е правена поне 1000 пъти преди теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , adorable каза:

 

30 години Пайнер и след 2010 нищо не предлагат на изпълнителите си.

Не са виновни от Пайнер, че изпълнителите им са балами овце и за безнищо пълнят гушата на Митю. Виновни са си самите те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И стига с това оправдаване на тъпите селянки с компанията към която принадлежат. Пайнер не били дали нищо, не били направили студио, не били им дали това, не били им дали онова. Аман!

Митю направи тези овцеподобни простакеси, завчера копали с правата лопата у село, общодържавно известни, за което се искат бая труд и усилия, замазвайки убога уродливите им черти и липсващ акъл.

Никой не им длъжен за нищо, нито да похвали, нито да ги заплюе или да си извхърли спермата върху тях. Щом не им отърва - да си ходят, никой не ги е задържал на сила, против волята им.

Щом аз - обикновен човек от народа мога да напусна работа, защото не ме устройва заплащането и условията на труд, могат и те "големите звезди". 

Или ще стоят, ще мълчат и след години като Андреа ще бълват змии и гущери по работодателя си.

Глория трябва да е благодарна на някого, че изобщо й е дал шанс да бъде певица, звезда и държанка на Георги Илиев, иначе още щеше да бъде никому неизвестна дебела мома от провинцията, работеща като хигиенистка в някой завод, именно където принадлежи пазарният й потенциал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

На фаза сте вие. Не ме занимавай със себе си. Толкова, тоя път пеперудите които обикновено са на всяко нейно събитие са били а.) бедни б.) заети с.) някои са я заебали. Няма хора, върти - сучи, тва е. Няма кой да иде и тя си го знае. Наскоро платих на един ДЖ, дано не забравя да кача клипчето като се прибера. Провикна се в дискотеката - искате ли песен на Глория, цялата дискотека в глас НЕ. Ще й го пратя и на нея. 

ДЖ-ят: Искате ли песен на Глория?!
Публиката:
-DpGpSYALgDHxRuU_VCnB2awE9HGBc--Sv3dREhN

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е удобно да прикриваме творческото безсилие на бабет ЗаГЛОрова с Пайнер и сие, които дори не са й продуценти, а само издатели.
Човек, ако има желание се развива и използва дори неблагоприятните обстоятелства като почва за себеизява и усъвършенстване на себе си, изтисквайки максимално позитиви от негатива. Всички знаем, че държавата ни е скапана, защото сами сме си я направили такива, че има моменти, когато сме прецакани и губим, но се борим и това не ни спира. Докато Глория е застинала в есента на 2005-та и няма мърдане оттам. Вечно прецаканата и недооценената, проблемът си е само и единствено неин. И ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА ПРИЧИНА ДА ИМА ПРОБЛЕМ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

В тая тема 80% от мненията са на хора, които уж на харесват кака Гло... Що така? :)

Щот не им се обръща вниманието, което иначе смятат, че заслужават, затова.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DenFevgo каза:

В тая тема 80% от мненията са на хора, които уж на харесват кака Гло... Що така? :)

 

 

Имат своя представа за харесване - някои ги е яд, че тя може повече, и смятат, че като ѝ сипват, нещо ще променят. А може и да се забавляват, ддз. Просто е странно на моменти, защото има разминаване в гледната точка как е редно да се случват нещата. Предпочитам един изпълнител да не е актуален сред скапаните подрастващи, но да е запазил достойнство.

Мен ме интересува програмата по изяви да се разнообразява. Има някои песни като "Кралица", които трябва да се избацат от нея и да бъдат заменени от други, на които хората очевидно повече се радват. :)

Ето какво смятат чужденци под клипа на "Не те давам: Gloria has a wonderful songs.she has also a prefect character and Carizma.but most of Bulgarians dont support her.i see this in views member 

Виждал съм доста такива коментари от сръбски фенове, които има още от периода на "Кръговрат". Сега, като се случи тая среща с Драгана, доста хора от тяхна страна знаеха коя е Глория. Идеална е за техния пазар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.09.2021 г. от 2:30, DenFevgo каза:

В тая тема 80% от мненията са на хора, които уж на харесват кака Гло... Що така? :)

 

 

Да, разбира се, най-вече й завиждаме за проведения сред стотици хиляди кастинг за неин житейски партньор и избора ѝ, спрял се на най-големия мухльо от всичките, който в най-напрегнатия момент си би шута в чужбина, изоставяйки детето им на произвола на съдбата и ръцете кралски. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.09.2021 г. от 9:30, omline каза:

Щот не им се обръща вниманието, което иначе смятат, че заслужават, затова.

Аз нямам потребност да се отърквам в любимките си, да им досаждам, да ставаме познати или приятели... Абе не бяхте ли вие именно фенската маса, дето пи кафе с Глора на стъклената й масичка точно срещу витрината с наградите от Нов фолк?! :whistling1: Отдавна си ви влече да се отърквате в по-известни и успешни от вас, считайки че ще намажете от аурата им и ще потекат успехите и парите и при вас като водопад, ала Весо Фена, уви...:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Този тетрахит защо не е качен в канала на Глорче?

 

Защото не го пее и никой не знаеше, че песента е нейна. А определено е по - добра от блудкавата версия на Азис.  Азо има 13 милиона на неговата... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Абе не бяхте ли вие именно фенската маса, дето пи кафе с Глора на стъклената й масичка точно срещу витрината с наградите от Нов фолк?! :whistling1: Отдавна си ви влече да се отърквате в по-известни и успешни от вас, считайки че ще намажете от аурата им и ще потекат успехите и парите и при вас като водопад, ала Весо Фена, уви...:roll1:

Браво Шерлок, самият аз съм! :D

Когато говорех за липсата на внимание, съвсем не визирах "внимание от известен", но е хубаво, че си сподели съмненията, за да разбера как функционира горния ти етаж.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Браво Шерлок, самият аз съм! :D

Когато говорех за липсата на внимание, съвсем не визирах "внимание от известен", но е хубаво, че си сподели съмненията, за да разбера как функционира горния ти етаж.

Въобще не ме вълнуват вълненията ти.
А за интелигентност, точно ти, който си на 57+ и се изявяваш абсолютно безплатно и безвъздмезно като модератор в чалга форум, не отваряй дума изобщо. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...