Jump to content



Препоръчани коментари

преди 6 часа , asylum каза:

Или нещо не превеждат като хората. Може да е казала "знам, че най-големите са Глория и Азис", не че не знае и други. Ама нейсе. Все тая. За мен не е кой знае колко престижно да те знаят тия лицемерни плескавици. Дразнещо е написано "изключително красива е и добър човек". Що не коментира гласовите данни? 

Не е казвала такова нещо, гледах репортажа за концерта ѝ у нас по нейната телевизия и нямаше никакви такива изявления, не е и споменавала Азис. Сега в Сърбия всичките им звезди скърбят и говорят за най-голямата им текстопистка, която почина и съответно нямат никакви интервюта, камо ли пък да я питат за стари концерти и с кого се е срещала Драгана в съседна държава. Тая новинка е сътворена от някой приближен, колкото да се поговори за Глория.

Да вземе да пусне нещо ново, а не да се връща 1 месец назад за старо събитие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pacho каза:

Не е казвала такова нещо, гледах репортажа за концерта ѝ у нас по нейната телевизия и нямаше никакви такива изявления, не е и споменавала Азис. Сега в Сърбия всичките им звезди скърбят и говорят за най-голямата им текстопистка, която почина и съответно нямат никакви интервюта, камо ли пък да я питат за стари концерти и с кого се е срещала Драгана в съседна държава. Тая новинка е сътворена от някой приближен, колкото да се поговори за Глория.

Да вземе да пусне нещо ново, а не да се връща 1 месец назад за старо събитие. 

Да, сто про може да пусне някое слайд шоу поне. Да не се стиска. Тя или бълва по 3 песни през 3 месеца, или нищо цяла година! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има интервю с Драгана във вестник "Телеграф", а там работи Елизабет Методиева, те са близки с Глория. Тя не е била с нея във Видин, но Евгени е бил, той е фен на Драгана и знае сръбски, така че може да е попитал нещо Драгана и така да са събрали материал за интервю, а може и по телефона и после да са си го превели.

Драгана специално не се надува, ами наистина много не ги следи нещата, тя и като жури в Пинкове звезде някои песни като "Кило горе" не ги беше чувала. Макар че има телевизия. Преди години, след концерта на Балканика, на който пя, каза, че от България знае Тони Стораро. Азис всички го знаят. Глория също я знаела отпреди това, защото на концерта на Драгана 2013 в НДК веднага я бяха снимали и описали като "най-популарния бугарска фолк звезда".

Колкото за Туцакович - Цеца, като гледам, изобщо не скърби. Ама да я видим сега кой ще ѝ пише текстовете. Жалко за Марина, непоправима загуба. Цяла една епоха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Мда, сега видях.

Да отиде на Новогодишната програма и да пее "Кръговрат", само че Luna се разпокъсаха.

Роксана, каквато е нахална, 100% ще отиде, тя вече има и покана. Ще се натяга здраво.

Глория можеше да е много на почит в Сърбия, ако беше пробвала там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го интервюто. Тя не я споменава, докато интервюиращия не и задава три въпроса за Глория, включително дали би направила дует с нея. Естествено тактично казва, че не би имала против. Но не вярвам са успеят да се напаснат, все пак дуета и с Рени така и не видя бял свят, трябват компромиси. Иначе тази Туцакович им е легенда доколкото знам, половината текстове от 3тия сръбски албум на Рени са нейни и са наистина интересни. Иначе Глория е правила опити за пробив там. И покрай Илюзия и покрай Кръговрат. По-скоро Пайнера е опитвал да я набута, но не са рискували от Сърбия. И с Тони Дачева е пробвал, май беше пращал Йорговани с Найден да се излъчва по Пинк, но пак греда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

Ето го интервюто. Тя не я споменава, докато интервюиращия не и задава три въпроса за Глория, включително дали би направила дует с нея. Естествено тактично казва, че не би имала против. Но не вярвам са успеят да се напаснат, все пак дуета и с Рени така и не видя бял свят, трябват компромиси. Иначе тази Туцакович им е легенда доколкото знам, половината текстове от 3тия сръбски албум на Рени са нейни и са наистина интересни. Иначе Глория е правила опити за пробив там. И покрай Илюзия и покрай Кръговрат. 

Сърбите са с ужасно голямо его. И това, струва ми се, се обостря след войната в Югославия. Пък и те са с претенциите, че са нещо като предводители на нашия фолк. Ама какво да ви кажа, ние сами сме се поставили в тая позиция. Те си имат изградени традиции и принципи. И там го има спора народняци-модерняци, но някак запазват баланса. Докато тука сме си погребали и фолклора, който практически е по-стар от техните изворни песни. Добре беше почнал Пайнера с някакви фолклорни концерти, ама нали някои отпаднаха - например тоя в Пловдив. И всичко това е заради сегашния имидж на чалгата, затова няма и спонсори. Иначе като нищо и ние да си имахме нещо като Звезде гранда, щеше да е супер интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес чух имам нужда от теб. Много е добър албума. Има песни които не слушам и не ми харесват, но като цяло е хубав. По добър е от всичките й последвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Днес чух имам нужда от теб. Много е добър албума. Има песни които не слушам и не ми харесват, но като цяло е хубав. По добър е от всичките й последвали.

Едни от любимите ми песни от албума. Просто тогава още работеше с различни автори и експериментираше. Много обичах да чета обложки за авторите, инструментите.

Затова оня ден ти казах, че вече не ме вълнува музиката. Просто вече на никого не му се правят песни с душа. Тя се опитва, ето в тия фолклорните има душа, но искам да забие нещо фолк от сърце. Без луксозни текстове, без денсове. Преди години я ръчках за повече социални песни и тя ме попита кой ще ги слуша. Но я виждам, че ѝ се пеят - ето, и "Утре ще е по-добре" е страхотна и си плачеше за клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Преди години я ръчках за повече социални песни и тя ме попита кой ще ги слуша. Но я виждам, че ѝ се пеят - ето, и "Утре ще е по-добре" е страхотна и си плачеше за клип.

Явно е доста елементарна. Със сигурност ще има кой да ги слуша. Кой слуша сегашните й "модерни и комерсиални" песни? Не пречи да опита. Няма да е по-малко слушана, отколкото сега. Минимум на същото, ако не на по-добро, положение, ще е. Все й е тая вече, търси си оправдания, не й се работи. Ясно е. Няма лошо, де. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

Явно е доста елементарна. Със сигурност ще има кой да ги слуша. Кой слуша сегашните й "модерни и комерсиални" песни? Не пречи да опита. Няма да е по-малко слушана, отколкото сега. Минимум на същото, ако не на по-добро, положение, ще е. Все й е тая вече, търси си оправдания, не й се работи. Ясно е. Няма лошо, де. 

Не е елементарна, щом е пяла вече такива песни. Значи ги чувства. Но наистина, кой ще ги слуша... Още им се слушат простотии на хората, не отмина ли тая мода вече. Нормално е да се страхува да рискува. И мен ме е яд, защото преди го правеше. Ще видим, времето е пред нас. Всъщност тия фолклорните са си на социални теми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те всички големи са малко или много облъчени, че подобни песни няма да се слушат днес. И Десислава беше разправяла по интервюта, че такива като Бели нощи никой няма да й ги слуша. Не е истина колко са заслепени... Точно това ще им се слуша най-много в дългосрочен план, дори и да не гръмне още в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Те всички големи са малко или много облъчени, че подобни песни няма да се слушат днес. И Десислава беше разправяла по интервюта, че такива като Бели нощи никой няма да й ги слуша. Не е истина колко са заслепени... Точно това ще им се слуша най-много в дългосрочен план, дори и да не гръмне още в началото.

Всичко се върти. Вярвам, че един ден пак ще има глад за по-съдържателни песни, дори да не са точно като онези навремето. Ама все някой трябва да се престраши пръв и песента му да стане хит.  Свикнали са да залагат на сигурното, за да избутат поредната година. Другият проблем, че всички са го закъсали с авторите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, adorable каза:

Всичко се върти. Вярвам, че един ден пак ще има глад за по-съдържателни песни, дори да не са точно като онези навремето. Ама все някой трябва да се престраши пръв и песента му да стане хит.  Свикнали са да залагат на сигурното, за да избутат поредната година. Другият проблем, че всички са го закъсали с авторите. 

То глад вече има, мен ако питаш. Чалгата напоследък не е толкова зле и все още си е доста печеливш жанр, но на едни 90% липсват песните, които не просто са стойностни, ами и с душа. И точно някогашните величия могат да направят нещо по въпроса. Десислава примерно не вижда ли, че най-гледаните й песни от втория Пайнерски период са В твоите очи и Ангелите плачат (И Нека да е тайно, донякъде заради Галин), а не някой от десетките комерси? Или пък Глория все едно не е забелязала, че най-добре приетите й песни от десетилетие насам са Пясъчни кули и Любовта настоява... Просто вече ги е страх да рискуват, като при Глория това брутално се отрази и на облика й на предпочитана от народа звезда. Все си мисля, че ако премине главно на балади и песни със социално послание ще е в доста по-добра позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, adorable каза:

Не е елементарна, щом е пяла вече такива песни. Значи ги чувства. Но наистина, кой ще ги слуша... Още им се слушат простотии на хората, не отмина ли тая мода вече. Нормално е да се страхува да рискува. И мен ме е яд, защото преди го правеше. Ще видим, времето е пред нас. Всъщност тия фолклорните са си на социални теми. 

Щом не ги прави, значи не ги чувства. Чувствала ги е някога. Другото са оправдания. Като им се слушат простотии на хората, да пуска простотии. Тя ни рак, ни риба. Ни социално, ни просташко, ни никакво. Кубче лед се топи... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Щом не ги прави, значи не ги чувства. Чувствала ги е някога. Другото са оправдания. Като им се слушат простотии на хората, да пуска простотии. Тя ни рак, ни риба. Ни социално, ни просташко, ни никакво. Кубче лед се топи... 

Ее, има хубави неща, какво сте го захапали това кубче хах. "Любовта настоява" е бетон, трите народни песни също. Аз харесвам и "Ало, как си", типичен мелодичен фолк, но не я презентира никъде, няма и клип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кубчето от лед дори не е нейно, а го е откраднала от ДС. :D

При Глория даже не е нужно да пуска от най-евтиния тип комерси, за да е интересна с бързи песни. Ето това е жестоко- хем си има чака-рака темперамента, хем не отсъства Глория. Представете си сега нова такава песен с високобюджетен клип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Кубчето от лед дори не е нейно, а го е откраднала от ДС. :D

Каква ирония. Деса трябва да се разтопи, че сега е  същински айсберг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поздрав за @omline и за всички ценители на хубавите балади. Тая песен заедно с "Очи като звезди" и "Вика моята душа" смятам, че е от най-сложните за изпълнение не само в нейния репертоар, ами и в жанра изобщо. Много искам да ги чуя на живо, отдавна не ги е пяла никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На домашния концерт ми направи впечатление странната вътрешна архитектура. Входната врата и стълбите приличат повече на външната страна на къща, отколкото да са отвътре. Изобщо цялото място прилича повече на някакъв хотел/заведение, отколкото дом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

На домашния концерт ми направи впечатление странната вътрешна архитектура. Входната врата и стълбите приличат повече на външната страна на къща, отколкото да са отвътре. Изобщо цялото място прилича повече на някакъв хотел/заведение, отколкото дом.

Аз само забелязах, че зетът пак го нЕмаше. Или вече са го изритали, или Гло наистина изобщо не го понася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Just_Me каза:

Аз само забелязах, че зетът пак го нЕмаше. Или вече са го изритали, или Гло наистина изобщо не го понася.

Гюра го е командировала да чисти и приготви басейна за зимата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...