Jump to content



Препоръчани коментари

преди 8 часа , Illyria каза:

Малко да ви върна във времето, за което мечтаете, с децата, майките, възрастните и колегите.

 

https://www.vbox7.com/play:241eaf9eaa

Все едно друг човек гледам. Тази Глория са я взели извънземните и са сложили на нейно място едно жалко намусено копие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Роско каза:

Много добър попфолк 😍

 

Факт, тези песни й отиват много между другото.

@Andrew Cunanan. в един момент всички трябва да склоним главите и да подгряваме други. На всички се е случвало. Както виждаш Преслава клекна, Галена клекна, Ивана клекна, дори Деси Слава/Камелия го направиха. Никой не е вечно на върха. Винаги има друг последен.  Говоря за турнетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Все едно друг човек гледам. Тази Глория са я взели извънземните и са сложили на нейно място едно жалко намусено копие.

Виж колко добре е изпяла Сбогом Адиос, май само тя е на живо. Иначе и аз сега го погледнах, все едно друг човек. Явно живота наистина я е скършил. Направо се шокирам, виж как малки и големи й скандират името. Аз това никога не го видях като период, но е добре да стои. Сигурно й е тъпо, че сега няма и 1/20 от тази обич. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Виж колко добре е изпяла Сбогом Адиос, май само тя е на живо. Иначе и аз сега го погледнах, все едно друг човек. Явно живота наистина я е скършил. Направо се шокирам, виж как малки и големи й скандират името. Аз това никога не го видях като период, но е добре да стои. Сигурно й е тъпо, че сега няма и 1/20 от тази обич. 

С какво толкова я е скършил? Убиха любовника-мутра. Не виждам някаква трагедия в живота й освен твърдата й кратуна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

С какво толкова я е скършил? Убиха любовника-мутра. Не виждам някаква трагедия в живота й освен твърдата й кратуна.

Тва не е малко, някои хора никога не се отърсват от загубата на любимия човек. Като нищо да е бил мъжа на живота й. Виж около Крепост как се носеше, как се беше вкарала у ред. Това една жена го прави само заради мъж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти може да не виждаш, тя си знае. Сега тук не е мястото за обсъждане на лични неща. Не й бил лесен животът. И както и да е, старае се да си го живее достойно. В скапана държава живеем. Скапана публика. Къса памет. За съжаление или не еуфорията по този жанр отмина, всеки се е отцепил и каквото е взел, взел. Имам чувството, че хората тук са индиферентни към всичко. Не знам от бедност ли идва, или сме си темерути, май времето се промени. Освен това тя страда от всеобщото мнение за жанра. Голямо признание е поне, че макар да забрани фолка в НДК, Боршош й даде на нея да се изяви сама през 2015. А Пайнера е абдикирал от ролята си на продуцент. Глория едва ли страда, че не сме 2000. Има и други радости в живота на един човек от това да се лашка по пътищата. Кофти, че няма и меценати да спонсорират изпълнители като нея. В тая криза абсурд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И извинявам се, при цялото ми уважение към Илийката Загоров, ама като му видя снимките с ракии, салати и костури всяка вечер, ми идва да му извия врата... Симона не я изгледа той. Бал щеше да й прави. Нищо. Сега внучка има. Йок. Питайте я Глория, питайте я. И приказките, че той я е създал, дето е точно обратното. Тя беше една от най-незаслужено наскърбяваните личности от жълтата преса. Как се издържа на това? Въпреки това не е превъртяла... Супер си е, айде стига с вашата придирчивост. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тя страда само от собствените си действия и продукция. От нищо друго що се отнася до хората. 

На теб харесва ли ти продукията, която пускат силните на деня? И кои са те впрочем? Имат ли хитове, които тресат държавата от малки до големи? Като ще сме критични, нека е към всички. Нивото е толкова паднало, че... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

На теб харесва ли ти продукията, която пускат силните на деня? И кои са те впрочем? Имат ли хитове, които тресат държавата от малки до големи? Като ще сме критични, нека е към всички. Нивото е толкова паднало, че... 

Ами в интерес на истината ми харесват. Много харесвам "Момиче от лед", много харесвам "Аномалия", харесвам "Турболенция", харесвам дори "Котка". Галена пусна страхотни проекти, Емрах, Меди...

Именно критични сме към всички. Глория е избълвала 100 песни, които звучат като 1 и при това не толкова добра. Не го казвам за да я изхейтя. Просто 15 години не е направила 1 значим хит, представянията й по концерти се подобриха спорадично, но и там беше дъното, време беше да отлепи. Като клипове е кота нула. Да пуска 1 песен на 3 години, но да е като хората. 

Стига с това, че нивото е паднало. Да, паднало е, но това не оправдава факта, че тя не тотал щета за масовата публика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ами в интерес на истината ми харесват. Много харесвам "Момиче от лед", много харесвам "Аномалия", харесвам "Турболенция", харесвам дори "Котка". Галена пусна страхотни проекти, Емрах, Меди...

Именно критични сме към всички. Глория е избълвала 100 песни, които звучат като 1 и при това не толкова добра. Не го казвам за да я изхейтя. Просто 15 години не е направила 1 значим хит, представянията й по концерти се подобриха спорадично, но и там беше дъното, време беше да отлепи. Като клипове е кота нула. Да пуска 1 песен на 3 години, но да е като хората. 

Стига с това, че нивото е паднало. Да, паднало е, но това не оправдава факта, че тя не тотал щета за масовата публика. 

Ох, "Котка" ти харесва... "Аномалия"... Ок, всички имаме гилти плежъри, ама... Не мога, бе човек, да ги слушам тия, това е неслушаемо. Бяхте пуснали одеве линк към Турне 2005. Ми то там и една Гергана е звезда... Дето сега тия няма как да бъдат. И какви приятни песни имаха... Не е, че ми липсва самото време. Липсва ми просто по-мелодична музика. И който и да направи нещо красиво, било Миро, било Любо (те също не гърмят от гледания, ама пълнят зали), било Филева, било от чалгата, го приветствам. Не знам балада от кога не е имало. Алфите се опитаха с една, ама... Не знам, нещо тия хора... Имаше рап вълна със стрийт текстове. Преди румънски манелета и Оцково какофонии. Сега няма нищо. Поздрав и лека: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Ох, "Котка" ти харесва... "Аномалия"... Ок, всички имаме гилти плежъри, ама... Не мога, бе човек, да ги слушам тия, това е неслушаемо. Бяхте пуснали одеве линк към Турне 2005. Ми то там и една Гергана е звезда... Дето сега тия няма как да бъдат. И какви приятни песни имаха... Не е, че ми липсва самото време. Липсва ми просто по-мелодична музика. И който и да направи нещо красиво, било Миро, било Любо (те също не гърмят от гледания, ама пълнят зали), било Филева, било от чалгата, го приветствам. Не знам балада от кога не е имало. Алфите се опитаха с една, ама... Не знам, нещо тия хора... Имаше рап вълна със стрийт текстове. Преди румънски манелета и Оцково какофонии. Сега няма нищо. Поздрав и лека: 

 

Лека и на теб. Тази специално й е добра песен, много добра, но не е песента. Трябват й яки хитачки от рода на Не сме безгрешни, Проблем, Турболенция. Било то и дуети. Тогава и другите песни като "До последната сълза" и "Утре ще е по - добре" ще се раздвижат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига с това, че нивото е паднало. Да, паднало е, но това не оправдава факта, че тя не тотал щета за масовата публика. 

Колко да е паднало нивото? Това са глупости. И едно време, и сега е имало, има и ще има всякакви песни - това й е якото на чалгата. И преди си имаше песните на Сани, Мая и Магапаса, Петра, но имаше и Гюра, Нелина и сие. 

Какво е примерно пошлото в тая песен на Галена долу? Напълно в стилистиката на Гюра от едно време - гръцко звучене и послание за недостойния мъж. Ми що не прави такива песни поне? Тя си пее едно и също 15 години, поне аранжиментите и клиповете да сменя. 

Като изключим частта за "Мама ми каза",  частите на Анелия са подходящи за Гюра - имала е подобни парчета за влизане в сърцето, тарикати, ненаситна хищница и прочее

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Колко да е паднало нивото? Това са глупости. И едно време, и сега е имало, има и ще има всякакви песни - това й е якото на чалгата. И преди си имаше песните на Сани, Мая и Магапаса, Петра, но имаше и Гюра, Нелина и сие. 

Какво е примерно пошлото в тая песен на Галена долу? Напълно в стилистиката на Гюра от едно време - гръцко звучене и послание за недостойния мъж. Ми що не прави такива песни поне? Тя си пее едно и също 15 години, поне аранжиментите и клиповете да сменя. 

Като изключим частта за "Мама ми каза",  частите на Анелия са подходящи за Гюра - имала е подобни парчета за влизане в сърцето, тарикати, ненаситна хищница и прочее

 

След това мнение, няма какво повече да се добави. Отново в десятката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

След това мнение, няма какво повече да се добави. Отново в десятката. 

Ма да, Галена пошла песен не е имала от Шефката... май. И на Преса песните биха паснали на Глория. И оня траверс Лорена пее "стойностни" песни. Джена също. Просто наЩа се инати и не иска да прави "като другите" и прави като себе си, която й формула е била успешна преди амнайсе години. 

Разбирам поне да правеше някаква класна и неразбираема музика, а то лековати любовни песнички, абсолютни комерси, просто хитовите звучене или изпяване ги няма. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това интервю вероятно е от 2003 г. след концерт в Испания. За първи път я виждам такава, дали е изморена, дали натъжена, не знам, но май е по време на някой лични драми. Горката едвам се държи.

https://www.vbox7.com/play:077a282c

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Illyria каза:

Това интервю вероятно е от 2003 г. след концерт в Испания. За първи път я виждам такава, дали е изморена, дали натъжена, не знам, но май е по време на някой лични драми. Горката едвам се държи.

https://www.vbox7.com/play:077a282c

Може изморена да е била по време на интервюто - изглежда на 53, а дори и сега май е на по-малко. На кадрите от Испания си е екстра. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Illyria каза:

Това интервю вероятно е от 2003 г. след концерт в Испания. За първи път я виждам такава, дали е изморена, дали натъжена, не знам, но май е по време на някой лични драми. Горката едвам се държи.

https://www.vbox7.com/play:077a282c

"Тотален пробив в Испания" 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Ма да, Галена пошла песен не е имала от Шефката... май. И на Преса песните биха паснали на Глория. И оня траверс Лорена пее "стойностни" песни. Джена също. Просто наЩа се инати и не иска да прави "като другите" и прави като себе си, която й формула е била успешна преди амнайсе години. 

Разбирам поне да правеше някаква класна и неразбираема музика, а то лековати любовни песнички, абсолютни комерси, просто хитовите звучене или изпяване ги няма. 

И преди съм го казвал - това, че Глория не прави просташки песни, не значи, че самите песни са добри. Кое от нещата, които е правила в последните 15 години е запомнящо се, запеваемо, грабващо? За Пясъчни кули се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От толкова коментиране на Глория, я сънувах. Прибираше се от концерт, незнайно защо у нас, където я чакахме с още някого (предполагам, Уинда!), за да пием кафе и обсъждаме по нощите! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

И преди съм го казвал - това, че Глория не прави просташки песни, не значи, че самите песни са добри. Кое от нещата, които е правила в последните 15 години е запомнящо се, запеваемо, грабващо? За Пясъчни кули се сещам.

Кръговрат, Ако те няма, Можеш ли да ме обичаш, Ненаситна, Имам нужда от теб,  Изсвирете нещо ударно, ремикса на Скъпи, купи ми нещо, който много добре е ъпдейтнал песента - с всяка от тези може да предизвика страхотна реакция в публиката и то без да е клякала на нагона й.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Кръговрат, Ако те няма, Можеш ли да ме обичаш, Ненаситна, Имам нужда от теб,  Изсвирете нещо ударно, ремикса на Скъпи, купи ми нещо, който много добре е ъпдейтнал песента - с всяка от тези може да предизвика страхотна реакция в публиката и то без да е клякала на нагона й.

Само Циганите са от последните 15 години май. Ремиксът е на още по-стара песен, но буначката никъде не го представи и не направи нищо, за да го наложи. А имаше потенциал. Може би и все още има. Вместо да спи летен сън, да му пусне нещо като клип - казвам нещо, защото тя истински клипове май не е правила от 2-3 години. Но да го отчете там. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , adorable каза:

Ти може да не виждаш, тя си знае. Сега тук не е мястото за обсъждане на лични неща. Не й бил лесен животът. 

Чий живот е лесен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Чий живот е лесен?

Ако ние се държим като бурсуци с клиентите си, ще бъдем отхвърлени от сферата за нула време. Защо да толерираме Гюра тогава, която е там, за да ни радва и забавлява?

Гледам дискографията й. Срамно е, че в последния й албум най-познатата песен е дует със Симона. 

От предишния албум хитът е Пясъчни кули. Немалък, но и неголям. Още тогава е трябвало да й светне лампата какво да прави занапред. Безсъние ми е любимата песен от този албум, не е лошо да прави и такива песни, но не да залага особено на тях. 

Имам нужда от теб е излязъл преди точно 10 години, а мислех, че е на 13-15. Последният й що годе хитов албум - Ненаситна, Почти непознати и средни хитове като Целувай още, Женското сърце. Пак не е достатъчно силно за Примата!

В Благодаря имаше някои хитове, но провали най-потенциалния такъв

До Крепост е в постоянна градация, оттам насетне знаем. Няма лошо, но поне да се признава. А може доста повече от това, което показва сега. Или всъщност не може (вече). 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...