Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час , adorable каза:

Я ходи си слушай Десислава.

Т.е една от няколкото певици, които в дългосрочен план победиха Глория в борбата коя ще се запази най-добре във времето и това няма как да се отрече? С удоволствие ще отида да я слушам, но малко по-късно, защото в случая сме се заели да обсъдим Глория и всичко друго, което някои от феновете й сте готови да подцените, за да не изглежда положението й чак толкова зле. 

Не е истина, че въобще се мъчим да правим такова сравнение между нея и Лили и други легенди-гиганти. Лили след почти 60 години кариера прави турнета, пълни зали, в София даже по няколко пъти наведнъж, издава и продава редовно албуми. Песни като Севдана ти ги подценяваш, но други млади хора ги слушаме и харесваме. Райна с над 60 години кариера все още е сред най-признатите оперни имена в международен мащаб и за поредна година й е поверен майсторски клас в университета. А Глория едва след 15 години кариера вече нямаше големи хитове и не беше приемана с тежест, а концертите й в последвалото десетилетие с изключение на един не са се и доближавали до това да бъдат наречени големи. Но понеже и другите, видиш ли, отвреме-навреме не били толкова вървежни- същият случай е, да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Т.е една от няколкото певици, които в дългосрочен план победиха Глория в борбата коя ще се запази най-добре във времето и това няма как да се отрече? С удоволствие ще отида да я слушам, но малко по-късно, защото в случая сме се заели да обсъдим Глория и всичко друго, което някои от феновете й сте готови да подцените, за да не изглежда положението й чак толкова зле. 

Не е истина, че въобще се мъчим да правим такова сравнение между нея и Лили и други легенди-гиганти. Лили след почти 60 години кариера прави турнета, пълни зали, в София даже по няколко пъти наведнъж, издава и продава редовно албуми. Райна с над 60 години кариера все още е сред най-признатите оперни имена в международен мащаб и за поредна година й е поверен майсторски клас в университета. А Глория едва след 15 години кариера вече нямаше големи хитове и не беше приемана с тежест, а концетите й в последвалото десетилетие с изключение на един не са се и доближавали до това да бъдат наречени големи. Но понеже и другите, видиш ли, отвреме-навреме не били толкова вървежни- същият случай е, да.

Добре. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 6 минути, DarkChild каза:

 Ех, това феноветена Гюра сте много палави.

Мо'е сме палави ама боравим със скрийншота по-бързо от вас... :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Т.е една от няколкото певици, които в дългосрочен план победиха Глория в борбата коя ще се запази най-добре във времето и това няма как да се отрече? С удоволствие ще отида да я слушам, но малко по-късно, защото в случая сме се заели да обсъдим Глория и всичко друго, което някои от феновете й сте готови да подцените, за да не изглежда положението й чак толкова зле. 

Не е истина, че въобще се мъчим да правим такова сравнение между нея и Лили и други легенди-гиганти. Лили след почти 60 години кариера прави турнета, пълни зали, в София даже по няколко пъти наведнъж, издава и продава редовно албуми. Райна с над 60 години кариера все още е сред най-признатите оперни имена в международен мащаб и за поредна година й е поверен майсторски клас в университета. А Глория едва след 15 години кариера вече нямаше големи хитове и не беше приемана с тежест, а концетите й в последвалото десетилетие с изключение на един не са се и доближавали до това да бъдат наречени големи. Но понеже и другите, видиш ли, отвреме-навреме не били толкова вървежни- същият случай е, да.

Няма нужда да се обясняваш толкова. Пусни му приемите на "До тук" и "В твоите очи" и "Ако счупят нота" от Армеец. И двете пяха там. Едната беше на върха по прием, другата се беше бетонирала като абсолютното дъно отново по същото. Тва е - 10к човека са си казали думата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Няма нужда да се обясняваш толкова. Пусни му приемите на "До тук" и "В твоите очи" и "Ако счупят нота" от Армеец. И двете пяха там. Едната беше на върха по прием, другата се беше бетонирала като абсолютното дъно отново по същото. Тва е - 10к човека са си казали думата. 

Да, бе, хубаво - вие печелите в спора. Айде лек ден. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

 

Няма смисъл да се карате за некви чалгаджийки и  то от най - безличните. 

Мен чак ми стана неудобно и кринджнах като Симона каза Глория тук и никой не я аплодира за нея не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма смисъл да се карате за некви чалгаджийки и  то от най - безличните. 

Мен чак ми стана неудобно и кринджнах като Симона каза Глория тук и никой не я аплодира за нея не знам.

Аз не се карам. Феновете ѝ са изключително ЛГБТ. Няма лошо в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Няма нужда да се обясняваш толкова. Пусни му приемите на "До тук" и "В твоите очи" и "Ако счупят нота" от Армеец. И двете пяха там. Едната беше на върха по прием, другата се беше бетонирала като абсолютното дъно отново по същото. Тва е - 10к човека са си казали думата. 

От някои фенове, проповядващи глорианство, глоризъм, нищо не се приема. На Глория дори и ретро хитовете й, с дребни изключения, нямат приеми като някакъв ужасен и срамен сезонен комерс Да вдигнем шум. :helpsmilie:И преди време в същата тази тема се бях обосновал надълго и нашироко защо според мен се е докарала до подобно ниво. Жалкото е, че понякога намираме приказка с някои от тези фенове и си личи, че и те не искат да я оправдават. А в следващия момент говорят, че през демокрацията Лили Иванова била комерс звезда, все едно преди това 30 години е била никоя и й се е наложило да опре до чалга и до Плейбой, за да е нещо повече от днешната Глория. Все едно пък самата Гло много се задържа с баш чалга и разголени фотосесии.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Аз не се карам. Феновете ѝ са изключително ЛГБТ. Няма лошо в това.

Кои фенове? Тия с Глориянството отдавна ги няма и търчат по други изпълнители... Разграничавайте хората малко и без обобщения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

От някои фенове, проповядващи глорианство, глоризъм, нищо не се приема. На Глория дори и ретро хитовете й, с дребни изключения, нямат приеми като някакъв ужасен и срамен сезонен комерс Да вдигнем шум. :helpsmilie:И преди време в същата тази тема се бях обосновал надълго и нашироко защо според мен се е докарала до подобно ниво. Жалкото е, че понякога намираме приказка с някои от тези фенове и си личи, че и те не искат да я оправдават. А в следващия момент говорят, че през демокрацията Лили Иванова била комерс звезда, все едно преди това 30 години е била никоя и й се е наложило да опре до чалга и до Плейбой, за да е нещо повече от днешната Глория. Все едно пък самата Гло много се задържа с баш чалга и разголени фотосесии.😆

Ти нямаше ли да ходиш на Десислава? Така извърташ думите на човек, че просто няма защо да ти се отговаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Ти нямаше ли да ходиш на Десислава? Така извърташ думите на човек, че просто няма защо да ти се отговаря.

Остави Деси Слава, сега дискутираме Глория. И те питам за мнение - на видеото горе със Симона, като Симона викна Глорияяяяяяя реагира ли залата? Какво показаха хората с реакцията си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Кои фенове? Тия с Глориянството отдавна ги няма и търчат по други изпълнители... Разграничавайте хората малко и без обобщения.

Ти пък все едно не виждаш, че точно този, дето си цитирал, си свърши работата пред всички и сега маже.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Остави Деси Слава, сега дискутираме Глория. И те питам за мнение - на видеото горе със Симона, като Симона викна Глорияяяяяяя реагира ли залата? Какво показаха хората с реакцията си?

Бях на този концерт. Глория го откри. Песента е страхотна. Да, никой не реагира. По-късно излезе Фики и залата пощуря. Не ми стана приятно, както и на още няколко пъти след това в рамките на същия концерт, като скачаха на Роксана, Теди А. и т.н.  По едно време Пламен се обърна към мен и ми каза: "Аз ти казах, като те приеха във Виена, че трябваше да се махнеш от тая държава, ама ти...". И беше прав.

Не намирам хората за нормални, но тази публиката не са хората, с които аз се асоциирам, нито тези, които по-късно видях в Арена Армеец. Ако ти се асоциираш с тези хора, ок. Просто не се чудете защо вече няма концерти и награди и защо залите бяха празни. Не се чудете. Не е заради Глория. И ти казах, признавам ви победата в тоя спор... Живи и здрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Остави Деси Слава, сега дискутираме Глория. И те питам за мнение - на видеото горе със Симона, като Симона викна Глорияяяяяяя реагира ли залата? Какво показаха хората с реакцията си?

Показаха ѝ пътя към пенсионното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, също толкова тъпо ми е ставало и за изпълнители като Нелина и Райна, когато пееха в Арена страхотни песни като "От щастието най боли" и "Написано с любов" и никой не ги аплодира. Нещо генерално в чипа на фолк фенчетата не е у ред, но като погледнеш присъстващите в залата, си обясняваш защо е така и защо залата е полупълна.. после се питаш какво ти правиш там. Шансове се дават до време.

Затова сега са там, където трябва да са - в нищото. Съжалявам, ма нема да ида да слушам "Токсичен" и да гледам лиготиите на Десислава в някоя дискотека, дето навънка да я причакват Весо фена и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Бях на този концерт. Глория го откри. Песента е страхотна. Да, никой не реагира. По-късно излезе Фики и залата пощуря. Не ми стана приятно, както и на още няколко пъти след това в рамките на същия концерт, като скачаха на Роксана, Теди А. и т.н.  По едно време Пламен се обърна към мен и ми каза: "Аз ти казах, като те приеха във Виена, че трябваше да се махнеш от тая държава, ама ти...". И беше прав.

Не намирам хората за нормални, но тази публиката не са хората, с които аз се асоциирам, нито тези, които по-късно видях в Арена Армеец. Ако ти се асоциираш с тези хора, ок. Просто не се чудете защо вече няма концерти и награди и защо залите бяха празни. Не се чудете. Не е заради Глория. И ти казах, признавам ви победата в тоя спор... Живи и здрави.

 

преди 3 минути, DarkChild каза:

Показаха ѝ пътя към пенсионното.

@adorable никой не гледа победата. Няма какво да се спечели. Дискутираме просто и @DarkChild ти го каза. Добре, там хората са лошите, не са оценили песента. Като сме почнали интервюто, нека вървим алгоритмично. Защо тук никой не реагира:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Ти нямаше ли да ходиш на Десислава? Така извърташ думите на човек, че просто няма защо да ти се отговаря.

Както казах-ще отида, но по-късно, защото сега обсъждаме Глория. За която всъщност ми дреме, и то доста.

Посочи ми кое съм извъртял? Ти посочи 'разкрепостеността' на Лили Иванова като причина да се е спасила от забвението, в което е Глория. И да съм го описал по други начини, същината е същата- някои не искате да приемете как мега титан като Глория сама се докара до тук, затова захапвате други по-успешни певици от различни жанрове, за да има някакво друго оправдание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

 

@adorable никой не гледа победата. Няма какво да се спечели. Дискутираме просто и @DarkChild ти го каза. Добре, там хората са лошите, не са оценили песента. Като сме почнали интервюто, нека вървим алгоритмично. Защо тук никой не реагира:

 

И аз мога да ти дам клипчета, където пее на живо и размазва, пълни дискотеки и зали, хората се кефят... и какво ще постигна? Всеки има силни и слаби участия, дай сега да търсим и на другите и по 1-2 участия да обобщим цялата картина. Не се излиза на глава с вас. Аз Глория когато съм я критикувал, беше ехеее. И какво? Не знам какво е казал Даркчайлд, освен че феновете са швестерки - това е поантата на целия разговор. Може да не те познава някой, да не знае какъв си, кой си, как изглеждаш, какво работиш, какво си завършил, с какво си се борил, но влиза тука и категоризира. При положение че аз точно от такива фенове и въобще хора се опитвам да се разгранича толкова време, да ми се сере на целия труд. Мерси.

Просто понякога не сте прави и това е. Казах ти - признавам ви надмощието, ако това ще ви направи малко по-радостни хора днес. Нямам вашите аргументи, нямам вашия капацитет и обективност и се отказвам. Толкоз. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То голяма гордост, че Десислава била победила Глория и в момента била по-актуална с кошмарна продукция, кючеци, глас, който вече почти го няма и участия пародия. Хич и при нея не са розови нещата колкото и да я издигате тук. Ако не е Сашка да и намира участия я видяхме, че в месеца я има 3, я не. 
По- добре “залязла” като Глория отколкото такава карикатура. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

 

Знаеш ли кое е смешното - че тук фенчетата Пресови говореха долу горе същите неща, когато "Шефката" беше хит - пошла била, циганска била, не се ценяло хубавото, Галена се лепяла и последния да затвори вратата.

Днес се почувстваха силни понеже сме двама срещу четирима и излиза, че да си в крак с новото време трябва да си... нещо което много прилича на Галена. :D Ка'й честно, не ти ли се дояждат пуканки?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз никъде не коментирам и не намесвам в коментарите си спора за сексуалните набези на никого. Не ме вълнуват, аз дискутирам Глория. И гледам да се придържам към темата. Хората ми изглеждат нормални:

Тук копче не може да й се каже:

Получи ли прием - да, получи ли бис - да. Добра ли беше - да. В топа ли беше - да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

По- добре “залязла” като Глория отколкото такава карикатура. 

Ти пък и ти... :D  с малко по-сложни думи го обясни, дай малко клипчета, толкоз кратко и ясно надали ще се разбере.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз никъде не коментирам и не намесвам в коментарите си спора за сексуалните набези на никого. Не ме вълнуват, аз дискутирам Глория.

То и аз, но един загорял ми се закани със сексуално насилие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Знаеш ли кое е смешното - че тук фенчетата Пресови говореха долу горе същите неща, когато "Шефката" беше хит - пошла била, циганска била, не се ценяло хубавото, Галена се лепяла и последния да затвори вратата.

Днес се почувстваха силни понеже сме двама срещу четирима и излиза, че да си в крак с новото време трябва да си... нещо което много прилича на Галена. :D Ка'й честно, не ти ли се дояждат пуканки?

Честно казано, прави са... дотолкова, че на представянето на книгата на Глория наистина видях доста странни хора. Няма да ги наричам по определен начин. Да, стана ми неудобно от присъствието им. Не се вписвах някак в тая среда, но какво да направи Глория - да ги изгони ли? Какво лошо правят? Има също толкова хора, които не са странни, а си бачкат, имат си семейства - няма да ги видите напред-назад, а я слушат, купуват си нейни албуми. Така че... всичко е до човек. Тя има нужда от неутрални хора, които да не са феновете на прическата, косата, грима толкова, колкото на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...