Jump to content



Препоръчани коментари

Много е смешна Глория и е облечена като за цирка. Феновете й няма да ги коментирам, всичките са миски, направо ми се досра докато ги гледам. Отделно и другите гранд дами са там, а Драго е повече от смешен. Сега сипе комплементи и се превзема старата мома, а едно време като беше с Ивана и правеха дуети, така я насра за да се мазни на дебелата, че тва сигурно ще й остане белег до смъртния миг. Направо аз на нейно място, тоя нямаше да го погледна, какво остава в книгата и на промоцията да го каня. Всичко изклежда като гротеска. Превзето, евтино и фалшиво - каквато певицата, такива и феновете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.01.2020 г. от 16:33, WindWalkerMonk каза:

Много е смешна Глория и е облечена като за цирка. Феновете й няма да ги коментирам, всичките са миски, направо ми се досра докато ги гледам. Отделно и другите гранд дами са там, а Драго е повече от смешен. Сега сипе комплементи и се превзема старата мома, а едно време като беше с Ивана и правеха дуети, така я насра за да се мазни на дебелата, че тва сигурно ще й остане белег до смъртния миг. Направо аз на нейно място, тоя нямаше да го погледна, какво остава в книгата и на промоцията да го каня. Всичко изклежда като гротеска. Превзето, евтино и фалшиво - каквато певицата, такива и феновете. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дълго време твърдяха, че "Дар от бога" била кавър на един хит на Драгана, макар че нямаха почти нищо общо. Но мисля, че открих извора съвсем случайно:

0:50

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Брей, гледанията при Глория дръпнали ... ето някои клипове.

18 млн. 

5 млн.

 

 2 млн. 

 1 млн. 

1.5 млн

 

1 млн. 

 

Кефи ме, че Ако счупят всяка нота е с над 2,5 млн. гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ти да видиш, Мина Костич какво си написала на "композитор"  за това кавърче.

Music: Živorad Jovanović lyrics: Ljilja Jorgovanović, Marina Tucaković Arr: Lucky sound

 

И на кавъра си на "Илюзия" същото написали. Къде е продуцентът да защити певицата и композиторите си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.03.2020 г. от 19:23, pacho каза:

Ти да видиш, Мина Костич какво си написала на "композитор"  за това кавърче.

Music: Živorad Jovanović lyrics: Ljilja Jorgovanović, Marina Tucaković Arr: Lucky sound

 

И на кавъра си на "Илюзия" същото написали. Къде е продуцентът да защити певицата и композиторите си?

Тази песен и е много яка на Глория. На тая също, жалко че нашата нямаше акъл да си я наложи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Роско каза:

 

Супер, че припомня толкова стари песни, особено "Исусе" ми е толкова любима.

Много ще се радвам, ако и тя направи един онлайн концерт.

Толкова красиви песни има, особено от 90-те, които са неизвестни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.04.2020 г. от 2:27, boy_07 каза:

Имам чувството, че Симона рано си гори патроните с тези ковъри

Какви патрони? Тя няма да има никаква кариера. То кой има извън чалгата, та камо ли тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

По случайност на съдбата се наложи да прочета за криминалния свят на Цеца в уикипедия и не можах да не помисля за сюжета на "Крепост" на Глория. Дали не се е вдъхновила от живота на любимката си, Цеца, за този клип?

https://en.wikipedia.org/wiki/Ceca_(singer)#Legal_issues 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

Цитат

 

Венета Райкова обиди Глория

Тв водещата Венета Райкова намекна, че последната й книга „Милионерката“ е пророческа, а лирическите героини в историята имат сходства с две поп-фолк певици.

По всяка вероятност става въпрос за Глория, която наскоро отмени годежа си, както и за Андреа, която разкри за изневерите на дългогодишната си половинка Кубрат Пулев-Кобрата.

„Случайност? Фолк певица днес върнала годежен пръстен и пак няма да се жени. И точно за такава фолк певица пише в "Милионерката" - меркантилна, на възраст 40+, все чакаща годежен пръстен от връзките си с много богати мъже и все оставаща сама... Случайна прилика от книгата с действителността? Книгата ми излезе на 6 февруари и има случайна прилика с живота на две фолк певици... Ще я нарека пророческата книга, а аз съм си един пророк или просто познавам живота на измислените герои в художествената измислица“, написа в социалните мрежи Райкова.

 

 

Тая стигна дъното и даже отскочи! Няма такава жалкарка, неосъшествена професионално, незадоволена физически. Пълна злобарка. Остана без пари, книгата ѝ не се продава и айде реклама на гърба на успелите. И точно тази, дето е уволнена и след развод ще сочи хората с пръст....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 23.05.2020 г. от 19:40, pacho каза:

 

 

Тая стигна дъното и даже отскочи! Няма такава жалкарка, неосъшествена професионално, незадоволена физически. Пълна злобарка. Остана без пари, книгата ѝ не се продава и айде реклама на гърба на успелите. И точно тази, дето е уволнена и след развод ще сочи хората с пръст....

Ми не е заложила правилно. Глория в момента е толкова дъно, че дори повече от Венета. Няма успехи, няма хитове, не буди интерес. Песните й правят по - малко гледания от новобранците. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Значи няма да има клипове на нито една песен вече от албума?

Нова песен ли е снимала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Роско каза:

Нова песен ли е снимала?

Или ТВ версия? Дано избухне с нещо силно, че вместо да си използва минималния интерес от албума и книгата тя пак заспа зимен сън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият Пайнер е дъно след короната, ти говориш за Глория.

Кой пусна свястна песен в тоя период освен Галена??? Стига си плюл безпочвено. Сигурно албумът ѝ отново е най-купуваният за първото тримесечие. Книгата ѝ предварително беше изкупена. За фолк певица с 25 години стаж и то в БГ, дето всеки е мразен, си е ок. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Не или не знам, попитах просто, защото минаха 6 месеца от излизането на албума.

Би било яко да снима "Скъпи купи ми нещо".

Аз бих се изкефил, харесва ми новата версия :) :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ме е яд на Глорчето, че просто не е за коментиране. Напълно си заслужава купчето лед, пясъчните кули и сие, което й се случва. То бива толкова мързел, толкова инат, а можеше да е нещо като Цеца с малко повече ловкост откъм ПР и малко по-големи стремежи и амбиции, един набор са, да се засрами.. Жалко, да си седи вкъщи в Симеоново и да си пече чушки на чушкопека, разочарование. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...