Jump to content



Препоръчани коментари

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Няма акъл да ги направи тези неща

Не трябва само акъл, Ами и желание . Реших да се опитам да си направя проверка да видя дали наистина  й се занимава и тъй като имам възможност да я поканя в едно телевизионно предаване се обадих на телефоните, които са за връзка с нея и и за медиите. Помолих и изисках от някакъв човек , който ми се обади да я поканим в едно предаване, където ще си говори за книгата, за новия албум, за новите песни , за кариерата , за всичко което тя иска като ще и се отдели специално внимание и време и всичко което тя изисква от нас. Аз все още нямам отговор от нея.  Когато отново се обадих на този човек, той ми каза , че е бил изпратил информация и тя щяла да реши кога да ми се обади. Много уважавам всичко което тя е направила и всичките песни, които е изпяла, но не може да се отрече че тя не разбира много много от маркетинг и реклама. Има толкова много нови неща около нея, които ако ги завърти и демонстрира ще бъде много добре за нея за кариерата и отново да се възроди, но според мен тя не иска. Действа по стария начин , който действаше през 96-та година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа и залязла си е. От 100 години е в 9та глуха, много често на абсолютното дъно по прием. Коя голяма звезда сте виждали да е толко зле във всяко отношение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Тъпа и залязла си е. От 100 години е в 9та глуха, много често на абсолютното дъно по прием. Коя голяма звезда сте виждали да е толко зле във всяко отношение. 

Усещам, че от няколко дена имаш остра нужда да бъдеш забелязан и чакаш с нетърпение някой да влезе в спор с теб на тема Глория, ама все те подминава пустият му форумен късмет. Та ето най-после някой ти обръща внимание, затова кажи си репертоара и ни остави после ние да преценим на коя стойност от тъпомера отговаряш.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Усещам, че от няколко дена имаш остра нужда да бъдеш забелязан и чакаш с нетърпение някой да влезе в спор с теб на тема Глория, ама все те подминава форумния късмет. Та ето най-после някой ти обръща внимание, затова кажи си репертоара и ни остави после ние да преценим на коя стойност от тъпомера отговаряш.

Не напротив, нямам нужда някой да ме забележи. Дори и само мое мнение да беше това ( а то е на 90% от форума) си остава истината, че тя е невменяем нафталин. Тъпометър би било да я величая, че е се е дръпнала, че е над нещата. Аз казвам нещата каквито са:

1. Албума й няма нито 1 хит
2. Албума й няма никаква концепция
3. Песните са абсолютно еднакви

Истината е, че сере албуми на кило и никой не помни нищо за тях след 1 месец. Репертоара ми е, че Глория няма нито 1 хит който да е масово разпознаваем (освен Не сме безгрешни). Другата част е, че беше абсолютно най - зле приетия изпълнител на пред последния голям концерт:

Може да попиташ който и да е присъстващ там. Изглеждаше жалко и ИЗГЛЕЖДА ЖАЛКО. Всеки новобранец получава повече внимание на проектите си от нея. Има 10 (условни) години на върха и скоро 20 в падание. Ако това е успешна кариера за книга евала. 

И за финал нека се запитаме, защо Камелия, Деси Слава, Ивана имат песни за всяка аудитория, за всяка публика, а Глория не ? Колко участия имат Камелия/Деса и колко Глория ?

Ако за теб това да не харесваш невменяеми хора, които не само не разбират какво ги питат, но отговарят с "На майка ти" или "Казах няма да говоря за това" е признак на тъпота, тогава нека го счупя тъпометъра. Да, нямам търпение да я соля, защото е едно нищо. За последните 15 години единствено последния й концерт е голям плюс. Всичко друго е посредствено, претупано, абсолютно клиширано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те кефи и си си намерил причини - чудесно.  Ще ти пиша нещо по-подробно в идните 2-3 дни, защото гледам си отпуснал душата, а аз не разполагам с твоето свободно време нито днес, нито утре.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, payner_tv каза:

Скъпи купи мк нещо е с Устата 🤭

Гло скандализира! Устата ли е новият й? :surprise:

Глоринда може да е всякаква, но за разлика от повечето натирени топ имена, видя голяма сцена тази година. :D Има ли някъде клип от изпълнението й на концерта "Златните гласове на България"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, payner_tv каза:

Нямам албума, просто видях обложката.

Мерси за бързи отговор :)

Ще чакам някой да го качи. За съжаление съм в чужбина и няма вариант да го взема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Не те кефи и си си намерил причини - чудесно.  Ще ти пиша нещо по-подробно в идните 2-3 дни, защото гледам си отпуснал душата, а аз не разполагам с твоето свободно време нито днес, нито утре.

Няма нужда. Зает си и не е нужно да се хабиш. А и едва ли ще чуя нещо дето не знам. 

@Mira21 аз мога да го купя от лукойл и да го кача днес. Даже май имам право на подарък ако го имат за над 200 лева гориво. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-интересно ми е интересно да чуя ремикса на “Скъпи, купи ми нещо”. Някой, който си го е взел да каже дали са го отпечатали с пунктуационните грешки. 😀

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

По-интересно ми е интересно да чуя ремикса на “Скъпи, купи ми нещо”. Някой, който си го е взел да каже дали са го отпечатали с пунктуационните грешки. 😀

Загоров сигурно място не може да си намери в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, даже тя му се беше обидила - че пред нея се правил на фен, а иначе записал това в песента, при Иван и Андрей го беше казала. Сега пък дует. Колко други песни можеше да възроди... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Амброжка. каза:

По-интересно ми е интересно да чуя ремикса на “Скъпи, купи ми нещо”. Някой, който си го е взел да каже дали са го отпечатали с пунктуационните грешки. 😀

С грешките си е. Резил. Ще си го купя после, ама... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.12.2019 г. от 22:43, omline каза:

И пак сме с лошия поглед напред. Няма да й разбера филма на тази жена - кръсти си ти албума  "Любовта настоява" и сложи най-злобния си поглед на обложката.

 

image.png.5da70abd52df2e23b46b14e460683bae.png

Само на мен ли ми бие на кривоочка? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...