Jump to content



Препоръчани коментари

Прочетох и аз книгата. Ако някой очаква нещо скандално няма да го намери.  За тези които се интересуват дали има нещо за Георги Илиев ще кажа. ..

Има да , два реда в които отрича някога да е имала нещо с него. Като цяло слабо четиво. Две три истории от Русе.  Малко по разтеглена биография от тази в Wikipedia и малко разкази от мама баба , озвучителя и и т н....Като цяло скучно четиво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Роско каза:

"Скъпи купи ми нещо" , ще има видеоклип. :)

И евентуално концерт през 2020.

Ееее, супер - мислех си, че ще зареже този потенциален хит без реализация. Радвам се също, че няма да си развали традицията за концерт на всеки 5 години. Браво на Глото!:1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо от трите си нови песни избра заедно с албума да представи най-слабата от тях. За "Скъпи..." мисля че сме на едно мнение всички. Сега слушам пак тази "Очите не лъжат"  - еми суперска е и тя.  

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ходим ли на концерт на бабче тази година ? И къде ще бъде, понеже в НДК май няма шанс, там е обещано чалга да не стъпи повече, в това число и бабче. Универсиада е вариант, не носи престижа на зала 1, но е алтернатива. Само да вметна, че тия комунета от НДК ме дразнят. Залата има наем и ходят хора нали ? Ако жената си плати и покрива критериите, а тя ги - изпълнител е, популярен с традиции, няма право да й се отказва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще ходим ли на концерт на бабче тази година ? И къде ще бъде, понеже в НДК май няма шанс, там е обещано чалга да не стъпи повече, в това число и бабче. Универсиада е вариант, не носи престижа на зала 1, но е алтернатива. Само да вметна, че тия комунета от НДК ме дразнят. Залата има наем и ходят хора нали ? Ако жената си плати и покрива критериите, а тя ги - изпълнител е, популярен с традиции, няма право да й се отказва. 

Те май я пуснаха преди 5 години, когато вече бяха забранили на Пайнер? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Те май я пуснаха преди 5 години, когато вече бяха забранили на Пайнер? 

Не, след това беше. Вече няма да я пускат, поне така разбрах. Но баба има връзки, може и да прокопса, но мисля че може и да не. Вече се случи да й отказват защото е чалга дива. Ние с теб ще идем да я подкрепим дъртата нали, все пак си е чалгурана. И е единствената, която прави концерти. Аз ще пуша често на песните й, щото повечето ми са тъпи, но пак. Подкрепата си е подкрепа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, след това беше. Вече няма да я пускат, поне така разбрах. Но баба има връзки, може и да прокопса, но мисля че може и да не. Вече се случи да й отказват защото е чалга дива. Ние с теб ще идем да я подкрепим дъртата нали, все пак си е чалгурана. И е единствената, която прави концерти. Аз ще пуша често на песните й, щото повечето ми са тъпи, но пак. Подкрепата си е подкрепа. 

Заради теб ще ида, много ясно! Може отвън да си пускаме Намери си майстора и Мръсни танци, докато пушиш. Пак е уважение, за нея сме отишли. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Заради теб ще ида, много ясно! Може отвън да си пускаме Намери си майстора и Мръсни танци, докато пушиш. Пак е уважение, за нея сме отишли. 

Е да се надяваме да ги изпее. И Влюбена в живота. Пак ще има какво да се види, всъщност последния концерт на Глория е един от най - добрите български концерти евър. В правилна посока върви. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Е да се надяваме да ги изпее. И Влюбена в живота. Пак ще има какво да се види, всъщност последния концерт на Глория е един от най - добрите български концерти евър. В правилна посока върви. 

Да, умее ги концертите, но пак разваля купона с някоя тъпа песен а ла Кралица! Може да въртим гюбеци и на Дар от бога, Златна клетка! Аз се раздавам и на Дива нощ! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Да, умее ги концертите, но пак разваля купона с някоя тъпа песен а ла Кралица! Може да въртим гюбеци и на Дар от бога, Златна клетка! Аз се раздавам и на Дива нощ! 

E тоя микс и беше много як и тази песен също. Жалко, че никой не я знае. Щеше да цепи мрака с нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

E тоя микс и беше много як и тази песен също. Жалко, че никой не я знае. Щеше да цепи мрака с нея. 

Ей, да, любимата ми е!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.01.2020 г. от 14:40, WindWalkerMonk каза:

Ще ходим ли на концерт на бабче тази година ? И къде ще бъде, понеже в НДК май няма шанс, там е обещано чалга да не стъпи повече, в това число и бабче. Универсиада е вариант, не носи престижа на зала 1, но е алтернатива. Само да вметна, че тия комунета от НДК ме дразнят. Залата има наем и ходят хора нали ? Ако жената си плати и покрива критериите, а тя ги - изпълнител е, популярен с традиции, няма право да й се отказва. 

Ако има концерт, не виждам защо да не бъде пак в НДК, при положение че този 2015 г. го направи точно когато Боршош встъпи в длъжност, и тогава той каза, че за нея може, но за другите не, след това реално забраниха сборните концерти там и през 2016 г. ги прокудиха към Арена и Пловдив. Сами си го направиха, Глория пък си е извоювала своето и още по-добре ще направи, ако с времето се разграничи още повече, те така или иначе към момента Пайнер са просто и само издатели. Дано е доволна от договора и да няма задължаващи клаузи. Другите, щом искат да са в месомелачката, нека са - само че не знам как ще оцелеят, с времето умората смазва. Глория има шанс да тръгне по стъпките на изпълнители като Лили и Веско чисто като концерти, въпреки че трудно се намират спонсори. През останалото време не е зависима за пари, че да се принуждава за бройка участия тук и там, в пиано бар също е супер за слушане - препоръчвам ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Ако има концерт, не виждам защо да не бъде пак в НДК, при положение че този 2015 г. го направи точно когато Боршош встъпи в длъжност, и тогава той каза, че за нея може, но за другите не

Така ли ? Значи на друга е отказано, трябва да видя коя е имала желание, но са казали НЕ. Аз мислех, че е Глория :Д Не че е голяма драма де, има й други зали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Така ли ? Значи на друга е отказано, трябва да видя коя е имала желание, но са казали НЕ. Аз мислех, че е Глория :Д Не че е голяма драма де, има й други зали. 

Няма друга, защото другите не правят самостоятелни концерти, както знаеш - отказаха на Пайнер като цяло сборките да се провеждат там, и с право, в последните години репертоарът по тия концерти е покъртителен, аз тотално спрях да ги слушам, последно съм чул и харесал песента на Десислава - ако говорим за други изпълнители.

На Глория ѝ е отказано веднъж от някакъв келеш, не знам в кой град, с мотива, че била от фолк бранша. Странно. При положение че си плаща наем и какво ли не, някой да забрани... какво общо има тя с редовите чалгарки, ама някои хора на такива постове си придават важност и избиват комплекси. Ако Глория влага в песни и концерти, нещата ще вървят. Въпросът е, че вече е 50/50 - когато и каквото тя поиска, извоювала си е това право и според мен не трябва да очакваме активна дейност. Аз съм ок с всеки вариант - ако така в момента се съхранява повече като глас, визия и психика, по-добре за нея. Ние отстрани винаги сме искали и изисквали, ама не си е лесно. Е, ако е някоя като Мара Отварачката - тотално перде, може и да е лесно, щото Глория се прави на непукист понякога, за да държи една здравословна дистанция, ама си преживява нещата, държи си на името.

Бях на представянето на книгата, хареса ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория й трябва повече ефирно мнение, някаква сериозна изява, като тази на Камелия през последните години. Сега песните й не достигат нито чалгарите, нито по-широката аудитория, а има шанс всички да я харесват. Липсва реклама. И нечалгари не би ги било срам да си пуснат някое нейно парче да чуят. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , asylum каза:

На Глория й трябва повече ефирно мнение, някаква сериозна изява, като тази на Камелия през последните години. Сега песните й не достигат нито чалгарите, нито по-широката аудитория, а има шанс всички да я харесват. Липсва реклама. И нечалгари не би ги било срам да си пуснат някое нейно парче да чуят. 

Съгласен съм, но може би тя не иска толкова по медии вече. Виж, че за книгата не обиколи сто предавания, само БТВ и Папараци. Това, ако беше някоя друга, щеше да тече и от чешмата. Защото съм сигурен, че е имала покани в последно време и от "На кафе", и от други предавания, но не ходи, даже и в "Автограф" дори не е била. Като цяло, както е написала в книгата, тя наистина не е тип човек, който ще се сродява с журналя, ще им се моли, ще ги подкупва... Книгата върви добре като продажби, между другото. Само трябва да направи един тур из още книжарници из страната или да я презентира на концерти в някои градове, има такива идеи, но може би след февруари, те и без това сега са едни мъртви месеци. Но пък, от друга страна, сега е моментът да прикове още внимание, книгата е прясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

......

Само трябва да направи един тур из още книжарници из страната или да я презентира на концерти в някои градове, има такива идеи, но може би след февруари, те и без това сега са едни мъртви месеци. Но пък, от друга страна, сега е моментът да прикове още внимание, книгата е прясна.

Ох, ако ще презентира по начина, по който го направи в мол България (да, имах "честта" да присъствам), по-добре да си остане дотук с промотирането.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , omline каза:

Ох, ако ще презентира по начина, по който го направи в мол България (да, имах "честта" да присъствам), по-добре да си остане дотук с промотирането.

Как беше, я разкажи ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...