Jump to content



Препоръчани коментари

Проблемът на Глория е един-единствен - малко да смени екипа.

2-ро: да помисли добре и да усети коя песен ще вдигне масата. Тя си пее каквото  ѝ е кеф, а има 200 песни.

Виждал съм как реагират доста състоятелни хора в Найт флайт на "Крепост". Виждал съм на ретро партите как реагират на "Не заслужаваш", "Стопроцентова жена". Хората ги знаят тези песни.

Това, че тя за толкова години не ги пя на сборните концерти, а пробутваше само "Циганско сърце" и "Любовен дъжд", си е нейна работа. Те тия неща ги съгласуват и с Димитров, въпреки че не би трябвало.

Когато е била с правилния микс, е получавала и бис.

Вижте и какво става на "Изсвирете нещо ударно" в НДК на нейния концерт - всичко живо скача. На Балканите сме, иска се ритъм.

На последния концерт в Арена около мен имаше хора, които избухваха като необуздани, чувайки кючеци. Много от тях знаеха песните като звучене, но не знаеха кой ги пее. Това също не е за похвала. Също толкова тъпо е, колкото това, което направи Глория - да изпее две песни от миналата година, при това по-слабите от други две, само защото тя си ги харесва повече може би. Можеше да забие "Намери си майстора" само и щеше да обере овациите на мангалите. Но питам обаче - за това ли трябва да се бори? Вече на нейните си концерти е друго. Още получавам алергия, като чуя "Кралица" - как не разбра, че тая песен не трогва никого освен нея? Вместо това може да изпее сто други песни, които не е пяла от Междусъюзническата война.

Старая се като фен да гледам обективно на нещата, а вие ако искате да се обективни, ще ви потрябват повечко аргументи, а не просто "ми тя от 10 години не е пускала нещо свястно". Дали? Гаранция, че в момента повече хора помнят "Пясъчни кули", отколкото някой друг хит от 2013. Не е въпросът една песен да избухне на момента, а да има живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Би било велико да забие Майстора на сборка! 😁

Аз много искам.

И да изпраска един кючек. :ДДД Пак ще е класна. И ще им го зачу*а.

На рд-то е била много яка, страходен баджак е заголила. :D❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, adorable каза:

Аз много искам.

И да изпраска един кючек. :ДДД Пак ще е класна. И ще им го зачу*а.

На рд-то е била много яка, страходен баджак е заголила. :D❤️

Да, би било супер да изненада по този начин. Никой няма да очаква.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Глория не изглежда като застаряваща. Просто си държи на стила, консервативна е в това отношение и от "Хипноза" насам избягва да се разнообразява визуално. Така е, но това не означава, че изглежда застаряваща - изглежда по-добре от оперираните, дето на нейните години Бог знае на какво ще са заприличали, на Франкенщайн perhaps.

Да, знам, че някои от последните песни са безинтересни на масата и незапеваеми, но реално - тия запеваемите от последните години са запеваеми само години, две макс. Това да ти говори нещо? Изпразнение от съдържание, кухи песни без емоция.

"Ако счупят всяка нота", "Утре ще е по-добре", "Прегърни ме" и прочее са средно ниво и надолу? Не знам тогава какво са "мъжете мъртви, жените дърти", "Пада звезда", "Чуплива и влюбена" и т.н. Сори, ама и Преслава за 10 години има само една "Ако утре ме губиш", а Глория от 2009 насам има много готини неща, без значение кое е хит. Като почнем с "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", "Хипноза". Явно за теб това са кофти песни. Да, всички искаме хитове като от "12 диаманта", но сега е времето е друго и трябва да се отърсим от тези сантименти. Поне се опитва да разнообразява, кога успешно, кога не. Баладите ѝ винаги са били хубави, винаги.

Да, и на мен ми липсват китарите на Максим Горанов, още аранжори и експерименти, ама... тук вече е и до концепция, екип, съветници,  вдъхновение. Много неща са.

Нямах предвид, че изглежда стара, а е от по-старото поколение. Специално нея я бабосват още от 30-годишна.

Да, правила е някои силни песни, но като цяло не са грабващи и поради тази причина не предивикват интерес. Освен това, както си казал, занемарява най-големите си хитове. Ясно е, че самата тя няма представа как да води успешна кариера сама, а е и твърдоглава и не приема чуждо мнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Нямах предвид, че изглежда стара, а е от по-старото поколение. Специално нея я бабосват още от 30-годишна.

Да, правила е някои силни песни, но като цяло не са грабващи и поради тази причина не предивикват интерес. Освен това, както си казал, занемарява най-големите си хитове. Ясно е, че самата тя няма представа как да води успешна кариера сама, а е и твърдоглава и не приема чуждо мнение. 

Сбабичосват я още от 90-те даже, просто винаги е била с по-сериозно и зряло поведение - оттам идва цялата работа, излъчването. Иначе тя има силно развита чувство за самосъхранение според мен, което е едно от нещата, които я отличават. И правилно, защото неправилната хигиена на глас и т.н., преумората и всичко останало амортизират.

За мен обаче тези почивки трябва да я вдъхновят по някакъв начин, като се завърне, да е топ и да избухне. Аз смятам, че има представа за концепция и такива неща - кой мислиш, че ѝ е правил концепцията около 2001-ва например, когато 2 години клипираше песните от "Илюзия", правеше концерти и турнета в цялата страна и чужбина? Маркетингът беше на ниво. Имаше мисъл, последователност. Явно нещо по-късно с годините стана.  Защото не Илия Загоров е бил движещият фактор -  той е добър музикант и има заслуга, но е простоватичък. Виж например тук (впрочем това интервю е доста по-добро от второто във Всяка неделя, която отразява и тази промяна):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Илия са си на едно ниво. Глория на друга тема, различна от темата "Глория", е кръгла 0. На няколко пъти я пробват със социално или политически насочени въпроси  и не й се получава - винаги го върти и сучи и накрая пак говори за себе си. Супер "скована" е по интервютата, чак да не повярваш.

Илия със сигурност я е бутал за много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен си е в час жената. Просто самите интервюта вече я отегчават и нервничи и мрънка, затова и спря да ходи. Аз правя сравнение с интервюта отпреди години, когато речта ѝ се лееше.

Освен това няма как в един период живота си да си била в кръг от бизнесмени и политици и това да е само защото си много хубава, талантлива и известна.

Освен това, за да изпееш такива социални песни по твоя идея, не говоря само за тези за майката и т.н., а за "Утре ще е по-добре", "Давай, за да получаваш", "Ако счупят всяка нота", "Благодаря", "Завист" и още някои подобни - значи в главата ти тече и друга мисъл освен "колко съм красива съм го чула и преди".

На Ивана заучените фрази да не би да я правят много ерудирана?  Не знам, на мен малко ми се е вдигнал повече критерият. Като изказ и знания се впечатлявам от много по-умни хора от артистичните среди.

Нелина ми е правила добро впечатление от поп-фолка също като речник, Вероника. Но има досадни същества като Есил, които говорят, говорят, говорят, маниерничат, ама нищо не казват. Редудантността сама по себе си не значи интелект. Пък и в крайна сметка умен и интелигентен са две различни неща, зависи и от вида интелигентност. В живота печелят умните - далновидните т.е., интелигентните невинаги.

Надявам се книгата да е хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замисля ли сте се дали да не би песните на Глория от преди да ви харесват повече, защото сте израстнали с тях и ви носят хубави спомени, а не толкова, че сега песните й са некачествени? В крайна сметка, всички сме били деца когато вълната ни е грабнала и не сме имали понятие за музика, или точка за сравнение, за а кажем това става и това не.

 

За това повечето милеят за "Златните години" на поп-фолка. Не защото е било толкова по-качествено тогава, а защото им носи добри спомени, и критериите за добра музика им са били различни. Друго е да правиш преценка с 15-20 години облъчване от всякакъв вид музика, и то не само българска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божееее, на тва видео все едно гледам друг човек! Там е адекватна, супер нахакана, знае къде се намира. Ама то Ивана й строши много яко психиката. Направо я разглоби, тя си мислеше, че и този път ще остане на върха, ама оная направо я отнесе. Макар, че Присъда би Освободете Дансинга и аз дори си мислех, че Глория няма да отпадне. Ноооооо, тогава дойде "Нещо нетипично" и бабче нямаше как да отговори на такъв мегахит. После и МураМега я довърши. Това което забелязах е, че мъжа й много се притеснява да не каже нещо, то сигурно бол затва и бабишкерка го е инструктирала. Както и да е де, няма нищо общо със сегашната Глория. Тази от интервюто се държи като лидер, не като лузър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

То гледай психиката на смядовката сега, когато най-големият й кошмар се превръща в нея.

Абе екстра си е тя! Хит до хит, пълни клубове. Бабче има 10 години успешна кариера и 15 на разпад. Умира бавно, тъжно и напоително. Галче от друга страна мачка с хитове и участия. Общо взето те двете са антипод една на друга:

Както Галчунче може да напълни клуб, Глория може да го изпразни със същата скорост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Абе екстра си е тя! Хит до хит, пълни клубове. Бабче има 10 години успешна кариера и 15 на разпад. Умира бавно, тъжно и напоително. Галче от друга страна мачка с хитове и участия. Общо взето те двете са антипод една на друга:

Както Галчунче може да напълни клуб, Глория може да го изпразни със същата скорост.

Както Глория може да напълни цяла зала, така и "Галчунче" няма топки, за да го направи. ;) 

 

8X2BC8R.jpg

z1d76hZ.jpg

7g3YNWT.jpg

UWjdYkp.jpg

 

maxresdefault.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, gotiniq каза:

Както Глория може да напълни цяла зала, така и "Галчунче" няма топки, за да го направи. ;) 

 

8X2BC8R.jpg

z1d76hZ.jpg

7g3YNWT.jpg

UWjdYkp.jpg

 

maxresdefault.jpg

Повечето ТОП имена могат да я напълнят, стига и те да не ходят по участия въобще като Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Гальо каза:

Повечето ТОП имена могат да я напълнят, стига и те да не ходят по участия въобще като Глория.

Само можем да гадаем ... иначе интересно, че на юбилея на Пайнер в Пловдив (там не ги пожелаха, изгониха ги) Стара Загора - събраха 200 - 300 души, във Варна в разгара на сезона събраха 300 - 400 (когато Глория напълни Конгресния център на Варна сама), пеят пред НЕпълна зала Армеец същите тези ТОП имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gotiniq каза:

Само можем да гадаем ... иначе интересно, че на юбилея на Пайнер в Пловдив (там не ги пожелаха, изгониха ги) Стара Загора - събраха 200 - 300 души, във Варна в разгара на сезона събраха 300 - 400 (когато Глория напълни Конгресния център на Варна сама), пеят пред НЕпълна зала Армеец същите тези ТОП имена.

И Глория пя пред тази НЕпълна зала, просто не направи впечатление на хората, и сигурно си мислиха, че е подгряваща 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

И Глория пя пред тази НЕпълна зала, просто не направи впечатление на хората, и сигурно си мислиха, че е подгряваща 

Прав си. Глория, че е неадекватна в избора на песни, които да представи пред такъв тип аудитория и начина на представяне в последните години също е факт. Но е и факт, че публиката, която би отишла да гледа САМО Глория не е била на този сборен концерт. Аз не бих си причинил за 2 - 3 песни да се редя сред цигани, пияни 13-18 годишни младежи и тук-там някой нормален, въпреки че бих си пуснал някои песни на въпросните ТОП певици, но не и да ходя на подобен цирк като сборен концерт на кукувици ;) 

 

И все пак факта е, че Глория НЕ гони публиката, както се изказа някой по-горе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво се надувате, като Глория също не си напълни залите миналата година? От всичките тия концерти само два се състояха. Всичко друго - отменено.

oi64.tinypic.com/2s6x0l2.jpg

Тази година и един няма обявен, а сигурно няма и да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, pinkprincess каза:

Кво се надувате, като Глория също не си напълни залите миналата година? От всичките тия концерти само два се състояха. Всичко друго - отменено.

oi64.tinypic.com/2s6x0l2.jpg

 

Хубаво е когато човек влиза в определена дискусия да е сигурен и убеден в това, което казва ;) давай нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, gotiniq каза:

Хубаво е когато човек влиза в определена дискусия да е сигурен и убеден в това, което казва ;) давай нататък.

Ми давам. Защо обявените концерти в Плевен, Благоевград, Ботевград, Сандански, Влас и Обзор се отмениха? Защо концертът в Перник се отмени две седмици преди датата, на която трябваше да бъде, и се премести през декември? Защо няма нови концерти тази година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, pinkprincess каза:

Ми давам. Защо обявените концерти в Плевен, Благоевград, Ботевград, Сандански, Влас и Обзор се отмениха? Защо концертът в Перник се отмени две седмици преди датата, на която трябваше да бъде, и се премести през декември? Защо няма нови концерти тази година?

Oт тези концерти съм чувал да са обявени само Свети Влас и Обзор, които буквално са си отменени .. уж заради очаквани валежи (което си е така), но реално вярвам, че конкретно на тези места е заради слаб интерес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе истината е, че баба ти е мързелива и посредствена. В смисъл някога е била нещо, това не го спорим, но към днешна дата е никой. Но пак казвам, не е само тя, даже тя е по добре от 90% от головодниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...