Jump to content



Препоръчани коментари

Тука никаква клюка не снесохте за аферата на кралицата - майка.😀

Та, таблоидите пишат, че изгората е пловдивски бизнесмен, бившо гадже на Ирен Онтева , бивш кандидат за кмет на Пловдив - Йордан Джермански, уж милионер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не и ли писна вече това Халкидики. Направо пъпната и връв е хвърлена там. Толкова красиви места има по света... Да няма имот в Халкидики, че все там кисне

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Не и ли писна вече това Халкидики. Направо пъпната и връв е хвърлена там. Толкова красиви места има по света... Да няма имот в Халкидики, че все там кисне

Баси досадата! То махала си стана! Дай и ние да бълваме всеки месец снимки от южните квартали! Да покаже нещо по-интересно вече, най-добре клип! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Не и ли писна вече това Халкидики. Направо пъпната и връв е хвърлена там. Толкова красиви места има по света... Да няма имот в Халкидики, че все там кисне

Има, май край Кавала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече дойде 7-ми месец, сиреч мина половината година, ни книжка, ни интервю, албум уж готвеше... никаква я няма в медийното пространство, все едно не съществува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Вече дойде 7-ми месец, сиреч мина половината година, ни книжка, ни интервю, албум уж готвеше... никаква я няма в медийното пространство, все едно не съществува.

Не се е усетило, така, че всичко е наред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Еее, нека да почива и се вдъхновява. Сега нали е и на любовна вълна. Катодойде време ще изненада приятно 

Викаш за първи път от 15 години :) А дано!, ма надали :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен, честно казано, не ми е зор за нещо ново от нея, защото и в последните години издаде достатъчно много и приятни песни, които преоткривам. Без значение, че не са станали кой знае колко популярни. Мен ме е яд много за "Любовта настоява", ама просто като цяло към жанра вече няма интерес, кой каквото и да ми говори. Хората са пренаситени като цяло от музика или по-скоро от липсата на такава. Мисля, че е ясно и на умрелите гарги кой и защо докара нещата до това положение. Ама сега да плачем ли?

Тя не е от типа изпълнители, които можеш да задължиш да пуснат нещо на всяка цена. Според мен вече пее само за кеф и когато ѝ дойде импулс, а някои други още се избиват за участия и са супер амортизирани и като глас, и като вид вече. Докато тя винаги е знаела кога да поспре, как да се съхранява и т.н.

Сега например преоткрих пак "Полудяваш по мен", дето тук беше супер подценявана заради фразата "кубче от лед", ама пък е супер дискотечно и лятно парче, мен ме кефи. Да не говорим за "Не лъжи на колене", "Обратно броене", "Прегърни ме", "Изсвирете нещо ударно", "Двойна игра", фолклорните. Има и още. Да, "Пясъчни кули" се открои повече от всички тях, но това не означава, че другите са лоши или че от 15 години го е закъсала. Просто понякога правиш хубави песни, ама не става. Понякога издадеш нещо непретенциозно и то стане хит. Няма закономерност при тия неща. Не я виждам и да тръгне пее рап. И много се радвам, че тая вълна тип Cardi B у нас поотмина. Просто ѝ трябва да смени екипа малко, защото колкото и да са универсални Калин и Мариета, си имат почерк, а не е лошо малко разнообразие, което вкарваше до албума "Имам нужда от теб".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

На мен, честно казано, не ми е зор за нещо ново от нея, защото и в последните години издаде достатъчно много и приятни песни, които преоткривам. Без значение, че не са станали кой знае колко популярни. Мен ме е яд много за "Любовта настоява", ама просто като цяло към жанра вече няма интерес, кой каквото и да ми говори. Хората са пренаситени като цяло от музика или по-скоро от липсата на такава. Мисля, че е ясно и на умрелите гарги кой и защо докара нещата до това положение. Ама сега да плачем ли?

Тя не е от типа изпълнители, които можеш да задължиш да пуснат нещо на всяка цена. Според мен вече пее само за кеф и когато ѝ дойде импулс, а някои други още се избиват за участия и са супер амортизирани и като глас, и като вид вече. Докато тя винаги е знаела кога да поспре, как да се съхранява и т.н.

Сега например преоткрих пак "Полудяваш по мен", дето тук беше супер подценявана заради фразата "кубче от лед", ама пък е супер дискотечно и лятно парче, мен ме кефи. Да не говорим за "Не лъжи на колене", "Обратно броене", "Прегърни ме", "Изсвирете нещо ударно", "Двойна игра", фолклорните. Има и още. Да, "Пясъчни кули" се открои повече от всички тях, но това не означава, че другите са лоши или че от 15 години го е закъсала. Просто понякога правиш хубави песни, ама не става. Понякога издадеш нещо непретенциозно и то стане хит. Няма закономерност при тия неща. Не я виждам и да тръгне пее рап. И много се радвам, че тая вълна тип Cardi B у нас поотмина. Просто ѝ трябва да смени екипа малко, защото колкото и да са универсални Калин и Мариета, си имат почерк, а не е лошо малко разнообразие, което вкарваше до албума "Имам нужда от теб".

Самата истина! Много точно написано. На всички ни е ясно, че Глория вече не се състезава с никого и си прави песните за собствен кеф, но това че го е закъсала от 15+ години е пълна глупост. Колко уникални песни е направила през тези години, сред които и тези, които си изброил. Примерно вчера си преслушах албумите "Имам нужда от теб" и "Пясъчни кули". Ами толкова красиви песни има в тях, че не е истина. Времената се промените и няма как днешните потребители да оценят истинската музика, която Глория предлава (тук веднага добавям и Райна в годините 2013-17). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, те и двете и Райна и Глория са мъртви за жанра, освен за техните фенове, които не са кой знае колко. Ама поне си живучкат и си гледат кефа. То може и тва да е правилното, щото нищо не е вечно, ама моменти и гледки с хитове и пияни опушени орки не може да си купиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , MrKidGSA каза:

Самата истина! Много точно написано. На всички ни е ясно, че Глория вече не се състезава с никого и си прави песните за собствен кеф, но това че го е закъсала от 15+ години е пълна глупост. Колко уникални песни е направила през тези години, сред които и тези, които си изброил. Примерно вчера си преслушах албумите "Имам нужда от теб" и "Пясъчни кули". Ами толкова красиви песни има в тях, че не е истина. Времената се промените и няма как днешните потребители да оценят истинската музика, която Глория предлава (тук веднага добавям и Райна в годините 2013-17). 

Кои са днешните потребители, аз такива не знам. Последно в Арена видях освен празната зала много гадни гледки. Ако това са феновете на жанра, мерси.

Пети концерт в НДК ѝ трябва на Гло. Другите и по един нямат. В Планета Пайнер клуб ще си умрат, без биография зад гърба си, милите. Галинчо ще си брои песните с по 6 милиона, защото забележи - за него песен под 5 милиона не е успешна. Умен човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига глупости! Концертите й са голямо нещо, но дори там можем да спорим че има по успешни от нея.

Освен това, един концерт на 5 години не компенсира за тях и пълната липса на интерес / медиен и фенски / към Глория! Това са пет години! 

Една звезда може да пее в избрани клубове, но голямата звезда знае къде и как да се представи за да я приемат. Стига сте си затваряли очите с извинения за грозни гледки. На предпоследния концерт буча 20 минути и мина толкова вяло. А уж си пя ретро хитовете й тогава. Глория е тотално игнорирана от 80% от поп фолк феновете, а имаше баси мястото. Буквално след най - големия хит тогава.

Говорете каквото си искате, но Ивана, Преслава и Галена нямат проблеми да се представят добре навсякъде. Апропо, Камелия и Деси Слава също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория имаше няколко уникални приема и я приеха супер - на едно РД на Планета, където пя "Не сме безгрешни" и "Циганско сърце" и на Planeta HD 2 години на Батебнерг в София, където изпя "Феникс" и "Ненаситна". Въпрос на подборка на песните е. 

Голям кяр като се представи на общ супер. Ти осъзнаваш ли, че тя пълни цяла зала с билети на нейн самостоятелен концерт, а фирмата й с 30 имена с 300 зора го прави? Всичките колежки с милионите и с хитовете си са въздух под налягане опре ли до концертна дейност.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе братле, ама я пълни веднъж на пет години. Не е кой знае кво постижение да събереш 2000+ човека, като никъде не ходиш пет години. В смисъл, хората от любопитство ще дойдат. Не е като да прави 3 пъти в годината концерт. Стига с това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе стига глупости! Концертите й са голямо нещо, но дори там можем да спорим че има по успешни от нея.

Освен това, един концерт на 5 години не компенсира за тях и пълната липса на интерес / медиен и фенски / към Глория! Това са пет години! 

Една звезда може да пее в избрани клубове, но голямата звезда знае къде и как да се представи за да я приемат. Стига сте си затваряли очите с извинения за грозни гледки. На предпоследния концерт буча 20 минути и мина толкова вяло. А уж си пя ретро хитовете й тогава. Глория е тотално игнорирана от 80% от поп фолк феновете, а имаше баси мястото. Буквално след най - големия хит тогава.

Говорете каквото си искате, но Ивана, Преслава и Галена нямат проблеми да се представят добре навсякъде. Апропо, Камелия и Деси Слава също.

Няма как да са по-добри от нея по показател концерти другите просто защото те нямат самостоятелни концерти. Само Глория и Рени са имали. Анелия направи 2, но в мол и малки зала. Азия имаше в НДК и един на стадион май - и за двата не се знае нищо в медиите. През 2015 и 2009 бяха последните два концерта на Глория в НДК - в най-голямата криза, а вторият беше при фрашкана зала и без подкрепата на фирмата. Ходил съм на много концерти - толкова букети на концерт в живота си не бях виждал. Кой каквото иска да говори. С или без актуален хит Глория има желязна дискография и стабилна аудитория, което не е случайно. Освен това пее на живо и си пее бетон, което е уважение. Да, за много е скучна. Да, няма песен тип "Луда по тебе", която да вдига, обаче има страшно много повече на брой хитове, които знаят различен таргет хора. И са авторски. Можеш да отвориш и да видиш на последния концерт колко и какви хора има - почти нямаше роми, криви муцуни. Имаше и млади хора, имаше и на средна възраст, с професии, включително и неслушащи чалга.

Освен това прави концерти и в други градове, просто не е толкова интензивно, колкото на всички ни се иска. Аз вече спрях да търся причините защо не ѝ се занимава толкова.

Съгласен съм, че на последния концерт, в Арена, беше много зле - две песни от миналата година, точно най-неударните. Не знам защо отиде. На предните концерти в Арена пак съм бил в залата - приеха си я добре. Но аз добре виждах хората в залата какво представляват и изобщо не е оправдание, тях ли да впечатлява - грозна е гледката, преди не беше така. И залата беше празна. Извинявай, ама те скачаха и на Роксана, вдигаха шум повече от при Глория - и това означава, че, тя е повече от Глория ли? За Бога, кой се интересува от Роксана, Теди Александрова, Яница? В кое предаване са били, какво са направили, кой ги знае освен основният таргет, дори с личния си живот не са интересни. Да направят свой концерт, да видим.

Избрани клубове за чалга няма. Иначе и аз съм навитак да прави участия рядко, ама да са избрани самите участия - както преди години правеше в Биад с бенд.

Критикували сме я много за това, че няма сменя екипа... за това, че не разнообразява често програмата... за това, че клиповете са скучни... В нейния случай не помага. Факт - може много повече, но въпросът е тя да го поиска. Дори и такава, каквато е в момента, е много повече от останалите. А за това, което е дала в миналато на жанра - няма какво да коментираме, то е ясно. Има и друго нещо - българската публика е неблагодарна, непостоянна и късопаметна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак няма как да се съглася. На предпоследния концерт беше почти пълна залата и пак се посра. Тя просто няма хитове, естествено, че едно време вдигна публиката с "Не сме безгрешни", единствения й хит. Но извън него има само една "Откраднат миг" и "Искам да съм лошата". Това е! От всичките концерти на които е пяла е минала добре на 3 от 30. Смешно е, да я бутате за толкова голяма. Единственото голямо нещо е името й. И Камелия освен "Луда по тебе" има поне още 2 песни дето ще й свършат тая работа и още 4/5 по - малки хита, които ще дозапълнят програмата й. Глория има макс 3 общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Пак няма как да се съглася. На предпоследния концерт беше почти пълна залата и пак се посра. Тя просто няма хитове, естествено, че едно време вдигна публиката с "Не сме безгрешни", единствения й хит. Но извън него има само една "Откраднат миг" и "Искам да съм лошата". Това е! От всичките концерти на които е пяла е минала добре на 3 от 30. Смешно е, да я бутате за толкова голяма. Единственото голямо нещо е името й. И Камелия освен "Луда по тебе" има поне още 2 песни дето ще й свършат тая работа и още 4/5 по - малки хита, които ще дозапълнят програмата й. Глория има макс 3 общо.

Залата не беше никак пълна. Беше пълна с мангали, кифли и счупеняци и миризливци, сори, ама... факт. Празните места бяха бая. Или освен да съм ослепял...

Глория има страшно много хитове, даже не си струва да изброявам и всички заслуги, правил съм го десетки пъти през годините. Да, ок, в миналото са, но ги има. Само тука в тая държава се забравя, подценява, осмива и т.н.

Не си струва спора. И ги знаят супер много хора. Това, че не ги пускат някакви диджеи - сори, да си пускат "Дар от съдбата", "Милиони звезди" и "Луда по тебе", те само това знаят, затова и спрях да ходя по дискотеки. Ти какво очакваш - да пуснат "Носталгия", "За тебе, майко", "Феникс", "Приятелко ти моя най-добра", "Ангел с дяволска душа", "Ако бях се родила река", "Ако те няма", "Уморих се от теб", "По навик", "Присъда", "Циганско сърце", "Златна клетка", "Радост-тревога" в дискотеката ли, или да ги свирят кръчмарските оркестри... Еми няма да стане, разбира се, и по-добре - но това не променя факта, че много хора ги знаят. Друг е въпросът тя да си ги пее, да си ги налага.

Недей така и ти. Такива спорове десетки съм водил в годините. Като не те кефи, слушай оперираната. Нищо против.

Нали се сещаш, че името ѝ е  толкова голямо точно заради песните и гласа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусни си фейсбук и виж оперираната какво прави в момента в Своге със един обикновен комерс. Глория тва може само с тия три песни дето ти казах:) лека вечер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата, които прави Глория са средно ниво и надолу. На пръсти се броят истински качествените неща в последните години (и това е всъщност повече от 10 г). Това не може да ѝ се прости. И няма връзка това, че е "стара". Има хора не нейната възраст в чужди държави и пускат какви ли не страхотни музикантски парчета. Нейните са напълно безинтересни и често незапеваеми. Ясно е, че в тази държава няма композитори и е проблем да се прави нормална музика, но все пак нейния закостенял вкус не ѝ помага никак.

 

Вижте една Наташа Теодориду, която е по-стара и винаги е имала вид на лелка, какви песни и какви концерти прави. Все я давам нея като пример за нашите застаряващи кукумявки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Нещата, които прави Глория са средно ниво и надолу. На пръсти се броят истински качествените неща в последните години (и това е всъщност повече от 10 г). Това не може да ѝ се прости. И няма връзка това, че е "стара". Има хора не нейната възраст в чужди държави и пускат какви ли не страхотни музикантски парчета. Нейните са напълно безинтересни и често незапеваеми. Ясно е, че в тази държава няма композитори и е проблем да се прави нормална музика, но все пак нейния закостенял вкус не ѝ помага никак.

 

Вижте една Наташа Теодориду, която е по-стара и винаги е имала вид на лелка, какви песни и какви концерти прави. Все я давам нея като пример за нашите застаряващи кукумявки.

Глория не изглежда като застаряваща. Просто си държи на стила, консервативна е в това отношение и от "Хипноза" насам избягва да се разнообразява визуално. Така е, но това не означава, че изглежда застаряваща - изглежда по-добре от оперираните, дето на нейните години Бог знае на какво ще са заприличали, на Франкенщайн perhaps.

Да, знам, че някои от последните песни са безинтересни на масата и незапеваеми, но реално - тия запеваемите от последните години са запеваеми само години, две макс. Това да ти говори нещо? Изпразнение от съдържание, кухи песни без емоция.

"Ако счупят всяка нота", "Утре ще е по-добре", "Прегърни ме" и прочее са средно ниво и надолу? Не знам тогава какво са "мъжете мъртви, жените дърти", "Пада звезда", "Чуплива и влюбена" и т.н. Сори, ама и Преслава за 10 години има само една "Ако утре ме губиш", а Глория от 2009 насам има много готини неща, без значение кое е хит. Като почнем с "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", "Хипноза". Явно за теб това са кофти песни. Да, всички искаме хитове като от "12 диаманта", но сега е времето е друго и трябва да се отърсим от тези сантименти. Поне се опитва да разнообразява, кога успешно, кога не. Баладите ѝ винаги са били хубави, винаги.

Да, и на мен ми липсват китарите на Максим Горанов, още аранжори и експерименти, ама... тук вече е и до концепция, екип, съветници,  вдъхновение. Много неща са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...