Jump to content



Препоръчани коментари

Оф-оф-оф-оф кво го взимаш насериозно, виж, че вече са базика. :3fdb8960598fa63e:

Не го взимам насериозно, просто ми е интересно дали ще каже нещо логично, което да навържем с базика. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е абсолютен мегахит. Не звучи само в дискотеките, а дори децата си я пускат по градинките. Това ми е странно, защото е прекалено мазна за тях, ако съдя по това, че слушат предимно Вирго, Чоко и т.н. Много ми е странен успеха на "Шефката" иначе. Не гръмна в началото, кавър е, а в момента разбива навсякъде. Радвам се, че Галя и Стораро държат такъв хит, кефи ме песента, но се надявам Галче да предложи силно поп-фолк парче есента.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки ден ли ще ги броите? :1000 (29):

На кого трябва да доказвате, че песента е хита на лятото? Все едно не сте сигурни в себе си :1000 (30):

 

На хейтърите. То е забавно да им натриваме носовете.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме били сигурни в себе си? :mf_surrender: Аз тая година освен песента на Слави и Криско, друга не съм чувал толкова да гърми. Гледанията абсолютен фурор за парче без клип. До преди месеци ти броеше гледания на какви ли не песни, сега обаче ние не сме били сигурни в себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме били сигурни в себе си? :mf_surrender: Аз тая година освен песента на Слави и Криско, друга не съм чувал толкова да гърми. Гледанията абсолютен фурор за парче без клип. До преди месеци ти броеше гледания на какви ли не песни, сега обаче ние сме били сигурни в себе си.

Пропускаш Тото и той гърмя яко. Равносметката е че от чалгата гърми само една песен и това е "Шефката". И изтритите клипове не успяха да провалят песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отворете в инстаграм профила на elenaa_borisova1 и вижте сторитата й. Профила е публичен. Галена въртяна с 7-8 песни в Култ. Как е? Ех, този спукан балон и това залязване.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галена в никакъв случай не може да се говори за спукани балони, дори и отсега нататък и един хит да не направи. Нейният спад не е спонтанен и главоломен, тя просто си сваля по някоя и друга позиция от началото на 2016 досега, което е нормално за всяка кариера на даден етап. Но все още се държи над водата и е поне в ТОП 5, защото името й работи за нея. А явно е и голяма хитруша щом усети в кой кавър трябва да се намести, за да е с хита на лятото... :3fdb8960598fa63e:

НО искам много повече от нея. Каква лидерка беше през 2015 по отношение на хитовост и ниво на продукцията... леле, леле... Струва ми се, че просто още не се е разлистила съвсем след майчинството, а цикли на едно място с вече познати откъм звучене и визуално излъчване проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отворете в инстаграм профила на elenaa_borisova1 и вижте сторитата й. Профила е публичен. Галена въртяна с 7-8 песни в Култ. Как е? Ех, този спукан балон и това залязване.... :3fdb8960598fa63e:

Че те и в "33" й въртят всичко от последните 3 години, но реакции от хората ... само на "Moro mou" и "Пей, сърце".

Едно е да те въртят DJ-ите, които си имат собствена "преценка", друго е хората да реагират.

А Галена въпреки всички опити за лъскав имидж, за налагане на тотална доминация и въпреки демонстрираното самочувствие на пълна лидерка, тотално издиша с последните си проекти.

Да, има успех и "Шефката", но тя не е нейна песен, а песен на Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те и в "33" й въртят всичко от последните 3 години, но реакции от хората ... само на "Moro mou" и "Пей, сърце".

Едно е да те въртят DJ-ите, които си имат собствена "преценка", друго е хората да реагират.

А Галена въпреки всички опити за лъскав имидж, за налагане на тотална доминация и въпреки демонстрираното самочувствие на пълна лидерка, тотално издиша с последните си проекти.

Да, има успех и "Шефката", но тя не е нейна песен, а песен на Стораро.

DJ - ите въртят каквото знаят, че се харесва от хората и се слуша. Не са луди да си плюят на името и работата да пускат каквото им скимне.

Песента не е само на Тони Стараро, името на Галена е там, както и половината текст го пее тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

DJ - ите въртят каквото знаят, че се харесва от хората и се слуша. Не са луди да си плюят на името и работата да пускат каквото им скимне.

Песента не е само на Тони Стараро, името на Галена е там, както и половината текст го пее тя.

Песента се води на Тони Стораро. Галена е FT, което е различно от дует. Ако иска и целия текст да му изпее. Той навремето Азис пееше също целите песни на Малина, а те се водеха нейни.

Освен това песента е продуцирана от Диапазон, Галена я няма в клипа (сигурно много ще навреди на лъскавия й имидж да се снима в този кючек, нищо че сега иска да обира лаври).

 

А DJ-те отдавна не пускат това, което знаят, че се харесва. Пускат се определени имена, защо си плащат, защото им е наложено, че уж те са хитови и по много други причини, които голяма част от хората, дори и тук, знаят. Като знаят, че нещо се харесва и като го пуснат, а реакцията е нулева - пример "Маракеш" или "I am the Boss" - защо тогава продължават...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се води на Тони Стораро. Галена е FT, което е различно от дует. Ако иска и целия текст да му изпее. Той навремето Азис пееше също целите песни на Малина, а те се водеха нейни.

Освен това песента е продуцирана от Диапазон, Галена я няма в клипа (сигурно много ще навреди на лъскавия й имидж да се снима в този кючек, нищо че сега иска да обира лаври).

 

А DJ-те отдавна не пускат това, което знаят, че се харесва. Пускат се определени имена, защо си плащат, защото им е наложено, че уж те са хитови и по много други причини, които голяма част от хората, дори и тук, знаят. Като знаят, че нещо се харесва и като го пуснат, а реакцията е нулева - пример "Маракеш" или "I am the Boss" - защо тогава продължават...

 

Няма как да се докаже на 100% дали песента е станала хит заради Галена само или Тони Стораро. Заслуги имат и двамата, големи имена са и е нормално при обща песен да имат успех. Дори не знам защо го водят FT, при положение, че имат равни части в песента. Това го отчитам като грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...