Jump to content



Препоръчани коментари

Няма смисъл да се броят гледания на фенски клипчета на официално излязла песен, защото рано или късно ще бъдат изтрити и колкото гледанията да са имали няма никакво значение.

 

Какво, като ги изтрият? Това не означава, че не са се случили. Нали хора са ги навъртели...

 

За по-големите хитове помним горе-долу кой колко е изгубил - "Бум" на Фикрет, "И на всички като тебе" на Деса.

 

И за Шефката ще ги запомним.

 

Лично ще ги запиша тук, за да ги имаме в архивите.

 

Ако беше песен на Преслава, щеше да броиш и ти колко трафик има в неофициалните канали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста нелепо изказване. Значи като са изтрити клиповете на Камелия от канала на Пайнер примерно, тези гледания, които е имала, нищо не значат, така ли. :whistling:

Там случаят е различен. Нейните се броят, защото

* Били са в официалния канал на Планета, и от Пайнер все още държат правата на песните.

* Не са напълно изтрити, а скрити. Пайнер рядко трият каквото и да е от канала си за всеки случай.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по тая логика няма смисъл да броим гледанията от PlanetaOfficial, защото все някога някой ще напусне и ще бъдат изтрити. :girl_witch:

 

Да, мило, виж кво си ми умничко. Затва те харесвам тебе.

 

Денис има право. Подкрепям го. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

 

Найш кви сексави снимки пуска у фейсо. Аднал ли си го?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мило, виж кво си ми умничко. Затва те харесвам тебе.

:1000 (29): :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

 

Найш кви сексави снимки пуска у фейсо. Аднал ли си го?

Не ме интересува. Аз симпатизирам на последователно свързаните му мисли и умозаключения. Имат дълбочина.

Плътта му я гледай ти.

:1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува. Аз симпатизирам на последователно свързаните му мисли и умозаключения. Имат дълбочина.

Плътта му я гледай ти.

:1000 (29):

 

Да, плътта му ще я гледам с удоволствие. Само да те питам теб:

 

Къде е дълбочината в изказванията:

 

- Всички актуални топ имена са правили по 1 година пауза освен Галена (неистина)

 

- Трябва да броим гледанията само от 1 клипче (нелогично, сякаш другите гледания не са гледания!? И това от човек, който сам е броял гледания от много различни клипчета примерно на песни като "Докрай", "Пробвай се"...)

 

- "Тя Галка би се завърнала единствено ако лицето й падне и стане скандал, като с Майкъл Джексън...Тя и без това е безидейна във всяко едно отношение, та такъв пиар би й бил от полза." (това, казано от човек, който преди 2-3 години я величаеше)

Link to comment
Сподели в други сайтове

- "Тя Галка би се завърнала единствено ако лицето й падне и стане скандал, като с Майкъл Джексън...Тя и без това е безидейна във всяко едно отношение, та такъв пиар би й бил от полза." (това, казано от човек, който преди 2-3 години я величаеше)

 

Каква ли житейска катастрофа трябва да претърпиш, за да потънеш така здраво в блатото на помията, злобата и хейта? :dontknow:

 

А сякаш имаше потенциал....

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Трябва да броим гледанията само от 1 клипче (нелогично, сякаш другите гледания не са гледания!?

Гледания са, но временни и с по-малка стойност при наличието на официален клип, който излиза като първи резултат в търсенията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи за архива...понеже очевидно клипчета на "Шефката" ще продължават да се трият:

 

Първи официален клип в личния канал на Тони: 577К (изтрит)

Фен клип, влезнал в Трендинга: 800К (изтрит)

Фен клип в канала Channel Music LTD към 18 август: 1.240 млн.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания са, но временни и с по-малка стойност при наличието на официален клип, който излиза като първи резултат в търсенията.

 

Временни гледания? :1000 (29): Мда, това е като да кажеш "временни продажби". :3fdb8960598fa63e:

 

С по-малка стойност? :1000 (29): Аз, доколкото знам, 1 млн. гледания са равни на 1 млн. гледания.

 

Try harder. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова правя архив. Какво, като ги трият?

 

Преслава, ако напусне Пайнер, и нейните ще изтрият. Това означава ли, че не са се случили никога? Айде, стига се прави на ударен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Води архив щом ти се занимава, но след време едва ли някой ще се сеща за тези гледания. Да виждаш някой да обсъжда гледанията на клипове качени в BMO и подобни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Води архив щом ти се занимава, но след време едва ли някой ще се сеща за тези гледания. Да виждаш някой да обсъжда гледанията на клипове качени в BMO и подобни?

 

Виждам, че феновете на Деси Слава броят почти 1 млн. отгоре на "Майната ти". И с право. Това са реално генерирани гледания. Отдавна сме нямали такъв прецедент трафикът на превръщаща се в голям хит песен да е разрдробен на 4 места. На теб идеята не ти харесва по простата причина, че беше тотално отписал Галена, а сега ситуацията се промени... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че феновете на Деси Слава броят почти 1 млн. отгоре на "Майната ти". И с право. Това са реално генерирани гледания. Отдавна сме нямали такъв прецедент трафикът на превръщаща се в голям хит песен да е разрдробен на 4 места. На теб идеята не ти харесва по простата причина, че беше тотално отписал Галена, а сега ситуацията се промени... ;)

Почти 2 милиона. :D

Много ясно, че всякакви такива гледания трябва да се броят. Дори точно те показват реален интерес към песента, защото по такива места почти не може да има съмнения за манипулация. Никой няма да тръгне да ти купува гледания по някакви 100 фен канала, за да може евентуално да впечатли, ако не му ги изтрият. Съответно Галена и Тони са едни от малкото, за които категорично можем да кажем- имат 4 милиона на хита си (мисля, че толкова ги брояхте наскоро).

Навремето като имаше само Vbox така се броеше. И на световните звезди щеше така да се брои ако допускаха странични клипове на основния.

 

ПП: Гледам на предишни страници с какво нетърпение съм писал за Маракеш... :1000 (29): Не мога да повярвам, че този проект на Галка изгърмя така брутално като за нейното ниво, надявах се на нещо различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре отидете на дискотека и тогава изказвайте мнения.

И аз лафех така 2015 и 2016 без да разбирам :3fdb8960598fa63e:

 

Не мога да ходя по дискотеки. Дърпат ме, искат да ме отвличат. Кво ще правиш без мен? :dontgetit: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: Гледам на предишни страници с какво нетърпение съм писал за Маракеш... :1000 (29): Не мога да повярвам, че този проект на Галка изгърмя така брутално като за нейното ниво, надявах се на нещо различно.

Жалко само за профуканите пари от държавната хазна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт по мен, голямо нещо. Когато другите имат гледания от други канали никой не съм виждал да ги брои, но нали е Галена и трябва да замажем положението. Все пак жената няма хит от година и половина, разбирам ви.

 

По тая нелепа логика, да броя ли всички клипчета на "Употребена" ? 36 249 657, 4 781 966, 2 447 310...43 478 933, честито вече е по-гледана от 'Напрао ги убивам"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт по мен, голямо нещо. Когато другите имат гледания от други канали никой не съм виждал да ги брои, но нали е Галена и трябва да замажем положението. Все пак жената няма хит от година и половина, разбирам ви.

 

По тая нелепа логика, да броя ли всички клипчета на "Употребена" ? 36 249 657, 4 781 966, 2 447 310...43 478 933, честито вече е по-гледана от 'Напрао ги убивам"!

Не, не ги брой. Само за Галена може, тя е шефката все пак. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена се броят страничните канали, защото песента излезе първо в тях и там натрупваше интерес. Но не е проблем на всички да им се броят и страничните клипчета, просто не ни е навик. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, плътта му ще я гледам с удоволствие. Само да те питам теб:

 

Къде е дълбочината в изказванията:

 

- Всички актуални топ имена са правили по 1 година пауза освен Галена (неистина)

 

- Трябва да броим гледанията само от 1 клипче (нелогично, сякаш другите гледания не са гледания!? И това от човек, който сам е броял гледания от много различни клипчета примерно на песни като "Докрай", "Пробвай се"...)

 

- "Тя Галка би се завърнала единствено ако лицето й падне и стане скандал, като с Майкъл Джексън...Тя и без това е безидейна във всяко едно отношение, та такъв пиар би й бил от полза." (това, казано от човек, който преди 2-3 години я величаеше)

Не знам, какво да кажа.. :1000 (29):

Денисссс, Дениссс, караш ме да се изчервявам. Какви са тея глупости, където си писал? :mf_surrender: Ся се чувствам все едно съм се насрал. Изчезвам от темата, опозорен от Конди.

 

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа - "Докрай" на Оцко (22 Август 2011) - Галена - "След раздялата" на Оцко (Ноември-Декември 2011).

Андреа в Ротон през 2012 - Галена в Ротон през 2014.

Андреа с песни от Кости от 2008 - Галена с песни от Кости от 2012.

Андреа с песен от Akcent през 2013 - Галена с песен от Akcent през 2015.

Андреа дует със Cvija за IDJ (Февруари 2013) - Галена дует със MC Stojan за IDJ (Юни 2013).

Андреа направи свой бранд дрехи - няколко месеца по-късно и Галена.

Андреа с песен от Кастрати през 2010 - Галена с песен от Кастрати през 2013.

Андреа прави песен със Солтарийски(човек на Слави) през Август 2011 - През Септември Галена прави дует с Гъмзата(пак човек на Слави).

Андреа прави клип с Георги Манов ("Докрай") през Август 2011 - Ноември 2011 Галена прави също първия си клип от него ("След раздялата). и до ден днешен най-добрите клипове на Галена са от него.

Балета на Андреа е с нея още от 2008, но към днешна дата поради липса на концертна дейност при нея са със Галена.

 

Още да изреждам ли? Андреа копирала цялата кариера на Камелия заради русата коса, циците и няколко сходни визии, а когато Галена краде идеите на Андреа и се покрива добре..това не е проблем, така ли? Я се стреснете малко, баси заблудените.

 

Ти вярно ли мислиш, че Галена дебне какво и с кого прави Андреа, та да иде обезателно и тя същото да прави???? Точно като Андреа, а не като някой друг?? 😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти вярно ли мислиш, че Галена дебне какво и с кого прави Андреа, та да иде обезателно и тя същото да прави???? Точно като Андреа, а не като някой друг??

 

Аз мисля, че дебне. За да знаеш какви са тенденциите в тоя бизнес и да си на гребена на вълната, няма как да не се озърташ какво правят колегите ти.

 

Всъщност този пост на Денис, който си цитирал, е най-съдържателният и информативният му в тази тема. И наистина нещата не изглеждат случайни...твърде много са съвпаденията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...