Jump to content



Препоръчани коментари

Аз мисля, че дебне. За да знаеш какви са тенденциите в тоя бизнес и да си на гребена на вълната, няма как да не се озърташ какво правят колегите ти.

 

Всъщност този пост на Денис, който си цитирал, е най-съдържателният и информативният му в тази тема. И наистина нещата не изглеждат случайни...твърде много са съвпаденията.

Ама ти наистина ли?

 

Оцко прави два мега хита - "Да си плащал" и "Имаме ли връзка", много преди Андреа и "Докрай". Защо Галена точно от Андра да е видяла?

Кости прави дует с Пепа, който също беше супер популярен - "Най-добрият". По негова музика са доста араджийски песни, сещам се за мега хита на Джина "Докога". Тодорка тогава и мис Туризъм не е била още...

Модната линия на Галена е всъщност на Киряков и Ристовски, тя е лице. Мислиш ли, че тия двамата модни корифеи, точно от Андрешка са се инспирирали?!

 

Топлата вода точно тя ще да я е открила...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тая песен ми омръзна :1000 (29):

Гивмилов още ме кефи.

 

Няма значение, важното е хитът на лятото да е при нас. Освен това имам чувството, че теб май дори и като излезе, не те грабна особено "Шефката".

 

Дай ми любов толкова я разчеквах от въртене, като излезе, че вече ушите ми нямат сили да я слушат.

 

Нещо не казва ли за ново самостоятелно парче, като се виждате?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Е ние в нас нямаме вана. Галена ако ме вземе у тях може да я пробвам.

Намокрете плочките в банята и седнете на тях! С малко въображение ще възпроизведете усещането :3fdb8960598fa63e:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи за архива...понеже очевидно клипчета на "Шефката" ще продължават да се трият:

 

Първи официален клип в личния канал на Тони: 577К (изтрит)

Фен клип, влезнал в Трендинга: 800К (изтрит)

Фен клип в канала Channel Music LTD към 18 август: 1.240 млн.

Тук са ти грешни цифрите! Мисля, че в канала на Тони имаше 700К а в другия беше минала милиона. Ако успея да намеря снимки от гледанията ще ги постна тук, засега нека си остане така, да не кажат че си измислям! :3fdb8960598fa63e: (*има и 200к от други малки каналии*) :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук са ти грешни цифрите! Мисля, че в канала на Тони имаше 700К а в другия беше минала милиона. Ако успея да намеря снимки от гледанията ще ги постна тук, засега нека си остане така, да не кажат че си измислям! :3fdb8960598fa63e: (*има и 200к от други малки каналии*) :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

 

Много е възможно да са били и 700К. Аз взех цифрите от popnable. За последната седмица, в която клипчето е било активно са били 577К. Можеш да провериш в сайта им. Обаче допускам, че то е изтрито няколко дни след четвъртъка, когато те правят класацията и нищо чудно да е натрупало още. Ако намериш снимки, поствай. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Довечера ще ви кажа колко са гледанията за 24 часа, засичам ги. А сега да надуем хита на сезона....

 

 

Почвам да натискам яко f5, пръстите ми няма да се изтъркат, добре са си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Довечера ще ви кажа колко са гледанията за 24 часа, засичам ги. А сега да надуем хита на сезона....

 

В колко часа ги засече? На мен ми се струва, че днес няма да са чак толкова много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Тони Стораро пя 5 пъти Шефката :happyppl:

 

:Vishenka_05: IMG_5987.jpg

Тони Стораро пя в Момчилград на сватбата на Елис и Джанер

http://www.novjivot.info/2018/08/26/%D1%82...82%D0%B1%D0%B0/

Той и 10 пъти може да я изпее, но няма да направи песента нещо, което не е гадна пумия, правена точно като за мероприятия за малцинствените групи в страната.

 

Ама вие си търкайте Ф5 нали, тамън повече оборот за околните магазини за компютърни части.

 

Но понеже темата е за Галена, нека се поздравим с класически хит ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нас вчера мероприятието не беше циганско, нито в махала, а "Шефката" звуча поне 5 - 6 пъти и то поръчана от хората. По толкова пъти на вечер се е поръчвала само "Мотел" преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нас вчера мероприятието не беше циганско, нито в махала, а "Шефката" звуча поне 5 - 6 пъти и то поръчана от хората. По толкова пъти на вечер се е поръчвала само "Мотел" преди.

 

Че то това хора ли са тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...