Jump to content



Препоръчани коментари

"Moro mou" много добре стои до тях. :3fdb8960598fa63e:

Интересен ми е твоят топ 10 на Галенините проекти.

Песни:

1. Лоша ли съм

2. Спри ме

3. Пак ли

4. Кой

5. Утешителна награда

6. Ще се проваля

7. Хайде, откажи ме

8. В твоите очи

9. Пантера

10. Тихо ми пази

 

Клипове:

1. Една жена

2. Спри ме

3. Дай ми

4. Пантера

5. Хавана - Тропикана

6. Много ми отиваш

7. След раздялата

8. Мама Ураган

9. Боже, прости

10. Тоя става

 

Цялостни проекти:

1. Пантера

2. Пак ли

3. Спри ме

4. Дай ми

5. Лош ли съм

5. Създай игра

6. След раздялата//Тихо ми пази

7. Кой

8. В твоите очи

9. Да ти олекне!!!

10. Ще се проваля

11. Vatreno, vatreno

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш вкус! :3fdb8960598fa63e: Само "Да ти олекне" не знам с какво те грабва. Клипът е хубав, но песента е зле. Драганински трябваше да я направи по-ударна на припева и можеше да стане много добро парче. Каментирай, че Галче още си я слуша в колата като си тръгне от участие. Сигурно я е много яд, че вече не я пее по участия, защото хората не реагират въобще на този трак. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш вкус! :3fdb8960598fa63e: Само "Да ти олекне" не знам с какво те грабва. Клипът е хубав, но песента е зле. Драганински трябваше да я направи по-ударна на припева и можеше да стане много добро парче. Каментирай, че Галче още си я слуша в колата като си тръгне от участие. Сигурно я е много яд, че вече не я пее по участия, защото хората не реагират въобще на този трак. :1000 (29):

Страхотна и изживяна е за мен, ами явно си я харесва, просто този стил не се котира - "Аз и ти" на Анелия, "Без теб" - триглас Преси, "Музика в мен" на Цуци и Ищар - все хубави песни, без тази на Преслава, които не се котираха, хубави са, но им липсва нещо, за да грабнат масовата аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна и изживяна е за мен, ами явно си я харесва, просто този стил не се котира - "Аз и ти" на Анелия, "Без теб" - триглас Преси, "Музика в мен" на Цуци и Ищар - все хубави песни, без тази на Преслава, които не се котираха, хубави са, но им липсва нещо, за да грабнат масовата аудитория.

"Да ти олекне" също се завъртя в началото. А и Галена я пееше по участия цяла година. На Анелия е най-яка от тези. Нищо не й липсваше да стане хит, но явно не уцели момента. На Цветелина и Ищар също е добра. На Преслава е потрес. Аз първия ден си мислех, че са направили гаф от Планета и са пуснали някакво демо, а не готовата песен. :1000 (29): Драганински ми харесва като автор, но не и когато залита прекалено в едната крайност.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да ти олекне" също се завъртя в началото. А и Галена я пееше по участия цяла година. На Анелия е най-яка от тези. Нищо не й липсваше да стане хит, но явно не уцели момента. На Цветелина и Ищар също е добра. На Преслава е потрес. Аз първия ден си мислех, че са направили гаф от Планета и са пуснали някакво демо, а не готовата песен. :1000 (29): Драганински ми харесва като автор, но не и когато залита прекалено в едната крайност.

Триглас, както каза Остапа - "Пускаш една песен, тръгват 3". :helpsmilie:

Прекалено са различни от масовката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Триглас, както каза Остапа - "Пускаш една песен, тръгват 3". :helpsmilie:

Прекалено са различни от масовката.

Много точно описание. :1000 (29):

Не е само това,че са прекалено различни.Малко ли различни и интересни парчета станаха хитова? Просто звучат като недовършени и няма никаква енергия в тях. Все едно са правени за някой друг и са им дадени в последния момент направо да ги записват. Така ги виждам аз двете парчета на Галена и Преслава. При Анелия си личи, че е изпипано, както и при Янева.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега по HD-то дават изпълнението на "Аларма" от "неприятните" за Галена награди във "Фестивална".

Два часа преди да бъде мощно освиркана, тя приканва "Айде да вдигнем алармата тази вечееер". :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега по HD-то дават изпълнението на "Аларма" от "неприятните" за Галена награди във "Фестивална".

Два часа преди да бъде мощно освиркана, тя приканва "Айде да вдигнем алармата тази вечееер". :confused:

Тематична е жената. :1000 (29):

 

Преди време в ю туб имаше изпълнението на Галя на "Не пред хората" с един виртуален танк, както и на "Дж ме издаде" с един мотор на сцената, а сега не ги откривам. Много яко шоу направи на тези две изпълнение, въпреки че беше на плейбек.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тематична е жената. :1000 (29):

 

Преди време в ю туб имаше изпълнението на Галя на "Не пред хората" с един виртуален танк, както и на "Дж ме издаде" с един мотор на сцената, а сега не ги откривам. Много яко шоу направи на тези две изпълнение, въпреки че беше на плейбек.

 

А сега върви "Хайде, откажи ме". Преслава пее "като губеше с тебе бях" и й се хили мазно в лицето. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Все пак Деса е с тях в Мароко...

Според статиите на Планета Галя и Деси са си отишли първи там, а Цветелина се е присъединила към тях после... но може ли да се вярва на инфо на Планета... :1000 (29):

Да кажа и тук, че снимките, които Галка качва са брутални! Дано наистина да имаме клип от там, дори и да е само нейн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен на Галя. :Vishenka_05: Направо ме докарва до еуфория всеки път като я слушам. Де да праеше такива песни, щях да съм й фен.

Дуетът с Янева сигурно ще е нещо такова ориенталско. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен на Галя. :Vishenka_05: Направо ме докарва до еуфория всеки път като я слушам. Де да праеше такива песни, щях да съм й фен.

Ееее... да разбера, че харесваш една песен на Галена, какво чудо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази визия е една от най-добрите на Добри Все едно гледаш световен топ модел.

https://www.instagram.com/p/Bh3XLgagPCm/

https://www.instagram.com/p/Bh00jv0AAgD/

Силно се съмнявам, че във видеото ще са наконтени с модерни дрехи. Няма до се учудя, ако си напазаруват традионните за Маракеш одежки и така ги видим в клипа. В "Пей, сърце" бяха с дрехи на Мечо Омуртаг. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази визия е една от най-добрите на Добри Все едно гледаш световен топ модел.

https://www.instagram.com/p/Bh3XLgagPCm/

https://www.instagram.com/p/Bh00jv0AAgD/

Силно се съмнявам, че във видеото ще са наконтени с модерни дрехи. Няма до се учудя, ако си напазаруват традионните за Маракеш одежки и така ги видим в клипа. В "Пей, сърце" бяха с дрехи на Мечо Омуртаг. :1000 (29):

Тъкмо това щях да напиша, много е яка :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът с Янева сигурно ще е нещо такова ориенталско. :1000 (29):

Дано да е хубава, че да ми умре омразата към нея. :1000 (29):

 

Ееее... да разбера, че харесваш една песен на Галена, какво чудо :1000 (29):

Да, освен нея и тея трите много ми харесват, особено "Една жена". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...