Jump to content



Препоръчани коментари

Все пак си на нейно участие. Остава да не и се знаят последните песни. Чак пък до големите хитове да го наредиш. То и без това такива няма, но Дай ми любов не е с нищо повече от Гледай да ме бъркаш на Деса или Обратно в играта на Преслава или Гледай ме на снимка на Курвето Емануела...

Попфолк феновете я харесват, да, в дискотеките я пускат по веднъж, но до там... Не ми казвай, че участието на Галена ти става меродавно за това кои са годишните хитове. Не ставай и ти като Конди и Фиклена...

От тези песни, които си изброил само "Обратно в играта" може да се мери с "Дай ми любов". А клипа е по-добър. Не я пускат само по участията на Галена. Галена щом прави голяма част от годишните хитове, значи участието е меродавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези песни, които си изброил само "Обратно в играта" може да се мери с "Дай ми любов". А клипа е по-добър. Не я пускат само по участията на Галена. Галена щом прави голяма част от годишните хитове, значи участието е меродавно.

Обратно в играта е почти с двойни милиони. По скоро само тя е една идея по популярна от останалите. Останалите са на 5-6 милиона, а Гив ми лов вече едва мърда като гледания. Мечтайте си да е по голям хит от Гледай да не бъркаш. Един дол дренки са. Категорично го заявявам без ирония и без да го казвам, за да дразня някой. Не съм казал, че пускат Дай ми лов само по участията на Галена, но Дейнджъра коментира реакции от нейното участие. Разбира се, че не е меродавно. Всяка на участията си се изживява като богиня пред 20 те си фена и пияните студенти. Луна, Камелия могат да дигнат на участие и с траурна песен. Просто и Галена е от тези, които по участия има добър контакт. Галена е име. Всичко и влиза в дискотеките. И на Деса Гледай да не бъркаш и Дали ще те оставя се пускаха и пускат, ама не ги броим за годишните хитове, щото са средни такива. Каквито са Дай ми любов и Маракеш.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вчера изпя два пъти Шефката в Култ като пя и куплетите на Тони Стораро и цялата дискотека й се кефеше. Пък Дай ми любов, която дори няма 5 милиона се пееше с глас от цялата дискотека и си личи, че е един от големите хитове тая година

Очевидно тая година се крепи на тая Шефка. Защо я беше толкова срам да направи истински дует и клип, като кулминацията в участията й явно е кючекът. Да се ориентира към тях, а не да залъгва с уж лъскави шитни, които и тя едва ли слуша вкъщи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит, хит... не било хит :girl_witch:

 

Не е кой знае какво, разбира се, камо ли хит. По-важното е догодина по това време да има хит, за панаира при нас....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво. разбира се, камо ли хит. По-важното е догодина по това време да има хит, за панаира при нас....

Защо за панаира? Вече знете кои ще пеят ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо за панаира? Вече знете кои ще пеят ли?

 

Ще има едина звездица от Пайнер, но не искат пълнежи. Избират от Преса и Галена. Супер некомпетентната представителка на общината, която ми е набор и цяла година пиеме в една кръчма, се оказа бясна фенка на онова бременното Пресли. И де ли я бута пред кмета, на който не му пука за чалгата. Но аз и Сашка ръчкаме за Галена. Преса идва за последно 2016-та, а Галена 2014-та. Редно е да е Галена. А и тя по-става за панаир. Но трябва да се подсигурим още от сега и с нашите и със сърбите, че да не стане като тая година никой да не е свободен за нашите дати. Галена работи само 3 дни в седмицата и всичко и е пълно до края на годината. Дискотеките по морето са и капарирали и цялото лято на 2019-та. Затова отсега, да нема мърдане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има едина звездица от Пайнер, но не искат пълнежи. Избират от Преса и Галена. Супер некомпетентната представителка на общината, която ми е набор и цяла година пиеме в една кръчма, се оказа бясна фенка на онова бременното Пресли. И де ли я бута пред кмета, на който не му пука за чалгата. Но аз и Сашка ръчкаме за Галена. Преса идва за последно 2016-та, а Галена 2014-та. Редно е да е Галена. А и тя по-става за панаир. Но трябва да се подсигурим още от сега и с нашите и със сърбите, че да не стане като тая година никой да не е свободен за нашите дати. Галена работи само 3 дни в седмицата и всичко и е пълно до края на годината. Дискотеките по морето са и капарирали и цялото лято на 2019-та. Затова отсега, да нема мърдане...

Това да го прочетат любимите ми хейтърчета на Галена. Дали към залязла чалгарка може да има такъв интерес...?

Преси да си гледа бебето, помислете за нея. :1000 (29):

От коя до коя дата е панаира? По едно и също време ли е всяка година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От коя до коя дата е панаира? По едно и също време ли е всяка година?

 

Последната седмица на август. Започва винаги петък и до следващата неделя, която е вече в септември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да го прочетат любимите ми хейтърчета на Галена. Дали към залязла чалгарка може да има такъв интерес...?

Преси да си гледа бебето, помислете за нея. :1000 (29):

От коя до коя дата е панаира? По едно и също време ли е всяка година?

Голям праз.Тя и Джена беше пълна с участия през 2015 покрай огромните й хитове през 2014,но това не промени факта,че през 2015 имаше само 1 хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям праз.Тя и Джена беше пълна с участия през 2015 покрай огромните й хитове през 2014,но това не промени факта,че през 2015 имаше само 1 хит. :3fdb8960598fa63e:

А за Преслава да не говорим. Винаги когато и изкараха годината слаба беше номер 1 по приходи. Особено покрай Гласа, Капките и Брадъра.

Нормално е големите имена, когато направят силна годината, да имат инерция за още поне 2.

Баба ви Деса как кърти с участия а няма самостоятелна песен от 15 месеца поне...

Галена не е залязла. Феновете и съвсем я принизите на дъното. Просто има слаба година и липса на хитове, но като клубни изяви е бетон. Камето е така е 5 години да няма хит.

 

 

Стелита, не си отчела гледанията на Стораро за неделя... По сериозно, моля те :р

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Преслава да не говорим. Винаги когато и изкараха годината слаба беше номер 1 по приходи. Особено покрай Гласа, Капките и Брадъра.

Нормално е големите имена, когато направят силна годината, да имат инерция за още поне 2.

Баба ви Деса как кърти с участия а няма самостоятелна песен от 15 месеца поне...

Галена не е залязла. Феновете и съвсем я принизите на дъното. Просто има слаба година и липса на хитове, но като клубни изяви е бетон. Камето е така е 5 години да няма хит.

Стелита, не си отчела гледанията на Стораро за неделя... По сериозно, моля те :р

 

Точно, че ако беше залязла Галена, нямаше участията й да за запълнени за месеци напред. Това са имена, доказани, които могат да мачкат с интерес и участия и без да вадят по 5 хита на година. Името им работи за тях вече. Но Галена хит си има.

Камелия за 5 години има 1 хит, пропускаш дуета с Гъмзата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, че ако беше залязла Галена, нямаше участията й да за запълнени за месеци напред. Това са имена, доказани, които могат да мачкат с интерес и участия и без да вадят по 5 хита на година. Името им работи за тях вече. Но Галена хит си има.

Камелия за 5 години има 1 хит, пропускаш дуета с Гъмзата.

Има си Галена Моро му от миналата година, Кой, Пей сърце, В твоите очи,Тихо ми пази. Тези песни ще я хранят поне още 2-3 години.

 

За Каме не съм я пропуснал. Просто дадох за пример периода и преди Дразни ме. Въпреки, че нямаше 7 години хит от Изпий ме цялата, по клубните и изяви никога не е личало,че няма нови песни или хитове

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесна стратегия е това с участия само в четвъртък, петък и събота. Графикът бързо се пълни, появява се дефицит и слуховете тръгват. А те имат свойството да създават легенди около даден изпълнител. По този начин работи и Камелия от последния си подписан договор с Пайнер през 2008 година, а нещата не са променени и след като и свърши договора с фирмата. Максимум 10-12 участия на месец не изхабяват физически нито изпълнителя, нито харизмата му, нито се пресолява манджата с присъствието му в медиите. 4 дни у дома със семейството, 3 по участия е ОК и за съпруг и за деца и за родители. Даже като се иде на участие след 4 дни пауза организмът е отпочинал и зареден. Така самият изпълнител може да вложи повече от себе си, което публиката веднага го забелязва и оценява. Дори Константин забелязвам, че говори за същата схема от миналата година. Виждат се и резултатите от тази система по Камелия. От 10 години е съвсем друг човек. Годините минават и някак не е редно животът ти да се управлява по телефона от Димитровград цял живот....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесна стратегия е това с участия само в четвъртък, петък и събота. Графикът бързо се пълни, появява се дефицит и слуховете тръгват. А те имат свойството да създават легенди около даден изпълнител. По този начин работи и Камелия от последния си подписан договор с Пайнер през 2008 година, а нещата не са променени и след като и свърши договора с фирмата. Максимум 10-12 участия на месец не изхабяват физически нито изпълнителя, нито харизмата му, нито се пресолява манджата с присъствието му в медиите. 4 дни у дома със семейството, 3 по участия е ОК и за съпруг и за деца и за родители. Даже като се иде на участие след 4 дни пауза организмът е отпочинал и зареден. Така самият изпълнител може да вложи повече от себе си, което публиката веднага го забелязва и оценява. Дори Константин забелязвам, че говори за същата схема от миналата година. Виждат се и резултатите от тази система по Камелия. От 10 години е съвсем друг човек. Годините минават и някак не е редно животът ти да се управлява по телефона от Димитровград цял живот....

Коце и Галче са го решили заради семействата си. Иначе при Камелия не съм забелязал да работи в конкретни дни. Някои месеци има по 15 участия, други по 10. Имала е и по 17 и по 8 откакто не е в Пайнер. За каква нейна схема говориш?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори “Шефката” да стане хита на годината, това не е Галена, която повечето харесваме. Аз също се кефя на парчета, но и 20 млн. да направи не искам Галя да тръгне в тази посока. Нито в посока твърде поп. Тя може да си позволи да има и слаба година. А това е съвсем в реда на нещата при такива силни години да има спад. Участията й няма да престанат да са пълни, нито позициите й в средите ще се разклатят скоро. Вчера гледах Невена Пейкова в Открит микрофон и тя е поредната поп звезда, която определи Галена като най-успешната в чалгата и я обсипа с комплименти. Но ако говорим за успех като хитове - Галена не е в топ 5. Това нито я прави изпаднала от борда, нито нищо. Пак казвам, че е нормално да има спад. Мен ме притеснява мързелът й спрямо проектите. Това вече е нетипично за нея. При намалените участия и при финансовите й възможности е време да реализира народния албум, който е обещала от 7 години и поне един поп-фолк албум.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори ”Шефката” да стане хита на годината, това не е Галена, която повечето харесваме. Аз също се кефя на парчета, но и 20 млн. да направи не искам Галя да тръгне в тази посока. Нито в посока твърде поп. Тя може да си позволи да има и слаба година. А това е съвсем в реда на нещата при такива силни години да има спад. Участията й няма да престанат да са пълни, нито позициите й в средите ще се разклатят скоро. Вчера гледах Невена Пейкова в Открит микрофон и тя е поредната поп звезда, която определи Галена като най-успешната в чалгата и я обсипа с комплименти. Но ако говорим за успех като хитове - Галена не е в топ 5. Това нито я прави изпаднала от борда, нито нищо. Пак казвам, че е нормално да има спад. Мен ме притеснява мързелът й спрямо проектите. Това вече е нетипично за нея. При намалените участия и при финансовите й възможности е време да реализира народния албум, който е обещала от 7 години и поне един поп-фолк албум.

Точно по този казус те питах в скандалите. Винаги съм знаел, че си най адекватната и обективната от Галеновите и изобщо във форума. Наслада е човек да те чете. И Дейнджърчето и той. Името, за което е работила последните години, може преспокойно да поработи за не поне 2 години. Иначе Дай ми любов си е бижу за дискографията и, макар и да не се нареди сред тоталните и хитове.

Коментирахме с Кондома задобряването и във фолклорното автентично пеене. Слуша лайфа им с деса на Не казвай любе. А за фолклорния албум. 7 само. Ние чакаме на Деса от 2006, а съм сигурен, че и в първия Пайнерски период е давала обещания за такъв. Вярвам, че като ги пуснат няма да бъдат поредните като тези на Райна и Нелина, ами изписани детайлно и поднесени от душа.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя никога не е била бездарница и за това винаги бих спорила с някой, който я определя като такава. На бездарница никога не бих била фен 12 години. Не се учудвам, че прави по-силни живи изпълнения напоследък. Пак е намалила участията и това се отразява добре на гласа й.

 

Между другото коментирахте ли интервюто на Диана, че Галена е с най- добрия договор в Пайнер?Много неща от последните години се изясняват от това интервю.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя никога не е била бездарница и за това винаги бих спорила с някой, който я определя като такава. На бездарница никога не бих била фен 12 години. Не се учудвам, че прави по-силни живи изпълнения напоследък. Пак е намалила участията и това се отразява добре на гласа й.

 

Между другото коментирахте ли интервюто на Диана, че Галена е с най- добрия договор в Пайнер?Много неща от последните години се изясняват от това интервю.

Бездарница не, но беше добра основно в студиото. Чувал съм я да пее прилично добре, както и много зле, но онова беше наистина много силно и с характерните за автентичния фолклор украшения,а не онези орнаментики от сватбарския фолклор. Впечатли ме. Наистина звучеше по добре от Деса, която пак оправда цигарите с болно гърло' и се пънеше ли пънеше , за да извади глас...

 

Да, коментирахме го. За мен не е изненада. Логично е Галена да е с друг договор , особено при все, че Боровец застава зад мизерните им концерти на фирмата майка. Ето защо и винаги са лансирали повече Преслава. Просто печалбата от нея им е по голяма.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Галче са го решили заради семействата си. Иначе при Камелия не съм забелязал да работи в конкретни дни. Някои месеци има по 15 участия, други по 10. Имала е и по 17 и по 8 откакто не е в Пайнер. За каква нейна схема говориш?

 

Не е само заради семействата. Нито Галена е домошарка, съвсем пък не е такъв Кокаинчо. Просто им писна пътуването и цялата тази вакханалия. Когато понаправят пари им се ще да го карат по-кротко. Да обърнат внимание и на себе си. С напредването на годините това става все по-важно. След 35 и ти ще го усетиш. Не може цял живот постоянно по дискотеки. Трябва така да подредиш нещата, че да ти е мерак да идеш, а не да ти е тежест или досадна рутина. Да, при Кама варират, но в края на годината като се тегли чертата са около 120-140, което ще рече 10-12 средно на месец. Същото иска и Галена като гледам. Всеки стига сам до своят извод за това колко трябва да бачка, за да е ОК и кариерно и житейски. Само Ивана и Преслава не подлежат на такава дарвинова селекция. Те не са хора, а пайнерска машини, които работят докато блокира двигателя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, Галена може да не е била домошарка преди, но сега с тези две деца й се иска да прекарва повече време със семейството си. Това е съвсем нормално. 3-4 участия в седмицата й стигат напълно. Хем както казахте си щади и гласа, хем има време да си почине и да е с близките си. Ако е като Емануела или Алисия да кара на плейбек може да ходи и всеки ден да пее по кръчмите. Пък и няма огромна нужда от пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, Галена може да не е била домошарка преди, но сега с тези две деца й се иска да прекарва повече време със семейството си. Това е съвсем нормално. 3-4 участия в седмицата й стигат напълно. Хем както казахте си щади и гласа, хем има време да си почине и да е с близките си. Ако е като Емануела или Алисия да кара на плейбек може да ходи и всеки ден да пее по кръчмите. Пък и няма огромна нужда от пари.

Не сравнявай Алисия с онзи плужек Емануела. Алисия си пее на живо или върху плейбека. Алисия е с много класни участия. Не случайно и нейните са фул...

 

 

 

Иначе Фокса е прав. Който може след 35-40 би намалил натовареното си ежедневие. Аз още ги нямам и гледам много много да не се натоварвам и хабя. Не ми се мисли какво е всяка вечер да пътуваш и да ти досаждат хора...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сравнявай Алисия с онзи плужек Емануела. Алисия си пее на живо или върху плейбека. Алисия е с много класни участия. Не случайно и нейните са фул...

Иначе Фокса е прав. Който може след 35-40 би намалил натовареното си ежедневие. Аз още ги нямам и гледам много много да не се натоварвам и хабя. Не ми се мисли какво е всяка вечер да пътуваш и да ти досаждат хора...

Ами да и на Емануела и на Алисия са фул, но на Галена са в пъти по-добри. На първо място, защото пее на живо и има уникален контакт с публиката. Толкова е енергична и винаги забавна - истинска кралица! Иначе какво да ги сравнявам, Емануела в момента е много по-нашумяла от Ася. Лично на мен ми харесва повече, но много ме и дразни с това поведение и с плейбека. Певици за студио и да си ги слушам вкъщи. Я ги накарай да изкарат едно участие изцяло на живо и на втората песен ще се откажат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...